Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Поддерживаете ли использование авто на длительный срок с европейской регистрацией?
Да
нет
[Показати результати]
 
Закон про еврономера.. и колбаса ))
Автор Повідомлення
morphius Немає
Классик
****

Повідомлень: 871
Приєднався: Jul 2016
Чернигов
Caddy 2.0 BSX 2012
Повідомлення: #1071
08-11-2017 18:28 RE: Закон об урегулировании транзита (еврономера)

(08-11-2017 18:04)WhiteBear :  
(08-11-2017 17:45)morphius :  
(08-11-2017 17:03)WhiteBear :  но я просил объяснить как, где и в чем Вы видете связь между терминами "источник повышенной опасности" и "таможенный режим временного ввоза" за нарушения которого была наказана жительница г. Одесса?
И опять же - "видИте".
Спасибо за цитирование Конфуция.
Насчет связи - источник повышенной опасности эксплуатируется с нарушением режима временного ввоза.
И ??? Где связь между терминами? Утюги летят на Юг ))))))
А что Вас не устраивает? Растолкуйте, о какой связи Вы хотите услышать, а то получается про Фому и Ерёму.
Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #1072
08-11-2017 18:35 RE: Закон об урегулировании транзита (еврономера)

(08-11-2017 18:28)morphius :  
(08-11-2017 18:04)WhiteBear :  
(08-11-2017 17:45)morphius :  
(08-11-2017 17:03)WhiteBear :  но я просил объяснить как, где и в чем Вы видете связь между терминами "источник повышенной опасности" и "таможенный режим временного ввоза" за нарушения которого была наказана жительница г. Одесса?
И опять же - "видИте".
Спасибо за цитирование Конфуция.
Насчет связи - источник повышенной опасности эксплуатируется с нарушением режима временного ввоза.
И ??? Где связь между терминами? Утюги летят на Юг ))))))
А что Вас не устраивает? Растолкуйте, о какой связи Вы хотите услышать, а то получается про Фому и Ерёму.
Какая разница и связь с точки зрения термина "таможенный режим временного ввоза" и ответственности за его нарушение, с тем что Вы там ввезли на "мытну территорию" утюг, айфон или авто?)))) А если никакой, то к чему был Ваш самый первый вопрос про айфон? Так понятнее???

А заодно в свете принципа правовой определенности, подумайте и над этим:
Цитата:Крім того, за змістом ст.485МК України, склад вказаного порушення обумовлює наявність особливої мети ухилення від сплати податків та зборів або зменшення їх розміру. Наявність такої мети можливе лише в діях особи, відповідальної за дотримання митного режиму тимчасового ввезення, яка є декларантом та платником вказаних митних платежів та якій надано пільги з їх сплати.
и над этим
Цитата:Згідно ст.380 ч.4МК України, тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на митній території України виключно громадянами, які ввезли зазначені транспортні засоби в Україну, для їхніх особистих потреб. Однак, вказане положення не відповідає ст.7 Додатку С Конвенції про тимчасове ввезення (м.Стамбул, 1990 рік), де зазначено, що транспортні засоби приватного використання можуть використовуватись третіми особами, які мають належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення. Кожна договірна сторона (країна учасниця Конвенції, якою є і Україна) може дозволити таке використання особою, яка постійно проживає на її території, зокрема, якщо вона використовує транспортний засіб від імені і згідно з інструкціями користувача права на тимчасове ввезення.
и над этим
Цитата:Враховуючи вищевикладене, судова колегія приходить до висновку, що апелянт, виконуючи свої службові обов'язки згідно службової інструкції, не знав і не міг знати про те, хто ввіз на митну територію України вищезазначений транспортний засіб, так само не знав, і не повинен був знати в якому режимі було ввезено транспортний засіб і чи були на нього отримані будь-які митні пільги.
...Таким чином, оскільки апелянт не є декларантом відповідного транспортного засобу та особою відповідальною за дотримання режиму тимчасового ввезення, а також не є платником митних платежів при його ввезенні на територію України на вказаних умовах, судова колегія дійшла висновку, що позивач не є суб'єктом адміністративного правопорушення, передбаченого ст.485МК України та не може нести адміністративну відповідальність за зазначене правопорушення.
Из Рішення Одеського Апеляційного адміністративного суду України 27 липня 2016 р. м. Одеса Справа № 521/4670/16-а
Но какое значение имеют там всякие приципы и ценности права в Украине? ))))
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-11-2017 19:04 WhiteBear.)
Шукати всі повідомлення учасника
morphius Немає
Классик
****

