|
Фа-фа в июле 2009!!!
|
|
| Автор | Повідомлення |
Мавпун
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 389 Приєднався: Jun 2008 Tour 1.9 TDI AGR 66/90, |
|
||
|
Юка
Мыльная фея ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 666 Приєднався: Sep 2007 Киев Fabia 1.4 - была, красный Ceed 1.6 AT EX - был, Ceed sw 1.6 AT EX Piston grey |
|
||
|
sane4ek0063
1.8T-Peace do it!!!! ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 321 Приєднався: Jan 2009 Город Герой Киев Skoda Oktavia 1.8Т-Была,VW CC 2.0tdi&VW Passat B7Highline 2.0 tdi |
|
||
|
zlodey
. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 897 Приєднався: Mar 2009 Киев |
|
||
|
Сергей_м
ПРЕВЭД! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 019 Приєднався: Nov 2007 Україна разные.... |
|
||
|
mxs
observer ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 854 Приєднався: Jun 2008 Kiev Roomster 1,4 |
|
|
|
ABU
пожиратель змей и кузнечикофф ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 174 Приєднався: Sep 2005 Киев, Позняки Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION |
|
||
|
Сергей_м
ПРЕВЭД! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 2 019 Приєднався: Nov 2007 Україна разные.... |
|
||
|
poleg
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 313 Приєднався: Feb 2008 Киев,Воскресенка Fabia New 1,2 Ambiente |
|
||
|
zlodeyka007
Мечта ![]() ![]() Повідомлень: 231 Приєднався: Apr 2009 Киев |
|
|
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| КВН 2009 20 съезд | Sergentuy | 0 | 1 281 |
18-02-2010 23:13 Останнє: Sergentuy |
|
| ФА-ФА декабрь 2009!!! | Mr.Skodnik | 718 | 126 749 |
03-01-2010 21:02 Останнє: Владислав |
|
| ФА-ФА Ноябрь 2009!!! | Giovanni | 761 | 119 906 |
01-12-2009 10:25 Останнє: Kostik89 |
|
| ФА-ФА Октябрь 2009!!! | Vlood | 803 | 175 680 |
31-10-2009 22:37 Останнє: sergey_k |
|
| Фа-фа Сентябрь 2009!!! | Vlood | 978 | 172 584 |
01-10-2009 07:54 Останнє: Tarakan |
|
Переглядають: Гості: 1




![[Зображення: 361f5cb72c74.gif]](http://s011.radikal.ru/i318/1010/30/361f5cb72c74.gif)

![[Зображення: logo_bulls_shadow.png]](http://autoclub-kkv.org/images/ourtheme/logo_bulls_shadow.png)

![[Зображення: onIg7.jpg]](http://i.imgur.com/onIg7.jpg)

номера не успел разглядеть
Мы оооочень старались))) 
![[Зображення: 64526e854e22f0aafdf1e2549f016c07.gif]](http://s17.rimg.info/64526e854e22f0aafdf1e2549f016c07.gif)