Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 751
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #3751
02-01-2020 11:22 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Вчора з малим, близько обіду, прогулювався біля пам'ятника Тарасу Шевченко, навпроти червоного корпусу, підходить бабуся, така життєрадісна, і питає: десь тут, біля пам'ятника, має збиратись смолоскипна хода на честь дня народження Степана Андрійовича, де всі ? Відповідаю що мабуть ввечорі, о третій зарано. Запропонував її спитати у гугла, відповідає - давайте запитаємо ) Гугл відповів що о 6-ій вечора, що я бабусі і передав, вона щиро подякувала посміхаючись і відповіла що не буде витрачати марно час на очікування, і щоб не мерзнути, з'їздить додому і повернеться до початку заходу.
Вона пішла, а я собі думаю: яким чином ця бабця, яка жила без того самого гугла, інших змі, в оточенні кумуняцької пропаганди, прийшла святкувати день народження Бандери у центр Києва. І в цей же час молоде покоління входить до складу 73% відсотків, такими подіями не цікавиться і їх надурити набагато легше ніж ту бабусю, дивиться 1+1 з "какаяразніца" і іншу локшину на вуха залюбки вдягає..
Бабці респект(шана) Happy Birthday

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Exotic Немає
Писатель
***

Повідомлень: 502
Приєднався: Sep 2006
Cherkassy
Octavia 1.8T WTS, Captiva 2.4
Повідомлення: #3752
02-01-2020 16:25 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(02-01-2020 11:22)Oleksii Pinchuk :  Бабці респект(шана) Happy Birthday

бабка уже почти всю коммуняцку мразоту похоронила и ещё половину из этих 73% амёбных дегенератов переживёт!

Чтобы жить по-человечески, надо,чтобы платили по-божески.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #3753
02-01-2020 16:35 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

о как. мультик-то какой страшный оказался. Laughing

https://www.facebook.com/a.chto.tam.u.pp...146880631/

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3754
03-01-2020 13:52 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(31-12-2019 12:54)m.dreval :  Путин впервые за шесть лет поздравил президента Украины с Новым годом



Российский лидер ни разу не поздравил с Новым годом пятого президента Украины Петра Порошенко, занимавшего этот пост с 7 июня 2014-го по 20 мая 2019 года.

FacepalmFacepalm
   
Попкорн
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-01-2020 13:59 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3755
03-01-2020 13:55 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(02-01-2020 16:35)smile :  о как. мультик-то какой страшный оказался. Laughing

https://www.facebook.com/a.chto.tam.u.pp...146880631/

ПопкорнПопкорн
   

Цитата:«Король віслюк» зняли з прокату через політичний підтекст

Мультфільм «Король віслюк», головного героя якого насмішливо порівнювали з Зеленським, зняли з прокату в Києві.

Головний герой картини — віслюк Мангу, що повірив у своє покликання та захотів стати президентом. Під час виборів у своїй країні він отримує народну шалену народну прихильність та стає главою держави.
Мангу не має жодного уявлення про роль президента в державі, відповідних манер та знань, однак має величезне бажання зробити свою країну великою, а народ щасливим.
Мешканці називають віслюка «народним кандидатом» та сліпо вірять його обіцянкам. А сам персонаж використовує часто фразу чинного українського президента: «Дякую, дуже дякую!»

Користувачі соцмереж зауважили схожість віслюка Мангу з президентом Зеленським та прозвали мультик «тролінгом президента», зауваживши, що в Росії після двох серій зняли «Слугу народу», а в Україні через два тижні «Короля віслюка».

Римма Филипенко‎

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-01-2020 14:17 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3756
03-01-2020 14:40 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Цитата:Danylo Mokryk

А нам продовжують срати в череп, щоб промутити "своїх" заступників Директора ДБР.

Щойно Державне бюро розслідувань "роз'яснило", що старий Порядок конкурсу вже не дійсний, бо Закон про ДБР змінився.

В чому проблєма, спитаєте ви? Щаз поясню, тримайтесь уважно.

Нагадаю. 29 грудня ДБР тихесенько, без нормальних оголошень, розпочало конкурс на посади заступників Директора з подачею документів з 30 грудня по 3 січня. Ну, так, щоб подали тільки свої.

Чи це все - законно? Ні.

Бо за старим Порядком, конкурс слід оголошувати не пізніше, як за 15 днів до дня завершення прийому документів. Тобто за старим Порядком такі терміни подачі документів - наглухо незаконні.

І от нині офіційні сторінки ДБР повідомляють: а той Порядок вже не дійсний! Новий порядок затверджує Директор, тобто Ірина Венедіктова.

Вапрос: а де цей Порядок? Чи на сайті ДБР або в оголошенні про конкурс є посилання на цей Порядок? Нема.

А як можна оголошувати конкурс, коли немає Порядку? А Зе-команді - всьо можна.

Саме забавне, що оцю новину про скасування старого Порядку конкурсу дали і на ФБ-сторінці ДБР, і на головній веб-сторінці ДБР. А власне оголошення про конкурс, який хотіли втіхаря провести - не давали.

Ой весело-весело.
СкорбимСкорбим

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3757
03-01-2020 14:46 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

няш няше Зеля понравилсяКурить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Max.M Немає
Banned

Повідомлень: 394
Приєднався: May 2017
Полтава
Touareg FL 3.0 TDI
Повідомлення: #3758
04-01-2020 02:38 очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(03-01-2020 14:46)Lady :  няш няше Зеля понравился:smok:


Пусть заберет недомерка
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Navy45 На сайті
плавали,знаем
****

Повідомлень: 1 020
Приєднався: Dec 2013
Lv&Dr
Yeti 1.8 6MG "Мetalbobic"
Повідомлення: #3759
04-01-2020 06:34 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(04-01-2020 02:38)Max.M :  
(03-01-2020 14:46)Lady :  няш няше Зеля понравилсяКурить


Пусть заберет недомерка

не
Какаразница только наша
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3760
05-01-2020 12:04 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

ТО ХТО НЕСЕ РОСІЮ ДО УКРАЇНИ?

Зеленський впускає Dr.Alban’а, який визнає крим російським та «спірною територіює. Зеленський та Баканов впускають Добронравова, який підтримував Путіна та бажав Україні найгіршого.
Влада вже схоже готова пускати і Хакамаду, яка має виступити на бізнес-форумі в Києві. Як кажуть організатори «вперше за 6 років»
Так, вперше за 6 років у нас знову «русскій мір». Знову повертаємось до імперського дна - московського порядку денного.

Це в якому сюрі ми живемо, коли «ЗА ВТРУЧАННЯ ПРЕЗИДЕНТА», якийсь просєпарський співак заїжджає в Україну. Це президент чи не президент? Чи президентська справа вирішувати кому заїжджати? Тобто, це ще раз вказує, що у нас не держава, не державні інституції, а держава в «95 кварталі». Через «квартал» можна «порішати», через Квартал можна просунути «русскій мір», через квартал можна продавати проросійські серіали на федеративні канали РФ.

Сором за падіння країни. 2020 почався з ще глибшого дна ніж ми очікували. (С)

   

П.с. жду, когда Зеля Пореченкова пригласит....

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2