Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
BingerUA Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 282
Приєднався: Feb 2014

SuperB III 4x4 2.0 TDI
Повідомлення: #17341
30-01-2019 15:29 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(30-01-2019 14:20)TEZEY :  ну зараз прийде Михайло, і розкаже тобі шо дорожчає, тому шо на експорт ціна вища і звісно вигідніше продавати його туди і за валюту, ніж тут і за гривні.
Я тебе даже иначе скажу: Дорожает. По тому, что инфляция. И экспорт, его объемы и прочее тут ни при чем.
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #17342
30-01-2019 15:42 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

А мені дуже цікавий такий банальний економічний факт, що у місці виробництва продукція дешевша і ціна на неї визначається внутрішнім ринком (бо там свої вартості виробництва, перевезень, робочої сили, купівельна здатність тощо)... – Тобто ціна на внутрішньому ринку визначається внутрішніми чинниками.

– Бо читаючи пана m.dreval одразу згадується Газпром з його "ринковою" ціною на газ для України, яка чомусь була і дорожче ніж у Німеччині мінус вартість транзиту до неї.

Таким чином по суті питання: карали би виробників за невідповідність держстандартам та обман покупців – вони б не продавали найкраще за кордон і ціна у нас була б наша ринкова, а не те що є. Я вже мовчу про банальну солідарність, соціальну відповідальність та інше.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-01-2019 15:43 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #17343
30-01-2019 15:48 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(30-01-2019 15:42)SergM :  Таким чином по суті питання: карали би виробників за невідповідність держстандартам та обман покупців – вони б не продавали найкраще за кордон і ціна у нас була б наша ринкова, а не те що є. Я вже мовчу про банальну солідарність, соціальну відповідальність та інше.

Вот оно - настоящее совковое мышление. Границы закрыть, запретить производителям искать партнеров для экспорта, а за нарушение - сажать. Добыча мыслей

Здравствуй, Туркменистан!


(30-01-2019 15:42)SergM :  А мені дуже цікавий такий банальний економічний факт, що у місці виробництва продукція дешевша і ціна на неї визначається внутрішнім ринком (бо там свої вартості виробництва, перевезень, робочої сили, купівельна здатність тощо)... – Тобто ціна на внутрішньому ринку визначається внутрішніми чинниками.

и стоимостью фуры до заграницы.


(30-01-2019 15:42)SergM :  – Бо читаючи пана m.dreval одразу згадується Газпром з його "ринковою" ціною на газ для України, яка чомусь була і дорожче ніж у Німеччині мінус вартість транзиту до неї.

Ну, шо Йуля підписала, таку ціну і маємо.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-01-2019 15:51 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #17344
30-01-2019 16:06 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(30-01-2019 15:42)SergM :  А мені дуже цікавий такий банальний економічний факт, що у місці виробництва продукція дешевша і ціна на неї визначається внутрішнім ринком (бо там свої вартості виробництва, перевезень, робочої сили, купівельна здатність тощо)... – Тобто ціна на внутрішньому ринку визначається внутрішніми чинниками.

хм. у мене є причеп перегною. сусіду я можу його продати за 200 грн. він його сам до свого городу перенесе і розкидає. в той же час фермеру в сусідньому селі - за 500. але я мушу той причеп до нього привезти і висипати в тому місці, де він скаже. тракторист згоден відтаранити причеп до фермера, висипати перегній і привезти назад порожній причеп за 100 грн.

питання в задачі, якщо в мене є 5 сусідів, яким треба 5 причепів на рік, на яких я зароблю 1000 грн, і є фермер, якому треба 4 причепа на рік, на якому я зароблю 1600 грн, + тракторист має заробіток 400. а виробляє моя корова лише 6 причепів на рік. то чи не треба щось переосмислити у місцевому ціноутворенні? ну, щоб не скаржитись потім, що у нашому селі ВВП всього 1000 грн, лишній прчеп з перегноєм та зубожілий тракторист.