Повідомлень: 871
Приєднався: Jul 2016
Чернигов
Caddy 2.0 BSX 2012
Повідомлення: #1073
08-11-2017 19:01 RE: Закон об урегулировании транзита (еврономера)

Да, так понятнее. Просто следует называть вещи своими именами, а не искать какую-то связь.
Не уверен только, что на утюг и айфон распространяется выше упомянутый термин "таможенного режима временного ввоза". А вот на автомобиль этот термин распространяется. В этом разница. Как и в том, что айфон и утюг не являются официально признанными источниками повышенной опасности, в отличие от автомобиля.
Так вот, вместе со временным ввозом айфона или утюга у Вас нет обязательств вывезти эти предметы обратно, а вот в случае с автомобилем такое обязательство есть и для этого определены четкие сроки.
Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #1074
08-11-2017 19:27 RE: Закон об урегулировании транзита (еврономера)

Крайний пост на сегодня).
Может сложиться мнение, что я поддерживаю тот бардак, который есть сегодня с авто иностранной регистрацией, но это не так.) Но, я однозначно против идиотизма с "натягиваем права" в угоду политическим интересам или личным бизнес интересам.
Это потом дорого стоит Украине (1,5 млрд выплат в ЕСПЧ с 2014 года).

В свое время Курченко использовал схему "оборванного транзита" для ГСМ. Бензин и дизель ввозились из Белоруссии в Украину, якобы для транзита в РФ, но по дороге в РФ терялись...) Как и фирма, которая их ввозила на следующий день исчезала... А бензин и дизель, потом продавались на АЗС БРСМ на 20-10 коп дешевле )))
Так, вот Курченко в РФ, фирмы нет, и по логике ДФС и МВС с этим кейсом все, что им нужно взять видео с АЗС и всех водителей, которые заправляли авто тянуть в ДФС и составлять протокол на нарушение правил временного ввоза на ГСМ. На АЗС ведь есть сертификаты про то, что партия ГСМ из Белоруссии)), а то, что водители не проверили уплачены ли платежи фирмой, которая ввезла ГСМ, то их проблемы... Будьте любезны в бюджет стоимость 300% от акциза за партию ГСМ))) раз вы заправили авто топливом в режиме временного ввоза (это ведь запрещено по логике ДФС)))
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-11-2017 19:31 WhiteBear.)
Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #1075
08-11-2017 21:27 RE: Закон об урегулировании транзита (еврономера)

Вчера вечером едем домой с женой ( она за рулем к большому сожалению) . На одном из светофоров остановились на красный свет через секунд пять сзади визг тормозов потом одна беха-бляха справа, вторая такая же но универсал слева с горем пополам вытормозились далеко за стоплиниеей. Из левой высовывается пассажир и с криками " п..да тупая" тычет жене фак и ржот. В этот момент загорается жёлтый оба придурка газ в пол клубы дыма с подколес, гонки между машин с выходом на встречу и т.д. одна польская вторая литовская.на удивление на светофорах останавливались. Был бы я за рулем, то думаю на одном из светофоров у факиста пальчики бы поламались "нечаянно" а жена специально не подъезжала близко зная мой "спокойный" характер. Вот такое ощущение , что сев на автобляху автоматически мозг тоже в бляху превращается.

