Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 520
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #13211
20-09-2017 10:22 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(20-09-2017 10:20)pup :  На нём воруют больше, чем он приносит.
Ну т.е. у честной власти, вопрос не воровать не стоИт... Тогда конечно все понятно...надоело воровать по малу, возьмем все сразу чтоб не растягивать удовольствие...
Шукати всі повідомлення учасника
pup Далеко
Айболит

Повідомлень: 3 626
Приєднався: Jun 2012
Харьков
Octavia A5FL
Повідомлення: #13212
20-09-2017 10:26 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(20-09-2017 10:22)1.2HTP :  
(20-09-2017 10:20)pup :  На нём воруют больше, чем он приносит.
Ну т.е. у честной власти, вопрос не воровать не стоИт... Тогда конечно все понятно...надоело воровать по малу, возьмем все сразу чтоб не растягивать удовольствие...

У местной власти мухи без разрешения не летают, ей бабушки с семками у метро отлистывают.
Учтена каждая копейка или вы думаете Кернес на своём месте после Майдана просто так сидит?
В городе вообще ничего без него не происходит, только через или через Киев, там дешевле.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-09-2017 10:27 pup.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 520
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #13213
20-09-2017 10:29 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

та это все понятно...
Смотрю решили все продать, уже по телеку смотрел что трубу хотят продать, но там хоть логика есть...во всяком случае пытаются объяснить, а здесь просто продать...
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #13214
20-09-2017 10:46 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(20-09-2017 10:15)m.dreval :  Крупных предприятий у нас оставалось не так много. Был завод по производству азотных удобрений, был Зестафонский ферросплавный завод, был Чиатурский марганцевый, кое-какие активы в энергетике.

У нас тоже были азотные... теперь у Фирташа... Ровно и Черкассы, например? Очень эффективные эти предприятия стали? Много прибыли приносят Украине?


Или это

Суд арестовал все имущество Запорожского алюминиевого комбината
08.09.2017


(20-09-2017 10:20)pup :  вы слышали о проблемах Криворожстали индуса?

Тут еще надо вспомнить, что продавала его Тимошенко индусу, открыто на аукционе, и продала намного дороже, чем хотели слить Ахметову с Пинчуком...

Про это как-то никто не вспоминает.

Фонд государственного имущества Украины подписал договор купли-продажи с победителем конкурса по продаже 93,02% акций крупнейшего украинского металлургического комбината ОАО "Криворожсталь" консорциумом "Инвестиционно-металлургический союз" (Киев), предложившим за пакет 4260 млн. грн. (около $800 млн.).
14 июня 2004
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2004/06/14/4379189/


почувствуйте разницу...

24 октября 2005-го компания Mittal Steel Germany GmbH купила крупнейший украинский металлургический завод "Криворожсталь" за 24,2 млрд гривен (4,8 млрд долларов) при начальной цене в 10 млрд гривен. Эксперты считали, что цена завода в ходе торгов может достичь 2,5-2,7 млрд долларов, но реальность значительно превзошла самые смелые ожидания.
https://uateka.com/ru/article/years/2005/1023

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-09-2017 10:53 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 520
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #13215
20-09-2017 10:56 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(20-09-2017 10:46)Шкодчук :  Тут еще надо вспомнить, что продавала его Тимошенко индусу, открыто на аукционе, и продала намного дороже, чем хотели слить Ахметову с Пинчуком...

Про это как-то никто не вспоминает.
Так это, когда крайний раз был в Индии, индусы шепотом и по секрету поговаривают, что Юля дохрена бабла с этого поимела Курить
Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #13216
20-09-2017 11:03 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(20-09-2017 10:56)1.2HTP :  Так это, когда крайний раз был в Индии, индусы шепотом и по секрету поговаривают, что Юля дохрена бабла с этого поимела Курить
Mr. Green

то индусы с Газпрома... Mr. Green

Я бы основным лицам, кто участвовал в отмене и последующей перепродаже завода, официально выплатил от государства премии, в размере от 50 тыс. у.е., а непосредственно ей тысяч 200 наличными торжественно вручил при всем народе... и чтоб Пинчук с Ахметовым, Кучмой и Ющенко ей этот чемодан вручали Упал и качаюсь