Курить

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-01-2019 16:09 smile.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #17345
30-01-2019 16:25 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

m.dreval :
SergM :Таким чином по суті питання: карали би виробників за невідповідність держстандартам та обман покупців – вони б не продавали найкраще за кордон і ціна у нас була б наша ринкова, а не те що є. Я вже мовчу про банальну солідарність, соціальну відповідальність та інше.
Вот оно - настоящее совковое мышление. Границы закрыть, запретить производителям искать партнеров для экспорта, а за нарушение - сажать. Добыча мыслей
Ось воно – невиправне совкове мислення – сприймається лише, те що у самого на думці і з цим і ведеться "бій". Ги.

Тим не менш вище написано про "заборону ЄС" – що означає виконання певних правил та жорстку відповідність нормам. – Тоді є питання: чому виконання внутрішніх правил та норм не сприймається і одразу виникають коментарі "закрыть, запретить, сажать"?

m.dreval :
SergM :А мені дуже цікавий такий банальний економічний факт, що у місці виробництва продукція дешевша і ціна на неї визначається внутрішнім ринком (бо там свої вартості виробництва, перевезень, робочої сили, купівельна здатність тощо)... – Тобто ціна на внутрішньому ринку визначається внутрішніми чинниками.
и стоимостью фуры до заграницы.
Представнику економіки пані Вітренко (не до виборів буде сказано) пояснити різницю треба? – Ще є імпортні та експортні мита, податки, просування, реклама і конкуренція за кордоном, але ковбаса там, бляха-муха, чомусь дешевша (що на загал прибрехано, але то таке – пан m.dreval не визнає свої помилки).

Я наполягаю – у більшості країн світу місцева вартість продукції виробника на загал визначена собівартістю і прибутковістю, але ніяк не "вартістю на міжнародних ринках" (окрім специфічних енергоносіїв, коштовних металів, камінців, глобальних продуктів накшталт пшениці і тому подібного).

1) Якщо б на місцевому ринку був би контроль – не було б можливості задовольняти попит сурогатами – відповідно була б здорова конкуренція якісної продукції.
2) Регуляторна функція держави у тому числі передбачає контроль за обгрунтованістю цін, не кажучи вже про забезпечення громадян.
3) Якщо мати клепку у голові, а не гнатися виключно за грошима, то можна досягнути набагато більшого ніж чергової кризи. Та ж Японія пережила світову кризу 2008-го легко та невимушено, бо має якісний внутрішній попит. – Якщо ставити прибуток понад усе, то результат буде такий самий як і з імперіями.

m.dreval :
SergM :– Бо читаючи пана m.dreval одразу згадується Газпром з його "ринковою" ціною на газ для України, яка чомусь була і дорожче ніж у Німеччині мінус вартість транзиту до неї.
Ну, шо Йуля підписала, таку ціну і маємо.
До чого тут Юля? Написано конкретно: Газпром вважав "ринковою" ціну вищу ніж приведену до Німеччини, хоча вона була верхньою планкою з огляду на обсяги.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #17346
30-01-2019 16:37 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(30-01-2019 16:25)SergM :  Представнику економіки пані Вітренко (не до виборів буде сказано) пояснити різницю треба? – Ще є імпортні та експортні мита, податки, просування, реклама і конкуренція за кордоном, але ковбаса там, бляха-муха, чомусь дешевша (що на загал прибрехано, але то таке – пан m.dreval не визнає свої помилки).

Я наполягаю – у більшості країн світу місцева вартість продукції виробника на загал визначена собівартістю і прибутковістю, але ніяк не "вартістю на міжнародних ринках" (окрім специфічних енергоносіїв, коштовних металів, камінців, глобальних продуктів накшталт пшениці і тому подібного).

Не несіть пургу. Країни, які входять у ВТО не мають мита.А податки, маркетинг та конкуренція однаковя як для місцевого виробника, так і для імпортера.

Ковбаса в Європі виглядає дешевше тілки тому, що сегмент клієнтів мереж в Україні посунутий в бік преміуму.