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
(Востаннє це повідомлення було змінене: 08-11-2017 21:28 TEZEY.)
Шукати всі повідомлення учасника
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 463
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #1076
09-11-2017 08:24 RE: Закон об урегулировании транзита (еврономера)

(08-11-2017 21:27)TEZEY :  Вчера вечером едем домой с женой ( она за рулем к большому сожалению) . На одном из светофоров остановились на красный свет через секунд пять сзади визг тормозов потом одна беха-бляха справа, вторая такая же но универсал слева с горем пополам вытормозились далеко за стоплиниеей. Из левой высовывается пассажир и с криками " п..да тупая" тычет жене фак и ржот. В этот момент загорается жёлтый оба придурка газ в пол клубы дыма с подколес, гонки между машин с выходом на встречу и т.д. одна польская вторая литовская.на удивление на светофорах останавливались. Был бы я за рулем, то думаю на одном из светофоров у факиста пальчики бы поламались "нечаянно" а жена специально не подъезжала близко зная мой "спокойный" характер. Вот такое ощущение , что сев на автобляху автоматически мозг тоже в бляху превращается.
Не болтайте ерундой. Наличие или отсутствие извилин в черепной коробке, никак не зависит от номеров. В смысле номера на это не влияют. Обычно на это влияют родители и поляризация общества только усугубляет эту проблему. Другой вопрос, что одноклеточные кучкуются, но не стоит ставить телегу впереди лошади.

Так для примера. Где-то месяц назад, на выходных, качусь неспешно по делам, по нафигатору. Мелкие улочки между Лепсе и скоростным. Меня нафигатор ведет направо. Передомной десятка хочет ехать прямо и у нас уступить дорогу, потому десятка стоит. Сзади истерично сигналить белый Ягуар на кировоградских номерах. Да, да не на бляхах. По их мнению я должен был срочно протискиваться между десяткой и бордюром, но их мелкая черепная коробка не могла подумать дальше моего заднего бампера, например, что может там глубокая яма. Потом объезжают слева, сигналят, я открываю дверь (почти год не работал стеклободъемник и первая реакция была открыть дверь, а не окно) и мне два четких пацанчика кидают предъяву типа "чо типа не можем повернуть?". Думаю будь за рулем какой ботаник, барышня или машина была не тонирована, развитие событий могло быть другим. А так видимо оценив свои шансы меньше 100%, рванули с визгом направо. Как оказалось на улице на которую мы повернули ярмарка. Я это оценил раньше и развернулся, они проехали дальше. И тут возникает барышня на Фиесте с киевскими номерами, еще и ребенок пассажиром, которая тупо выезжает мне в лоб. Я остановливаюсь и оно стоит хлопает на меня глазами. Судя по поведению оно хотело так паркануться посреди дороги, правда почему на встречной загадко, как и то, почему оно решило, что по дорогам машины не ездят. В общем стою, жду пока барышня куда-то свалит. Яга с четкими пацанчиками уже не сигналя вываливается на встречную и пуляет до перекрестка, где с визгом вытормаживается, чуть не влетев в беху, которая не ожидала, что кто-то может так пульнуть из-за стоящих машин. Вот вам три одноклеточных в одно время, в одном месте и замечу на вполне украинских номерах.
Шукати всі повідомлення учасника
tolanush Немає
Классик
****

Повідомлень: 819
Приєднався: Mar 2009
Київ
Passat B7 2.5 USA 2014
Повідомлення: #1077
09-11-2017 10:38 RE: Закон об урегулировании транзита (еврономера)

(09-11-2017 08:24)shurken :  
(08-11-2017 21:27)TEZEY :  Вчера вечером едем домой с женой ( она за рулем к большому сожалению) . На одном из светофоров остановились на красный свет через секунд пять сзади визг тормозов потом одна беха-бляха справа, вторая такая же но универсал слева с горем пополам вытормозились далеко за стоплиниеей. Из левой высовывается пассажир и с криками " п..да тупая" тычет жене фак и ржот. В этот момент загорается жёлтый оба придурка газ в пол клубы дыма с подколес, гонки между машин с выходом на встречу и т.д. одна польская вторая литовская.на удивление на светофорах останавливались. Был бы я за рулем, то думаю на одном из светофоров у факиста пальчики бы поламались "нечаянно" а жена специально не подъезжала близко зная мой "спокойный" характер. Вот такое ощущение , что сев на автобляху автоматически мозг тоже в бляху превращается.
Не болтайте ерундой. Наличие или отсутствие извилин в черепной коробке, никак не зависит от номеров. В смысле номера на это не влияют.