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-09-2017 11:05 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #13217
20-09-2017 11:13 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Я конєчно не дід панас, ну казочку вам розкажу. Звісно експерти в економіці мене затюкають, але то друга справа. Саме велика афера в пострадянському просторі - це приватизація. Коли керівництво приватизує все і просто так а ви (ми) наші батьки і діди які саме і будували це - залишилися ні з чим. Але це ще тільки вершина того нещасного айзбергу. Звісно приватний власник буде керувати набагато ефективніше ( хоча наприклад чому на державному підприємстві не зацікавити керівника наприклад відсотком від прибутку ) але я приведу приклад на такому великому автогіганті як наш КрАЗ. Був він державний, працював колись огого але з часом ніби у казочці став ну просто піпець який збитковий. І чомусь врятував (викупив ) його пан Жеваго ( і на що йому збиткове підприємство). І завод почав було працювати, але в того пана появилася нова іграшка - ГОК, і забросив він ту всю ефективність..... Але візьмемо трошки раніше: І так на кразі працювало більше 10 тисяч працівників, на балансі заводу було декілька шкіл, поліклініка, ЖЕК, мабуть з десяток дитсадочків, і все це передалось на баланс місту ( у якого утримувати це все коштів не найшлося ) . Звісно скинувши такий тягар завод пішов у прибутки, але тепер кому?
результати для працівників: на перший погляд зарплата виросла ( але після масового скорочення). Тільки тепер працівники не можуть безкоштовно віддати дитину у відомчий садочок, безкоштовно обслуговуватися у відомчій лікарні, не здавати кошти на "утримання школи" безкоштовно не можуть відпочити на базі відпочинку.... Місто: місто отримало купу об"єктів на які вони не мали коштів, і звісно почалося масове закриття і розпродаж за копйки " по паперам" тих об"єктів. Тепер маємо недостачу садочків ( дочка вже записала онуку яка почне ходити в садочок лише через два роки ) заняття у школах у дві зміни , зате в приміщеннях шкіл і садочків офіси " кумів, сватів, братів".

Ех була не була ( знову дєрьовня попьорла). Задумайтесь, ви б продали високоудойну корову, яка вам кожний день приносе прибуток, для того щоб виручені з продажі кошти тратити на покупку молока.

может кидати в мене камнями, але ще раз повторюсь - приватизація, це була наймаштабніша акція кідалова народу.

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #13218
20-09-2017 11:30 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(20-09-2017 11:13)TEZEY :  Задумайтесь, ви б продали високоудойну корову, яка вам кожний день приносе прибуток, для того щоб виручені з продажі кошти тратити на покупку молока.

якщо мені треба молочні продукти, то мені простіше їх купити, чим витрачати купу сил та часу на утримання корови та переробку надоєного молока на потрібні мені продукти. Hello!

Нє, якщо в мене є діти, в яких нема смартфонів та інтернету, та безробітні родичі, яких можна зайняти випасом, заготовкою кормів на зиму, гноєм, доїнням, заквасками, за умови, що родичі годуються деінде - то можна й лишити ту корову. лише одне питання мене буде турбувати, щоб було молоко, треба теляти, щоб були теляти, треба викликАти ветеринара з тюбиком сперми або відвести корову побавитись з биком. Бик вийде дорожче та й марудніше, а ветеринар дешевше і простіше. Але ж і корову пожаліть треба. або назвать марією.Laughing

десь так і з приватизацією. Hello!

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-09-2017 11:32 smile.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 520
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #13219
20-09-2017 11:49 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Ну в принципе аэропорт в Днепре Коламычу продали, осталось еще Борисполь слить, чтоб с ветеринарами и уборщицами не возиться...
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #13220
20-09-2017 11:56 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(20-09-2017 11:30)smile :  
(20-09-2017 11:13)TEZEY :  Задумайтесь, ви б продали високоудойну корову, яка вам кожний день приносе прибуток, для того щоб виручені з продажі кошти тратити на покупку молока.

якщо мені треба молочні продукти, то мені простіше їх купити, чим витрачати купу сил та часу на утримання корови та переробку надоєного молока на потрібні мені продукти. Hello!

Нє, якщо в мене є діти, в яких нема смартфонів та інтернету, та безробітні родичі, яких можна зайняти випасом, заготовкою кормів на зиму, гноєм, доїнням, заквасками, за умови, що родичі годуються деінде - то можна й лишити ту корову.
десь так і з приватизацією. Hello!

Ну тоді, мабуть, слід добавити, що діти будуть мати смартфони (вони їх сможуть придбати за додатковий прибуток від продажу молока), і на інтернет гроші з'являться... і безробітні родичі будуть мати роботу і гроші. І ще в самого власника щось до кишені приліпиться. Але так, трохи треба попорати ту корову...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-09-2017 12:00 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 376 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 18