Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Внутренние враги Украины.
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3201
08-11-2017 11:36 RE: Внутренние враги Украины.

FacepalmFacepalmFacepalm
ШтепаFacepalmFacepalm
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #3202
08-11-2017 12:04 RE: Внутренние враги Украины.

Крепко обработали Штепу - чего только не напробівалась и не на нюхалась Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #3203
08-11-2017 18:23 RE: Внутренние враги Украины.

Читая такую чушь, хочется вспомнить слова В.И.Ленина. проблема нынешнего поколения в том, что они безоговорочно верят тому, что написано в интернете, и никогда не не проверяют правдивость цитат"

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #3204
10-11-2017 15:16 RE: Внутренние враги Украины.

САП вручила Насірову обвинувальний акт Курить
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
samvey Немає
Боже бережи Україну
***

Повідомлень: 412
Приєднався: Feb 2010
Berdichev city
FELICIA 1.3K, FABIA 6Y AZE LavaBlue (були), Skoda Fabia NEW
Повідомлення: #3205
10-11-2017 23:54 RE: Внутренние враги Украины.

НАБУ (близько години тому)
10 листопада 2017 року, близько 17:30, в рамках розслідування провадження за фактом ймовірного внесения недостовірних даних до е-декларації головою Національного агентства з питань запобігання корупції детектив НАБУ прибув за місцем проживання родички голови НАЗК з метою вручення повістки прибути на допит.
Остання висловила бажання бути опитаною на місці та запросила детектива до квартири. Після допиту у момент підписання протоколу вона зателефонувала своєму синові (чоловікові Голови НАЗК), після чого відмовилася підписувати протокол та замкнула детектива НАБУ у квартирі зсередини та сховала ключа.
Поки він знаходився у квартирі на місце прибула голова НАЗК разом із чоловіком та повідомила працівників НАБУ ззовні, що викликатиме на місце події ЗМІ. Працівники Бюро викликали 102 та до жодних силових дій не вдавалися.
Наразі детектив покинув помешкання свідка.

"Немає гіршого болю за той, що відчуває людина, яка не досягла бажаного через власну лінь". Уілл Сміт

I choose to be happy
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 411
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #3206
11-11-2017 23:03 RE: Внутренние враги Украины.

https://www.youtube.com/watch?v=9bshaKdZjJ4
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Лесничий Немає
сам такой
*****

Повідомлень: 2 887
Приєднався: Mar 2016

Октавия AKL 2006
Повідомлення: #3207
12-11-2017 09:59 RE: Внутренние враги Украины.

https://www.youtube.com/watch?v=8vEVK8tN8E4

Ни один человек, который уважает себя, никогда не позволит толпе решать за себя, что ему можно смотреть и читать, а что нельзя....Ни одна власть, которая себя уважает, не позволит толпе решать, чему работать, а чему нет. #ValiseTerminalMaldives
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-11-2017 10:02 Лесничий.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #3208
14-11-2017 15:05 RE: Внутренние враги Украины.

Працівник НАЗК розповіла, що АП і Корчак (Голова НАЗК) фальсифікують перевірки декларацій
Вівторок, 14 листопада 2017

Керівник департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій.
Про це вона заявила на брифінгу в Українському кризовому медіа центрі за участю народних депутатів Мустафи Найєма, Віктора Чумака та Світлани Заліщук.

За словами чиновниці, систему електронного декларування скомпрометовано.

"Насправді e-декларування використовується для покривання чиновників, лояльних до влади, розправи над неугодними та з метою особистого збагачення голови НАЗК та членів НАЗК. Результати перевірок фальсифікуються так, як це потрібно керівництву НАЗК", – сказала Соломатіна.

Вона передала документи про факти корупції у НАЗК до Генеральної прокуратури, але їх повернули до НАЗК без розгляду.

"Тому я змушена була звернутися до Антикорупційного бюро. Я передала детективам НАБУ усі матеріали та надала свідчення. Однак, щоб не вийшло так, як з Генпрокуратуро, я попросила депутатів допомогти мені донести цю інформацію до громадськості", – сказала чиновниця.