Ціна продукції не визначається собівартістю. Собівартістю визначається її нижня рамка. Врехня рамка цін, рівно як і ціна продажу визначається виключно попитом там куди продаєте та рівнем конкуренціїі.

Вам дуже добре це розказали на прикладі навозу.


(30-01-2019 16:25)SergM :  
m.dreval :
SergM :– Бо читаючи пана m.dreval одразу згадується Газпром з його "ринковою" ціною на газ для України, яка чомусь була і дорожче ніж у Німеччині мінус вартість транзиту до неї.
Ну, шо Йуля підписала, таку ціну і маємо.
До чого тут Юля? Написано конкретно: Газпром вважав "ринковою" ціну вищу ніж приведену до Німеччини, хоча вона була верхньою планкою з огляду на обсяги.

Газпром вважає ринковою ту ціну, на яку погодився покупець.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-01-2019 16:38 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #17347
30-01-2019 16:38 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

smile :питання в задачі
Ваша задача трохи про інше. Починаючи від собівартості "продукції" і закінчуючи платнею "виробнику", не кажучи вже про "ВВП" та декларовану відсутність конкуренції постачальників у фермера.

Бо сусід за вашим будинком подивиться якщо що, допоможе у разі потреби, буде мати можливість жити у селі, наприклад вчителем у школі чи лікарем у амбулаторії, поряд з вами буде не пустка, не занедбане, а чистота та порядок, буде з ким чарку випити і будуть інші соціальні надбання.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #17348
30-01-2019 16:39 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(30-01-2019 16:25)SergM :  
m.dreval :
SergM :Таким чином по суті питання: карали би виробників за невідповідність держстандартам та обман покупців – вони б не продавали найкраще за кордон і ціна у нас була б наша ринкова, а не те що є. Я вже мовчу про банальну солідарність, соціальну відповідальність та інше.
Вот оно - настоящее совковое мышление. Границы закрыть, запретить производителям искать партнеров для экспорта, а за нарушение - сажать. Добыча мыслей
Ось воно – невиправне совкове мислення – сприймається лише, те що у самого на думці і з цим і ведеться "бій". Ги.

Тим не менш вище написано про "заборону ЄС" – що означає виконання певних правил та жорстку відповідність нормам. – Тоді є питання: чому виконання внутрішніх правил та норм не сприймається і одразу виникають коментарі "закрыть, запретить, сажать"?

Немає в Єворпі держстандартів.


(30-01-2019 16:38)SergM :  Бо сусід за вашим будинком подивиться якщо що, допоможе у разі потреби, буде мати можливість жити у селі, наприклад вчителем у школі чи лікарем у амбулаторії, поряд з вами буде не пустка, не занедбане, а чистота та порядок, буде з ким чарку випити і будуть інші соціальні надбання.

Facepalm
SergM, продайте мені Вашу машину за півціни. Вип'ю з Вами чарочку!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-01-2019 16:50 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #17349
30-01-2019 16:55 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

m.dreval :Не несіть пургу. Країни, які входять у ВТО не мають мита.А податки, маркетинг та конкуренція однаковя як для місцевого виробника, так і для імпортера.
Це Ви дуже спрощено про ВТО написали. Там є і обмеження і інше, але вона просто ще не досягла критичного стану, бо неможливо бути абсолютно ліберальним, чи не враховувати фактор природньої нерівномірності. ВТО працює всього-навсього з 1995-го року.

m.dreval :Ковбаса в Європі виглядає дешевше тілки тому, що сегмент клієнтів мереж в Україні посунутий в бік преміуму.
Вам фоткали ціни у Празі. Мені зфоткати ціни у Києві?

m.dreval :Ціна продукції не визначається собівартістю. Собівартістю визначається її нижня рамка. Врехня рамка цін, рівно як і ціна продажу визначається виключно попитом там куди продаєте та рівнем конкуренціїі.

Вам дуже добре це розказали на прикладі навозу.
Приклад? – Я Вас прошу...
Прикладом будуть ціни на електроніку у Гонконгу чи на авто у США...

