Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Поддерживаете ли Вы агрессию РФ против Украины?
Голосування завершено.
Да 6.16% 70 6.16%
Нет 92.87% 1055 92.87%
Это меня не касается 0.97% 11 0.97%
Всього 1136 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Війна РФ проти України (до 24.02.2022)
Автор Повідомлення
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #61691
21-10-2018 18:10 RE: Агресія РФ проти України

Михайле, я, чесне слово, не хочу сперичатися. Я дуже хочу щоб моя країна виробляла якісну продукцію, повторюю ЯКІСНУ. У нас дійсно є багато чим пишатися і я ніколи не говорив, що у нас все погано. Але нажаль дуже багато "г" .
Ти говорив про наші помідори, мабуть ти їх давно не купував в Україні, бо немає вже тих справжніх з полів, чи бабусиних з городу. Особисто бачив як їх вирощують на херсонщині ( скільки хімії льють що лібше не бачити ) а потім в Копані на ринок далі вантажівками по всій Україні. Це в сезон, а не сезон пруть з Турції, помідори в Україну з Турції, Карл. Молочна продукція взагалі жах, назви мені будласка марку вершкового масла яке б відповідало назві "масло" . Список можна продовжувати, але не варто. І проблема тут впершу чергу в нашій владі, точніше в системі. Я не маю на увазі призидента, чи примьєра чи когось особисто. Просто весь бізнес знаходиться під дахом того чи іншого можновладця і контролю взагалі нема ( є лише показовий на папері ).

І ще один простий приклад: газ який, зараз горить червоним кольором і нагрівається чайник набагато довше виявляється якісніше ніж 100 відсотків. І контроль за якістю може проводити лише лабораторія яка має ліцензію, і за якимось дивним збігом вона є лише у тих хто тим газом торгує. Тобто горгаз нам поставляє не якісне пальне, яке в рахунках вказане як 101 відсоток якості. Якщо тобі щось не подобається, то можеш поскаржитися і лабораторій горгазу приїде його перевіряти... І так нажаль, дуже багато в чому...
І на останок, покажи мені хоть одного високопосадовця, який сплатив штраф за порушення пдр. Ти ж живеш в Європі і думаю різницю сам бачиш.

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #61692
21-10-2018 19:08 RE: Агресія РФ проти України

(21-10-2018 18:10)TEZEY :  Ти говорив про наші помідори, мабуть ти їх давно не купував в Україні, бо немає вже тих справжніх з полів, чи бабусиних з городу. Особисто бачив як їх вирощують на херсонщині ( скільки хімії льють що лібше не бачити ) а потім в Копані на ринок далі вантажівками по всій Україні. Це в сезон, а не сезон пруть з Турції, помідори в Україну з Турції, Карл. Молочна продукція взагалі жах, назви мені будласка марку вершкового масла яке б відповідало назві "масло" . Список можна продовжувати, але не варто.

Чому ж не варто? Варто! Я вже шість років тут, тому дуже легко можу тобі сказати про те, чого мені не вистачає.

Такої ковбаси, як наша Святкова, Сєрвілат,або, навіть, Краківська, ти в Європі не купиш. Верена ковбаса як наша Лікарська - тільки в руських магазинах від Лакмана, де в складі Е-чек більше, ніж букв в латинському алфавіті. Достойні україгські фірми - будь ласка. Фаро Кременчук, Ятрань Поплавського. Інколи можу взяти Алан.

Молочку - беру Волошкове поле. За ряженку - душу чортові продам. Масло, здається, теж брав їхне. Порубане, як зі старих СССРівськиї ящиків нерівними кусками, та завернуте в пергамент. На вкус було не гірше Мадєти, Баварского або ірландського, якщо розумієш, про що я говорю.

Цукерки - однозначно Рошен. Як на мене, не поступаються Линдту. А всякі польські та чеські виробники однозначно йдуть до дупи. До речі, спеціально привозив із Брюселю бельгійський шоколад. Ну, "що тобі сказати про любов...". Ні, добрі, нема питань. Але ж ціна Я удивлен.

