Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #14691
28-11-2017 17:40 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-11-2017 17:37)Шкодчук :  [quote='Шкодчук' pid='2636135' dateline='1511190643']
[i]Бездіяльність Президента України та олігархичні ставленники в НКРЕКП заблокували 4,5 млрд.грн іноземних зелених інвестицій

Олексій Рябчин
Народний депутат України.
Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективностi Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Шо, А5?

Уже ж опровергал, что виновата не бездіяльність апезидента, а ВР, которая не проголосовала свою квоту еще на предыдущей сессии.


(28-11-2017 17:00)cyxob_05 :  Децентралізація - вирує. (Мало хто зараз не хвалить мерів міст, які за кошти від

+++

Малый ездил в Килию на днях. Центр выкладывают плиткой, фонари, лавочки. Эвропа! В Килие, Карл.

И автобан Саакашвили, местами напоминающий дорогу по лунным кратерам. Курить

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-11-2017 17:43 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #14692
28-11-2017 17:44 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-11-2017 17:23)Sozercatel :  
(28-11-2017 17:20)mara_on_ :  Говорю за своих родственников и знакомых пенсии и зп уменьшились.
Говорю за своих родственников и знакомых пенсии и зп УВЕЛИЧИЛИСЬ.

Говорю за своих знакомых из ровенского автодора... получили только 25% зарплаты за октябрь...
И бардак там полнейший...




(28-11-2017 17:40)m.dreval :  Уже ж опровергал, что виновата не бездіяльність апезидента...


Вот этим что ли? Smile
(20-11-2017 22:16)m.dreval :  А те, що Порошенко, їздячи за безвізом до Канади, та налагоджуючи відношення з Дудою та поляками на пару тижнів затримався зы своїми кандидатурами – то цілклвита зрада з боку Президениа....

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-11-2017 17:49 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #14693
28-11-2017 17:53 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-11-2017 17:44)Шкодчук :  
(28-11-2017 17:40)m.dreval :  Уже ж опровергал, что виновата не бездіяльність апезидента...


Вот этим что ли? Smile
(20-11-2017 22:16)m.dreval :  А те, що Порошенко, їздячи за безвізом до Канади, та налагоджуючи відношення з Дудою та поляками на пару тижнів затримався зы своїми кандидатурами – то цілклвита зрада з боку Президениа....

Да. Только еще перед этим было штуки три ссылки на новостные ресурсы, с хронологией выдвижений и голосований. Но они для Вас будут не удобными!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #14694
28-11-2017 18:49 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-11-2017 17:40)m.dreval :  И автобан Саакашвили, местами напоминающий дорогу по лунным кратерам. Курить
Дядя, этот "автобан" не Саакашвили, а государственный...Wink

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
Шукати всі повідомлення учасника
cyxob_05 Немає
Оптиміст
*****

Повідомлень: 1 459
Приєднався: May 2010
г.Киев
Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була)
Повідомлення: #14695
28-11-2017 19:19 Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-11-2017 17:20)mara_on_ :  
(28-11-2017 17:00)cyxob_05 :  ...Валюта стабільна. Банківська система - стабільна.
Розвиток альтернативної енергетики. Кредити видають.
...
І це під час війни і це без великої частини територій (а це податки, заводи, туризм)

1. Мне кажется что валюта и банки совсем не стабильны...Какую это у нас энергетику развивают?
2. Отрезали половину вот и денег больше стало. Говорю за своих родственников и знакомых пенсии и зп уменьшились.

На все можно смотреть через розовые очки, но стоит их иногда снимать. Все начато и нечего не доделано.


Коли кажется - хреститись нада.
Що це за термін - кажется? Надайте якийсь звіт від світового банку, який говорить протилежне. Чи від мвф. Погугліть. Подивіться на валюту - вона коливається, але в розумних межах. Ціни теж. Нацбанк не виходить з інтервенціями на міжбанг і не спалює гривні для підтримки курсу, що було при янику.

Енергетика. Вітрова. Сонце. Поцікавтесь скільки мегават тільки цього року запустили і скільки планується наступного.
Підказка. Гугл. Держенергоефективності.


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #14696
28-11-2017 19:31 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Зарплаты и пенсии действительно выросли, правда цены почему-то рост этот обогнали, но я не об этом хотел сказать. А вот о солнце и ветроэнэргии , вы попробуйте поставить солнечный коллектор с мощность превышающей ваши потрбности а излишек продать по зелёному тарифу. Только не приводите тут цытат с законов и интернета, там действительно все красиво, но только это "красиво" для "хороших" людей...

