Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Задоволені роботою поліції?
Голосування завершено.
Стало краще 48.84% 63 48.84%
Стало гірше 51.16% 66 51.16%
Всього 129 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
"Моя нова поліція"
Автор Повідомлення
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #4481
16-10-2017 16:24 RE: "Моя нова поліція"

Будет теперь селфиться с поломаной рукой и в инстаграм постить...Курить
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #4482
16-10-2017 17:39 "Моя нова поліція"

(16-10-2017 16:23)JorikIF :  
(16-10-2017 16:10)LUPUS :  http://news.liga.net/video/capital/14838..._video.htm
Были бы нтересны ваши комментарии.


Повна відсутність професіоналізму. Застосовані засоби впливу неадекватно перевищують потрібні. Відмовляється надати документи? Спочатку двох свідків і протокол про це, а вже потім засоби впливу. Яка була необхідність одягати кайданки?
Тим більше з відео можна зрозуміти, що одного разу вона вже пред‘явила документи. То в тебе є реєстратор. Подивись на відео та заповни протокол.

Я в цій темі дуже багато захищав нових копів. Але, реформа ФсЁ. Вмерла.
Коли в Києві був марафон, вклиця на якій я живу під нього потрапила. Була перекрита. Мені не давали заїхати у двір. Фіг з ним. Але спілкування було хамське як при янику. Хоча копи яно були нові.




Надіслано з iPhone
Шукати всі повідомлення учасника
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #4483
16-10-2017 19:15 RE: "Моя нова поліція"

(16-10-2017 17:39)LUPUS :  Повна відсутність професіоналізму. Застосовані засоби впливу неадекватно перевищують потрібні. Відмовляється надати документи? Спочатку двох свідків і протокол про це, а вже потім засоби впливу. Яка була необхідність одягати кайданки?
Тим більше з відео можна зрозуміти, що одного разу вона вже пред‘явила документи. То в тебе є реєстратор. Подивись на відео та заповни протокол.
Я просто был в этом уверен, потому и просил прокомментировать для проверки Smile Смотрим одно и то же, а каждый видит своё.
Я вижу ох...евшую бабу, которая, нарушив пару пунктов правил, ещё и показательно выделывается и игнорирует всем своим видом копов, терпению которых можно только позавидовать.
Пока мы не научимся уважать свою полицию, никакая реформа нам не поможет.
Наручники по регламенту задержания, я думаю. Руку ломать не стоило, это вышло непрофессионально. В остальном, я бы её запаковал гораздо раньше.
Вся ситуация целиком и полностью спровоцирована бабой.
А если вы и в этой ситуации вините копов, то и вашему отношению ко всему прочему можно не удивляться. Просто такой вы человек.
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #4484
16-10-2017 19:28 RE: "Моя нова поліція"

(16-10-2017 17:39)LUPUS :  Відмовляється надати документи? Спочатку двох свідків і протокол про це, а вже потім засоби впливу.
А на кого протокол-то составлять, если не знаешь про неё никаких данных - документы то она не дает?
Шукати всі повідомлення учасника
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #4485
16-10-2017 19:29 RE: "Моя нова поліція"

(16-10-2017 17:39)LUPUS :  Коли в Києві був марафон, вклиця на якій я живу під нього потрапила. Була перекрита. Мені не давали заїхати у двір. Фіг з ним. Але спілкування було хамське як при янику. Хоча копи яно були нові.
А мне они даже улыбаются, когда обращаюсь с какой-то просьбой. Кстати, тоже у нас марафон был. Попросил на пару минут оставить машину в неположенном месте возле их машины, потому что дорога к моей цели перекрыта была и надо было пешком. Улыбнулись, разрешили, только попросили не задерживаться.
А когда нарушил, мило побеседовали, заплатил штраф карточкой, пожелали больше не нарушать.
Возможно вам стоит пересмотреть мультик про крошку Енота.
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #4486
16-10-2017 19:30 RE: "Моя нова поліція"

(16-10-2017 19:15)JorikIF :  А если вы и в этой ситуации вините копов, то и вашему отношению ко всему прочему можно не удивляться. Просто такой вы человек.
Работа такая - винить всех и во всем.
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #4487
16-10-2017 23:13 RE: "Моя нова поліція"

(16-10-2017 19:28)Railnolds :  
(16-10-2017 17:39)LUPUS :  Відмовляється надати документи? Спочатку двох свідків і протокол про це, а вже потім засоби впливу.
А на кого протокол-то составлять, если не знаешь про неё никаких данных - документы то она не дает?

