Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #17381
31-01-2019 16:07 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(31-01-2019 15:43)Lady :  кстати... есть горящие вакансии в КиевеКуритьКурить

ЗП от 15т -20т поначалу и выше и ТОЛЬКО "белая"
+ все соцгарантии, медстраховка, больничные, отпуска и т.п.

7-8 часовой раб.день..
высшее образование не требуется
спецодеждой обеспечивают
Попкорн

+ проезд в метро - бесплатный
Mr. Green
А что делать надо?
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #17382
31-01-2019 16:09 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(31-01-2019 16:07)Railnolds :  
(31-01-2019 15:43)Lady :  кстати... есть горящие вакансии в КиевеКуритьКурить


+ проезд в метро - бесплатный
Mr. Green
А что делать надо?
поезд водить
Mr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #17383
31-01-2019 16:11 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(31-01-2019 14:32)m.dreval :  Абсолютно нічого. Якщо я ясно напишу, що в склад продукту входить моча віслюка, і додам її туди -то моє право. А може комусь подобається.

Нарешті дійшли до того ж самого але з іншого боку. Я з вами повністю згоден, якщо на на приклад упаковці масла написано що в склад входить Молоко сухе 50% пальмова олія 30% нафтопродукти 3% олія сояшникова 17%. то це одне. А якщо на упаковці написано що зроблено лише з коров"ячого молока, а на справді склад ще гірший ніж я привів у прикладі, то це зовсім інше. Я не проти прийти в магазин і вибрати з 10-20 продуктів ( масел ) саме те що мені підходить по якості і по ціні. Але я хочу щоб на упаковці було написано саме те що лежить в упаковці. Зрозуміло , що натуральне, якісне ( таке як відправляють за кордон ) буде дорожче, і відповідно чим гірше якість то дешевше. Але вибач мене, коли я купую дороге масло, на упаковці вказано що воно 100 відсотків з коров"чого молока, а на справді там, як ти писам віслюча моча, і воно такеж "Ге" як і те що вдвічі дешевше, але з чесно написаним складом, то де тут ринок? Хто на..бав той і виграв?

P.S. Наскільки я знаю, згідно нашого законодавства, склад повинен відповідати вказаному на упаковці. То чому ніхто не контролює виконання цього закону. І да якщо раптом ви відкриєте якесь виробництво, не маючи великого даху, то вас обов"язково сотні раз провірять і найдуть сотні порушеннь.

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-01-2019 16:15 TEZEY.)
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #17384
31-01-2019 16:54 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(31-01-2019 16:09)Lady :  поезд водить
Mr. Green
Я думал дворником.
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #17385
31-01-2019 17:34 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

logger :Питанням на питання то так "по-одеськи" Mr. Green
SergM, вибачайте, але у Вас виходить демагогія, тож аргументи будь-які будуть збиватись отакими зустрічними питаннями Дружба
Не варто мене називати демагогом – я конкретний та послідовний. І теж маю право на питання.

Раз Вам "Просто цікаво, шо ж у Вашому розумінні "ринкова українська зп"", то відповідь буде наступна: гідна ринкова ЗП повинна дозволяти людині нормально жити (харчуватися, одягатися, ходити у кіно і іноді навіть у ресторан + усілякі інтернети, ноутбуки та гаджети), утримувати сім'ю (у т.ч. навчання дітей), придбати квартиру / побудувати будинок, авто врешті решт чи відпочинок / туризм за кордон. – Виходячи з цього (без надлишковості), заявлена Вами ЗП у 12 тис.грн. взята як є (= просто чиста біла ЗП на руки і більше нічого) вже явно не дозволить мати квартиру/будинок/авто, а інше буде предметом компромісів та заощадження, про відпочинок на платній основі мовчу, як і дитячий відпочинок. – Будь-яка праця повинна дозволяти людині відповідно, але гідно жити.

