Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Логотип з нержавійки
Автор Повідомлення
Nazaruch Немає
Шкодавод
**

Повідомлень: 228
Приєднався: Jan 2008
Львів.
A5 Combi 1,9 TDI 2008.
Повідомлення: #11
17-12-2008 09:48  

Blarox :P.S. наскільки я зрозумів то лого прийдеться саджати на двохсторонній скотч або яким макаром його до машини приклеїти?!
Для проби спочатку на двохсторонній скотч, оскільки його після клеєння на цей шильдік, прийдеться акуратно вирізати і збереженням його властивостей, так щоб плотно прикріпити до металу і щоб добре тримався. А там буде видно. Cool

Да поможет Тебе большой Google.
Шукати всі повідомлення учасника
vitalius Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 177
Приєднався: Sep 2008

Seat Toledo Superwagen
Повідомлення: #12
17-12-2008 10:00  

Сьогодні буду мати ще один зразок, зменшений за розміром, та виготовлений з нержавійки товщиною 1 мм.
Шукати всі повідомлення учасника
vitalius Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 177
Приєднався: Sep 2008

Seat Toledo Superwagen
Повідомлення: #13
17-12-2008 12:28  

Зразок готовий, віддав на поліровку.
Перевага товщини 1мм - він (логотип) легко гнетьсяі має достатню пружність для прийняття форми кришки багажника.
Шукати всі повідомлення учасника
vitalius Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 177
Приєднався: Sep 2008

Seat Toledo Superwagen
Повідомлення: #14
19-12-2008 21:59  

Зразок з міліметровки готовий, віддав його Назару.
Давайте зробим перекличку - кому скільки, бо тре подати до середи дані для виробництва. Ціна одної штуки - 80 грн.
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #15
19-12-2008 22:12  

На выходных планирую встретится с Назаром и посмотреь лого. Если все ок, то я +1

http://www.drive2.ru/cars/audi/a5_sportb...ack/ant1k/
Шукати всі повідомлення учасника
Gleb Немає
СтанкоНаладчик
*****

Повідомлень: 1 594
Приєднався: May 2007
Київ
TLC95 Prado,ГАЗ69 та купа службових
Skype IDglesha_trumpf
Повідомлення: #16
20-12-2008 23:43  

Вітаю. Hello!
Вважаю, що найкраще виготовлення буде з нержавки завтовшки 0,8 мм. Готова полірована нержавка іде із захистною плівкою та непотребує фінішного полірування. Але плівку потрібно випаровувати лазером перед безпосередньо різанням. Це веде до подорожчання виготовлення, але знищує кінцеву поліровку. Впевений, що хлопці-лазерники скажуть теж саме. Я собі так зробив. Розмір шильдика був привязаний до розміра напису OCTAVIA на Турі, щоб обидва написи були приблизно однакові та не кидались в око. Розмір дійсно легко змінити у будь-якому вимірі, але треба враховувати товщину тоненьких перетинок до "острівців", тобто запобігти їх вигорянню.
Честь!
ЗЫ:
vitalius :Вітаю всіх! Я працюю на металообробному підприємстві, і по сусідству є лазер.
Якщо це не є тайною, що виготовляє підприємство на якому Ви працюєте і що за лазер у хлопців-сусідів. Відповідь можливо в ЛС Wink Професійна зацікавленість.

А ты водил ТАКУЮ Шкоду?
ЧС8 SKODA 81E2. 10000 Л.С, 180км/ч, 0-100км/ч за 15 сек. ABS, ESP, MaxiDot и 12 турбин.
О50 917О755 Глеб
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
vitalius Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 177
Приєднався: Sep 2008

Seat Toledo Superwagen
Повідомлення: #17
21-12-2008 12:55  

Gleb :Вітаю. Hello!
Вважаю, що найкраще виготовлення буде з нержавки завтовшки 0,8 мм. Готова полірована нержавка іде із захистною плівкою та непотребує фінішного полірування. Але плівку потрібно випаровувати лазером перед безпосередньо різанням. Це веде до подорожчання виготовлення, але знищує кінцеву поліровку. Впевений, що хлопці-лазерники скажуть теж саме. Я собі так зробив. Розмір шильдика був привязаний до розміра напису OCTAVIA на Турі, щоб обидва написи були приблизно однакові та не кидались в око. Розмір дійсно легко змінити у будь-якому вимірі, але треба враховувати товщину тоненьких перетинок до "острівців", тобто запобігти їх вигорянню.
Честь!
ЗЫ:
vitalius :Вітаю всіх! Я працюю на металообробному підприємстві, і по сусідству є лазер.
Якщо це не є тайною, що виготовляє підприємство на якому Ви працюєте і що за лазер у хлопців-сусідів. Відповідь можливо в ЛС Wink Професійна зацікавленість.
Hello! Привіт!
Для здешевлення виробництва лого, використовуються відходи нержавійки, які утворились в процесі виробництва. Якщо принести свій матеріал - це, звісно, буде ще дешевше, але я особисто не знаю де його взяти Embarassed (я працюю менеджером ЗЕД).
Місце моєї роботи не є таємницею Very Happy Я працюю на дочірньому підприємстві по виробництву частин медичних ліжок (для лікарень) та підйомників для пацієнтів. (вироби для інвалідів, з обмеженими можливостями), Датської фірми Guldmann. В одній будівлі з дочірньою(теж Датською) фірмою NG Metal, власне ЕнДжі Метал і має лазерну установку для порізки металу. В мене є друзі серед працівників фірми, та тих людей, які мають доступ до лазеру. Знаходимось ми у смт.Куликів Жовківського району.
Шукати всі повідомлення учасника
Gleb Немає
СтанкоНаладчик
*****

Повідомлень: 1 594
Приєднався: May 2007
Київ
TLC95 Prado,ГАЗ69 та купа службових
Skype IDglesha_trumpf
Повідомлення: #18
22-12-2008 09:48  

vitalius :В одній будівлі з дочірньою(теж Датською) фірмою NG Metal, власне ЕнДжі Метал і має лазерну установку для порізки металу. В мене є друзі серед працівників фірми, та тих людей, які мають доступ до лазеру. Знаходимось ми у смт.Куликів Жовківського району.
Перекажіть мої вітання Михайлу, що працює з лазером, він мене знає Мир

А ты водил ТАКУЮ Шкоду?
ЧС8 SKODA 81E2. 10000 Л.С, 180км/ч, 0-100км/ч за 15 сек. ABS, ESP, MaxiDot и 12 турбин.
О50 917О755 Глеб
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
vitalius Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 177
Приєднався: Sep 2008

Seat Toledo Superwagen
Повідомлення: #19
23-12-2008 08:48  

То нікому не треба лого?
Шукати всі повідомлення учасника
Nazaruch Немає
Шкодавод
**

Повідомлень: 228
Приєднався: Jan 2008
Львів.
A5 Combi 1,9 TDI 2008.
Повідомлення: #20
23-12-2008 09:27  

vitalius :То нікому не треба лого?

Antik +1
Nazaruch +1
Svat +1
Miha +1
Ms.Smith +1
krol +1

Да поможет Тебе большой Google.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3