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника
cyxob_05 Немає
Оптиміст
*****

Повідомлень: 1 459
Приєднався: May 2010
г.Киев
Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була)
Повідомлення: #14697
28-11-2017 19:34 Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-11-2017 17:22)LUPUS :  
(24-11-2017 10:52)Шкодчук :  
(24-11-2017 04:35)ШВАРЦ :  Полтора млн Евро, только зарплата. В месяц.
Добавить всё необходимое ещё надо, а потом его обслуживать-обновлять - пополнять.
Итого млрд грн на год.

ГБР, НАЗК, НАБУ, "Агентство з повернення та управління активами, нажитими незаконним шляхом", Рахункова палата, Прокуратура, СБУ, МВС.....
:polt:


:smok:
Детективам НАБУ запропонували хабар у 800 тисяч доларів

В агентстві зазначають, що ця сума пропонувалася за припинення розслідування детективами Бюро кримінального провадження, у якому накладено арешт на близько 450 мільйонів гривень коштів, підконтрольних викритій особі підприємств.

(28-11-2017 17:00)cyxob_05 :  
(23-11-2017 18:29)AlexMotel :  Миша ,от скажи чесно,ты понимаешь почему такие возмущения в данный момент? само наше правительство не хотит процветания и молчит о причинах такого тормоза....кто сейчас мешает делать правильные шаги,кто? При яныках мешал янык,при бжолах все мешало,сейчас то шо не клеется? Не в кругляках и рапсах дело,и за Австрию я рад,что она в лидерах,я не понимаю четырехлетнее мычание нашего правительства,им угрожают? или диктуют как все херить? когда ж наступит время ,что кончаться невидимые враги?
Брюсель тоже не понимает,так чогож так?
Правда ,очень интересно твое мнение,без ссылок на статьи :hello:


Вибачте, а ви часом не таксіст? Вони зазвичай знають як правильні шаги в економіці і зовнішній політиці робити..

Мені цікаво, що саме Вам не подобається в кроках уряду?
Децентралізація - вирує. (Мало хто зараз не хвалить мерів міст, які за кошти від децентралізації змінюють міста на краще)
Дороги ремонтуються краще ніж до євро 2012 і це при улюбленому багатьма янику, коли долар по вісім і всьо вот ето вот.
ПДВ - повертається автоматично.
МРЕВ - революція порівняно із часами, коли Яник був..
Нафтогаз - платить податки в бюджет. Не висмокчує, а платить до 10% всього бюджету! На сіккндочку, платить більше аніж закладено в бюджеті на армію в 2018 році.
Медреформа - стартувала.
Пенсійна - стартувала.
Армія - міняється.
Прозорро - працює на всіх рівнях. Реально нудно перераховувати.
Обмежень по валюті - немає. Валюта стабільна. Банківська система - стабільна.
Розвиток альтернативної енергетики. Кредити видають.

Мені оце «тато, а де море!???» вже поперек горла стоїть. Озирніться навкруги, люди. І згадайте часи при янику і про долар по 8

І це під час війни і це без великої частини територій (а це податки, заводи, туризм)



Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk


(28-11-2017 16:51)Sozercatel :  
(28-11-2017 16:48)cyxob_05 :  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Давненько не было видно...:hello:

:hello:
опа
а можна я відповім?
добре, міста на краще, це лозунг, а конкретні приклади? от по Києву. Прибрали МАФи - це плюс. Встановили замість них власні! в мене під будинком на газоні вже 3!!! писав і на 1551 і ще в ряд інстанцій. Стоять ріднесенькі... незаконні будівництва як були так і є...
ПДВ - ага... повертається.. автоматично... обраним :hello:
МРЕВ - напевно, не стикався
Нафтогаз - от тут взагалі смішно. а давайте ціну на газ підіймемо зараз ще в двічі... то нафтогаз почне ще більше перераховувати.. то не нафтогаз то гроші громадян
медреформа - коли з гіпертонічним кризом будете викликати швидку - згадаєте (не дай Боже звісно)
Пенсійна - навіть не смішно. ви читали її умови? не страшно?
Армія - в порівнянні з тим що було - плюс
прозорро то є.. але його давно навчились ігнорувати. ставлять завищену стартову ціну та не допускають не потрібні компанії... нудно вже про це писати...
валюта стабільна?????? яка? долар чи євро? чи пан за курсом не слідкує? скільки коштував євро в серпні, а в вересні, в жовтні, зараз? це така стабільність?)))))) а я й не знав, звиняйте))
банківська система взагалі - моноліт. ой. лише в листопаді декілька банків збанкрутували... то фігня. приват знову треба докапіталізувати. теж фігня. головне стабільність
кредити... під який відсоток?)))) :dur69:


О. Бачу тут вавка в голові добра і ще й роздерта.