За словами Соломатіної, НАЗК – не незалежний орган, його повністю контролює влада.

"Мене особисто з двома колегами у вересні викликали до Адміністрації президента – так званий куратор за НАЗК пропонував, щоб усі перевірки, проекти рішень про які будуть винесені на засідання НАЗК, у першу чергу розглядалися в Адміністрації президента, а потім уже на засіданнях НАЗК", – заявила вона.
"Я відмовилася це робити. У кінці вересня це повторилося – я знову відмовилася", – повідомила голова департаменту фінансового контролю НАЗК.
"Після цього 25 вересня голова НАЗК одноосібно, без погодження із членами НАЗК, підписала незаконний наказ, яким віддала мій департамент підконтрольній, лояльній до себе людині. Відтоді усі документи мого департаменту мали бути завізовані цим "контролером". Корчак незаконно зробила мій департамент підконтрольним своєму спільнику", – сказала Соломатіна

Знаючи методі цієї людини, вона написала заяву про звільнення. Написали заяви про звільнення також керівник апарату, голова радників голови НАЗК, директори інших департаментів, повідомила Соломатіна.
Вона заявила: "Голова і члени НАЗК займаються фальсифікацією результатів спеціальних та повних перевірок. Особисто я отримувала від голови НАЗК незаконні вказівки щодо повних перевірок окремих народних депутатів, щоб за результатами вони були "чесними" і "правдивими" в лапках, щоб не було порушень. Я відмовилася від цього".

"Був ще один випадок, коли після моєї відмови скласти потрібний Корчак висновок щодо одного дуже високопоставленого чиновника, голосування членів НАЗК все одно відбулося. Проте їхнє рішення, опубліковане на сайті НАЗК, не відповідало тому проекту, який підготував уповноважений мого департаменту і за який фактично голосували"" – додала Соломатіна.

Вона повідомила, що ініціювала перевірку діяльності свого департаменту з січня 2017 року до свого призначення у червні: "Проведена перевірка виявила факти фальсифікації результатів спеціальної перевірки кандидатів на посади державної служби".
Крім того, члени НАЗК змушували представників департаменту Соломатіної перевіряти тих, хто не мав підлягати перевірці. "Імовірно, це робили з метою політичної розправи або отримання хабарів", – припустила чиновниця.
При цьому комісії не дали провести спецперевірки кандидатів на посади суддів Верховного суду: "Їй керівництво заборонило підходити до шафи з документами", – сказала Соломатіна.
"70% результатів спецперевірок кандидатів на посади не відправлялися органам, які робили запити, а отримувалися на руки в НАЗК, що створювало підґрунтя для зловживань", – розповіла Соломатіна.

"За результатом внутрішнього аудиту мені стало відомо про численні факти роздрукування конфіденційних даних із системи по багатьом суб’єктам декларування. Мені невідомо, ким і яким чином будуть використані в подальшому ці дані. Це питання, на яке мають відповісти правоохоронні органи", – розповіла також вона.
Соломатіна закликала відсторонити Корчак на час розслідування.

Олена Рощенко, УП

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-11-2017 16:22 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Лесничий Немає
сам такой
*****

Повідомлень: 2 887
Приєднався: Mar 2016

Октавия AKL 2006
Повідомлення: #3209
15-11-2017 08:35 RE: Внутренние враги Украины.

https://informator.news/fraktsiyu-tymosh...avtorytet/

Ни один человек, который уважает себя, никогда не позволит толпе решать за себя, что ему можно смотреть и читать, а что нельзя....Ни одна власть, которая себя уважает, не позволит толпе решать, чему работать, а чему нет. #ValiseTerminalMaldives
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #3210
16-11-2017 13:00 RE: Внутренние враги Украины.







У розпорядженні «Главкома» опинився список високопосадовців, які перетворили реабілітаційний центр під Києвом в елітне містечко для обраних

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-11-2017 14:33 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  кацапия и кругом адни враги )))) LUPUS 4 372 788 326 16-02-2022 11:46
Останнє: MaksymS

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 27