Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #14681
28-11-2017 17:06 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-11-2017 17:00)cyxob_05 :  Вибачте, а ви часом не таксіст? Вони зазвичай знають як правильні шаги в економіці і зовнішній політиці робити..

Мені цікаво, що саме Вам не подобається в кроках уряду?
..............

Мені оце «тато, а де море!???» вже поперек горла стоїть. Озирніться навкруги, люди. І згадайте часи при янику і про долар по 8

І це під час війни і це без великої частини територій (а це податки, заводи, туризм)

RespectАплодисментыGirl's kissMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #14682
28-11-2017 17:13 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-11-2017 17:06)Lady :  
(28-11-2017 17:00)cyxob_05 :  Вибачте, а ви часом не таксіст? Вони зазвичай знають як правильні шаги в економіці і зовнішній політиці робити..

Мені цікаво, що саме Вам не подобається в кроках уряду?
..............
RespectАплодисментыGirl's kissMr. Green
Где деньги, Зин? ©
Шукати всі повідомлення учасника
cyxob_05 Немає
Оптиміст
*****

Повідомлень: 1 459
Приєднався: May 2010
г.Киев
Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була)
Повідомлення: #14683
28-11-2017 17:16 Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-11-2017 17:13)WhiteBear :  
(28-11-2017 17:06)Lady :  
(28-11-2017 17:00)cyxob_05 :  Вибачте, а ви часом не таксіст? Вони зазвичай знають як правильні шаги в економіці і зовнішній політиці робити..

Мені цікаво, що саме Вам не подобається в кроках уряду?
..............
:respect::applaud::girlkiss::mrgreen:
Где деньги, Зин? ©


Які конкретно гроші ти маєш на увазі?


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Шукати всі повідомлення учасника
mara_on_ Немає
Писатель
***

Повідомлень: 512
Приєднався: Sep 2012
Kiev
Octavia 1.8 TSI
Повідомлення: #14684
28-11-2017 17:20 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-11-2017 17:00)cyxob_05 :  ...Валюта стабільна. Банківська система - стабільна.
Розвиток альтернативної енергетики. Кредити видають.
...
І це під час війни і це без великої частини територій (а це податки, заводи, туризм)

1. Мне кажется что валюта и банки совсем не стабильны...Какую это у нас энергетику развивают?
2. Отрезали половину вот и денег больше стало. Говорю за своих родственников и знакомых пенсии и зп уменьшились.

На все можно смотреть через розовые очки, но стоит их иногда снимать. Все начато и нечего не доделано.
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #14685
28-11-2017 17:22 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(24-11-2017 10:52)Шкодчук :  
(24-11-2017 04:35)ШВАРЦ :  Полтора млн Евро, только зарплата. В месяц.
Добавить всё необходимое ещё надо, а потом его обслуживать-обновлять - пополнять.
Итого млрд грн на год.

ГБР, НАЗК, НАБУ, "Агентство з повернення та управління активами, нажитими незаконним шляхом", Рахункова палата, Прокуратура, СБУ, МВС.....
Хм


Курить
Детективам НАБУ запропонували хабар у 800 тисяч доларів

В агентстві зазначають, що ця сума пропонувалася за припинення розслідування детективами Бюро кримінального провадження, у якому накладено арешт на близько 450 мільйонів гривень коштів, підконтрольних викритій особі підприємств.

(28-11-2017 17:00)cyxob_05 :  
(23-11-2017 18:29)AlexMotel :  Миша ,от скажи чесно,ты понимаешь почему такие возмущения в данный момент? само наше правительство не хотит процветания и молчит о причинах такого тормоза....кто сейчас мешает делать правильные шаги,кто? При яныках мешал янык,при бжолах все мешало,сейчас то шо не клеется? Не в кругляках и рапсах дело,и за Австрию я рад,что она в лидерах,я не понимаю четырехлетнее мычание нашего правительства,им угрожают? или диктуют как все херить? когда ж наступит время ,что кончаться невидимые враги?
Брюсель тоже не понимает,так чогож так?
Правда ,очень интересно твое мнение,без ссылок на статьи Hello!


Вибачте, а ви часом не таксіст? Вони зазвичай знають як правильні шаги в економіці і зовнішній політиці робити..

Мені цікаво, що саме Вам не подобається в кроках уряду?
Децентралізація - вирує. (Мало хто зараз не хвалить мерів міст, які за кошти від децентралізації змінюють міста на краще)
Дороги ремонтуються краще ніж до євро 2012 і це при улюбленому багатьма янику, коли долар по вісім і всьо вот ето вот.
ПДВ - повертається автоматично.
МРЕВ - революція порівняно із часами, коли Яник був..
Нафтогаз - платить податки в бюджет. Не висмокчує, а платить до 10% всього бюджету! На сіккндочку, платить більше аніж закладено в бюджеті на армію в 2018 році.
Медреформа - стартувала.
Пенсійна - стартувала.
Армія - міняється.
Прозорро - працює на всіх рівнях. Реально нудно перераховувати.
Обмежень по валюті - немає. Валюта стабільна. Банківська система - стабільна.
Розвиток альтернативної енергетики. Кредити видають.

