Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4341
23-04-2020 15:42 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(22-04-2020 14:03)Миша Чех :  Ура!!!! Киношка!!!!!

Mr. Green
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #4342
23-04-2020 15:49 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха ...., потерпевшего

(23-04-2020 13:57)Lady :  Зеленський має право не декларувати витрати на візит в Оман, - голова НАЗК

А Вы уловили весь цимус желтой мочи из брандспойта?

Почему Зеленский не должен был декларировать чартер из Омана?
Потому что султан предоставил самолет не ему лично, а государству Украина!!!

ПЗДЦ! Добыча мыслей


(23-04-2020 15:42)Lady :  
(22-04-2020 14:03)Миша Чех :  Ура!!!! Киношка!!!!!

Mr. Green

Кстати, вчера посмотрел. Сначало возникло желание сделать анализ, как Вова сначала доказывает. что он должен влиять на правительство, а потом говорит что он непричем к неготовности больниц к короновирусу. Или обсудить создание государственной авиакомпании на турбовинтовых Ан-ах, а особенно в сегоднящнее время, когда непонятно кто из существующих а/к доживет до осени.

Но потом обломался.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-04-2020 15:53 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 411
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4343
23-04-2020 17:42 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 411
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4344
23-04-2020 18:38 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4345
23-04-2020 21:52 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

РЯБОШАПКА ЗВИНУВАТИВ ЗЕЛЕНСЬКОГО В НЕЩИРОСТІ ТА НАЗВАВ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ПОРОШЕНКА ПОЛІТИЧНО ВМОТИВОВАНИМ Попкорн

Незалежне керівництво Офісу генерального прокурора виявилось непотрібним ні президентові, ні його оточенню, вважає ексгенпрокурор
Колишній генпрокурор Руслан Рябошапка заявив, що Володимир Зеленський через фільм "Рік президента" нарешті пояснив йому причини звільнення з посади. Про це Рябошапка написав у своїй колонці на "Українській правді".

"Під "низькими результатами" президент, мабуть, має на увазі кількість "посадок", адже таким в уяві Зеленського є критерій успішності роботи кримінальної юстиції. Президент нещирий, коли, хизуючись розпочатою нашою командою реформою прокуратури перед іноземними учасниками форуму в Давосі, називає це "низькими результатами" в кіно для українців", – написав ексгенпрокурор.
На думку Рябошапки, реформа прокуратури і стала однією з головних причин звільнення його команди.

"Адже вичищали олігархів у прокурорських погонах, прокурорів-"саджанців", які відпрацьовували куплену чи пролобійовану їм посаду, прокурорів-"рішал", які знову з'явилися у коридорах Офісу генерального прокурора після призначення нового генерального прокурора", – зауважив він.
Незалежне керівництво Офісу генерального прокурора виявилось непотрібним ні президентові, ні його оточенню, ні тим, хто отримував вигоду від прокуратури, переконує колишній генпрокурор.

"Спікери партії Зеленського у парламенті зазначали, що відмова підписувати повідомлення про підозру п'ятому президентові України стала "останньою краплею", що переповнила чашу терпіння. Дійсно, декому хотілося швидко поквитатися з політичними опонентами, задовольнивши побажання електорату. Звісно, на певний час це б додало рейтингових балів. Проте очевидно, що такі заяви є зізнанням у політичних мотивах переслідування Петра Порошенка", – наголосив Рябошапка.


https://www.5.ua/polityka/riaboshapka-zv...mvyhXQDxzE

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4346
24-04-2020 13:57 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

как Зеля на вирусе зарабатываетПопкорнПопкорн

Закупка 71 000 дефицитных защитных костюмов вылилась в громкий скандал.


Hello!

https://www.facebook.com/patients.org.ua...nf&__xts__[0]=68.ARAoFSzoSd2wKimM9E6sf9KP2Dx5CXSstOri_-t0tO7N-JZFAVG5Coi3jMAO46kjVZbBNyinwAzzhGHi6R6xYSTCufpVvCVPPE6q1bF7N0dZ4ei5Ja4_fnr1B5sAo​q2ZIjF6A-D9m5gck-OPnVPO8YuyL_NLfWfK67SSTi8DwgX7kMj7BXmUHMuxbkMGpQ3RWj3GhKUd7qA4P0THjnrVydB6LGJTcq​BbqpxEKTZvnVSeGoSCo6jFEiyUu6uVjaL-UcprNkB5mKdyVushjBJ5qPGlESyLPGLqcheSCDRIlel3KIepl7C-1z62dKBgGvtbQS2KU4fV9RrS0KlYNN10nlDugjp5ER0Q9_XrwhGsaSv6QF5jlz4DZGfv4dc

Цитата:“Ми дбаємо про наших лікарів і хочемо купити їм найкращий захист”,- виправдовується Міністерство охорони здоров'я України за закупівлю захисних костюмів китайського виробництва, що майже в 2 рази дорожчі від ринкових цін (майже 500 грн за штуку).

