Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Волюнтаристические метания Саакашвили
Автор Повідомлення
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 524
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #3471
06-12-2017 10:45 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

Миш, основное в том посте, то что многие ржали с него и говорили какой пи...н, что на фиг никому не нужен, а видишь как оказалось Курить
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #3472
06-12-2017 10:49 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(06-12-2017 10:28)1.2HTP :  
(06-12-2017 10:16)m.dreval :  Давай не будем торопиться делать віводы на основании белого шума. Я думаю, что там ушки у многих повылазят.
свои выводы уже сделал Курить
А общие, согласен, торопиться не стоит, кроме прямого объявления о Курченко, была обтекающая фраза "закордонные олигархи", теперь будут крутить как удобно и доставать любого под этим предлогом )))
(06-12-2017 10:16)m.dreval :  Кстати, насколько я понял, большинство депутатьв Верховной Рады уважительно отнеслоись к обвинениям Луценкоо.
не смотрел на них, здесь нужно от них голосование, поименно, чтобы сделать выводы Smile
в основном БПП готово его порвать, интересно получается, как продвинуть что-то полезное для людей, сразу шоколад не при делах, надавить он не может и все такое, но если кого в гавно смешать единогласно все за

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #3473
06-12-2017 10:50 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

Зранку дорогою на роботу слухав його виступ. Правильні речі каже, з поправкою на останні події та висновками з них.
Загалом, я йому вірю. Тут є лише одна проблема: дуже тонка грань між мирним мітингом і кривавим протистоянням. Сподіваюсь, не перейде цю грані ніхто зі сторін.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3474
06-12-2017 10:56 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(06-12-2017 10:45)1.2HTP :  Миш, основное в том посте, то что многие ржали с него и говорили какой пи...н, что на фиг никому не нужен, а видишь как оказалось Курить

А что поменялось? По крайней мере пока? Кроме того, что он поменял статус мирного демонстранта на скрывающегося от правосудия реализатора чьего-то заказа?

Он не Навальный - это 100%-

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 524
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #3475
06-12-2017 11:00 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(06-12-2017 10:56)m.dreval :  реализатора чьего-то заказа?
Наверное это доказать нужно ? Или Югик потрещал, какие-то монтажи дал послушать и уже усе ?
Предлагаю четко писать формулировки в таком важном вопросе Курить
ПС его адвокат вчера по телеку сказал что ему даже не было надано пидозри ))), здесь уж не знаю, правда или нет, но так сказал...
Ты меня не слышишь ? Поменялось то, что его слова оказались правдой !!!!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-12-2017 11:01 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #3476
06-12-2017 11:04 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

Вся шоколадная рать негодуе! Как посмели поставить ваааабще вопрос о законности действия их главнюка?

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3477
06-12-2017 11:15 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(06-12-2017 11:00)1.2HTP :  
(06-12-2017 10:56)m.dreval :  реализатора чьего-то заказа?
Наверное это доказать нужно ? Или Югик потрещал, какие-то монтажи дал послушать и уже усе ?
Предлагаю четко писать формулировки в таком важном вопросе Курить

А причем здесь Югик?

Саша, это мое личное мнение которое я здесь не скрывал еще задолго до вчерашних событий. Я сеюе уже фактически все доказал.

Меня, по сути, в этом моменте инересует два вопроса - Саакашвили используют втемную, или он все понимает, и лезет на абордаж... Not more...


(06-12-2017 11:00)1.2HTP :  ПС его адвокат вчера по телеку сказал что ему даже не было надано пидозри ))), здесь уж не знаю, правда или нет, но так сказал...
Ты меня не слышишь ? Поменялось то, что его слова оказались правдой !!!!

Ага, и паспорт Саакашвили, который злостные шоколадные власти отобрали у него на границе, нашелся вчера у него на квартире....