Далі, пиво, в якому я зовсім не розбираюсь. )) З задоволенням п'ю Першу приватну броварню. Галицька корона - супер. Але трошки міцна для мене. Розбавляю Закарпатьським. П'ю українску Стеллу. При тому, що мені довелося бути на заводі справжньої белгійської Стелли і куштувати те пиво, що там ... Можу тобі сказати, що наше на 80% подібне. П'ю українский Старопрамен з Чернігова. Доречі, з Сашою 1.2HTP домовилися зробити один експеримент. Зроблю, напишу результати. Про харківський BUD, від якого не кривиться ні лдин поляцький ніс, я тобі вже писав.

Що стосується помідорів, то, мабуть, все познається в порівнянні. В червні купував помідори в Україні. Чеському та голандськом пінопласту до них, як до неба. Я для себе цю проблему вирішив по-іншому. З червня і до сьогодняшнього дня у мене на заграді зріють свої помидори. Гірки закінчилися десь пару тижнів тому, разом з першими заморозками.

Знаєщ, Сергію. Я повністю с тобою погоджуюся, шо "г" в Україні достатньо. Навіть більше. чим достатньо. Але тут ситуация, як з тим стаканом. У когось напів-повний, у когось "одно сплошноє "г".

Hello!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
__ALIEN__ Немає
Писатель
***

Повідомлень: 726
Приєднався: Aug 2013
Далеко.
Skoda
Повідомлення: #61693
21-10-2018 21:03 RE: Агресія РФ проти України

(20-10-2018 21:50)Dimon325 :  Держись. Могут быть левые прилеты. Будь аккуратен. Дружба

(20-10-2018 20:02)1.2HTP :  Друже, тримайся !

Дружба

На удивление сутки прошли тихо, ни я, ни люди ничего подозрительного не слышали.
Шукати всі повідомлення учасника
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 938
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #61694
22-10-2018 13:12 RE: Агресія РФ проти України

(20-10-2018 13:42)m.dreval :  Судостроительный завод имени 61 коммунара
Это как раз тот завод, который в 2018 за долги по зарплате выставили на продажу. Скажи, в состоянии такой завод строить корабли?
помницо вы были за продажу... Курить

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #61695
22-10-2018 13:25 RE: Агресія РФ проти України

(22-10-2018 13:12)Лёха :  
(20-10-2018 13:42)m.dreval :  Судостроительный завод имени 61 коммунара
Это как раз тот завод, который в 2018 за долги по зарплате выставили на продажу. Скажи, в состоянии такой завод строить корабли?
помницо вы были за продажу... Курить

Я был, есть и буду за трезвую оценку реальной ситуации дел на предприятии. И продать завод не означает продать умение строить военные корабли.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 938
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #61696
22-10-2018 13:52 RE: Агресія РФ проти України

(22-10-2018 13:25)m.dreval :  Я был, есть и буду за трезвую оценку реальной ситуации дел на предприятии. И продать завод не означает продать умение строить военные корабли.
та да.. особенно когда продается убыточное предприятие в черте города, с перспективой всех разогнать, все развалить на металлом и построить жилой микрорайон.. совсем не означает... да ладно в общем.. проехали...

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #61697
22-10-2018 13:57 RE: Агресія РФ проти України

(22-10-2018 13:52)Лёха :  
(22-10-2018 13:25)m.dreval :  Я был, есть и буду за трезвую оценку реальной ситуации дел на предприятии. И продать завод не означает продать умение строить военные корабли.
та да.. особенно когда продается убыточное предприятие в черте города, с перспективой всех разогнать, все развалить на металлом и построить жилой микрорайон.. совсем не означает... да ладно в общем.. проехали...

Лёха, я никогда не говорил, что это - хоошо. Но иногда лучше скинуть непосильную ношу, чтобы взять что-нибудь полегче.

П.С. И скажу Вам на будущее. Все предприятия в черте города ждет одна судьба. Жилой застройки. Будь то в Киеве, в Николаеве, или в Праге. И чем лучше будет жить страна. тем быстрее. Потому что "экономику" не передавишь.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 938
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #61698
22-10-2018 14:10 RE: Агресія РФ проти України

(22-10-2018 13:57)m.dreval :  Лёха, я никогда не говорил, что это - хоошо. Но иногда лучше скинуть непосильную ношу, чтобы взять что-нибудь полегче.
ага.. лучше.. взять.... еще пару американских кораблей.. Wink
ИМХО, иногда - это не про сегодня... может потом, когда нибудь...

