Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Волюнтаристические метания Саакашвили
Автор Повідомлення
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #3711
10-12-2017 22:54 Волюнтаристические метания Саакашвили

[Зображення: ffa437efc1b2e97e348e54e4a682116f.jpg]


Надіслано з iPhone
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #3712
11-12-2017 00:13 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(10-12-2017 18:00)m.dreval :  
(10-12-2017 17:53)Andre_1999 :  Гайдай каже дуже правильні речі. Проблема в тому, що ці речі можуть розуміти лише 5% населення.

А як щодо Портникова?

Вперше бачив цю людину.
Загалом, складає враження прекрасного маніпулятора. Робить вигляд, що займає нейтральну позицію, але йому це погано вдається.
Ось, що думаю на цю тему: http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...pid2640633

(10-12-2017 22:18)developer :  Т.е. Вы хотите сказать, что те люди, которые его поддерживают, и выходят на все организованные им мероприятия, это все думающие, анализирующие люди, цвет нации? Теперь понятно, почему их ряды столь немногочисленны Mr. Green
Думаю, що він з розряду політиків на кшталт Балашова. Вони ніби не зі світу цього. Вони вміють, знають як має бути, але вони не на своєму місці і не у своєму часі.
Маси (більшість) їх не розуміють.

Це як провал першого оператора, який продавав відео-зв"язок по 3G в Україні. Коли мало в кого були на руках телефони, що цей зв"язок підтримують. Технологія дуже крута, але на той час зайшла на наш ринок зарано, років на 5-6 зарано.

ІМХО
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-12-2017 00:20 Andre_1999.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #3713
11-12-2017 04:04 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(10-12-2017 19:59)Рокенрольщик :  мы так любим рисовать себе героев.Когда эту дрянь с головы выбьем.
Миша, Надя, Юля... Люди даже не думают, что их выбор может быть не правильным. Никто людей в живую не видел, но все знают, что их херои сплошной позитив.
А начиналось все с Юща... Ну этот хоть менталитет у многих поломал, что на выборы таки надо ходить Smile
(10-12-2017 21:33)developer :  Миша, повторю в который раз свой вопрос. Почему, Михо, выполняя заказ на снос Пороха, действует так тупо примитивно? На кого рассчитывает? На ватную аудиторию? То бишь, будоражит вату, мобилизует на противоправные действия? Но ваты активной у нас не так уж и много осталось, судя по количеству его приверженцев. Так на что рассчитан этот цирк? Кто будет пожинать плоды его представлений? Х@йло? Как? Курить
Так это смотря чей заказ он выполняет. Если Путина, то все правильно делает - побольше бездумных противоправных действий, побольше агрессии - чтобы Запад и США отвернулись. Ему не надо выводить миллионы на улицы. Ему надо немного пошебуршить. И ему это удалось. Потому как видим людей за ним идет немного, и не те это люди.
(10-12-2017 22:41)Lady :  Каждый должен наступить на грабли,что бы что то для себя понять....Курить
В точку сказано на картинке.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 938
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #3714
11-12-2017 09:58 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(10-12-2017 22:41)Lady :  Каждый должен наступить на грабли,что бы что то для себя понять....Курить
А Давид или Заза не хочет рассказать в какой бы жопе он бы сейчас сидел в Грузии если бы не было этой чумы...
Да и мы собственно избавимся.... жаль, что только от михо, а не от коррупции.. Курить

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-12-2017 09:59 Лёха.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
d_oleg82 Немає
Классик
****

Повідомлень: 778
Приєднався: Nov 2008
Киев
Skoda Octavia A5 2.0 FSI
Повідомлення: #3715
11-12-2017 14:01 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

ДАЙОШ ІМПІЧМЕНТ?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3716
11-12-2017 14:02 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

я бы может больше поверила бы в Мишины слова, если бы не эта женщина с косойКуритьКурить

   
все к чему она причастна- обречено на провалMr. GreenMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #3717
11-12-2017 14:30 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(11-12-2017 14:02)Lady :  я бы может больше поверила бы в Мишины слова, если бы не эта женщина с косойКуритьКурить