Там де є щільна конкуренція (яку Ви так полюбляєте згадувати), ціна визначається виключно собівартістю – тому багато виробництва переїхало до Китаю. Іншим кінцем глобалізація тут вдарила на зменшення кількості виробників.

m.dreval :Газпром вважає ринковою ту ціну, на яку погодився покупець.
Ринкова ціна – визначена ринком, конкуренцією – чи не так?

m.dreval :Немає в Єворпі держстандартів.
Ой. Це як? DIN та ISO вже відмінили? На підставі чого забороняють збирання молока у приватників? Як контролюють відповідність і відповідність чому контролюють?

m.dreval :SergM, продайте мені Вашу машину за півціни. Вип'ю з Вами чарочку!
Продам – за пів ціни від нової – і вип'ємо.

Пояснюю: якщо не дбати про працівників, про навколишніх, про ситуацію у державі, а лише про свою дупу та гаманець, то сперш усю роботу почнуть робити гастрабайтери, а потім нічого від вашого світу не залишиться.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-01-2019 17:02 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #17350
30-01-2019 17:02 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(30-01-2019 16:55)SergM :  
m.dreval :Не несіть пургу. Країни, які входять у ВТО не мають мита.А податки, маркетинг та конкуренція однаковя як для місцевого виробника, так і для імпортера.
Це Ви дуже спрощено про ВТО написали. Там є і обмеження і інше, але вона просто ще не досягла критичного стану, бо неможливо бути абсолютно ліберальним, чи не враховувати фактор природньої нерівномірності. ВТО працює всього-навсього з 1995-го року.

Щоб не влазити в довгі дискусії про ВТО, просто забудьте слово мито для України. Як туди, так і звідти.


(30-01-2019 16:55)SergM :  Вам фоткали ціни у Празі. Мені зфоткати ціни у Києві?

І шо там? Щось не те, що я казав?


(30-01-2019 16:55)SergM :  
m.dreval :Ціна продукції не визначається собівартістю. Собівартістю визначається її нижня рамка. Врехня рамка цін, рівно як і ціна продажу визначається виключно попитом там куди продаєте та рівнем конкуренціїі.

Вам дуже добре це розказали на прикладі навозу.
Приклад? – Я Вас прошу...
Прикладом будуть ціни на електроніку у Гонконгу чи на авто у США...

О! Тоді давайте спробуємо на прикладі собівартості пояснити ціну Айфону. Порівняно до китайських смартфонів.


(30-01-2019 16:55)SergM :  Ой. Це як? DIN та ISO вже відмінили? На підставі чого забороняють збирання молока у приватників? Як контролюють відповідність і відповідність чому контролюють?

ISO кажете? А що саме сертифікує ISO? Наявність пальмового масла в продукті?


(30-01-2019 16:55)SergM :  
m.dreval :Газпром вважає ринковою ту ціну, на яку погодився покупець.
Ринкова ціна – визначена ринком, конкуренцією – чи не так?

Або її вісутностю. Ринкова цина - це ціна за яку покупець погодився придбати товар.


(30-01-2019 16:55)SergM :  Продам – за пів ціни від нової – і вип'ємо.

Ні шановнй, як і в прикладі з навозом - від ринкової.


(30-01-2019 16:55)SergM :  Пояснюю: якщо не дбати про працівників, про навколишніх, про ситуацію у державі, а лише про свою дупу та гаманець, то сперш усю роботу почнуть робити гастрабайтери, а потім нічого від вашого світу не залишиться.

Слухайте, не кажіть дурниць. Косюк, який вивозить курку до Європи, за своїх працівників дбає набагато краще, ніж той. хто задешево продає її в Україні. І податків державі з його бізнесу відвалюється більше, ніж у того, хто сидить на дешевих цінах.

Про все і всіх СРСР думав 70 років, поки на розвалився. І за народ, і за Кубу, і за Венесуелу. Досить совка і совкових підходів до економіки. Ринок і тільки ринок.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-01-2019 17:18 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 235 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 65