Є закони в країні
На приклад цей
http://kodeksy.com.ua/kodeks_ukraini_pro...ja-126.htm
От в його межах і треба було діяти

Щодо інциденту є додаткова інфа:
1) Через подвійну смугу потерпіла поїхала бо ті ж копи перекрили!!! рух на михайлівській. Інакше як розгорнутись там більше не має як виїхати.
2) зупинили чомусь саме її хоча там так робило багато водіїв і вона не перша. Про що вона казала на відео.
3) копи що зупинили стояли на пішохідному переході. Самі собі краще б виписали штраф
4) ломати руки та одягати кайданки при неповнолітніх дітях, які були в авто це взагалі нонсенс

Усім адептам морди в асфальт бажаю там і опинитись при першому прояві порушення законів з боку нової поліції.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-10-2017 23:14 LUPUS.)
Шукати всі повідомлення учасника
uds214 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 046
Приєднався: Jun 2011
Trojeschyna
лайба на швальбах
Повідомлення: #4488
17-10-2017 08:54 RE: "Моя нова поліція"

повністю в ситуації не розбирався, якщо чесно і бажання немає особливо, але схоже на те, що найшла коса на камінь. можливо копи і не праві, сам буквально декілька днів тому був у незрозумілій ситуації, але а з копами культурно посперечався, і документи одразу передав. в результаті - відпустили, штраф не виписували Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
ERKA Немає
Крыша едет не спеша
****

Повідомлень: 972
Приєднався: Feb 2009
Хмельницкий
Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #4489
17-10-2017 10:02 RE: "Моя нова поліція"

А що там обговорювати по відео, з того, що побачив, поліція повністю права. Не знаю, яка вулиця була перекрита, але в такому випадку потрібно або в дозволеному місці розвернутись або під'їхати до поліцейського, який перекриває дорогу і він покаже, де розвернутись. Навіть якщо це буде 2 суцільних, вимоги поліцейського вище по пріоритету за розмітку, тому порушення не було б.

На рахунок перша, чи не перша. Не пиняйте на інших, відповідати треба тільки за свої дії. Якщо інші почали б давити пішоходів, вона б так само зробила, а на суді виправдовувалась, що інші теж так робили?

При виконанні службових вимог поліцейські можуть відходити від ПДР, але дійсно, інколи вони занадто користуються цим правом. При цьому, це не означає, що не потрібно виконувати законних вимог поліцейського. Про неповнолітніх дітей в машині навіть нову стрічку починати не хочу, це не є підставою для невиконання законних вимог. Надала б жінка документи, можливо обійшлося б попередженням, але вона почала "качати права", результат закономірний

Если правила кому-то мешают, иногда необходимо их менять
Шукати всі повідомлення учасника
Gonzalez Немає
капитан улитка
*****

Повідомлень: 3 044
Приєднався: Jun 2006
Киев
Skoda Octavia 1.9TDI --- Mazda 3 1.6AT
Повідомлення: #4490
17-10-2017 13:12 RE: "Моя нова поліція"

(16-10-2017 23:13)LUPUS :  4) ломати руки та одягати кайданки при неповнолітніх дітях, які були в авто це взагалі нонсенс
Тобто посадив дитину - і можна класти на закони і ПДР?

(16-10-2017 23:13)LUPUS :  Усім адептам морди в асфальт бажаю там і опинитись при першому прояві порушення законів з боку нової поліції.
Не бачив, щоб адекватних клали в асфальт. Треба просто бути людиною.

TDI форева!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 20