Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Волюнтаристические метания Саакашвили
Автор Повідомлення
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #2521
20-09-2017 12:29 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(20-09-2017 12:01)m.dreval :  - Міхо дуже швидко привчив їх, що нове здобуте це вже норма (як то відсутність хабарів на митниці чі в лікарні чи в поліції). зараз кажуть, коли це все повертається (хабарі та корупція), то починають розуміти, але запізно
Майже, як нас зараз )))
в Чехії ? Я удивлен

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2522
20-09-2017 12:30 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(20-09-2017 12:08)1.6 :  
(19-09-2017 18:56)m.dreval :  Вадим Шкодчук, Саша Sozercatel, ответьте мне пожалуйста всего лишь на один вопрос:
По-че-му?
хоча я не єврей і не грузин, але дозвольте запитати - чому в свій час українці вибрали яника ?

Я тут бачу три основних причини:

1. Повна бездіяльність Ющенка. Чого не можна сказати про Саакашвілі.

2. Жорстка внутріполітична боротьба (з тією ж Тимошенко). Чого не було в Грузії. Наразі, я не знаходжу інформації пр протистояння Міхо з єдиним сильним оппонентом на той час - покійним Зурабом Жванія.

3. Розколотось українського суспілства. В ті часи схід таки дійсно вважав, що Янукович - їх кандидат. Саакашвілі пише, що в Аджарії цього не було.


(20-09-2017 12:11)Шкодчук :  
(20-09-2017 12:01)m.dreval :  
(20-09-2017 10:53)LUPUS :  - Міхо дуже швидко привчив їх, що нове здобуте це вже норма (як то відсутність хабарів на митниці чі в лікарні чи в поліції).

Майже, як нас зараз )))

Упал и качаюсь

майже як в нас.... Facepalm

навскидку, як в нас зараз, в 2017 році...

У вівторок, 22 серпня 2017 , під час отримання чергового хабаря співробітниками СБУ затриманий генерал поліції третього рангу, начальник Департаменту поліції охорони – Сергій Будник...

Вадиме, а ви вважаєте, шо в Грузії корупція була подолана абсолютно? В тому числі і в верхах? Думаю, що Ви помиляєтесь.

Знову таки, "...сьогодні співробітниками СБУ затриманий генерал поліції третього рангу". А ще в 2013 році таке повідомлення в пресі було б оксюмороном. До хорошого звикається швидко. Правда?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-09-2017 12:36 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #2523
20-09-2017 12:40 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(20-09-2017 12:30)m.dreval :  
(20-09-2017 12:08)1.6 :  
(19-09-2017 18:56)m.dreval :  Вадим Шкодчук, Саша Sozercatel, ответьте мне пожалуйста всего лишь на один вопрос:
По-че-му?
хоча я не єврей і не грузин, але дозвольте запитати - чому в свій час українці вибрали яника ?
Я тут бачу три основних причини:
1. Повна бездіяльність Ющенка. Чого не можна сказати про Саакашвілі.
2. Жорстка внутріполітична боротьба (з тією ж Тимошенко). Чого не було в Грузії. Наразі, я не знаходжу інформації пр протистояння Міхо з єдиним сильним оппонентом на той час - покійним Зурабом Жванія.
3. Розколотось українського суспілства. В ті часи схід таки дійсно вважав, що Янукович - їх кандидат. Саакашвілі пише, що в Аджарії цього не було.
дякую

а якшо так?
совєцький союз навчив за 70 років майже всіх (і російсько, і грузинсько, і україномовних ...) - КРАСТИ !
а наркоман, якому перестали давати дозу дуже бажає повернути все назад, навіть якшо він добровільно звернувся в центр реабілітації
так і наша звичка тягне нас і їх в гівно ... Курить


(20-09-2017 12:30)m.dreval :  Знову таки, "...сьогодні співробітниками СБУ затриманий генерал поліції третього рангу". А ще в 2013 році таке повідомлення в пресі було б оксюмороном. До хорошого звикається швидко. Правда?
а мета в них яка?
посадить?
чи поділити ?

