(20-12-2018 22:16)Лёха : ну да.... хорошие учителя, врачи,инженеры... давно зарабатывают достойные деньги где-то там... там где это ценят...
Должен Вас расстроить, зарабатывают достойные деньги где-то там... там где это ценят.. – это не далеко. Это вокруг Вас.
(20-12-2018 22:16)Лёха : нелюбовь действительно есть... но не ко всем печерисленным, а к "барыгам" "умеющим" "впарить" .... вобщем долго обьяснять...
да и зацепло меня не это, а то, что удачливый "комерс" оказывается долго и упорно учился и работал, а лох учитель, оказывается, втыкал и бухал и удел его общественный транспорт..
Это не ненелюбовь. Я сейчас скажу больно и обидно. Но это, извините, обычное совковое жлобство и зависть к чужому успеху и достатку. Речь не идет обо мне в частнсти. Речь идет вообще. Вам никто в этой жизни не мешал и не мешает стать вторым Порошенко, и проводить отпуск с семьей на Мальдивах. Но сидеть на попе ровно и ненавидеть коммерсов Вам гораздо удобнее. Какого Вы года? Вы вкурсе, что Колмлойский всего лишь 1975 года рождения? Что Вам мешает достичь хотя бы половину его успеха? Лень? Или длинный список отговорок почему я не смогу это сделать?
Кстати, у меня диплом КПИ Факультета Информатики и Вычислительной техники, специальность Робототехника и техническая кибирнетика. А что у Вас?
(20-12-2018 22:16)Лёха : та то сильпо затарилось на новый год...
Не несите бред. Такого не бывает.
(20-12-2018 22:16)Лёха : это не путь Украины
Ну конечно. Наверное, путь Украины дотирать пропуканные поляками сидушки.
(20-12-2018 22:16)Лёха : я конечно же не шарю в экономике и в производстве колбасы, но, если предположить, что "зарегулирован" рынок сырья? внешнее, имеет пошлины и сан. ограничения, а внутреннее конкретно "устало" из за дорогих ресурсов и прочих факторов...? не может ли это быть причиной огромной разницы цены колбасы в Праге и Киеве, как впрочем и авто и т.д.?
Действительно не шарите.
Но никто не запрещает Вам предполагать. Страшные сказочки всегда нравятся маленьким деткам. А тем, кто в теме всегда интересно посмеяться.
Кстати, кто знает сейчас гигиенические висновки на таможне требуют? Или как раньше, только инвойса достаточно?
(21-12-2018 09:54)SergM : Шановний m.dreval!
Так, в Україні саме низька купівельна спроможність, бо середня зарплата і ВВП на душу низькі (цифри можете знайти самі).
Шановний SergM.
А чому, коли Ви пишете про середню зарплатну, то забуваєте, що 45% економіки України в тіні. Не будемо зараз дискутувати добре це, чи погано. Але це також гроші, які є на руках у населення, і які давлять на ціни. Бо в супермаркеті не питають про походження горшей, коли купуєш ковбасу.
Так що середня зарплата це тільки 55%. Шоб отримати реальну цифру треба її помножити на майже 2. Я правий?
(21-12-2018 09:54)SergM : Ціни завищують внутрішні виробники, розказують так само про європейскі ціні на олію, зерно чи інше, хоча це місцеве виробництво і ціна має бути місцева – виходячи з собівартості. При цьому вони не платять співробітникам європейську платню і усі прибутки або в чорну ховають, або в сіру виводять з України (тому маємо той самий ВВП на душу чи середню ЗП).
Скажіть, шановний, а Вам коли-нкбудь доводилося робити подорожчання в мережі. Чи Ви вважаєте це банальністю, як 2+2=4?
Ось я, наприклад, як виробник, задля того, щоб підняти ціну на 5% для однієї мережі в Австрії витратив на це 9 місяців своєї праці. То були регулярні поїздки, перемовини, мовчання, позиційна гра, і т.д...
Ви вважаєте, що дуже легко прийти наприклад в Фоззі і сказати я підвищую цінв на мою продукцію на 20% і у вас все вийде? Я дкмаю, що Вам одразу повернуть залишки Вашої продукції, щоб Ви два рази до них не ходили. Бо полиці в супермаркетах зазвичай не гумові. І Вам в спину дихають інші.
Завищити ціни можна в декількох випадках:
1. Зговір. Коли накупчий ставиться перед фактом, що дорожчають усі одночасно. Моя думка, з ковбасою це не можливо. Бо постачальників занадто багато. І договоритися з усіма досить тяжко.
2. Дифіцит постачальників, чи дифіцит продукції. Таке може бути, особливо після криз, коли дуже багато банкротств у виробників та імпортерів, і накупчий бере шо попало, аби не були пусті полиці. Теж не вірю, бо у Сільпо є «Власний імпорт», а у Європі кризи не було.
3. Купують і так. Це коли у клієнтів мережі є на руках достатньо грошей, і вони купують ковбасу в ціні 450 – 750 грн. в достатній для мережі кількості. В такому випадку мережі не має сенсу займати полицю дешевим продуктом, бо заробіток з дорогої продукції вищий, ніж з дешевої. А обслуговування дешевої та дорогої коштує однаково. Я особисто бачу саме цю причину. Бо особисто знаючи Фоззі, в інших випадках моментально був би завазений власний імпорт.
(21-12-2018 09:54)SergM : І коли є шар людей з дурними ЗП у 60к, то вони можуть собі дозволити підтримку продавців і імпортерів з завищеними цінами (які так само собі роблять гарні ЗП і виводять гроші з білого обігу). – Немає реальної конкуренції, а у більшості людей особливо немає вибору, бо є такий самий контрольований опт (великий бізнес + корпоративні змови) і контроль великих мереж (+ дорога оренда площ тощо).
Єрунда. Конкуренція є. Зайдіть на базар, чи в маленкі крамнички. Існують ціни в 100-200 грн. На етикетці навіть буде написано вищий сорт. Але Ви самі будівник свого здоров’я. Тому вирішувати Вам, їсти, чи не їсти. Я таку Краківську за 100 грн. коштував. Ну шо Вам сказати. На солянку пішла.
(21-12-2018 09:54)SergM : Наприклад універмаг Україна був майже останнім у Києві де масово продавалася продукція вітчизняного виробника – одяг, взуття тощо. Зараз вітчизняне можна знайти або на ринку, або рідко і за дорого у дорогих ТЦ, а так – поодинокі відділи ще є. – Хто купив Україну? ЦУМ? Чиї мережі ТЦ ми бачимо? Де розвиток малого і середнього? Чиї інтереси лобіюють у Раді?
Тобто Ви вважаєте, що держава повинна була б тримати той універмаг в тому стані, який він був, і здавати місцевим виробникам задешево в оренду торгівельні площі??? Замість того, щоб здати задорого Брокарду, Кишені та Віді Вану??? То хіба це добрий хазяїн? А як відбирати тих, хто вартий того, щоб там задешево продавати там свою продукцію? За хабарі, чи за відкати?
Моя Вам порада. Ніколи не пишіть таких банальних дурниць. Навіть, якщо Вам здається що там 2+2=4. Регулятор у нормальній країні може бути тільки один – ринок. А дешевий газ для населення, універмаг для продажу одягу вітчизняного виробництва, регулювання державою цін – це комуністичний совок. Який у нас був 70 років, і всім відомо до чого це привело. Так, держава може сприяти в якійсь мірі дотаціями, субсидіями, або а акцизом на імпортного конкурента. Але ніяких неконкурентних привілеєв, бо будемо мати автомобіль «Жигулі» на фоні імпортних мерцедесів.