Мені оце «тато, а де море!???» вже поперек горла стоїть. Озирніться навкруги, люди. І згадайте часи при янику і про долар по 8

І це під час війни і це без великої частини територій (а це податки, заводи, туризм)



Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk


(28-11-2017 16:51)Sozercatel :  
(28-11-2017 16:48)cyxob_05 :  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Давненько не было видно...Hello!

Hello!
опа
а можна я відповім?
добре, міста на краще, це лозунг, а конкретні приклади? от по Києву. Прибрали МАФи - це плюс. Встановили замість них власні! в мене під будинком на газоні вже 3!!! писав і на 1551 і ще в ряд інстанцій. Стоять ріднесенькі... незаконні будівництва як були так і є...
ПДВ - ага... повертається.. автоматично... обраним Hello!
МРЕВ - напевно, не стикався
Нафтогаз - от тут взагалі смішно. а давайте ціну на газ підіймемо зараз ще в двічі... то нафтогаз почне ще більше перераховувати.. то не нафтогаз то гроші громадян
медреформа - коли з гіпертонічним кризом будете викликати швидку - згадаєте (не дай Боже звісно)
Пенсійна - навіть не смішно. ви читали її умови? не страшно?
Армія - в порівнянні з тим що було - плюс
прозорро то є.. але його давно навчились ігнорувати. ставлять завищену стартову ціну та не допускають не потрібні компанії... нудно вже про це писати...
валюта стабільна?????? яка? долар чи євро? чи пан за курсом не слідкує? скільки коштував євро в серпні, а в вересні, в жовтні, зараз? це така стабільність?)))))) а я й не знав, звиняйте))
банківська система взагалі - моноліт. ой. лише в листопаді декілька банків збанкрутували... то фігня. приват знову треба докапіталізувати. теж фігня. головне стабільність
кредити... під який відсоток?)))) Упал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #14686
28-11-2017 17:23 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-11-2017 17:20)mara_on_ :  Говорю за своих родственников и знакомых пенсии и зп уменьшились.
Говорю за своих родственников и знакомых пенсии и зп УВЕЛИЧИЛИСЬ.

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #14687
28-11-2017 17:26 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-11-2017 17:23)Sozercatel :  Говорю за своих родственников и знакомых пенсии и зп УВЕЛИЧИЛИСЬ.
В три раза?
Шукати всі повідомлення учасника
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #14688
28-11-2017 17:28 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

По разному...,но не в 3 разумеется.

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-11-2017 17:38 Sozercatel.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #14689
28-11-2017 17:34 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

а хочете розповім казочку, але дуже реальну на реальних подіях
вона пояснить дуже багато як і що робить в нас уряд
мій роботодавець є членом ЕВА
я приймаю участь в роботі певних комітетів. нещодавно в нас стартувала ініціатива гармонізації національного законодавства під ЄС. і торкнулось це прийняття тех регламенту по енергомаркуванню пилососів (таких тех регламентів багато, але поговоримо саме за пилососи)
агентство підготувало проект регламенту, переклало директиву ЄС, спробувало адаптувати її до національного законодавства. В директиві ЄС 2 типа зображень енерголейбла. з різними маркуваннями. так саме зробили і у нас. коли проект регламенту потрапив до міністерства якісь там чиновник вирішив що друге зображення таке саме як перше Rulez і викреслив його. до кожного зображення йшла своя таблиця з розшифровкою даних. одну таблицю він теж викреслив. таблицю № 1 і зображення № 2. не буду казати що те, що залишилось не співпадає. тех регламент прийняли. зміни внести не можуть, бо міністерство, що робило правки блокує (аби не виглядати йолопами)...
ось так робиться ВСЕ!!!!!
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #14690
28-11-2017 17:37 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-11-2017 17:00)cyxob_05 :  Децентралізація - вирує. (Мало хто зараз не хвалить мерів міст, які за кошти від децентралізації змінюють міста на краще)
...
Прозорро - працює на всіх рівнях. Реально нудно перераховувати.

ЛИШЕ 12% МІСЬКИХ БЮДЖЕТІВ В ОБ'ЄДНАНИХ ГРОМАДАХ Є ЗБАЛАНСОВАНИМИ – АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ

Як чиновники обходять ProZorro


(28-11-2017 17:00)cyxob_05 :  Нафтогаз - платить податки в бюджет. Не висмокчує, а платить до 10% всього бюджету! На сіккндочку, платить більше аніж закладено в бюджеті на армію в 2018 році.