А взагалі Ви змушуєте мене встановити чи озвучити якусь певну, але загально-міфічну "ринкову українську ЗП" – це просто неможливо. Тут є тема де
Цитата:стабільна й офіційна заробітна плата (оклад + премія) від 6500 грн до 12 000 грн;
прокоментували як
Цитата:Зарплати не сумісні з життям
.
Я можу лише оцінити на пальцях мінімум: якщо мінімалка за некваліфіковану працю у нас зараз 4173 грн., то реальний мінімум – це помножити офіційне на два, а щоб жити – вчетверо, але це не набагато більше вищерозглянутих 12 тис...


m.dreval :
SergM :І що – згідно сертифікату ви зробите отруйну сечу і вам за це нічого не буде? Чи замість пива наллєте "напій зі смаком ідентичним до натурального" і вам теж нічого за це не буде? Чи "сировмісний продукт" будете продавати як "сир"?
Абсолютно нічого. Якщо я ясно напишу, що в склад продукту входить моча віслюка, і додам її туди -то моє право. А може комусь подобається.

В деяких країнах ЄС при цьому мені заборонять писати "пиво", прийдеться написати пивний продукт. А в деяких пиво теж пройде.
Може теоретично оціните ризики у юриста? Бо вище вже згадували просту заборону на закупівлю молока у приватників...


Тепер про чергові наперстки:
m.dreval :
SergM :
m.dreval :Або її вісутностю. Ринкова цина - це ціна за яку покупець погодився придбати товар.
Ні, це називається справедлива ціна – за яку домовилися двоє. А ринкова передбачає ринок, якщо ринку немає, то або немає продажів = нікому не потрібно, або ціна визначається аукціоном.
Ринкова ціна — ціна, за якою товари (роботи, послуги) передаються іншому власнику за умови, що продавець бажає передати такі товари (роботи, послуги), а покупець бажає їх отримати на добровільній основі, обидві сторони є взаємно незалежними юридично та фактично, володіють достатньою інформацією про такі товари (роботи, послуги), а також ціни, які склалися на ринку ідентичних (а за їх відсутності — однорідних) товарів (робіт, послуг) у порівняних економічних (комерційних) умовах.

Почитайте виділене червоним.
– Ви просто тупо шукаєте схожі слова, тим не менш у визначенні чітко вказано, що якщо немає ідентичних товарів, робіт та послуг, то за основу беруться ціни за однорідні ним. Тобто якщо я зробив унікальнне авто з шоколаду, то за основу береться виробництво аналогічних по складності солодощів, а не автомобіля.

m.dreval :Шановний,
Ринкова ціна існує не залежно від наявності конкуренції!!!!
Так почули?
Шановний! Ринкова ціна не існує без ринку, риб'ячий жир не існує без риби тощо – за визначенням.

m.dreval :Так ринок чи кронкуренція? Хто тут жонглює поняттями?
Ви не знайшли однакових слів і пазл не склався?
Звертаю увагу:
Цитата:обидві сторони є взаємно незалежними юридично та фактично, володіють достатньою інформацією про такі товари (роботи, послуги), а також ціни, які склалися на ринку ідентичних (а за їх відсутності — однорідних) товарів (робіт, послуг) у порівняних економічних (комерційних) умовах

m.dreval :А тут як то кажуть - занавєс!
Продавець у Європі може собі купити квартиру....Добыча мыслей
І який тут у Вас впав "занавєс"? – Вас не сильно зачепило? Голову?

m.dreval :
(31-01-2019 14:18)SergM :  поки не сформувалися профсоюзи накшталт Європи з конкретними вимогами.
Немає в Європі профсоюзів. Може десь на великих підприємствах і залишився рудімент комуністів, але на більшості сучасних підприємств - немає.
Прочитайте ще раз усе.
Видохніть.
І розплющіть очі:
Профсоюз призывает пилотов Ryanair к забастовке в Германии

Менше Добыча мыслей бо це негативно впливає...
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #17386
31-01-2019 18:37 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(31-01-2019 17:34)SergM :  
m.dreval :
SergM :І що – згідно сертифікату ви зробите отруйну сечу і вам за це нічого не буде? Чи замість пива наллєте "напій зі смаком ідентичним до натурального" і вам теж нічого за це не буде? Чи "сировмісний продукт" будете продавати як "сир"?
Абсолютно нічого. Якщо я ясно напишу, що в склад продукту входить моча віслюка, і додам її туди -то моє право. А може комусь подобається.

