(12-06-2019 14:57)juristkostya : (12-06-2019 12:55)SergM : О! У Вас це також "загально відомий факт" (с)?
А що, вже встановлено усі факти? Якщо не натягувати відомий предмет на глобус, то КСУ виключно в межах Конституції щось встановить, а позаяк прямих норм у ній немає і заміняти Конституцію трактовкою від КСУ не є правовим методом,то весь упор буде на наявність фактичної коаліції і сукупні юридичні факти відповідно до конституційних норм. – Побачимо.
1. Этот факт достаточно легко проверяется, сфальсифицировать его невозможно. Будь он в пользу нынешней ВРУ - уже давно бы дали официальный перечень фамилий и сняли проблему на корню.
Вы можете продолжать надеяться на чудо, я предпочитаю признать провтык и дальнейшую позицию строить с учётом него.
Ну так побачимо. Саме головне – чому того факту не встановив Зеленський і одразу не надав докази? Якщо вони у нього були і є? (А якщо не було, то на підставі чого він видав указ?)
(12-06-2019 14:57)juristkostya : 2. Нувыблиндаёте пишете "подменять Конституцию её трактовной от КСУ - неправовой метод", и тут же "упор будет на наличие фактической коалиции".
Ви точно юрист? КСУ не буде придумувати неіснуючі норми. За Конституцією є підстава "неформування коаліції на протязі місяця з дати припинення діяльності попередньої" і "коаліція є проста більшість >=226",– тобто якщо фактично коаліція у складі більшості Ради була (незважаючи на вихід), то підстави не існує.
(12-06-2019 14:57)juristkostya : А ничё, что все рассуждения о "фактической коалиции" - чистой воды условность? Это понятие формально отсутствует, КСУ может только изобрести его сам и это будет такая же точно трактовка Конституции в отсутствие прямых норм - т.е., в рамках вашей логики, неправовой метод
Короче, "или трусы или крестик".
О, Ви таки юрист, бо викручуєте сказане на свою користь
Вибачте, за Конституцією:
1.
Цитата:У Верховній Раді України за результатами виборів і на основі узгодження політичних позицій формується коаліція депутатських фракцій, до складу якої входить більшість народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України.
– Нічого винаходити не треба, коаліція = проста більшість.
2.
Інсенуації навколо позафракційних депутатів мають причиною прогалини у правовому регулюванні, бо 225 депутатів за пропорційною системою від політичних партій (які власне безпосередньо утворюють фракції) не можуть сформувати більшість, тому фактична більшість і є фактичною коаліцією.
Застосування слова "фактичний" не створює окремий термін, а констатує факт статусу коаліції, тобто наявності простої більшості з узгодженою позицією. "Фракція" це просто запозичене слово "частина" і жорстко у Конституції не нормується, тому і з цього боку під фракцією можна розуміти не тільки депутатів за списками від партій, але і мажоритарних, що увійшли до складу фракції.
Ну, дочекаємось сформульваного КСУ і почитаємо.