Курить
cyxob_05, якщо скласти хоча б цю інф. (нижче) до купи, то не здається, що успішна робота Нафтогазу і незалежна позиція його керівника не всім у владі подобається і вони успішно намагаються з цим покінчити?

(22-11-2017 13:43)Шкодчук :  Решением от 10 ноября 2017 года Кабмин отменил проведение конкурсного отбора кандидатов на должность независимого члена наблюдательного совета "Нафтогаза".
15.11.2017
Правительство также обязало МЭРТ вносить на рассмотрение Кабмина предложения по кандидатам на должности в набсовете как независимых членов, так и представителей государства.


Кабинет министров Украины утвердил новый состав наблюдательного совета НАК "Нафтогаз Украины". 22.11.2017
Таким образом в состав наблюдательного совета НАК "Нафтогаз Украины" вошли: Клир Спотисед (Великобритания), Бруно Лисква (Франция), Амос Хохштайн (США), Стив Хейсен (Канада), Александр Гриценко ("Укрэксимбанк"), Сергей Попик (советник премьер-министра Украины) и Владимир Демчишин.

...


Усі незалежні директори Нафтогазу вирішили покинути наглядову раду компанії через згортання реформ з боку уряду 19.09.2017
Сьогодні, 19 вересня, останні незалежні члени наглядової ради Нафтогазу повідомили компанію про свій намір піти у відставку. Своє рішення Пол Ворвік та Маркус Річардс пов’язують зі згортанням реформ з боку уряду.
В своєму листі вони зазначають, що у квітні 2017 року вони вже висловлювали представникам Кабінету Міністрів свою чітку позицію щодо невиконання урядом Плану реформування корпоративного управління Нафтогазу.
«Незважаючи на запевнення, які були надані членам наглядової ради представниками вищого політичного керівництва України, протягом останніх п’яти місяців не сталось жодних суттєвих зрушень вперед. Жодна з дій, які знаходяться під контролем уряду, не була виконана. Навпаки, рівень політичного втручання у роботу Нафтогазу продовжує зростати і став, на жаль, очевидною нормою», - йдеться у листі.
....
http://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf...%BD%D0%B8&

(21-11-2017 07:05)Шкодчук :  Банк развития Китая уведомил НАК "Нафтогаз Украины" о завершении генерального кредитного соглашения на сумму 3,656 млрд долларовот 25 декабря 2012 года. Об этом сообщает пресс-служба НАК.
...
(Последний раз Нафтогаз передал документы для согласования заинтересованными министерствами в феврале 2017 года и с тех пор [u]направил более 40 писем этим министерствам и КМУ с просьбой ускорить рассмотрение переданных материалов
http://www.naftogaz.com/www/3/nakwebru.n...B00395829?



(28-11-2017 17:00)cyxob_05 :  Розвиток альтернативної енергетики. Кредити видають.
Курить
(20-11-2017 17:10)Шкодчук :  Бездіяльність Президента України та олігархичні ставленники в НКРЕКП заблокували 4,5 млрд.грн іноземних зелених інвестицій

Олексій Рябчин
Народний депутат України.
Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективностi Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.


Цього тижня українська влада "кинула" іноземних й українських бізнесменів, які інвестують в зелену енергетику.

Іноземні інвестори з Канади й Швеції, а також українські інвестори, разом з Європейським банком реконструкції та розвитку, інвестували біля 140 мільйонів Євро (~4,5 млрд.грн) в українську економіку, побудувавши сонячні станції, вітропарки, запустивши біогазові когеренаційні установки.

Вони зупинились всього за один бюрократичний крок до отримання зеленого тарифу – голосування членів енергорегулятора НКРЕКП, яке вже не відбудеться мінімум до весни наступного року через олігархічну змову та бездіяльність Президента України.
...
В чому справа?

Вже тиждень голова НКРЕКП пан Дмитро Вовк не може зібрати кворум з 4 залишившихся в керівництві регулятора чоловік. Чому 4 а не 7, як написано в законі, якій Президент Петро Порошенко підписав рік тому?

Три комісіонера вже пішли у "ротацію", а де-факто їх не було ким замінити, тому ще процес ротації заблоковано Президентом.

Тому що сам Президент подавав 2 власні кандидатури в номінаційну комісію виборщиків, яка й повинна вибрати нових членів НКРЕКП, тільки вчора, після мого виступу в Раді та звернення Прем'єр-Міністра.

А після чергової ротації, 26 листопада, у наступну п'ятницю, взагалі комісія залишиться без будь-якого кворуму – 2 людини з 7.

Це означає зупинка будь-якої роботи комісії до весни 2018 року.
...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-11-2017 17:40 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 486 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 23