відповідь у питанні - скільки генералів вже сидить?

Магия MyCode
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-09-2017 12:42 1.6.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #2524
20-09-2017 12:48 Волюнтаристические метания Саакашвили

Ємігранте. Я погождусь про втому і очикування. Майже як в нас. Про інфо війну. Але не погоджусь про реформи. Судова, пенсійна, медична, освітня, податкова, слідчих та правоохоронних органів? Де?

В плюсі армія (багато в чому завдяки волонтерам) але є.
Реформа поліції пішла у зворотній бік

Я дуже хочу помилитись і через рік написати що от я шляпа був. Не розумів. А все робилось... але я теж саме думав і в 15 і в 16 році. А в 2017 вже паніка і не через зрадофілів чи твіттер. Через те, з чим стикаюсь щодня. Самостійно.


Надіслано з iPhone
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2525
20-09-2017 12:52 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(20-09-2017 12:40)1.6 :  
(20-09-2017 12:30)m.dreval :  Знову таки, "...сьогодні співробітниками СБУ затриманий генерал поліції третього рангу". А ще в 2013 році таке повідомлення в пресі було б оксюмороном. До хорошого звикається швидко. Правда?
а мета в них яка?
посадить?
чи поділити ?

відповідь у питанні - скільки генералів вже сидить?

К сожалению, новая судебная система через какое-то время «сдулась». Не прошло и полугода после начала реформы, как начался экономический кризис и судьям перестали платить зарплату. Они месяцами сидели без денег, на них давила полиция и прокуратура. Некоторых судей шантажировали. Многие ушли, а остальные «легли» под систему.

Это единственная реформа, которую мы потом не смогли провести заново. Потому что она была дискредитирована. И это урок для Украины. Когда ты делаешь современную патрульную службу, и на этом останавливаешься, то ее очень скоро съест старая система.

И все же я считаю нашу судебную реформу первой правильной реформой на всем постсоветском пространстве, возможно, за исключением Эстонии. Такой радикальной реформы ни в одной сфере нигде в бывшем СССР не проводили. Президент Всемирного банка Вулфенсон пригласил меня читать лекции в Вашингтоне, где торжественно меня представил и сказал, что мы провели лучшую судебную реформу в мире. Я стал мировой звездой и пребывал в эйфории. А у кого в 29 лет лет от таких похвал не закружилась бы голова? Но на самом деле эта реформа потерпела крах из-за отсутствия политической воли.

Грузинские суды до сих пор в очень плохой форме. Так случилось, что мы потом реформировали все остальные государственные системы. Но судебная реформа была дискредитирована и поставленной цели не достигла. Чтобы провести ее заново, в Грузию надо приглашать иностранцев. И судьями назначать иностранцев.

В этом я вижу единственный выход. То же самое касается Украины. Назначать министрами иностранцев, я считаю не лучшей идеей, но вот судей, наверное, стоит, в том числе и этнических украинцев из других стран. Да пусть это будут хоть англичане. Так даже лучше – полностью независимые, с высокими зарплатами.

"Пробуждение силы. Уроки Грузии – для будущего Украины"
Михаил Саакашвили

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #2526
20-09-2017 13:14 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(20-09-2017 12:30)m.dreval :  Знову таки, "...сьогодні співробітниками СБУ затриманий генерал поліції третього рангу". А ще в 2013 році таке повідомлення в пресі було б оксюмороном. До хорошого звикається швидко. Правда?

Та шо Ви кажете?

Ну ось Вам за 2013 рік
Начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна, генерал-майора Данила Романенка затримали під час отримання хабара у 5 тис. дол. 11 липня 2013

А коли Хорошковський очолював СБУ (з 2010) то кожного дня когось ловили... у т.ч. і цілами групами працівників судів... і т.і.


(20-09-2017 12:30)m.dreval :  Вадиме, а ви вважаєте, шо в Грузії корупція була подолана абсолютно? В тому числі і в верхах? Думаю, що Ви помиляєтесь.

