(26-01-2019 06:06)МаSтеР : (25-01-2019 16:45)Dre@m : Ща Пупы/Лупусы напишут свои ихспертные мнения, что вывсеврете!
Я не експерт,
Вам саме тут варто було б і зупинитись. Бо далі просто лютий пздц.
(26-01-2019 06:06)МаSтеР : МВФ надає кредит Україні на тройку п‘ять років під три і вище відсотки річних? при чому вимоги до України чим раз тим краще: газ по ринковим (європейським) цінам, пенсійний вік для всіх сто і вище і тд. Слідуючою вимогою вода по ціні афрмканської пустелі? Все просто: якщо дає кредит, в МВФ повинні бути впевнені про повернення як відсотків так і тіла кредиту.
МВФ в першу чергу аналізує доходи і видатки бюджету. МВФ не виставляє умовні ціни на газ як догматичні. МВФ вказує на розбалансованість бюджету і надає рекомендації щодо зведення його балансу. Покрити видатки можливо і з інших джерел, якшо вони є. В Україні їх немає. Але є вкрай дотаційні ціни на газ, дірка в ПФ і мляве зростання економіки. Іншими словами - дєнєг у нас нєт і нам нужно дєржацца.
(26-01-2019 06:06)МаSтеР : В нас що економічне чудо? Побороли корупцію, вивели тіньову економіку з підпілля? Офіційно працевлаштовані майже всі працюючі? Тому і вимоги до України кабальні.
Ніяких вимог немає. Є лише рекомендації. Ми можено не пристати до них і знайти інші джерела фінансування. Я вірю, що ти вже ходив до ГФС і накатав "тєлєги" на всіх знайомих\родичів, котрі так чи інакше отримують дохід в конверті. При цьому сам задекларував все до копійки. І робив ти так завжди, блябуду.
(26-01-2019 06:06)МаSтеР : Ну і про най прозорий. Нацбанк отримав кредит від МВФ під три відсотки, державним банкам «перекредитував» під 10-12, вони в свою чергу людям під 25-30% річних плюс комісії страховки і тд. Банкіри міліардери а кредитна система країни просто в задниці.
По-перше, Нацбанк не видає рефінанс, свопи чи прямі кредити на внутрішньому ринку з коштів від МВФ. Цього разу там взагалі вся сума майже заходить в золотовальютні резерви. По-друге, у грудні Україна на ринку капіталів взяла в борг за рахунок випуску ОВГЗ під 20.5% річних у гривні і під 7.5% у валюті. На скільки я пам"ятаю, українська економіка ніколи не зростала темпами, які б дозволили розрахуватись із позиками під зазначені відсотки. 3% від МВФ в теперішній реальності це не те щоб переможенька, але можливість розраховуатись по накопичених раніше боргах, і сигнал про стабілізації фінсектору в Україні, що за сприятливих умов зумовить здешевлення капіталу для України в подальшому.
(26-01-2019 06:06)МаSтеР : Житло чи авто взяти в кредит це жах: для прикладу якщо на житло взяти кредит 700000 грн. на 20 років віддати прийдеться майже в чотири рази більше і в заставі не тільки квартира, що купується але і інше нерухоме майно. З автомобілями теж весело, за п’ять років переплата дві ціни включаючи КАСКО. Це при умові якщо банк ще дасть кредит.
Херовий в тебе калькулятор. Знайди в інтернетах кредитний калькулятор і порахуй. Переплата лишається великою - 3 рази при твоїх початкових даних. Ніяк не 4. Те що у людини нема 25% на перший внесок - даруй, але це проблема явно не банку. Банк ц- це фінансова установа, а не церковно-прихожанська школа, і має право заробляти на кредитах.
Автокредити при першому внеску від 50% взагалі на 2 роки майже у кожного бренду йдуть під 0.0% річних. Хочеш на довше - ок, оплачуй ризики банку і його дохід. Я не зовсім розумію як ти хочеш мати кредит під 2-3 відсотки річних при депозитах в 11 -15%; і ппри середньорічній інфляції в 10-12%. Враїовуючи реальний стан економіки і платіжну здатність, а особливо культури розрахунків з позиками, банк ліпить ставку овер 18% задля покриття своїх ризиків. А як ти хтів інакше?
(26-01-2019 06:06)МаSтеР : Ну і для порівняння дружини сестра живе в Ізраїлі (ми українці якщо що). Майже 20 років назад вони виїхали з сім’єю на пмж, їм частину кредиту на житло дати на 20 років під 7% річних а другу частину під 4% річних на 25 років. Пару років назад шурак взяв фабію в кредит під кажись 3% річних, в шекелях.
Здавалось би і до чого тут економіка Ізрайлю... ти ж циферками жонглюєш як чорт сонцем
(26-01-2019 06:06)МаSтеР : І не смішіть про стабільний курс: за п‘ять років з 8 до 28 це стабільність чи досягнення Гонтарєвої? 8 це популізм попередньої влади а 28 це стабільність і процвітання. Вангую, хто б не переміг на виборах президента: чи Олексійович, той що Петро, в першому турі, чи Олексійович той що Порошенко, в другому, курс долара піде поступово вверх до 40 до кінця цього року.
Блет... одні палили звр шоб тобі був курс по 8 і х*й по 25. У других відірвало трохи Донбасу з доброю третиною експорту і валютних надходжень. На який ти курс розраховуав? ІМХО, ми досить непогано вирулили з нашими тодішніми 25 за $. на 2018 рік бюлжет рахувався під 29.1, а рік закінчили з 28.1 за $ і ажіотажу з купівлею баксу я шось не бачу. На 2019 прогнозований курс в 30.1. Ну подивимось, ми тільки починаємо рік. Цікаве буде після виборів.
(26-01-2019 06:06)МаSтеР : Ну і газ до 13 грн/метр кубічний. Зрошове військовим підняли і зарплату держслужбовцям на 20-30% ( за два місяці до виборів), то й забрати якось потрібно. Останні будут отримувати в районах аж по 200-220!!! доларів в гривневому еквіваленті.
Не підвищили - херово. Підвищили - херово. Мало, так. Хотілось би більше. Мені також.
А може варто було лишити як було. Нєнуашо?
(26-01-2019 06:06)МаSтеР : ПС. Просто уявіть який економічний прорив був би в Україні, якби пересічний громадянин міг взяти кредит під 5-7% річних.
Якщо економіка Україні стабілізується і зростатиме темпами, які дадуть змогу банківській системі кредитувати на споживчі цілі під 5-7%, то буде звичайно крепко добре. Тільки тут треба ще мати доходи відповідні. Бо ти дуже помиляєшся, якщо думаєш що дешевий кредит = доступний кредит. Все залежить від того, що в тебе буде в кишені і якою буде твоя кредитна історія.
(26-01-2019 06:06)МаSтеР : ППС. Третього терміну не буде, якщо не будуть робити рокіровки з Гройсманом — бачили, читали, проходили, є приклади в сусідів, нічого нового придумувати не потрібно. Тому церемонитись ніхто не буде.
нє, не буде.