Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Задоволені роботою поліції?
Голосування завершено.
Стало краще 48.84% 63 48.84%
Стало гірше 51.16% 66 51.16%
Всього 129 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
"Моя нова поліція"
Автор Повідомлення
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #4441
05-09-2017 11:28 RE: "Моя нова поліція"

У Києві затримано 5 поліцейських, які били та грабували громадян на залізничному вокзалі (відео)

Сьогодні вночі на Центральному залізничному вокзалі Києва співробітники прокуратури спільно з співробітниками Департаменту внутрішньої безпеки Нацполиции затримали п'ятьох поліцейських, які здійснювали напади на громадян з метою їхнього пограбування.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Зазначені співробітники поліції під час несення служби на території вокзалу під різними приводами доставляли в поліцейську приміщення громадян, які подорожували самостійно або перебували в стані алкогольного сп'яніння. Поліцейські незаконно застосовували стосовно затриманих фізичне насильство і спецзасоби (наручники, сльозоточивий газ) і грабували їх.
...

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
Las-Vegas Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 051
Приєднався: Apr 2013
Киев
ASX
Повідомлення: #4442
05-09-2017 12:53 RE: "Моя нова поліція"

В общем с реформой нассали всем на лицо, тему можно закрывать

Флаг Украины по Грушевскому
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #4443
05-09-2017 15:37 RE: "Моя нова поліція"

НАБУ підозрює переплату 30% на закупівлі поліцією гібридних позашляховиків

Як стало відомо з документів, що містяться в реєстрі судових рішень, НАБУ підозрює, що Національна поліція переплатила на закупівлі гібридних позашляховиків Mitsubishi Outlander PHEV 30%. Ця інформація міститься в Ухвалі Солом’янського районного суду. Детективи звернулися до слідчого судді з проханням дозволити проведення спеціальних технічних заходів (доступ до телефонних розмов фігурантів справи), однак отримали відмову. У частині де наводиться аргументація представників антикорупційного бюро йдеться про наступне:

“В ході розслідування встановлено, що службові особи ДУ «ЦОП Національної поліції України», засновником якого є Національна поліція України, діючи умисно, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, за попередньою змовою зі службовими особами ТОВ «Ніко Діамант», за сприяння службових осіб Міністерства внутрішніх справ України, в порушення статтей 3, 35 Закону України «Про публічні закупівлі», статтей 2,3 Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони», під час здійснення закупівлі предметом якої є «Автомобілі спеціалізованого призначення з гібридною силовою установкою «Mitsubishi Outlаnder PHEV» або еквівалент» для потреб Національної поліції України, необґрунтовано застосували переговорну процедуру закупівлі, чим створили неконкурентні умови під час проведення процедур державних закупівель з метою укладення договору про закупівлі із завчасно визначеною юридичною особою ТОВ «Ніко Діамант», за цінами, які вищі від ринкових більше ніж на 30%, в результаті чого своїми діями завдали шкоди Державному бюджету у розмірі понад 240 млн.грн., що підпадає під ознаки вчинення кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч.2 ст.364 КК України.”

У своєму блозі на DOZORRO експерт Transparency International Україна Іван Лахтіонов відзначив: “Важко сказати про докази, які наводили детективи НАБУ, але відмови в задоволенні клопотань виглядають дивними. Віримо в НАБУ та сподіваємося на подальше об’єктивне розслідування в цій справі.”

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #4444
10-09-2017 08:39 RE: "Моя нова поліція"

В п'ятницю ввечорі мав нагоду бачити останнє спілкування з новими копами. Приїхав майже опівночі з командировки. Викликав через уклон таксі з вокзалу. Приїхало. Сів. Проїхали пару км, як позаду пріус з синіми та червоними лампами. Зупиниль. Підійшло 2 копи в броніках з боку водія та пасажира. Той що з боку водія назвав призвіще та посаду, запитав чому не ввімкнене ближнє світло, а лише ПТФ? Таксист сказай ой) і ввімкнув. Другий, що був з мого боку сходив перевірив. Потім попросили права та "тєх паспорт" перевірили дані на планшеті, повернули документи та побажали щасливої дороги. Все зайняло хвилини 3-4 Мир
Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #4445
11-09-2017 14:20 RE: "Моя нова поліція"

В Житомирській області уже розфігачили новенький Аутлендер. Гналися за євробляхами Упал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
Fox.Mulder Немає
Транспортный цех
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: Apr 2008
Tsarske Selo
Oct.A4.Tour.5+
Skype IDua.tourist
Повідомлення: #4446
11-09-2017 16:16 RE: "Моя нова поліція"

(11-09-2017 14:20)Salim :  В Житомирській області уже розфігачили новенький Аутлендер. Гналися за євробляхами Упал и качаюсь

И чо? Не надо было? Ссылка, кстати, будет?

The Truth is Out There
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #4447
11-09-2017 19:23 RE: "Моя нова поліція"

Сори...то в Ровно было
http://irivne.info/rivnenski-patrulni-po...volynskoyi
Если при этом разбивать авто, то лучше не надо.
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 888
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #4448
12-09-2017 09:22 RE: "Моя нова поліція"

(11-09-2017 19:23)Salim :  Сори...то в Ровно было
http://irivne.info/rivnenski-patrulni-po...volynskoyi
Если при этом разбивать авто, то лучше не надо.
А дочитал до конца, по какой причине разбили?? И что бы ты выбрал? -)))
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-09-2017 09:23 SOA.)
Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #4449
12-09-2017 12:12 RE: "Моя нова поліція"

Конечно дочитал...если они ввязались в погоню, то следовало бы проявлять повышенную осторожность. Так как уже известно что за рулем неадекват и хз что он может начудить. Ну это лично мое мнение.
Шукати всі повідомлення учасника
samvey Немає
Боже бережи Україну
***

Повідомлень: 412
Приєднався: Feb 2010
Berdichev city
FELICIA 1.3K, FABIA 6Y AZE LavaBlue (були), Skoda Fabia NEW
Повідомлення: #4450
21-09-2017 11:33 RE: "Моя нова поліція"

(05-09-2017 12:53)Las-Vegas :  В общем с реформой нассали всем на лицо, тему можно закрывать
Факт Скорбим
http://youtu.be/VMKoFR1TQ8o

"Немає гіршого болю за той, що відчуває людина, яка не досягла бажаного через власну лінь". Уілл Сміт

I choose to be happy
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 10