Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #13121
14-09-2017 14:52 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-09-2017 14:40)LUPUS :  Ось ще приємності http://24tv.ua/natsbank_ozvuchiv_nevtish...yi_n864374
Знову не можу не згадати затори та депозити

За посиланням:
Нацбанк озвучив невтішний прогноз щодо інфляції

А нічого, що коли пан юрист підтримував блокаду, та радів тому, як не пускали вугілля з дири, за яке країна платила гривнєю, я попереджав, шо імпорт вугілля дуже сильно послабить гривню, та сколихне курс?

Ви раділи тому, шо ми тепер купуємо вугілля в ЮАР, піднімаємо за валюту ВВП Росії, яка пвд санкціями, та яка продає нам те ж саме наше вугілля з Донбасу, тілкьи за долари та зі своїм інтересом. Ми навіть у Штатах тепер купуємо вугілля та вивозимо валюту з країни.

Пане юристе, ви ж раділи цьому. То готуйтеся тепер до інфляції.

Ты все пела? Это дело! Так пойди-ка попляши! (с) Крылов

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-09-2017 18:52 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #13122
14-09-2017 14:54 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

m.dreval, то другое © кацапы. Wink

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #13123
14-09-2017 15:02 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

то пан юрист звісно стояв поруч з курсом економічної теорії, а тому хоче зазначити, що:
може проблема в тому, що ті, хто мав підготувати економіку до блокади, перевести ТЕЦ на інші типи вугілля, вкласти гроші в видобуток вугілля в львовській та волинській областях, що призвело б до створення робочих місць і подальше бла бла бла...
цього не зробили.... чому? а воно ж було не вигідно рудому та компанії яку той рудой підгодовує? з того ж роттердаму?

може, замість того щоб сперечатись, визнаємо що проблеми в нас є? чи все так чудово, що далі нема куди, от лише Албанію ще по ВВП не доженемо ні як Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-09-2017 15:03 LUPUS.)
Шукати всі повідомлення учасника
BingerUA Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 282
Приєднався: Feb 2014

SuperB III 4x4 2.0 TDI
Повідомлення: #13124
14-09-2017 15:07 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-09-2017 10:57)smile :  субъективный - время поездки машиной на работу/с работы.
так вот, в среднем в 17 году я стал добираться на работу/с работы заметно медленнее, чем в 15, не говоря уж про 14-й.

Индикатор в целом правильный, но не стоит забывать, что количество людей в Киеве и других городах после 14-го года существенно увеличилось.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #13125
14-09-2017 15:14 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-09-2017 15:02)LUPUS :  то пан юрист звісно стояв поруч з курсом економічної теорії, а тому хоче зазначити, що:
може проблема в тому, що ті, хто мав підготувати економіку до блокади, перевести ТЕЦ на інші типи вугілля, вкласти гроші в видобуток вугілля в львовській та волинській областях, що призвело б до створення робочих місць і подальше бла бла бла...
цього не зробили.... чому? а воно ж було не вигідно рудому та компанії яку той рудой підгодовує? з того ж роттердаму?

може, замість того щоб сперечатись, визнаємо що проблеми в нас є? чи все так чудово, що далі нема куди, от лише Албанію ще по ВВП не доженемо ні як Hello!

А може просто два депутати вирішили, що вони в праві вершити долю країни. Та насрали цій країні своїми діями по самі вінця?

Ось ще одна месія намалювалася:
Михаил Саакашвили: «Я пройду еще по нескольким городам, потом мы переместимся в Киев. 19 сентября, насколько я слышал, день архангела Михаила, хранителя Киева. Надо Киев срочно спасать».

П.С. У України вистачає проблем. І ще довго буде їх вистачати. Бо швидко тільки кицьки родяться, та незароблені горші просераються.

На цьому, пане юристе, я вернуся в свій звичайний статус реакції на Ваші пости - мовчання. Мені пів року тому на все життя вистачило.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #13126
14-09-2017 15:15 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-09-2017 15:07)BingerUA :  
(14-09-2017 10:57)smile :  субъективный - время поездки машиной на работу/с работы.
так вот, в среднем в 17 году я стал добираться на работу/с работы заметно медленнее, чем в 15, не говоря уж про 14-й.

Индикатор в целом правильный, но не стоит забывать, что количество людей в Киеве и других городах после 14-го года существенно увеличилось.

стало більше аварій, додали смуги міського транспорту, де інде затори через перекриття... (як то на контрактовій та сагайдачного) чи і це приємні затори через ремонт доріг
Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-09-2017 15:16 LUPUS.)
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #13127
14-09-2017 15:16 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-09-2017 15:07)BingerUA :  
(14-09-2017 10:57)smile :  субъективный - время поездки машиной на работу/с работы.
так вот, в среднем в 17 году я стал добираться на работу/с работы заметно медленнее, чем в 15, не говоря уж про 14-й.

