Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #14561
16-11-2017 13:01 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Єврокомісар: Україна недопрацьовує у боротьбі з корупцією, терпіння вичерпується Добыча мыслей

Серйозними недоліками, на думку Гана, є мізерний показник перевірок електронних декларацій.

"Наскільки я розумію, півтора мільйона людей задекларували своє майно. Але, якщо я не помиляюся, перевірено поки що тільки близько ста. Сто із півтора мільйона – це не результат", - зауважив Ган.

Порошенко повинен відстоювати належну перевірку е-декларацій – єврокомісар Ган Дятел
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-11-2017 13:04 developer.)
Шукати всі повідомлення учасника
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #14562
16-11-2017 13:04 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

да я и 1 мая отменил бы, реально такого количества праздников нет нигде наверное

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #14563
16-11-2017 13:09 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(16-11-2017 13:01)developer :  Порошенко повинен відстоювати належну перевірку е-декларацій – єврокомісар Ган Дятел

Это реакция на это, наверное...

(14-11-2017 15:05)Шкодчук :  Працівник НАЗК розповіла, що АП і Корчак (Голова НАЗК) фальсифікують перевірки декларацій
Вівторок, 14 листопада 2017

Керівник департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій.
Про це вона заявила на брифінгу в Українському кризовому медіа центрі за участю народних депутатів Мустафи Найєма, Віктора Чумака та Світлани Заліщук.

За словами чиновниці, систему електронного декларування скомпрометовано.

"Насправді e-декларування використовується для покривання чиновників, лояльних до влади, розправи над неугодними та з метою особистого збагачення голови НАЗК та членів НАЗК. Результати перевірок фальсифікуються так, як це потрібно керівництву НАЗК", – сказала Соломатіна.

Вона передала документи про факти корупції у НАЗК до Генеральної прокуратури, але їх повернули до НАЗК без розгляду.

"Тому я змушена була звернутися до Антикорупційного бюро. Я передала детективам НАБУ усі матеріали та надала свідчення. Однак, щоб не вийшло так, як з Генпрокуратуро, я попросила депутатів допомогти мені донести цю інформацію до громадськості", – сказала чиновниця.

За словами Соломатіної, НАЗК – не незалежний орган, його повністю контролює влада.

...
Олена Рощенко, УП

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-11-2017 13:09 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #14564
16-11-2017 13:11 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(16-11-2017 13:04)cop :  да я и 1 мая отменил бы, реально такого количества праздников нет нигде наверное
Вот именно, что "наверное"

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-11-2017 13:12 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #14565
16-11-2017 13:22 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(16-11-2017 13:09)Шкодчук :  
(16-11-2017 13:01)developer :  Порошенко повинен відстоювати належну перевірку е-декларацій – єврокомісар Ган Дятел

Это реакция на это, наверное...

(14-11-2017 15:05)Шкодчук :  Працівник НАЗК розповіла, що АП і Корчак (Голова НАЗК) фальсифікують перевірки декларацій
Вівторок, 14 листопада 2017

Керівник департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій.
Про це вона заявила на брифінгу в Українському кризовому медіа центрі за участю народних депутатів Мустафи Найєма, Віктора Чумака та Світлани Заліщук.

За словами чиновниці, систему електронного декларування скомпрометовано.

"Насправді e-декларування використовується для покривання чиновників, лояльних до влади, розправи над неугодними та з метою особистого збагачення голови НАЗК та членів НАЗК. Результати перевірок фальсифікуються так, як це потрібно керівництву НАЗК", – сказала Соломатіна.

Вона передала документи про факти корупції у НАЗК до Генеральної прокуратури, але їх повернули до НАЗК без розгляду.

"Тому я змушена була звернутися до Антикорупційного бюро. Я передала детективам НАБУ усі матеріали та надала свідчення. Однак, щоб не вийшло так, як з Генпрокуратуро, я попросила депутатів допомогти мені донести цю інформацію до громадськості", – сказала чиновниця.

За словами Соломатіної, НАЗК – не незалежний орган, його повністю контролює влада.

...
Олена Рощенко, УП

Именно, и очень недвусмысленная - прямой закидон Пороху, а он все сопли жует Повбывав бы
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #14566
16-11-2017 13:25 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(16-11-2017 12:59)cop :  господа, а когда работать? не много ли праздников?
Да везде полно праздников. Иначе как жить, без отдыха?
Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #14567
16-11-2017 13:30 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(16-11-2017 13:25)Railnolds :  
(16-11-2017 12:59)cop :  господа, а когда работать? не много ли праздников?
Да везде полно праздников. Иначе как жить, без отдыха?

Да как-то попалась статистика в одной из тем учебника немецкого языка. Так по ней выходит, что немцы отдыхают больше всех, а американцы - меньше всех Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
pup Далеко
Айболит

Повідомлень: 3 626
Приєднався: Jun 2012
Харьков
Octavia A5FL
Повідомлення: #14568
16-11-2017 15:28 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(16-11-2017 13:30)developer :  
(16-11-2017 13:25)Railnolds :  
(16-11-2017 12:59)cop :  господа, а когда работать? не много ли праздников?
Да везде полно праздников. Иначе как жить, без отдыха?

Да как-то попалась статистика в одной из тем учебника немецкого языка. Так по ней выходит, что немцы отдыхают больше всех, а американцы - меньше всех Hello!

Весной к них был(Лос-Анжелесе), охренел.
Они вообще не напрягаются и не заморачиваются....я не понимаю как?
И добило ещё одно, они за работу вообще не держатся, от слова совсем.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-11-2017 15:30 pup.)
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #14569
16-11-2017 15:51 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Mr. GreenMr. GreenMr. Green

Цитата:Новости за неделю для порохоботов и зрадофилов

Порохоботам: отличная неделя удалась!
Зрадофилам: очередная адская неделя!
***
Порохоботам: В Светловодске открыт крупный завод по переработке сои. Более трехсот человек будут получать конкурентные зарплаты на предприятии.
Зрадофилам: Более трехсот человек будут гнуть свои спины на пана, обогащая олигарха! А ведь они могли в это время спокойно получать пособие в центре занятости или митинговать под Радой!
***
Порохоботам: Несмотря на серьезные финансовые вливания, вече под Радой собрало несколько сот митингующих.
Зрадофилам: Десятки тысяч...да что там - сотни тысяч, вышли бы на вече, если бы не дождь и не подлость шоколадника, коварно поднявшему пенсии большинству пенсионеров.
***
Порохоботам: для борьбы с пьянством за рулём, существенно увеличили штрафы за езду в состоянии алкогольного опьянения.
Зрадофилам: Когда эта власть набьет уже себе карманы!? Подняли руку на святое! Понятно, у олигархов есть водители, а простым людям, что вообще за рулём не пить ?
***
Порохоботам: удачной недели!
Зрадофилам: Все очень плохо!Осталась надежда только на Михо и его 30..., то есть я хотел сказать 300 засран...., то есть я хотел сказать спартанцев!

   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #14570
16-11-2017 15:59 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(16-11-2017 15:51)Lady :  Mr. GreenMr. GreenMr. Green

Новости за неделю для порохоботов и зрадофилов
Порохоботам: отличная неделя удалась!
***

А, например, эту упущенную новость можно интерпретировать?... Курить

Цитата:Працівник НАЗК розповіла, що АП і Корчак (Голова НАЗК) фальсифікують перевірки декларацій
Вівторок, 14 листопада 2017

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-11-2017 16:01 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 511 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 8