Впливають. Впливає сам факт неможливості встановлення особи правопорушника і звісно його покарання. Ідентифікація особи включає інстинкт самозбереження а у даному випадку збереження власних коштів. Народ у нас такийСкорбимFacepalm

Рабів до раю не пускають!
Шукати всі повідомлення учасника
uds214 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 046
Приєднався: Jun 2011
Trojeschyna
лайба на швальбах
Повідомлення: #1078
09-11-2017 10:44 RE: Закон об урегулировании транзита (еврономера)

(09-11-2017 10:38)tolanush :  
(09-11-2017 08:24)shurken :  
(08-11-2017 21:27)TEZEY :  Вчера вечером едем домой с женой ( она за рулем к большому сожалению) . На одном из светофоров остановились на красный свет через секунд пять сзади визг тормозов потом одна беха-бляха справа, вторая такая же но универсал слева с горем пополам вытормозились далеко за стоплиниеей. Из левой высовывается пассажир и с криками " п..да тупая" тычет жене фак и ржот. В этот момент загорается жёлтый оба придурка газ в пол клубы дыма с подколес, гонки между машин с выходом на встречу и т.д. одна польская вторая литовская.на удивление на светофорах останавливались. Был бы я за рулем, то думаю на одном из светофоров у факиста пальчики бы поламались "нечаянно" а жена специально не подъезжала близко зная мой "спокойный" характер. Вот такое ощущение , что сев на автобляху автоматически мозг тоже в бляху превращается.
Не болтайте ерундой. Наличие или отсутствие извилин в черепной коробке, никак не зависит от номеров. В смысле номера на это не влияют.

Впливають. Впливає сам факт неможливості встановлення особи правопорушника і звісно його покарання. Ідентифікація особи включає інстинкт самозбереження а у даному випадку збереження власних коштів. Народ у нас такийСкорбимFacepalm

підтримую, за останніх декілька років абсолютна більшість неадекватів спостерігаю на бляхах, на нормальних номерах чорта лисого вони б таке витворяли
Шукати всі повідомлення учасника
Примат Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 583
Приєднався: Sep 2008
UA
KAMIQ 1.6MPI 6AG BRC S32 EVO
Повідомлення: #1079
09-11-2017 10:47 RE: Закон об урегулировании транзита (еврономера)

+100500
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #1080
09-11-2017 11:10 RE: Закон об урегулировании транзита (еврономера)

WhiteBear :to SergM
В праве одним из основополагающих принципов есть принцип правовой определенности, и понимается как максимальная предсказуемость правовых действий. По этому трактовка содержания концепций и терминов в праве "на хлопськый розум" неприемлема. Для этого есть источники права, к которым относятся академические труды в юриспруденции. Нет, ничего зазорного в том, чтобы открыть книгу, и прочитать то, что до Вас уже разрабатывали более 70 лет, а не выдумывать велосипед.
Ремарка 1: усе цитувати не буду, але юристів треба гарно вчити мові і логіці з програмуванням та філософії – тоді не буде того, що зараз є у нас у законах. (Приклади наводити, коли Визначення1 у законі ототожнюється / заміняється Визначенням2, а потім далі по тексту вони є різними по суті і кожен має різні дії / наслідки?)

Ремарка 2: З яких пір докторська дисертація однієї людини стає нормоутворюючим документом? Я Вас відішлю до
Цитата:В советской и российской юридической теории единого толкования термина не существует. Выделяются три основных подхода к понятию.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Источник_п..._опасности
(це про 70 років зокрема)

Почнемо з початку: мова є засобом спілкування, вона має досить чітку структуру і її використання є універсальним – УСІ хто користуються мовою мають правильно і однаково її застосовувати – включаючи сенс слів та мовних конструкцій. Бо коли Ви під "стільцем" будете розуміти "двері", а тим більше "бігти" – розмови в нас не вийде.