Индикатор в целом правильный, но не стоит забывать, что количество людей в Киеве и других городах после 14-го года существенно увеличилось.

не спорю, тут слишком много факторов. еще и перекрытия дорог на ремонты и строительства, упомянутые евробляхи свое дают, и т.д. и т.п. да и учета ежедневного я не веду, что бы можно было опираться на какие-то цифры. с другой стороны - цены на топливо на месте не стоят, а машин меньше не становится, что как бы уравнивает.
так что индикатор безусловно субъективный, да. но полезный. Wink

ЗЫ. а еще с третьей стороны - все те факторы, которые влияют, они вполне укладываются в логику того типа, которая приведена в анекдоте про какающего еврея. Laughing

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-09-2017 15:24 smile.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #13128
14-09-2017 15:22 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-09-2017 15:07)BingerUA :  
(14-09-2017 10:57)smile :  субъективный - время поездки машиной на работу/с работы.
так вот, в среднем в 17 году я стал добираться на работу/с работы заметно медленнее, чем в 15, не говоря уж про 14-й.

Индикатор в целом правильный, но не стоит забывать, что количество людей в Киеве и других городах после 14-го года существенно увеличилось.

На сьогодні у Києві зареєстровано понад 170 тисяч внутрішньо переміщених осіб - найбільше серед усіх міст країни.
05.07.2017

20 квітня 2017....найбільш стрімкий ріст демонструє столиця: порівняно із січнем 2017 року до Києва переїхали 6044 переселенці з Криму і Донбасу.
https://www.slovoidilo.ua/2017/04/20/inf...hatku-roku

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #13129
14-09-2017 15:23 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-09-2017 15:14)m.dreval :  
(14-09-2017 15:02)LUPUS :  то пан юрист звісно стояв поруч з курсом економічної теорії, а тому хоче зазначити, що:
може проблема в тому, що ті, хто мав підготувати економіку до блокади, перевести ТЕЦ на інші типи вугілля, вкласти гроші в видобуток вугілля в львовській та волинській областях, що призвело б до створення робочих місць і подальше бла бла бла...
цього не зробили.... чому? а воно ж було не вигідно рудому та компанії яку той рудой підгодовує? з того ж роттердаму?

може, замість того щоб сперечатись, визнаємо що проблеми в нас є? чи все так чудово, що далі нема куди, от лише Албанію ще по ВВП не доженемо ні як Hello!

А може просто два депутати вирішили, що вони в праві вершити долю країни. Та насрали цій країні своїми діями по самі вінця?

Ось ще одна месія намалювалася:
Михаил Саакашвили: «Я пройду еще по нескольким городам, потом мы переместимся в Киев. 19 сентября, насколько я слышал, день архангела Михаила, хранителя Киева. Надо Киев срочно спасать».

П.С. У України вистачає проблем. І ще довго буде їх вистачати. Бо швидко тільки кицьки родяться, та незароблені горші просераються.

На цьому, пане юристе, я вернуся в свій звичайний статус реакції на Ваші пости - мовчання. Мені пів року тому на все життя вистачило.

а от мені ніхто не забороняє відповідати і я буду це робити. мовчання сприймаю як поразку (коли не має чим відповісти) проте мені від цього байдуже, не для цього пишу...

коли ахметов ставить усю країну рачки то це норм... а коли знаходяться ті, хто борються то вони погані...
чи можливе існування ахметова в його українському форматі в якісь іншій країні? скажемо в США чи Швейцарії чи Норвегії?
вилазить такий привіт з 90-х, йде до американських сенаторів та мутить щось по типу роттердама... тоді чому у нас це сприймається як норма? чому коли з цим починають боротьбу то це "насрати своїй країні по вінця"?
де логіка, пан емігрант?
швидких чи приємних реформ не буває, але якщо замість реформ йде імітація реформ - то це викликає паніку та обурення. якщо пан емігрант не може відрізнити реформи від імітації... нащо пан сперечається з кожним постом на форумі?
давайте створимо голосування, 2 питання: 1)реформи 2) імітація і подивимось на результати?))
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #13130
14-09-2017 15:26 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

   

Однак є й інший показник. Він має врівноважувати ці високі цифри. Це коефіцієнт автомобілекористування. І в Києві він дуже високий.
...
«Якщо у вас є доступ до особистого автомобіля, в якому відсотку випадків ви надасте йому перевагу перед іншими видами транспорту? Так ось, у Києві в 88% випадках містяни скористаються своїм авто», – каже Дмитро Беспалов.

Навіть в аномальний снігопад, у 10-бальний затор киянин все одно виїде на своєму авто, викине літри бензину, а заклики мера «не виїжджати на дороги на своєму транспорті» візьме на кпини.
...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-09-2017 15:28 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 388 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 26