Так ок, відповідаємо МОЗ. Благодійний фонд “Пацієнти України” закуповує захисні костюми, з тим же стандартом, про який так схвально відгукується Міністерство за 215 грн!

Костюми — українського виробництва, їх відшиває ТОВ “Тезаурус”, що знаходиться у Вінницькій області. Фото паспорта на захисні костюми, в якому вказано стандарт EN 14126:2003 додаємо.

Крім того, стандарт, яким прикривається МОЗ, який нібито гарантує дуже надійний захист лікарів, не передбачає тестування на вірусних інфекціях. Тобто, стандарт EN 14126:2003, яким керується МОЗ, не стандартизується щодо респіраторних вірусних інфекцій. Для перевірки стандарту використовується тест на бактеріях. Це означає, що ніхто у світі немає відповіді щодо проникнення через них коронавірусів. Напевно, тільки наш МОЗ.

☝️І довідкова інформація для МОЗу. SARS CoV 2 передається повітряно-крапельним шляхом і проникає в організм через слизові. Найбільший ризик виникає при потраплянні на слизові дихальних шляхів або очей. Саме тому захист — маски/респіратори, окуляри або щиток — є критично важливими для захисту медиків від інфікування.

Комбінезони біозахисту створюють додатковий захист лише у місцях прилягання окулярів, масок або респіртаорів. І додають впевненості лікарям при перебуванні у зараженій зоні. Китайські, українські чи німецькі костюми, якщо вони не ізоляційні, пропускають віруси.

Дякуємо Volodymyr Kurpita, який розібрався у питанні. Більше деталей: https://bit.ly/2x8deFC.

Тому питання до МОЗ не тільки лишаються, їх стає ще більше!

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-04-2020 14:56 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 411
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4347
24-04-2020 20:01 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Что за очередной всеукраинский слет "элиты" в вертолетной площадке сегодня проходил? Не нашел в новостях.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 411
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4348
24-04-2020 20:20 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(24-04-2020 20:01)Dimon325 :  Что за очередной всеукраинский слет "элиты" в вертолетной площадке сегодня проходил? Не нашел в новостях.
А, все ждали и Тейлор озвучил что все идут в жопу с нормандским форматом и минском, пакетно.
Тогда понятно.
ЗЫ: А то я не мог понять, чего это только один дятел с номерами АН как ублюдок запарковался перекрывая пол полосы напротив "Чи", и тот очень нервничал. Обычно они там, в таких случаях, гроздьями - яйца развесят и сурово смотрят по сторонам дебильным взглядом. Остальные области даже не пытались, что тоже удивительно - у них дегенератов вполне хватает.
Выставка немецкого и японского автопрома, как всегда в этих случаях, изысканная была. Но бздякали явно, даже киевских водителей сцались, что непривычно при таком слете быдла в Чи. )))
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-04-2020 22:56 Dimon325.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 411
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4349
24-04-2020 20:41 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Посыпались зели, кацапы, бородатые жиды и все вместе.
Ровно год, как и предполагалось.
За 6-9 месяцев, как и предполагалось, почистили страну и в рассыпную. Премьер в Португалии, генпрокурор во Франции. Интересно куда сладкий таможенник с налоговиком уже уехали? Ну, ничего. Они отфейсбучатся, как андрей с богданом. Баб (мужиков) туда позовут, как это у них принято.
Смешно и весело.)))
Все четко по плану... Курить
73% веселых недоумков...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-04-2020 22:54 Dimon325.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 751
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #4350
25-04-2020 08:07 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(24-04-2020 20:41)Dimon325 :  Смешно и весело.)))
Все четко по плану... Курить
73% веселых недоумков...
Когда просвет согласно плана ?

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1