По порядку тоді. Конкретні приклади по Києву - ремонт доріг, мостів (чи скажеш що раньше так було), велотрек в центрі Києва, ремонт садочків і шкіл (їх десятки) причому ремонт комплексний. Нудно перераховувати, особливо сліпому.

Незаконні будівлі. Я казав що все вирішено? Ні. Я казав, що робиться багато того чого не було раніше. Зміни - це процес.

ПДВ. Я тебе здивую, але відшкодовується і так, автоматично.

Нафтогаз. Якби ти дійсно цікавився, то побачив би, що через тарифи (які економічно обгрунтовані) нафтогаз майже не заробляє, а заробляє з транзиту, за користування сховищами, тощо. На сайті нафтогазу викладається статистика, але ж це нецікаво дивитись нудну статистику, краще юлю слухати про злочинні тарифи.

Про медреформу - взагалі цього комента не зрозумів. Тобто тобі подобаєтьсяте що є? Нехай не реформують? А сам читав закон? Чи теж експертів на 112 дивився?;)

Про пенсійну. Так читав. Так. Не страшно. Я завжди платив податки і стаж страховий у мене є.

Пан про курс євро маніпулює. Бо доллар майже не зріс. А євро так. Так він і до доллара зріс... але ж це нецікаво так?)

Банківська система - так. Стабільна. І наведи мені приклади чи симптоми нестабільності банкової системи. У нас не видають депозити? Чи люди не несуть гроші в банки? Чи якісь банки банкротяться останнім часом (я не про ті, які закрила Гонтарєва як фінансові піраміди). У нас затримуються платежі як осінню 2013-го?? Про яку нестабільність ти говориш?

Про кредити і відсоток. Потрібно для себе зрозуміти, що ми бідна країна і нам до низьких відсотків ще дуже далеко. Поки не буде доступу до великих довгих і дешевих коштів - відсотки будуть високими. Але коли криза - кредитів не дають взагалі. Зараз - скільки хочеш. А згадай осінь 2013 чи давали кредити... чи все ж реклама кричала тільки за депозити, бо у банків були проблеми з ліквідністю, а?;)


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Шукати всі повідомлення учасника
mara_on_ Немає
Писатель
***

Повідомлень: 512
Приєднався: Sep 2012
Kiev
Octavia 1.8 TSI
Повідомлення: #14698
28-11-2017 19:40 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Конкретный пример, мой отец получал за 500уе, сейчас еле 200, пенсию резанули тоже чуть ли не до 100уе. А теперь гляньте цены 2013 и сейчас. Когда хотя бы 10я часть страны будет жить на альтернативной эгнергии то можно будет это считать аргументом, а сейчас это нечто.
И тд...
Шукати всі повідомлення учасника
cyxob_05 Немає
Оптиміст
*****

Повідомлень: 1 459
Приєднався: May 2010
г.Киев
Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була)
Повідомлення: #14699
28-11-2017 19:40 Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Шкодчуку.
Щоб не робити оверквоттінг.
Нафтогаз. Так, є сили які хочуть првернути все як було. Звідси і саботаж. Але дивіться на факти. Факти про які я написав. Чи я збрехав десь? Чи нафтогаз не перераховує гроші?

По сонячній енергетиці. Стаття дуже схожа на замовну. Бо:
Люди в черзі стоять щоб в Україні будувати сончні станції, бо в Україні найвищий зелений тариф. Тільки я знаю, бо працюю над цим про дві станції на наступний рік по 25 мегават!


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk


Щараз в чернобилі будують станцію на не менше ніж 30 мегават.


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-11-2017 19:41 cyxob_05.)
Шукати всі повідомлення учасника
mara_on_ Немає
Писатель
***

Повідомлень: 512
Приєднався: Sep 2012
Kiev
Octavia 1.8 TSI
Повідомлення: #14700
28-11-2017 19:43 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Решить вопрос с войной в стране самый приоритетный, реформы можно было и позжее. Не одного резонансного дела до ума не довели, это тоже на заметочку)))
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 486 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 10