Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Как же тяжко стало жить!!!
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #211
12-01-2018 11:14 RE: Как же тяжко стало жить!!!

я буду с другой темы сюда "скиглення" переноситьMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
pup Далеко
Айболит

Повідомлень: 3 626
Приєднався: Jun 2012
Харьков
Octavia A5FL
Повідомлення: #212
12-01-2018 11:19 RE: Как же тяжко стало жить!!!

(12-01-2018 11:14)Lady :  я буду с другой темы сюда "скиглення" переноситьMr. Green

Наконец то страницы в теме "Шаги к восстановлению и процветанию" перестанут по десятку в день добавляться.
Happy Birthday
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #213
12-01-2018 11:22 RE: Как же тяжко стало жить!!!

ПоскакалиПоскакалиПоскакали

   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Zloy_suslik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 778
Приєднався: Jul 2008
Киев
Opel Insignia
Повідомлення: #214
12-01-2018 11:25 RE: Как же тяжко стало жить!!!

(12-01-2018 10:56)logger :  
(12-01-2018 10:52)LUPUS :  
(12-01-2018 10:15)manjik :  
(11-01-2018 17:06)Zandercatcher :  Поною про "зубожіле населення" ....
зайшов до Метро купити пляшку віскі на презент перед новим роком - я в шоці скільки зубожілого населення Crying or Very sad черги на всіх касах по метрів 50 з повними возиками... такого зубожіння Метро давно не бачило, кажуть такі виторги почались за два тижні до НР...

а чого в Києві... треба було зайти до метро десь в Радомишлі чи Коростишеві чи Сумах чи... будь-де, окрім міст мільйонників... Hello!

Та легко, місто Миколаїв same shit) тотальне зубожіння, возики гнуться не витримуючи ваги Курить накиньте ще про міста, бо шось мало.

Наверное и продемонстрировать сможете ? Big Grin

[Зображення: 4.gif]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #215
12-01-2018 11:33 RE: Как же тяжко стало жить!!!

(12-01-2018 10:52)LUPUS :  а чого в Києві... треба було зайти до метро десь в Радомишлі чи Коростишеві чи Сумах чи... будь-де, окрім міст мільйонників... Hello!
періодично по вихідних захожу в сільпо в радомишлі - стою в чергах Курить

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ПетроФФ Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 175
Приєднався: May 2011
Кремень
Audi Q5 TFSI 252 полноприводные кобылки. Škoda Karoq bianco nero
Повідомлення: #216
12-01-2018 11:39 RE: Как же тяжко стало жить!!!

(12-01-2018 10:52)LUPUS :  
(12-01-2018 10:15)manjik :  
(11-01-2018 17:06)Zandercatcher :  Поною про "зубожіле населення" ....
зайшов до Метро купити пляшку віскі на презент перед новим роком - я в шоці скільки зубожілого населення Crying or Very sad черги на всіх касах по метрів 50 з повними возиками... такого зубожіння Метро давно не бачило, кажуть такі виторги почались за два тижні до НР...

а чого в Києві... треба було зайти до метро десь в Радомишлі чи Коростишеві чи Сумах чи... будь-де, окрім міст мільйонників... Hello!
Бухло и закуска перед НГ не показатель... «отдам последнюю рубаху».
Чему я реально удивился, так это очереди в турагенстве. Ждал минут 40.
Не в миллионнике, я про свой райцентр.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #217
12-01-2018 12:06 RE: Как же тяжко стало жить!!!

(12-01-2018 11:33)1.6 :  
(12-01-2018 10:52)LUPUS :  а чого в Києві... треба було зайти до метро десь в Радомишлі чи Коростишеві чи Сумах чи... будь-де, окрім міст мільйонників... Hello!
періодично по вихідних захожу в сільпо в радомишлі - стою в чергах Курить

і я там буваю періодично) може в різних сільпо дивимось) черга ще не ознака добробуту. черга може бути ознакою того що мало касирів або 20 покупців зайшло за хлібом
цікаво дізнатись середній чек по сільпо в Києві та Радомишлі))))
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #218
12-01-2018 12:10 RE: Как же тяжко стало жить!!!

Mr. Green
Хроніка зубожіння:
На прикордонних переходах, зубожілі українці, яким злочинна влада платить мінімальну зарплату 3723 гривень на місяць, протестують що їм відтепер неможливо ввезення товарів на суму 16500 гривень на добу!

