Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Волюнтаристические метания Саакашвили
Автор Повідомлення
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #2641
25-09-2017 18:58 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

Рейнолдс
1) ви верблюд? Чому питаю? Бо не має рішення суду, що не верблюд Hello!
З. І. Одразу зазначу, що не мав на меті нікого образити і, якщо так все ж таки сталось, приношу вибачення. Лише наводив приклад такої логіки
2) яким чином ви встановили, що Міхо переткнув кордон у незаконний спосіб? Польська сторона його офіційно пропустила. Ви особисто коли небудь переходили кордон з Польщею (як приклад)? Вас пропускає Польща і ви де? Невже не в Україні? Якщо ні то цікаво де? То чим це незаконно? Тільки будь ласка факти, без популізму. Дякую.
3) яка анархія. Та не питання. Нагадати як пашинській в людей стріляв? Нагадати як усю країну мають на роттердам+? Скільки аваков роздав наградної зброї? Хто видобуває бурштин і як, з якою націнкою придбали міцики для поліції, як працює виборча комісія? Ще чи досить?))


(25-09-2017 18:03)JorikIF :  
(25-09-2017 16:51)LUPUS :  то чим порох відрізняється від овоча?
По вашему - ничем? Курить
И обязательно вместо "этим он напоминает овоща" пишется "то чем Порох отличается от овоща?"...
Так, невзначай, легкий выкрутас и офигенно логичный вывод. Эх, LUPUS...
Вы просто настроены на негатив и неспособны давать объективную оценку Hello!

Добре, то давайте разом дамо об´єктивну оцінку. Чим порох відрізняється від овоча?
1) володіє іноземними мовами
2) здатен вигадувати більш складні корупційні схеми
3) створив мін стеця задля внутрішньої пропаганди

Так я налаштований на негатив, бо хронічно не бачу позитиву. Якщо ви мені на нього (позитив) вкажете буду вельми вдячний Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-09-2017 19:02 LUPUS.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #2642
25-09-2017 19:41 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(25-09-2017 16:12)LUPUS :  єдиний вихід з ситуації у пороха це почати реально працювати на благо країни та народу ... аби в Міхо не було приводу для критики.. але в цей варіант я не вірю...
Hello!

Это был бы действительно ИДЕАЛЬНЫЙ вариант. Правителей нужно учить - главное, чтобы они поддавались этому обучению. А методы обучения выбираются в зависимости от твердолобости правителя. Вот х@йла уже сколько времени учат, а он все упирается - "баран-бараном". Вот и Наш тоже упирается, но этот более податливый - может, чему-то и научится. Помнится как-то при совке, да и много ранее учителя смело применяли разные методы обучения к разным ученикам - кого кнутом, а кого пряником угощали. И удивительно - был результат! Надеюсь, и здесь он будет. А менять одного "барана" на "другого" нет смысла. Надеюсь, смысл кавычек понятен. Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #2643
25-09-2017 20:57 Волюнтаристические метания Саакашвили

Зміст зрозумілий. Міняти шило на мило бажання не багато, але не міняти взагалі бажання ще менше...


Надіслано з iPhone
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
pup Далеко
Айболит

Повідомлень: 3 626
Приєднався: Jun 2012
Харьков
Octavia A5FL
Повідомлення: #2644
25-09-2017 21:15 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(25-09-2017 19:41)developer :  
(25-09-2017 16:12)LUPUS :  єдиний вихід з ситуації у пороха це почати реально працювати на благо країни та народу ... аби в Міхо не було приводу для критики.. але в цей варіант я не вірю...
Hello!

Это был бы действительно ИДЕАЛЬНЫЙ вариант. Правителей нужно учить - главное, чтобы они поддавались этому обучению. А методы обучения выбираются в зависимости от твердолобости правителя. Вот х@йла уже сколько времени учат, а он все упирается - "баран-бараном". Вот и Наш тоже упирается, но этот более податливый - может, чему-то и научится.

Не научится, у него нет шансов.
Только так как он поступает он может рассчитывать на второй срок,
более того - на неприкосновенность после.
Так же можно сказать обо всём политикуме страны.

Их всех сносить надо, нет не физически...но убирать надо.
Мы уже вернулись во времена Кучмы, мы только трындим о реформах.
А сами делаем наоборот, вот уже и Нафтогаз почти придушили, который нечаянно упустили под давлением первого года.
а ЖД и вздохнуть не дали.
Слово реформы уже ругательное.

P.S. Кстати, наш президент сказал, что антикоррупционный суд есть только в странах типа Уганды.
Да там он есть и электронное декларирование чиновников они ввели, сами сделали, а не как наши,
не пойми что и под давлением МВФ.
И ещё...он постоянно сближается с НАТО, так НАТО полтора года назад подготовило проект сближения.
Там первый пункт - реформа СБУ....полтора года назад.
А мы.......врём врём врём..про стандарты НАТО

И он может сколько угодно размахивать в ООН документами пойманных россиян на Донбасе,
пока мы не признали московию агрессором, это всем до жопы.

