Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Задоволені роботою поліції?
Голосування завершено.
Стало краще 48.84% 63 48.84%
Стало гірше 51.16% 66 51.16%
Всього 129 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
"Моя нова поліція"
Автор Повідомлення
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 888
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #4661
22-12-2017 16:42 RE: "Моя нова поліція"

(22-12-2017 15:57)SergM :  А вони не прийняли закону про наявність парковок та паркувальних майданчиків?
Если штрафовать/эвакуировать всех по честному, и парковки сразу найдутся, и майданчики.....
На крайняк не будут в город лишний раз заезжать, оставлять машину в стороне от центра.
Шукати всі повідомлення учасника
Viedzmin Немає
Powered by FreeBSD
**

Повідомлень: 159
Приєднався: Aug 2008
Киев
Octavia Tour 1.9TDI
Повідомлення: #4662
22-12-2017 19:22 RE: "Моя нова поліція"

(22-12-2017 15:57)SergM :  А вони не прийняли закону про наявність парковок та паркувальних майданчиків? Бо хтось забудовує усе що можна чи то офісами, чи то житловими будинками, а з парковками біда. Чи тупо знаки натикують...
Вот люблю я это "вначалесделайтепарковки". Если ты нормальный, адекватный человек, ты не будешь сознательно нарушать социальные правила, какие либо. Или, если идешь на риск - будешь готов к наказанию за это(то или иное, ты взвешиваешь перед тем как что-то делать), это нормально, так бывает. А жывотные которые гадят а потом говорят типа - меня за что, все так делают, или "вначале постройте сортиры, а пока нет - я буду гадить на детской площадке" изначально к нормальным и адекватным не относятся. Драка

8(050)8227738
** 5090 **

If you gaze for long into an abyss, the abyss gazes into you.
Nietzshe F.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Снусмумрик Немає
деревянная нога :)))
*****

Повідомлень: 1 980
Приєднався: May 2015
Крайня північ Києва
читыре калеса и жОлтое маршрутко
Повідомлення: #4663
23-12-2017 10:12 RE: "Моя нова поліція"

(22-12-2017 15:57)SergM :  А вони не прийняли закону про наявність парковок та паркувальних майданчиків? Бо хтось забудовує усе що можна чи то офісами, чи то житловими будинками, а з парковками біда. Чи тупо знаки натикують...

А Ви, коли машину купували, думали як і де будете її ставити?
Шукати всі повідомлення учасника
logger Немає
Шопопало
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Jan 2008

Oktavia Tour 1,6
Повідомлення: #4664
26-12-2017 12:43 RE: "Моя нова поліція"

Вчера быдлан на кайене поставил машину тупо на въезде во двор и на пешеходном переходе, просто джек-пот. По звонку приехала полиция, на уродец увидев их мигалки технично свалил. Добыча мыслей
Когда уже можно будет рпг в магазине покупать Курить

Мы ехали ехали и наконец приехали (с)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #4665
26-12-2017 12:52 "Моя нова поліція"

(23-12-2017 10:12)Снусмумрик :  
(22-12-2017 15:57)SergM :  А вони не прийняли закону про наявність парковок та паркувальних майданчиків? Бо хтось забудовує усе що можна чи то офісами, чи то житловими будинками, а з парковками біда. Чи тупо знаки натикують...

А Ви, коли машину купували, думали як і де будете її ставити?