все к чему она причастна- обречено на провалMr. GreenMr. Green

не хочу заступатися за жінку з косою. Але так чисто для роздумів: Чому ми не згадуємо більше жодного примьєра? Ми кажемо: "при Кравчуку те то й те то..." " при Кучмі..." " при Януковичі..." і майже ніколи не кажемо " при Ющенкові..." завжди замінюємо це " при Юльці..." То може за весь час незалежної, це був найсильніший примьєр? Я не беруся зараз тут виясняти її "праві" і "ліві" справи - вони обов"язково є у кожного політика такого рівня. У когось перевага но той бік у когось на інший, і навіть у тогож янека були якісь плюси ( один з них те що він вивчив українську мову наприклад) , але мінусів було на порядок більше. Я маю на увазі особистість. Я вже говорив, що колись мав зустріч з нею, і вона мені особисто здалася ще тим міцним горішком, якщо хочете, я б сказав баба з яйцями. Я розумію, що її викинули з "потяга влади" і вона біжить за ним, щоб застрибнути хочаб у останній вагон, біжить перечіпаючись, падаючи, визиває у когось сміх у когось жалість, але повірте мені, якщо вона той потяг дожене і заскоче в нього, то багато хто з нього повилітає, і більшість з них дійсно на те заслуговуть. Хоча як на мене то краще б той потях пішов у прірву з усіма разом...

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-12-2017 14:32 TEZEY.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3718
11-12-2017 14:35 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(11-12-2017 14:01)d_oleg82 :  ДАЙОШ ІМПІЧМЕНТ?

Вимагати імпічмента президенту за діяльність сформованої іншою гілкою влади (парламентом) Уряду може лише абсолютний кретин, або брехун. Популіст. Наупоротіших ви уже знаєте де шукати.

АплодисментыАплодисментыАплодисменты


(10-12-2017 20:43)Sozercatel :  Для начала, 9.40 - про импичмент.

Вот тоже, в стиле Портникова - лукавить.

Т.е. если на сегодняшний день нет прямой причины для импичмента президента, так что нам не нужен такой закон?

Почему общество не имеет права иметь такой рычаг влияния на президента, хоть нынешнего/хоть будущего?
"Алё, гараж!" - сказал бы известный персонаж.

Так что будем ждать репрессий, а потом принимать закон? Будем писать его очередной кровью или же предусмотрительно заложим этот рычаг влияния в законодательную базу?
По Портникову - дословно: НАДО СИЛОВОЙ ЭКСЦЕСС! ЧТО БЫ ГОВОРИТЬ О ЗАКОНЕ ОБ ИМПИЧМЕНТЕ.

Миша, ты переехал с острова Пасхи в Африку?

Саша, не вводи людей в заюлуждение!!! Вот призыв господина Соболева к толпе!!!

14:27 "Я знаю, что многие люди боятся больших потрясений. Боятся, что это сыграет на руку России. Люди, не бойтесь! Не будет никакой дестабилизации. Мы просто организовано уберем от власти воров и укрепим, тем самым, страну", - призывает Соболев.

Ты здесь видишь призыв к принятию "Закона об импичменте". Или это призыв к насильственному свержению действующей власти в стране?

Саша, а на кого ты работаешь?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-12-2017 14:42 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3719
11-12-2017 14:48 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(11-12-2017 14:01)d_oleg82 :  ДАЙОШ ІМПІЧМЕНТ?
++++
хорошо написано, доступным языкомHello!

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 523
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #3720
11-12-2017 14:54 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

манипуляция очередная...
Например : "Обізнані люди знаєте в чому бачать постійне критиканство від «сумного блогера» Касьянова? Бо його відсунули від «солоденького» бізнеса на постачанні ЗСУ." - т.е. косвенно подтверждает что такой солоденький бизнес есть ? Т.е., допустим, этого отсунули , а остальные остались и колопоцаю бабосы ?
Например : "Але поки що бачу Гриценка, який розвалював армію" - в какие года он был ? Так ли он все развалил ? А раз развалил докажите, осудите , а потом пишите...
Чистой воды словесная манипуляция, здесь играем, здесь рыбу заворачивали...
ПС и если что, лично против импичмента, сейчас, но Закон такой нужен !!!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Михаил Саакашвили/მიხეილ ნიკოლოზის ძე სააკაშვილი, да или нет? ПетроФФ 23 9 107 16-08-2018 22:19
Останнє: Шкодчук

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 15