В деяких країнах ЄС при цьому мені заборонять писати "пиво", прийдеться написати пивний продукт. А в деяких пиво теж пройде.
Може теоретично оціните ризики у юриста? Бо вище вже згадували просту заборону на закупівлю молока у приватників...

Знаєте, здогадалися то зробити без такого інтернетового розумника як Ви.


(31-01-2019 17:34)SergM :  
m.dreval :
SergM :
m.dreval :Або її вісутностю. Ринкова цина - це ціна за яку покупець погодився придбати товар.
Ні, це називається справедлива ціна – за яку домовилися двоє. А ринкова передбачає ринок, якщо ринку немає, то або немає продажів = нікому не потрібно, або ціна визначається аукціоном.
Ринкова ціна — ціна, за якою товари (роботи, послуги) передаються іншому власнику за умови, що продавець бажає передати такі товари (роботи, послуги), а покупець бажає їх отримати на добровільній основі, обидві сторони є взаємно незалежними юридично та фактично, володіють достатньою інформацією про такі товари (роботи, послуги), а також ціни, які склалися на ринку ідентичних (а за їх відсутності — однорідних) товарів (робіт, послуг) у порівняних економічних (комерційних) умовах.

Почитайте виділене червоним.
– Ви просто тупо шукаєте схожі слова, тим не менш у визначенні чітко вказано, що якщо немає ідентичних товарів, робіт та послуг, то за основу беруться ціни за однорідні ним. Тобто якщо я зробив унікальнне авто з шоколаду, то за основу береться виробництво аналогічних по складності солодощів, а не автомобіля.

Ні, я читаю і розумію, що я читаю. Не повинна бути конкуренція для встановлення ринкової ціни. Якшо вона є - добре. Якщо ні - встановлюється на закладі однорідних товарів.

Коли Газпром підписував газові контракти - конкуренції не було. Тому ринкова ціна на газ встановлювалася на закладі однорідного товару - нафти. І в контрактах чітко вказана формула, яка прив'язує ціну на газ до ціни нафти. І дедлайн тієї прив'язки. Відкрийте контракти, та почитайте.

Тому Йуля у 2009 році підписала РИНКОВУ ціну на шаз. Навіть при відсутності конкуренції.


(31-01-2019 17:34)SergM :  
m.dreval :Шановний,
Ринкова ціна існує не залежно від наявності конкуренції!!!!
Так почули?
Шановний! Ринкова ціна не існує без ринку, риб'ячий жир не існує без риби тощо – за визначенням.

А люди кажуть, що буває:

Цитата:Ры́ночная цена́ — средняя арифметическая цена предложенного товара или услуги на определённом рынке (например, за конкретный промежуток времени)[1].

Рыночная цена соответствует равновесной лишь в условиях совершенной конкуренции. Превышение рыночной цены над равновесной характерно для монополизации рынка. Снижение рыночной цены ниже цены равновесия (например, при государственном регулировании цен) приводит к возникновению дефицита, так как продавцам становится невыгодным выносить товары на рынок[2].

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%...0%BD%D0%B0

А Ви, інтернетовий розумнику, плутаєте Ринкову та Врівноважену ціну.


(31-01-2019 17:34)SergM :  
m.dreval :А тут як то кажуть - занавєс!
Продавець у Європі може собі купити квартиру....Добыча мыслей
І який тут у Вас впав "занавєс"? – Вас не сильно зачепило? Голову?

Занавєс в том, що Ви - балабол, який десь чув. але не щупав.