Саша, как тебе?:

Лидер партии "Рух новых сил", экс-глава Одесской областной государственной администрации, бывший президент Грузии Михеил Саакашвили сказал, что не явится в Генеральную прокуратуру, но готов принять следователя в палаточном городке

"Я хочу заявить следующее: я не буду являться ни к какому "лже-генеральному прокурору", он двоечник неграмотный, он незаконный, я не считаю его генеральным прокурором", - сказал М.Саакашвили, выступая со сцены на площади перед Верховной Радой в среду.


https://telegraf.com.ua/ukraina/politika...v-gpu.html

Прости, но меня такая "аргументация" не вштыривает!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-12-2017 11:30 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #3478
06-12-2017 11:56 Волюнтаристические метания Саакашвили

Раджу прочитати усім уважно і спокійно

Чи містять "плівки Саакашвілі" докази злочину?

http://www.pravda.com.ua/columns/2017/12/6/7164508/

Ганну (автор статті) знаю особисто ще з часів коли вона мені преподавала «адвокатуру» в універі. Це одна з найкращіх молодих вчених в області права. Майбутнє України




Надіслано з iPhone
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 524
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #3479
06-12-2017 12:12 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

с твоим мнением понял
Аргументация не очень Курить
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3480
06-12-2017 12:22 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

ГАННА МАЛЯР:

Цитата:Відео, продемонстроване генпрокурором на брифінгу та у Верховній Раді, починалося зі слайду про те, що ГПУ контролює осіб, які сприяють Курченку та іншим учасникам злочинної організації Януковича у "спробах встановлення контролю за політичними процесами в Україні".

У цьому повідомленні відсутня інформація про злочин, бо немає такого злочину – "встановлення контролю над політичними процесами".

Facepalm

Цитата:У наступному слайді повідомлялося про те, що Генпрокуратура вже отримала докази двох правопорушень – фінансування масових акцій протесту та змови з метою захоплення державної влади в Україні.

Варто зазначити, що вітчизняне законодавство не забороняє допомагати фінансово учасникам мирних зібрань.

Алё, Путин? Давай, Вова, давай!

Цитата:Що стосується змови з метою захоплення державної влади, то з наведених Генпрокуратурою аудіозаписів ознаки цього злочину виявити вкрай складно.

Так, голос, схожий на голос Северіона Дангадзе, навпаки переконує співрозмовника у небезпечності захоплення будівлі Верховної Ради.

З телефонної розмови зрозуміло, що Саакашвілі ще взагалі про це нічого не знає, і його представник не наважиться йому про це повідомити, тому пропонує "довіреній особі Курченка" інші кандидатури на силовий захід у будівлю ВРУ. Для кваліфікації дій як змови про захоплення державної влади необхідна наявність не лише спільної волі кількох осіб діяти разом, а й погодження окремих дій. Це може бути розроблення плану, визначення строків і способів захоплення влади тощо. Жодної спільної дії, крім передачі грошей, співрозмовниками продемонстрованого аудіозапису не було погоджено.

Facepalm Передача горшей, це - мало!

Цитата:Більше того, з розмови випливає відсутність плану дій з захоплення влади. Голос нібито Дангадзе зазначає, що події будуть розвиватися "по ситуації, і наперед сценарію він надати не може". А його співрозмовник – довірена особа Курченка – взагалі бідкається щодо відсутності глобального плану.

Крім того, у разі змови про повалення влади злочинці повинні домовитися про такі спільні дії, які реально можуть призвести до повалення влади.

Натомість обговорюваний у телефонній розмові спосіб силового захоплення будівлі ВРУ, навіть у разі його реалізації, навряд чи призвів би до захоплення влади. Бо будівля – це ще не влада. Парламент може засідати і в іншій будівлі. Тому, по факту розмови та в разі ідентифікації голосів і законності прослуховування, можна підозрювати лише підготовку до захоплення адміністративної будівлі.

FacepalmЗахоплення Парламенту, це не злочин, бо Парламент може засідати і в іншій будівлі...


Да здравствует украинский суд, самый гуманный суд в мире!!!!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-12-2017 12:23 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Михаил Саакашвили/მიხეილ ნიკოლოზის ძე სააკაშვილი, да или нет? ПетроФФ 23 9 107 16-08-2018 22:19
Останнє: Шкодчук

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 43