Коли купував, не було заборони, виходячи з чого, так, думав де ставити авто. Якщо подобається рабська психологія, то вперед.... продовжуй далі в тому ж русі


Надіслано з iPhone
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #4666
26-12-2017 13:05 RE: "Моя нова поліція"

Цитата:Коли купував, не було заборони, виходячи з чого, так, думав де ставити авто. Якщо подобається рабська психологія, то вперед.... продовжуй далі в тому ж русі

рказывается соблюдение ПДД - рабская психология! Я удивлен

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-12-2017 13:05 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #4667
26-12-2017 14:09 RE: "Моя нова поліція"

Відповідаю усім одразу:

Перед тим як вимагати будь-що завжди необхідно забезпечити виконання, інакше вимоги будуть безпідставними. Частиною цього має бути державна программа по розвитку регіонів – щоби не завантажувати Київ і не робити з нього мегаполіс, бо проблеми наростають нелінійно (і інші міста з проблемами також). А стосовно парковок – саме так – хоч щось треба робити для розв'язання цієї проблеми, а не тупо забороняти.

Парковки, паркувальні майданчики та інше повинні бути передбачені і навіть вимагаються (проте відсутні), але їхня кількість явно неадекватна (бо вигідніше землю під офісний центр чи багатоповерхівку без цього "виділити"). Наведу приклад відомого WTC у NY (якого вже немає) – увесь квартал під ним був зонованим багатоповерховим підземним паркінгом для усього комплексу споруд (незважаючи на грунтові води). – У нас спромоглися лише метрогради побудувати і розсказувати про парковки на в'їздах. Та й місця у небагатьох підземних паркінгах будинків коштують шалених грошей, зате самі парковки є ласим шматком для багатоповерхової забудови, яка тільки посилює транспортні проблеми (очікую черговий яскравий приклад ЖК "Рибальський", який замість робочих місць чи, "не дай Боже", парку, просто помножить на 0 хоч якесь розвантаження транспорту Набережно-рибальською вулицею та майбутнім мостом-довгобудом).

Другою частиною є місцями неадекватні знаки і невиконання вимог ПДР + відсутність відповідальності (тобто спершу би зайнялися тим щоб виконували те що є – починаючи з таксистів під мостами і закінчуючи іншим). У Києві є місця де у відстані кількох кварталів просто неможливо запаркуватися, практично не передбачено паркування біля державних та місцевих органів влади, чомусь платні парковки під магазинами, зате є (залишилось від ПР) "платне паркування" просто на вулицях спальних районів.
Шукати всі повідомлення учасника
Снусмумрик Немає
деревянная нога :)))
*****

Повідомлень: 1 980
Приєднався: May 2015
Крайня північ Києва
читыре калеса и жОлтое маршрутко
Повідомлення: #4668
26-12-2017 19:49 RE: "Моя нова поліція"

Каже "почую кожного", тьфу, " відповім всім" а на моє питання не відповідає....
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #4669
27-12-2017 11:09 RE: "Моя нова поліція"

Снусмумрик :
SergM :А вони не прийняли закону про наявність парковок та паркувальних майданчиків? Бо хтось забудовує усе що можна чи то офісами, чи то житловими будинками, а з парковками біда. Чи тупо знаки натикують...
А Ви, коли машину купували, думали як і де будете її ставити?

Снусмумрик :Каже "почую кожного", тьфу, " відповім всім" а на моє питання не відповідає....
Яким чином Ваше питання стосується мого? Це відповідь на питання питанням? Я у ~99,9% випадків ставлю у дозволених місцях і не бачу проблеми пройтися пішки розумну відстань, але проблема у тому, що:
1) заборона як така не є вирішенням проблеми,
2) проблема взагалі особливо не вирішується і тільки погіршується ущільненням забудови чи невідповідною забудовою,
3) проблема не у поганих законах, що спонукають прийняття нових "кращих", проблема у не виконанні чинних і нерівності перед законом,
4) також проблема у тому, що ніхто не думає про суспільну вигоду і про комплексність – прибутки одних лягають витратами на місто (тобто на усіх) і проблемами для містян (навіть тих хто немає авто).
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-12-2017 11:17 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 888
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #4670
27-12-2017 11:50 RE: "Моя нова поліція"

И доходит до того, что в некоторых городах Европы запрещено въезжать в центр города!!!!! Неподобство!! и почему-то на улицу с протестами не выходят.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2