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Zandercatcher Немає
Роздовбай широкого профілю
*****

Повідомлень: 1 501
Приєднався: Apr 2015
Славетне місто Київ
Skoda Octavia 1,6
Повідомлення: #219
12-01-2018 12:27 RE: Как же тяжко стало жить!!!

(12-01-2018 11:14)Lady :  я буду с другой темы сюда "скиглення" переноситьMr. Green

И это было бы замечательно!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
pup Далеко
Айболит

Повідомлень: 3 626
Приєднався: Jun 2012
Харьков
Octavia A5FL
Повідомлення: #220
12-01-2018 13:36 [split] Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(12-01-2018 11:31)manjik :  Безвізовий режим з країнами Європейського Союзу, який запрацював з травня 2017 р., та впровадження нових залізничних маршрутів у шість разів збільшило кількість пасажирів у міжнародному сполученні в порівнянні з 2016 роком.
______________________________________________________________________

До Об’єднаних Арабських Еміратів та Сполучених Штатів Америки розпочалися експортні поставки твердих, плавлених та м’яких сирів від української групи компаній «Молочний альянс».
______________________________________________________________________

КБ “Південне” працює над реалізацією амбітного проекту – створення дослідно-виробничого комплексу підприємства. .... На підприємстві повним ходом йде підготовка виробничих майданчиків до монтажу нового високотехнологічного обладнання. ... Завершуються роботи по створенню виробничої дільниці для складання та випробувань супутників. Ця дільниця дозволить створити в КБ “Південне” повний цикл розробки, виготовлення випробування космічних апаратів.
______________________________________________________________________

Автопарк Черкаського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф наприкінці минулого року поповнився вісьмома новими автомобілями.

Компанія TIU (Канада) побудувала сонячну електростанцію встановленою потужністю 10,5 МВт в Нікополі Дніпропетровської області. ... Як повідомлялося, навесні 2018 року TIU намір приступити до будівництва ще чотирьох об’єктів відновлюваної енергетики – трьох в Миколаївській області та одного в Херсонській.
___________________________________________________

На проммайданчику ЧАЕС завершується будівництво сонячної електростанції (СЕС) потужністю 1 МВт.
____________________________________________________

Всесвітній банк зберіг прогноз зростання економіки України в 2018-2020 році на рівні 3,5-4%, як і прогнозував раніше – в червні 2017 року. ..... Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд прогнозує зростання ВВП України у 2018 році на 3,2%, а Світовий банк – на 3,5%. У Кабінеті міністрів України очікують зростання економіки в 2018 році на 3%, в Національному банку – на 3,2%.


Укргазвидобування планує відновити занедбані газові родовища на заході України ..... Державне підприємство Укргазвидобування розпочало роботу з дорозвідки газових родовищ на заході країни в межах програми зі збільшення видобутку газу.
________________________________________________________

ПрАТ «АвтоКрАЗ» за 2017 рік виготовив в інтересах “Укргазвидобування” близько 200 вантажівок .... У 2017 році до філій “Укргазвидобування” надійшло близько 200 одиниць нової техніки КрАЗ та спецвиробів на його базі, серед яких тягачі, автокрани, автоцистерни, самоскиди, лабораторії та трубовози


[Зображення: 01eeb6b798f304e6380386a40a853be0.jpg]
9-я ПЯТИЛЕТКА (1971-1975)
Глава государства - Л.И.Брежнев.

Всего было построено 2 000 новых предприятий тяжелой и лёгкой промышленности.

Национальный доход вырос на 28%.

Объем валовой продукции промышленности вырос на 43%.

Объем валовой продукции сельского хозяйства вырос на 13%.

Построен подшипниковый завод в Курске.

Построен завод автоматических линий в Костроме.

Построено ПО Навоиазот.

Сданы в эксплуатацию тепловые электростанции - в Сургуте, Запорожье, на Сырдарье.

Начато строительство промышленного комплекса в Набережных Челнах.

Построен Камский автомобильный завод.

Интенсивное освоение нефтяных и газовых месторождений Западной Сибири. Проложены 22,6 тыс. км магистральных нефтепроводов и 33,7 тыс. км магистральных газопроводов.

Строительство предприятий нефтехимии и нефтепереработки.

P.S. Очень мне интересно Курить фермер в Айове знает сколько машин сделал Форд или CAT?
А бюргер в Штутгарте?

Мы вот в СССР знали сколько чугуна и что оно нам дало?
А сейчас мне какая радость от КРАЗа или солнечной электростанции на целых! 1 мВт?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-01-2018 13:37 pup.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 17