Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Поддерживаете ли Вы агрессию РФ против Украины?
Голосування завершено.
Да 6.16% 70 6.16%
Нет 92.87% 1055 92.87%
Это меня не касается 0.97% 11 0.97%
Всього 1136 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Війна РФ проти України (до 24.02.2022)
Автор Повідомлення
azama Немає
Писатель
***

Повідомлень: 685
Приєднався: May 2014
Херсон
А5 FL 1.9 TDI
Повідомлення: #61681
20-10-2018 14:27 RE: Агресія РФ проти України

(20-10-2018 14:21)m.dreval :  ИМХО и не нужно, чтобы выиграли. С такой антиукраинской позицией собственника.
Я думаю о том, что в Херсоне и так нечего не работает, а так бы если бы были заказы то стало немножко легче (и работникам завода и бюджету)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #61682
20-10-2018 14:49 RE: Агресія РФ проти України

(20-10-2018 14:27)azama :  
(20-10-2018 14:21)m.dreval :  ИМХО и не нужно, чтобы выиграли. С такой антиукраинской позицией собственника.
Я думаю о том, что в Херсоне и так нечего не работает, а так бы если бы были заказы то стало немножко легче (и работникам завода и бюджету)

А я думаю, что для того чтобы получать заказы для украинской армии, не нужно было прикладываться поцелуями к рясам российских попов. Давать военный заказ для украинской армии человеку. который открыто топит за россию??? Я даже не знаю, как это назвать!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
__ALIEN__ Немає
Писатель
***

Повідомлень: 726
Приєднався: Aug 2013
Далеко.
Skoda
Повідомлення: #61683
20-10-2018 19:41 RE: Агресія РФ проти України

Всем привет. Прошлая ночь была хреновой сначала в 1 ночи, потом 3. Разбудили колонны техники.
С утра люди отписались что в Донецк зашло около 40 танков + бм21 (количество залповых установок человек не уточнил)

Пока не могу понять в связи с чем такой всплеск активности. Я бы понял если бы после сепарских выборов, а так....
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 527
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #61684
20-10-2018 20:02 RE: Агресія РФ проти України

Друже, тримайся !


Хлопаки, не правильный подход к аргументам Миши, хотя согласен, иногда все равно )))
При всей моей Любви и Уважении )))
Теперь, к Мише, Миш, ты пробовал гонять на этом пикапчике ? Ты ставил его на баланс ? Считал обслуживание и простой ?
Сам не катал, но есть одноклассник и односадочник, и просто друг, мытарства все налицо...
Обслуживал ? Катал ?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-10-2018 20:07 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 411
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #61685
20-10-2018 21:50 RE: Агресія РФ проти України

(20-10-2018 19:41)__ALIEN__ :  Всем привет. Прошлая ночь была хреновой сначала в 1 ночи, потом 3. Разбудили колонны техники.
С утра люди отписались что в Донецк зашло около 40 танков + бм21 (количество залповых установок человек не уточнил)

Пока не могу понять в связи с чем такой всплеск активности. Я бы понял если бы после сепарских выборов, а так....
Держись. Могут быть левые прилеты. Будь аккуратен. Дружба
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #61686
21-10-2018 10:11 RE: Агресія РФ проти України

(20-10-2018 20:02)1.2HTP :  Теперь, к Мише, Миш, ты пробовал гонять на этом пикапчике ? Ты ставил его на баланс ? Считал обслуживание и простой ?
Сам не катал, но есть одноклассник и односадочник, и просто друг, мытарства все налицо...
Обслуживал ? Катал ?

Аккурат перед эммиграцией на последнем месте работы два таких пикапчика работали на киевской доставке. Обе на газу. Стояли на баллансе на харьковской фирме. Водители были довольны. Вроде как до сих пор катаются. Знакомый мастер говорил, что заезжали врезать замок на заднюю дверь.

Когда их покупали, мы пытались убедить руководство на Логан. У них была грузовая версии с более длинным кузовом. Но цифры сложились в пользу ЗАЗа. И, судя по тому, сколько таких пикапов я видел на улице, то цифры складывались не только для тех двух машин.)))

