| Голосування: Какая у вас коробка передач Голосування завершено. |
|||
| DSG/автомат/типтроник | ![]() ![]() |
97 | 41.63% |
| Ручная | ![]() ![]() |
136 | 58.37% |
| Всього | 233 голосів | 100% | |
| * Ви голосували за це. | [Показати результати] |
|
DSG или ручка ???
|
|
| Автор | Повідомлення |
vitaliss
Писатель ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 457 Приєднався: Nov 2007 Город Одесса MB W164 |
|
||
|
Banned Повідомлень: 1 205 Приєднався: Jan 2008 Skoda SuperB NEW DSG 1,8TSI+4х4 :) |
|
||
|
Sam
Классик ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 754 Приєднався: Sep 2007 Не Skoda-club.dn.ua FULLTIME 4WD |
|
||
|
Capers
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 230 Приєднався: Jun 2006 Киев |
|
||
|
Capers
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 5 230 Приєднався: Jun 2006 Киев |
|
||
|
Mikka
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 911 Приєднався: Aug 2006 Київ VW Golf Variant 1.4TSI |
|
||
|
NEDR
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 108 Приєднався: Sep 2008 Honda CR-V 2007/ Civic 5D 2007 |
|
||
|
ABU
пожиратель змей и кузнечикофф ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 6 174 Приєднався: Sep 2005 Киев, Позняки Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION |
|
||
|
Maka
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
Повідомлень: 2 059 Приєднався: Sep 2008 Позняки Octavia A5 FL 2.0 TDI BMN |
|
||
|
Mikka
Мегаписака ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 1 911 Приєднався: Aug 2006 Київ VW Golf Variant 1.4TSI |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
| Можливо схожі теми... | |||||
| Тема: | Автор | Відповідей: | Переглядів: | Останнє | |
| Ручка кпп помогите найти. | fAme | 1 | 1 329 |
21-11-2013 22:50 Останнє: ser_ky_pl |
|
| Ручка кпп VRS на A5 FL 1.8TSI | del3 | 5 | 3 389 |
10-01-2013 10:28 Останнє: del3 |
|
| Superb 6ст. автомат VS ручка | vovaATG | 9 | 4 300 |
07-09-2012 14:48 Останнє: Alex_jr |
|
| А5 TDI 2008 ручка vs DSG | Achiles | 28 | 9 694 |
23-05-2012 12:34 Останнє: A1ex1984 |
|
Переглядають: Гості: 1







типа "механика-рулез,сам хочу железяку контролировать,нафига оно мене надо и т.д. и т.п.!!!
Ёщё один минус автомата расход.
![[Зображення: 80447-c121314-tr1_preview.jpg]](http://img.narodna.pravda.com.ua/images/doc/8/0/80447-c121314-tr1_preview.jpg)