(22-10-2018 13:57)m.dreval :  П.С. И скажу Вам на будущее. Все предприятия в черте города ждет одна судьба. Жилой застройки. Будь то в Киеве, в Николаеве, или в Праге. И чем лучше будет жить страна. тем быстрее. Потому что "экономику" не передавишь.
это понятно... но в условиях нехватки кораблей... а опытных работников которых уволят, где потом искать? а технологии всего того построенного, что вы переписали с википедии... это мы развиваем кораблестроение или назад пятимся?

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #61699
22-10-2018 14:15 RE: Агресія РФ проти України

(22-10-2018 14:10)Лёха :  
(22-10-2018 13:57)m.dreval :  Лёха, я никогда не говорил, что это - хоошо. Но иногда лучше скинуть непосильную ношу, чтобы взять что-нибудь полегче.
ага.. лучше.. взять.... еще пару американских кораблей.. Wink

Заметьте, это не я здесь говорил! Mr. Green
А вообще-то не 61-м единымю Даже в Николаеве.


(22-10-2018 14:10)Лёха :  это понятно... но в условиях нехватки кораблей...

Просто подымется цена коррупции за землю в черте Николаева.

Единственный вариант - сделать так, чтобы производить корабли было более выгодно, чем строить и продавать квартиры. Всё.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-10-2018 14:17 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #61700
22-10-2018 15:06 RE: Агресія РФ проти України

(17-10-2018 11:46)Lady :  ПопкорнПопкорнПопкорн

Как устроена экономика ДНР? Кто ею управляет?


Это были крупнейшие и наиболее прибыльные предприятия региона. Однако по мере погружения в предмет я понял, что эти предприятия, на которых было введено внешнее управление, перешли не в руки новых властей республики. Откуда ни возьмись, в республике нарисовался филиал российской кампании ООО «Внешторгсервис», и именно эта компания получила в управление самые лакомые куски донецкой промышленности: Енакиевский, Макеевский и Донецкий металлургические заводы; Енакиевский, Ясиновский и Макеевский коксохимы; Комсомольское рудоуправление; Харцызский трубный завод. По довоенным временам это едва ли не половина доходов бывшей Донецкой области.
...

В то время, как республика живёт буквально на линии фронта. В то время, как население Донбасса по большому счёту не живёт, а выживает. В то время, как власти республики стараются запустить экономику. По истечении года ВТС не просто не начала платить налоги республике, но и решила продлить свои «налоговые каникулы» на вечные времена.


ПопкорнПопкорнПопкорнКурить

В Донецке невиданными темпами продолжается демонтаж наследия Александра Захарченко.

Одним из краеугольных камней власти покойного главы была ее неделимость и абсолютность. Захарченко был и главой, и премьером. Не был только спикером парламента, но и там крупнейшей фракцией руководил его бывший личный охранник. Кроме того, хороший кусок промышленности был под тандемом Захарченко-Тимофеев(«Ташкент»), что позволяло финансировать свою собственную небольшую армию, которую наблюдатели оценивали от 5 до 8 тысяч «активных штыков».

Денису Пушилину не до жиру, быть бы живу. Армии частной больше нет - она частично распущена, частично влилась в силы МВД и армейского корпуса, да и к ней новый и.о. главы ДНР никакого отношения не имел. Экономические активы один за другим переходят под контроль компании «Внешторгсервис».

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Війна РФ + РБ проти України Zandercatcher 893 195 486 18-05-2024 23:51
Останнє: Донской
  Кому потрібне авто для евакуації з Яготина до Західної України? CIM 0 1 430 28-02-2022 15:00
Останнє: CIM
  Визвольна війна АЗЕРБАЙДЖАНУ. Майстер 81 26 359 18-06-2021 08:19
Останнє: Vitaly_N
  Воєнний стан проти АТО. Різниця у правових інструментах. WhiteBear 25 170 318 14-02-2015 22:18
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 6