|
свап 1.4 на 2.0 ?
|
|
| Автор | Повідомлення |
madd
no turbo - no fun ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 527 Приєднався: Oct 2005 kiev.ua Seat Cordoba 2.0 8v |
|
||
|
Pashka
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 001 Приєднався: Nov 2005 Бровары, Киев Seat Leon FR 2.0 TFSI |
|
||
|
madd
no turbo - no fun ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 527 Приєднався: Oct 2005 kiev.ua Seat Cordoba 2.0 8v |
|
||
|
Pashka
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 001 Приєднався: Nov 2005 Бровары, Киев Seat Leon FR 2.0 TFSI |
|
||
|
madd
no turbo - no fun ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 527 Приєднався: Oct 2005 kiev.ua Seat Cordoba 2.0 8v |
|
||
|
BB
Eat. Sleep. Rally. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 579 Приєднався: Jul 2007 Kiev Fabia 1.8T |
|
||
|
Adri@n
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 718 Приєднався: May 2009 Киев Outlander XL |
|
||
|
madd
no turbo - no fun ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 527 Приєднався: Oct 2005 kiev.ua Seat Cordoba 2.0 8v |
|
||
|
Adri@n
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 718 Приєднався: May 2009 Киев Outlander XL |
|
||
|
madd
no turbo - no fun ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 527 Приєднався: Oct 2005 kiev.ua Seat Cordoba 2.0 8v |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Свап халдекс на а7 2,0д дсг 6 | shepazzz | 12 | 4 385 |
21-12-2020 22:29 Останнє: DoctorAleks |
|
| свап К04 на AGU ??? | Ingol$htadt | 8 | 2 460 |
24-10-2016 11:22 Останнє: Ingol$htadt |
|
| свап BAM или тюним AGU | Vitaliy16v | 34 | 12 546 |
25-11-2013 15:25 Останнє: Владислав |
|
| Свап 1,6 bfq->1.8ARX+4*4 | sysanin | 69 | 15 960 |
01-11-2013 22:35 Останнє: Владислав |
|
Переглядають: Гості: 1