У мові "джерело підвищеної небезпеки" =
що? (іменник / назва-об'єкт) – джерело = те, що дає початок чому-небудь, звідки постає, черпається щось; основа чого-небудь; вихідне начало.
чого? (додаток / предмет) – небезпеки = можливість якогось лиха, нещастя, якоїсь катастрофи, шкоди і т.ін.
якої? (прикметник / якісна характеристика) – підвищеної = яка відзначається вищим ступенем.

Відповідно значенням словосполучення "джерело підвищеної небезпеки" є "основа / вихідне начало можливості лиха / шкоди, що відзначається вищим ступенем". – Відповідно до логіки мови ми маємо об'єкт з потенційними властивостями вищого ступеня, але ніяк не дію – забивати, нагріватися тощо.

З точки зору філософії сама по собі дія – ніщо, бо дія = здійснення, функціонування = зміна, перебіг чогось у часі. Інакше кажучи – діяти може ЛИШЕ хтось чи щось – об'єкт, і діяти він буде на суб'єкт дії. Не можна розглядати дію без об'єкт-суб'єктного зв'язку і відповідно без причинно-наслідкового зв'язку, бо вона цей зв'язок породжує. Об'єкт може існувати сам по собі, дія – ні.

Юристи так захоплюються мовними витівками, що втрачають грунт під ногами (щоб тільки їм самим розуміти ними ж написане) і доходять до маразму чи абсурду. Я розумію що у генерала є свій синок, і що усім треба писати докторські, але край завжди є.

Тому казати що джерело (об'єкт-іменник) є дією (дієслово) – саме у маразми.

Цитата:Цивільний кодекс України
Стаття 1187

1. Джерелом підвищеної небезпеки є діяльність, пов'язана з використанням, зберіганням або утриманням транспортних засобів, механізмів та обладнання, використанням, зберіганням хімічних, радіоактивних, вибухо- і вогненебезпечних та інших речовин, утриманням диких звірів, службових собак та собак бійцівських порід тощо, що створює підвищену небезпеку для особи, яка цю діяльність здійснює, та інших осіб.
– Тут також є легкий маразм (= діяльність, зазначу – НЕ дія), але чітко вказано, що вона пов'язана переліком об'єктів, хоча самі об'єкти безпосередньо і мають характеристику відповідних потенційних властивостей. А мав би бути просто перелік того, що визнається таким і констатація суті (за їх використання, зберігання або утримання).


Резюме: усе що написано мовою має бути зрозуміло усім, мова має застосовуватись універсально, а не вузько-спеціально.


P.S. Про мову і право є дуже гарний приклад – рекомендую:
ОКРЕМА ДУМКА
судді Конституційного Суду України Савенка М.Д. стосовно Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційними поданнями 53 і 47 народних депутатів України про офіційне тлумачення положення частини третьої статті 103 Конституції України (справа щодо строків перебування на посту Президента України)
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-11-2017 13:39 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  колбаса по 2.20 smile 64 12 901 28-01-2020 20:29
Останнє: Dimon325
  Попытки «регионалов» протащить закон о векселях провалились. Шкодчук 5 1 561 23-05-2013 15:18
Останнє: Cynabal
  Вступил в силу закон об ограничении расчетов наличными Vitaly_N 89 14 413 22-10-2012 09:50
Останнє: Black-and-White
  Закон "О платежных системах" Lady 2 2 022 26-09-2012 11:15
Останнє: Lady
  Языковый закон уже работает SIavik 71 13 175 04-07-2012 15:13
Останнє: Lady
  Сухой закон! Infinity 175 28 837 24-05-2012 15:53
Останнє: Vovan
  Верховная Рада приняла закон о единой экстренной службе "112" Lady 11 3 523 09-04-2012 09:34
Останнє: Мангуп
  В Украине вареная колбаса не соответствует стандартам vetalkiev 13 3 289 22-11-2011 11:34
Останнє: Alexus83
  Подписан закон, укрывающий решения судов от публикации vetalkiev 19 5 512 15-11-2011 11:17
Останнє: SlavaP
  вступил ли в силу закон об отмене доверенностей? Firestarter 105 29 769 29-08-2011 23:12
Останнє: RuslanRage

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1