P.P.S. А пока мы по телевизору реформируемся, под Харьковом рыги отжимают полигон института танковых войск.
Под охот.хозяйство
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-09-2017 21:26 pup.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #2645
25-09-2017 23:56 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(25-09-2017 18:58)LUPUS :  Добре, то давайте разом дамо об´єктивну оцінку. Чим порох відрізняється від овоча?
1) володіє іноземними мовами
2) здатен вигадувати більш складні корупційні схеми
3) створив мін стеця задля внутрішньої пропаганди

Так я налаштований на негатив, бо хронічно не бачу позитиву. Якщо ви мені на нього (позитив) вкажете буду вельми вдячний Hello!
Наоборот, вы не видите позитива, потому что настроены на негатив. Пресловутый стакан.
В детали вдаваться не вижу смысла, вы их просто не сможете (не захотите) объективно оценить.
Ваши примеры откровенно об этом говорят.
А соревноваться с вами в словесной эквилибристике нет никакого желания Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #2646
26-09-2017 00:04 Волюнтаристические метания Саакашвили

(25-09-2017 23:56)JorikIF :  
(25-09-2017 18:58)LUPUS :  Добре, то давайте разом дамо об´єктивну оцінку. Чим порох відрізняється від овоча?
1) володіє іноземними мовами
2) здатен вигадувати більш складні корупційні схеми
3) створив мін стеця задля внутрішньої пропаганди

Так я налаштований на негатив, бо хронічно не бачу позитиву. Якщо ви мені на нього (позитив) вкажете буду вельми вдячний :hello:
Наоборот, вы не видите позитива, потому что настроены на негатив. Пресловутый стакан.
В детали вдаваться не вижу смысла, вы их просто не сможете (не захотите) объективно оценить.
Ваши примеры откровенно об этом говорят.
А соревноваться с вами в словесной эквилибристике нет никакого желания :hello:


І все ж таки?
Де позитив, бо поки що я бачу лише банальні з´їзди з відповідей
Ну чому не навести приклади? Бо їх не має?
Якщо є то вперед. Я залюбки їх визнаю і зміню думку
Ну?


Надіслано з iPad
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #2647
26-09-2017 00:08 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(25-09-2017 20:57)LUPUS :  Зміст зрозумілий. Міняти шило на мило бажання не багато, але не міняти взагалі бажання ще менше...
Иными словами, вы за то, чтобы менять, причем вероятность того, что мыло окажется хуже шила, вы вообще не рассматриваете. Впрочем, это я уже повторяюсь, только другими словами.


(26-09-2017 00:04)LUPUS :  І все ж таки?
Де позитив, бо поки що я бачу лише банальні з´їзди з відповідей
Ну чому не навести приклади? Бо їх не має?
Якщо є то вперед. Я залюбки їх визнаю і зміню думку
Ну?
Smile
LUPUS, я достаточно зрелый человек, чтобы не вестись на ваши даже немаскируемые маленькие провокации. Ещё напишите "Слив засчитан!" Не, не так: "Слив защитан!" Smile
Миша тут сутками напролет вам разное приводит и толкует, ну, хоть раз вы с чем-то из его слов согласились? За год-полтора? Smile
А у меня нет Мишиной энергии и настойчивости Smile
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-09-2017 00:16 JorikIF.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #2648
26-09-2017 06:32 Волюнтаристические метания Саакашвили

Я розумію, що вирогідність того, що наступний буде ще гіршим є. І вирогідність висока. Але якщо після вигнання овоча вигнати ще й рошенку, з´явиться вирогідність, що наступний хоч трішки, але буде боятись.

Я вас не провокую. Я дійсно хочу почути. Сам собі задав це питання. Ось просте питання: чим рошенкА шоколадА запам´ятається історикам?)
Підписаною ассоціацією? Безвізом? Коррупцією? Імітацією реформ? Чим запам‘ятається Меркель чи Обама? Економічними показниками, obamacare, це перше що на думку приходить. А чим наш? Тим що мав унікальну можливість увійти в історію?
І ще... європейський курс, про який ємігрант каже, це не здобуток, якби після майдану порох відмовився підписати ассоціацію, де б висіло його тіло?)


Надіслано з iPad
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2649
26-09-2017 06:40 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(25-09-2017 18:58)LUPUS :  2) яким чином ви встановили, що Міхо переткнув кордон у незаконний спосіб? Польська сторона його офіційно пропустила. Ви особисто коли небудь переходили кордон з Польщею (як приклад)? Вас пропускає Польща і ви де? Невже не в Україні? Якщо ні то цікаво де? То чим це незаконно? Тільки будь ласка факти, без популізму. Дякую.

На нейтральній території. Прошу.

П.С. От уже виявляється, що право вступу на територію України надають польські прикордонники....

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-09-2017 06:52 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Примат Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 583
Приєднався: Sep 2008
UA
KAMIQ 1.6MPI 6AG BRC S32 EVO
Повідомлення: #2650
26-09-2017 07:48 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

тему не читал, к грузину относился холодно, но тут узнал про динамику показателей экономики Грузии при его правлении, и я призадумался Курить


короче, верните ему паспорт, а там посмотрим. Только при условии, что он Юлю пошлет подальше, не фартовая она, все кто с ней дело имел, натерпелись бед.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-09-2017 07:50 Примат.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Михаил Саакашвили/მიხეილ ნიკოლოზის ძე სააკაშვილი, да или нет? ПетроФФ 23 9 106 16-08-2018 22:19
Останнє: Шкодчук

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 43