Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Как же тяжко стало жить!!!
Автор Повідомлення
Predator_76 Немає
муж жены художника
*****

Повідомлень: 6 326
Приєднався: Mar 2008
Киев
Как у Бусёны Ивановны)
Повідомлення: #141
18-09-2017 21:16 RE: кому на...жить хорошо?! тема-для "..а поговорить"

Лупус, вот вы все так хаете андроид и держитесь за этот кусок яблока))) как вам религия Гуглом позволяет пользоваться? Да, я пишу с сяоми) компании которая сделала безрамочный телефон) хотя стоп, у нас же только эпл внедряет инновации)))) что там с оледдиспдеем? Единственное что может эпл, так это оптимизировать оболочку , а куда ее там оптимизировать, под парочку платформ и 5 конфигураций, понятно что андроид лагать будет , потому как каждый производитель конфигурит железо как хочет)) зато я всегда пользуюсь телефонами в микрофон которых до меня никто не плевал, и свои ушные какахи к нему никто не прикладывал. На самом деле это выбор каждого) я не готов отдавать за простую говлрилку больше 150 уе. Жаба давит)


Отошли от темы)))) тема была про великого мессию в емиграции))))
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-09-2017 21:24 Predator_76.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #142
18-09-2017 21:45 кому на...жить хорошо?! тема-для "..а поговорить"

Предатор
Корректно на латині буде лЮпус
В мене другий смарт сяомі редмі ноте4. Коли мені потрібно більше 1 сімки. Бува таке. Я не кажу що сяомі погане. За свої 3999 грн найкраще. Якби зараз був потрібен смарт і не було б грошей тотне вагаючись взяв би саме сяомі. Міюі дуже добре оптимізувале. Але! Але! Але!
В порівнянні. Якість екрану. Яскравість. Якість звуку динаміків. КАМЕРА! Безпечність використання. Зручність епп сторе. Навіть банальна зручність клавіатури (хоча це напевно вже звичка), точність навігації. Зовнішній вигляд застосунків. Та той же форс тач. Це все зручно. Таке враження, що телефон розробляли під мене. Так він коштує грошей. Так великих грошей. Зараз скажу ще й страшну річ. Є така штука як рострочка. Але я знаю за що я плачу. За те що пристрій не зависне в відповідальний момент, не вимкнеться не глюкане, я зможу миттєво зробити фото чи відео. Якщо я його загублю си в мене його вкрадуть є шанс його повернути, ніхто не зайде в мій телефон...


Надіслано з iPhone
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Predator_76 Немає
муж жены художника
*****

Повідомлень: 6 326
Приєднався: Mar 2008
Киев
Как у Бусёны Ивановны)
Повідомлення: #143
18-09-2017 22:05 RE: кому на...жить хорошо?! тема-для "..а поговорить"

Это просто вещь, радоваться в жизни надо немного другому, и я извини ещё в здравом уме, дабы не брать кредит на кусок микросхемы которая через год превратится в тыкву. Меня и кнопочная хрень устраивала, но, всякие Гугл таблицы и почта взяли своё. Жизнь стала более мобильной и задачи надо решать быстрее) посему я не в вашей секте)))
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #144
18-09-2017 22:16 кому на...жить хорошо?! тема-для "..а поговорить"

Кожному своє)


Надіслано з iPhone
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Predator_76 Немає
муж жены художника
*****

Повідомлень: 6 326
Приєднався: Mar 2008
Киев
Как у Бусёны Ивановны)
Повідомлення: #145
18-09-2017 22:17 RE: кому на...жить хорошо?! тема-для "..а поговорить"

Тут согласен


Наш Ленин эмигрант где то пропал)))
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-09-2017 22:18 Predator_76.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #146
18-09-2017 22:22 кому на...жить хорошо?! тема-для "..а поговорить"

Ох цей емігрант. Мені так кортить з ним поспілкуватись наживо...



Надіслано з iPhone
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #147
18-09-2017 23:09 RE: кому на...жить хорошо?! тема-для "..а поговорить"

(18-09-2017 22:22)LUPUS :  Ох цей емігрант. Мені так кортить з ним поспілкуватись наживо...



Надіслано з iPhone

Да бог з тим емігрантом давай краще про телефони.
Сам маю і Огризок, і Редмі 2. ( прямий київський номер).
Звонят однаково, якщо мережа є.Smile
Камера і швидкіст в яблуці вище, мабуть тому що посвіжіше телефон.
Батареї що там , що там на добу активного користування не хватає.
Так фото яскравіші в огризка, але за різницю в грошах можна непоганий фотик придбати.
Про джіпіес що той , що той буває Глюче.
Да в Редмі є плюс якщо закачати карту в режимі офлайн, то в літаку можна дивитись де зараз пролітаєш.
Яблуко там так, не працює.(((((

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #148
18-09-2017 23:28 кому на...жить хорошо?! тема-для "..а поговорить"

Мені особисто в сяомі подобаються індикатор швидкості передачі данних в мережі та кількість гудків у випадку пропущеного виклику.
Я не полюбляю багато девайсів. Мені краще все в одному. Тому краще камера в айфоні ніж ще один девайс)