Я ось дивлюся на празьку ціну двушки на передостанній станції метро в 55 метрів з ліжком в кухні за 5 мільйонів крон = 200 000 євро, і навіть не знаю як до неї підступитися. 20% - мільйон - це 40 к евро одразу. Залишок на іпотеку - банк рахував близько 25К крон в місяць. Тобто 1000 евро в місяць - тільки банку. А ще квартплата 150 євро. А їсти. А транспорт.

Скажіть мені, а як продавець в Європі, який отримує в Лідлу 21К грязного, тобто десь 16К чистого з тим звладне?

Так кого тут по голові зацепило?


(31-01-2019 17:34)SergM :  
m.dreval :
(31-01-2019 14:18)SergM :  поки не сформувалися профсоюзи накшталт Європи з конкретними вимогами.
Немає в Європі профсоюзів. Може десь на великих підприємствах і залишився рудімент комуністів, але на більшості сучасних підприємств - немає.
Прочитайте ще раз усе.
Видохніть.
І розплющіть очі:
Профсоюз призывает пилотов Ryanair к забастовке в Германии

Менше Добыча мыслей бо це негативно впливає...

Ще раз повторюю - читати в інтернеті і бачити ситуацію насправді - дуже велика різниця. Райан має профсоюзи, Люфтганза також. Може ще Мерцедес з БМВ мають. Але більшість робітників їх не має, і сенсу робітнику з фірми. на якій 100 працівників. в нього вступати, аж ніякого. А таких фірм в Європі більшість. Тому я в своєму оточенгі гі разу не чув про профсоюзи.

Тим більше. николи не чув, щоб тут профсоюзи відігравали якусь вагому роль. Так. Коли авіакомпанія зробить страйк всі почують. Транспортники перестануть їздити - коллапс. А якщо Шкода чи мій завод на день зупинять виробництво, хтось то почує? Ніхто.

Доречі, погуглив. В Чехії профспілки кажуть про 300 000 членів. А цілком працюючих - близько 4 мільйонів.

Тобто як завжди пурга од Вас.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-01-2019 19:22 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
тавровед Немає
Любитель почитать
****

Повідомлень: 1 304
Приєднався: Jan 2010
Днепровщина. IFD
фаба 1.2 BME класик
Повідомлення: #17387
31-01-2019 20:20 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(31-01-2019 18:37)m.dreval :  ....
Ще раз повторюю - читати в інтернеті і бачити ситуацію насправді - дуже велика різниця......

Та ладно , не может быть!!! Вы, Михаил, всегда нас убеждаете в обратномMr. GreenMr. GreenMr. Green

Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #17388
31-01-2019 21:00 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Все вірно,всі вумні та гарні, чого з.п реальна бомжацька? Чи всі по 20 + отримують?

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #17389
31-01-2019 21:46 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(31-01-2019 21:00)AlexMotel :  Все вірно,всі вумні та гарні, чого з.п реальна бомжацька? Чи всі по 20 + отримують?

Боюсь, що ти, Саша, можеш сильно розстроїтися....


(31-01-2019 20:20)тавровед :  
(31-01-2019 18:37)m.dreval :  ....
Ще раз повторюю - читати в інтернеті і бачити ситуацію насправді - дуже велика різниця......

Та ладно , не может быть!!! Вы, Михаил, всегда нас убеждаете в обратномMr. GreenMr. GreenMr. Green

Честно говоря Ваш стеб не понятен. Думаю, что я Украину вижу гораздо чаще, чем Вы заграницу. Даже по Вашему Вайберу.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-01-2019 21:56 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #17390
31-01-2019 22:03 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(31-01-2019 21:46)m.dreval :  
(31-01-2019 21:00)AlexMotel :  Все вірно,всі вумні та гарні, чого з.п реальна бомжацька? Чи всі по 20 + отримують?

Боюсь, що ти, Саша, можеш сильно розстроїтися....
мало працюємо,так?
чи ввп країни бомжацький?

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 213 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 55