П.С. Сейчас опять упрекнуть, что я разбираюсь от пива до пикапа. )))

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-10-2018 10:11 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 527
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #61687
21-10-2018 12:38 RE: Агресія РФ проти України

)))
У меня у кента из первых были, сначала ничего, а потом стабильно раз в неделю на сто, причем что ездит очень аккуратно и возили легкое
Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #61688
21-10-2018 13:26 RE: Агресія РФ проти України

Тільки-но їздив в магазин купити онучці шоколадку, біля магазину компанія мужиків пьють пиво чернігівське з двулітрових пляшок. То виходить що воно хороше, бо я його не пью. А ось народ масово вживає, і податки з його виробництва йдуть у казну України, і робочі місця... Я таки мабуть справжній зрадофіл, бо віддаю перевагу німецьким авто, корейській електроніці, лише алкоголь вживаю вітчизняного виробництва і то в останній час віддаю перевагу домашньому вину. Бо роблю його сам і впевнений у його 100 відсотковій натуральності. Все, мовчу бо знову заставлять гілочки ламати.

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #61689
21-10-2018 15:14 RE: Агресія РФ проти України

Акциз на алкоголь збільшують, казна тріщить по швам а за розпиття в громадському місці
Цитата:тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
Де логіка? Попередження або 17—85 гривень штрафу (але щоб його накласти потрібно, щоб випивАла це признав, мав при собі паспорт і код, скласти протокол винести рішення і ... 17 гривень штрафу як за перший раз.
ПС. Перевищення швидкості будем траляля, навіть 255 гривень попробуй докажи, а пий гуляй та справляй природні потреби у не встановлених місцях (правда місць таких ну дуже мало для просто міста, не говорячи про мегаполіс) — попередження!

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #61690
21-10-2018 16:24 RE: Агресія РФ проти України

(21-10-2018 13:26)TEZEY :  Тільки-но їздив в магазин купити онучці шоколадку, біля магазину компанія мужиків пьють пиво чернігівське з двулітрових пляшок. То виходить що воно хороше, бо я його не пью. А ось народ масово вживає, і податки з його виробництва йдуть у казну України, і робочі місця... Я таки мабуть справжній зрадофіл, бо віддаю перевагу німецьким авто, корейській електроніці, лише алкоголь вживаю вітчизняного виробництва і то в останній час віддаю перевагу домашньому вину. Бо роблю його сам і впевнений у його 100 відсотковій натуральності. Все, мовчу бо знову заставлять гілочки ламати.

А малинові гілочки ти українскі ламаєш, чи їздиш за кордон, бл в Україні тобі й малина не така?

Чернигівське - пиво як пиво. відповідає своєму дешевому, сегменту. З тим же успіхом я тобі можу привезти дволітрову пляшку Браніка, і ти будеш цого пити, причмокувати і прихвалювати. Бо на етикетьці буде написано чеське пиво. А всьго підгрунтя, того, що то саме дешеве пиво в Чехії, півлітра якого коштує 5,90 в акції, і що в Чехії його п'ють тільки українські заробтчани, та бездомовці, ти не знатимеш.

У тебе просто упередження до українського. Насправді, я, "розпещений" імпортними продуктами, і з задоволенням їм українську ковбасу, українську молочку. Звичайно, не всю підряд, але є досить пристойні виробники. Про горілку та коньяки я просто мовчу. Українська кондитерка втре носа половині Європейських виробників. Український помідор - це помідор, а не кусок пінопласту, який продається в Європі. Про європейські гірки в поліетилені я просто мовчу.

Що цікаво, чех буде з задовроенням купувати своє, чеське. Навіть якщо рядом будуть лежати, наприклад, польські яйця, хай і дешевше, половина чехів пофукає і візьмуть дорожчі, але свої. Та що казати, достатньо виїхати на дороги - 80% щкод. Зараз, правда, їх почали витісняти чешські ж хюндаї. Автобуси в містах - чеські. Тролейбуси і подавно. Трамваї - також. Люди максимально прагнуть купувати своє вітчизняне, щоб підтримати власне виробництво. А українці згодні купити повне гівно, але щоб там було Made In... . І похрін, що варто було б перед тим всеж озирнутися навколо.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-10-2018 16:30 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Війна РФ + РБ проти України Zandercatcher 893 195 496 18-05-2024 23:51
Останнє: Донской
  Кому потрібне авто для евакуації з Яготина до Західної України? CIM 0 1 430 28-02-2022 15:00
Останнє: CIM
  Визвольна війна АЗЕРБАЙДЖАНУ. Майстер 81 26 359 18-06-2021 08:19
Останнє: Vitaly_N
  Воєнний стан проти АТО. Різниця у правових інструментах. WhiteBear 25 170 323 14-02-2015 22:18
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 26