Михайло, так то ж Ви написали, "майже як в нас - "нове здобуте це вже норма (як то відсутність хабарів на митниці чі в лікарні чи в поліції" Smile
Так, може, це Ви помиляєтесь?

ps
про генерала поліції, затриманого в 2017 після всіх атестацій та нововведень - сумно читати...
і про Насірова... який крім Саакашвілі нікому в око не впав... Smile
і про лікарні взагалі смішно таке чути...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-09-2017 13:20 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2527
20-09-2017 13:20 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(20-09-2017 13:14)Шкодчук :  
(20-09-2017 12:30)m.dreval :  Знову таки, "...сьогодні співробітниками СБУ затриманий генерал поліції третього рангу". А ще в 2013 році таке повідомлення в пресі було б оксюмороном. До хорошого звикається швидко. Правда?

Та шо Ви кажете?

Ну ось Вам за 2013 рік
Начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна, генерал-майора Данила Романенка затримали під час отримання хабара у 5 тис. дол. 11 липня 2013

А коли Хорошковський очолював СБУ (з 2010) то кожного дня когось ловили... у т.ч. і цілами групами працівників судів... і т.і.

Я думаю військові та міліція - трохи різне. Як і міліція та податкова міліція. Не суть.
Але я не пам'таю при Яникі такої кількості затримань.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #2528
20-09-2017 13:22 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(20-09-2017 13:20)m.dreval :  Але я не пам'таю при Яникі такої кількості затримань.
Судячи з усього, Ви багато чого не знаєте і не пам'ятаєте... і про Грузію в т.ч...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-09-2017 13:23 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
pup Далеко
Айболит

Повідомлень: 3 626
Приєднався: Jun 2012
Харьков
Octavia A5FL
Повідомлення: #2529
20-09-2017 13:23 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(20-09-2017 12:29)1.6 :  
(20-09-2017 12:01)m.dreval :  - Міхо дуже швидко привчив їх, що нове здобуте це вже норма (як то відсутність хабарів на митниці чі в лікарні чи в поліції). зараз кажуть, коли це все повертається (хабарі та корупція), то починають розуміти, але запізно
Майже, як нас зараз )))
в Чехії ? Я удивлен

ДружбаДружбаДружба
(20-09-2017 12:52)m.dreval :  К сожалению, новая судебная система через какое-то время «сдулась». Не прошло и полугода после начала реформы, как начался экономический кризис и судьям перестали платить зарплату. Они месяцами сидели без денег, на них давила полиция и прокуратура. Некоторых судей шантажировали. Многие ушли, а остальные «легли» под систему.
Михаил Саакашвили

Если цитаты дёргать, то надо бы объяснять, что это о судебной реформе во время Шеварднадзе.
Это единственное, что тот ему дал сделать.
(а то получается слышал звон...и вот вам цитата в подтверждение)
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-09-2017 13:25 pup.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #2530
20-09-2017 13:30 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(20-09-2017 13:23)pup :  
(20-09-2017 12:01)m.dreval :  К сожалению, новая судебная система через какое-то время «сдулась». Не прошло и полугода после начала реформы, как начался экономический кризис и судьям перестали платить зарплату. Они месяцами сидели без денег, на них давила полиция и прокуратура. Некоторых судей шантажировали. Многие ушли, а остальные «легли» под систему.
Михаил Саакашвили

Если цитаты дёргать, то надо бы объяснять, что это о судебной реформе во время Шеварднадзе.
Это единственное, что тот ему дал сделать.
(а то получается слышал звон...и вот вам цитата в подтверждение)

вот-вот - насчет дергать цитаты...
в то время Саакашвили

В ноябре 1995-го я приехал в Грузию, а в декабре меня избрали председателем парламентского комитета по конституционным и юридическим вопросам.
https://www.e-reading.club/bookreader.ph...rainy.html

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-09-2017 13:31 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Михаил Саакашвили/მიხეილ ნიკოლოზის ძე სააკაშვილი, да или нет? ПетроФФ 23 9 106 16-08-2018 22:19
Останнє: Шкодчук

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 89