Надіслано з iPhone
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
ПетроФФ Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 175
Приєднався: May 2011
Кремень
Audi Q5 TFSI 252 полноприводные кобылки. Škoda Karoq bianco nero
Повідомлення: #149
19-09-2017 00:19 RE: кому на...жить хорошо?! тема-для "..а поговорить"

Чую закидают меня и раньше даже не думал , что могу сказать подобное ..., но скажу.
Вчера вернулся из отпуска , сейчас перебрасывал фотки в комп.
Я не увидел разницы между фото с айфона 7+ и моего старого доброго Кенон D600 с двумя объективами 55 мм и 135 мм, ни в контрасте, ни в четкости, ни при увеличении , никак ... блин аж обидно.
Радует, что все же видео на зеркалке получше будет.
С айфона свежаковое фото и это еще солнышко в тучах потерялось.

[Зображення: 384d724b8d77.jpg]



(18-09-2017 23:09)Nemo78 :  Да в Редмі є плюс якщо закачати карту в режимі офлайн, то в літаку можна дивитись де зараз пролітаєш.
Яблуко там так, не працює.(((((
Все працює)

[Зображення: 36577daa931b.png]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-09-2017 00:57 ПетроФФ.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #150
19-09-2017 02:40 RE: кому на...жить хорошо?! тема-для "..а поговорить"

(18-09-2017 21:01)LUPUS :  Чим за 200 гірше ніж за 700?)
Ничем абсолютно.
(18-09-2017 21:01)LUPUS :  А чому ви на шкоді їздите, а не на таврії? Якій сенс переплачувати за авто?
Ездил на Москвиче 412 1972 г.в. Потом понадобилось авто побольше - купил Шкоду (Таврия маленькая) 2003 г.в. Я сильно переплатил? Сейчас машина не нужна - продал.
(18-09-2017 21:01)LUPUS :  Де одяг купуєте і який?
На 7-м километре. Покупаю тот, который нужен и удобен в ношении. Шкафы не набиваю, шопинг в принципе не люблю.
(18-09-2017 21:01)LUPUS :  Ліки?
В аптеке
(18-09-2017 21:01)LUPUS :  Їжу?
В магазине. Под домом АТБ круглосуточный.
(18-09-2017 21:01)LUPUS :  Все найдешевше чи обираєте п якості?)
Выбираю по необходимости. Надо подешевле - беру подешевле. Надо качественней - беру качественней.
(18-09-2017 21:01)LUPUS :  Надіслано з iPhone
Откуда надiслано - не скажу. Smile
(18-09-2017 21:45)LUPUS :  Корректно на латині буде лЮпус
Тогда Люпюс уже Smile
(18-09-2017 21:45)LUPUS :  В порівнянні. Якість екрану. Яскравість. Якість звуку динаміків. КАМЕРА! Безпечність використання. Зручність епп сторе. Навіть банальна зручність клавіатури (хоча це напевно вже звичка), точність навігації. Зовнішній вигляд застосунків. Та той же форс тач. Це все зручно. Таке враження, що телефон розробляли під мене. Так він коштує грошей. Так великих грошей. Зараз скажу ще й страшну річ. Є така штука як рострочка. Але я знаю за що я плачу. За те що пристрій не зависне в відповідальний момент, не вимкнеться не глюкане, я зможу миттєво зробити фото чи відео.
Ну я думаю - отвалить такое бабло, так любой телефон нравится должен Smile Ну у Вас Сяоми часто зависает, выключается и глючит? Ну так, для статистики. А что касается всего остального - все можно настроить, в том числе сделать внешний вид ОС похожей на Яблоко (если уж это сильно критично). Остальные удобства - дело привычки и личных предпочтений.
(18-09-2017 21:45)LUPUS :  Якщо я його загублю си в мене його вкрадуть є шанс його повернути, ніхто не зайде в мій телефон...
Если Вы потеряете Сяоми привязанный к Ми аккаунту и не разблокировали загрузчик (что не так просто сделать) - то его тоже никто не сможет ни использовать, ни перепрошить. Кроме того Вы сможете его найти через интернет сервис (если он включен).
(18-09-2017 23:28)LUPUS :  Мені особисто в сяомі подобаються індикатор швидкості передачі данних в мережі та кількість гудків у випадку пропущеного виклику.
На Айфоне Вы не можете кастомизировать оболочку, т.е. настраивать её под себя. Например добавить скорость сети. На андроиде можно кастомизировать все. Именно поэтому я лично не люблю закрытые системы, в которые нельзя залезть и что-то поменять. Вот например очень небольшая кастомизация МиУи позволяет немного приукрасить систему и сделать её более удобной (число иконок на рабочем столе, цвет сетей)
[Зображення: 0cde22e0dc66t.jpg]

Но вопрос не в том что лучше. А в том что некоторые просто не могут себе позволить Айфон. Ну просто нет денег. Удивительно, что некоторые из таких берут их в кредит, хотя денег нет. Вот этого я не понимаю.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 29