Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Волюнтаристические метания Саакашвили
Автор Повідомлення
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #2041
11-09-2017 13:14 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(11-09-2017 13:04)smile :  
(11-09-2017 12:46)Шкодчук :  
(11-09-2017 11:46)smile :  Поменял заголовок.
Курить

Это автор темы поручил Вам переименовать?

не, я проявил инициативу, и, как положено, сам ее и реализовал. Hello!

(11-09-2017 12:54)Sozercatel :  Звыняюсь, а ны нЯш нее название апчём? Embarassed

это название наиболее полно и объективно отражает суть деятельности михо. Hello!
С Вашей точки зрения,... а остальные причём? Недоумение

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
pup Далеко
Айболит

Повідомлень: 3 626
Приєднався: Jun 2012
Харьков
Octavia A5FL
Повідомлення: #2042
11-09-2017 13:14 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(11-09-2017 13:07)Dimonn :  Йа конечно дико извиняюсь
Но только за вот такую клоунаду:
Цитата:"Когда люди, не спрашивая меня, внесли меня на руках в Украину, я оставил паспорт в автобусе. Пришла полиция, обыскала автобус и украла мой паспорт. Сейчас паспорт у них", - сказал политик. Источник: https://censor.net.ua/n454822
гнать сраной метлой, и Миху, и ему подобных..

И всех тогда, до кучи посадить:
кто не по закону лишал гражданства гражданина Украина,
с теми, кто нанимал и завозил титушек на границу,
кто отдавал незаконные приказы силовикам,
кто незаконно останавливал поезд, блокировал и "минировал" пограничный переход.

Все эти эпизоды необходимо объединить в рамках одного дела.
И генеральный прокурор тоже должен сесть - как ответственное должностное лицо, никак не отреагировавшее на правовой нигилизм в государстве,
на превышение служебных полномочий высших чиновников и на самоуправство отдельный рьяных исполнителей.
Сидеть должны все.
Как одна шайка-лейка.

P.S. Написано тем, кто воспринимает всё буквально, не имея ни собственно разума, ни воображения, ни логического мышления:
Не надо рассказывать, кто больше или меньше виноват, и про суды говорить не надо. Разве я про суд пишу - хоть про какой-то?..
Или всё-таки про людей, которые наверху делят власть, пока вы спорите, кто из них лучше.
Всех нафиг с пляжа!

P.S.S/ Это не я придумал, а Ю.Касьянов. Дружба
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-09-2017 13:14 pup.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimonn Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 114
Приєднався: Jun 2007

WTS 8T8T FoxKiller
Повідомлення: #2043
11-09-2017 13:14 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(11-09-2017 13:10)Шкодчук :  
(11-09-2017 13:00)m.dreval :  "У будь-якій правовій державі особа має право оскаржити будь-який адміністративний акт в адміністративному суді, в даному випадку у Вищому адміністративному суді.


Ну ось Саакашвілі і реалізував своє право.

"Я повернувся в Україну, щоб піти до суду і захистити свої права.

Но один маленький нюанс:
Цитата:"Сьогодні вранці мій адвокат прийшов до Міграційної служби України та приніс мою заяву про захист від української держави. Я звернувся за захистом до української держави й українська держава мусить зараз піти разом зі мною до суду і вирішити моє прохання про захист від української держави", - підкреслив Саакашвілі.

А что мешало за все это время адвокату оспорить решение о лишении гражданства и прочая-прочая не дожидаясь цирка на границе?

Аж ничего? Wink
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #2044
11-09-2017 13:24 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(11-09-2017 13:14)Dimonn :  А что мешало за все это время адвокату оспорить решение о лишении гражданства и прочая-прочая не дожидаясь цирка на границе?

А что мешало Порошенко лишить гражданства Саакашвили, когда он был в Украине, а не выехал за границу.... "... не дожидаясь цирка на границе? " Smile

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-09-2017 13:26 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #2045
11-09-2017 13:25 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(11-09-2017 13:00)m.dreval :  Deutsche Welle

Порошенко про Саакашвілі: За порушення кордону має бути покарання

Президент України Петро Порошенко вважає, що перетин кордону Міхеілом Саакашвілі слід розглядати лише "у правовому полі", без політичних коментарів.

Президент України Петро Порошенко заявив, що ситуація навколо прориву екс-голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі через польсько-український кордон "не потребує політичних коментарів" і її слід розглядати "лише в правовому полі". "Мені байдуже, хто саме порушує державний кордон, - за це має бути покарання, відповідно до українського законодавства", - йдеться у повідомленні президента, опублікованому в Twitter в понеділок, 11 вересня.

Петро Порошенко у понеділок у Києві також заявив, що виконає будь-яке рішення суду щодо позбавлення Міхеіла Саакашвілі громадянства України, однак останній, за його словами, протягом більш ніж півтора місяця так і не звернувся до судових інстанцій.

"У будь-якій правовій державі особа має право оскаржити будь-який адміністративний акт в адміністративному суді, в даному випадку у Вищому адміністративному суді. І я, як президент, виконаю будь-яке рішення суду
", - сказав він перед нарадою з питань розвитку сільської медицини в понеділок, 11 вересня, у Києві, передає агентство "Інтерфакс-Україна".


И после этого еще останутся наивные, которые будут считать, что "Плорошенко испугался?"

а це як скакати на тигрі... злізти вже не можна)))
і чому ти не виклав цю статтю?
http://www.dw.com/uk/%D1%81%D0%B0%D0%B0%...a-40440761
а лише ту, що тобі подобається?))))


(11-09-2017 13:14)Dimonn :  
(11-09-2017 13:10)Шкодчук :  
(11-09-2017 13:00)m.dreval :  

Но один маленький нюанс:
Цитата:"Сьогодні вранці мій адвокат прийшов до Міграційної служби України та приніс мою заяву про захист від української держави. Я звернувся за захистом до української держави й українська держава мусить зараз піти разом зі мною до суду і вирішити моє прохання про захист від української держави", - підкреслив Саакашвілі.

А что мешало за все это время адвокату оспорить решение о лишении гражданства и прочая-прочая не дожидаясь цирка на границе?

Аж ничего? Wink
ну, уявімо що Міхо хоче особисто захищати себе в суді. Особисто бути присутнім під час судового засідання. Чи принаймні укласти договір про надання правової допомоги на території України. То як йому реалізувати це своє ПРАВО?
Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-09-2017 13:28 LUPUS.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #2046
11-09-2017 13:34 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(11-09-2017 13:14)Sozercatel :  
(11-09-2017 13:04)smile :  это название наиболее полно и объективно отражает суть деятельности михо. Hello!
С Вашей точки зрения,... а остальные причём? Недоумение

я использовал админ.ресурс. и не стыжусь этого. Wink

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2047
11-09-2017 13:37 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(11-09-2017 13:25)LUPUS :  а це як скакати на тигрі... злізти вже не можна)))
і чому ти не виклав цю статтю?
http://www.dw.com/uk/%D1%81%D0%B0%D0%B0%...a-40440761
а лише ту, що тобі подобається?))))

LUPUSе, в мене до Вас велике прохання. Не робіть, прошу, спроб зав'язати зі мною дискусію. Можете як загодно реагувати на мої пости, але не чекайте, що я Вам буду відповідати.

Я з Вам вже вдовіль наспілкувався пів року тому, і зараз шкодую тільки за тим, зо час минає дуже швидко.

А ще, прошу, не тикайте мені. Ми вже дуже далекі від такої форми звернення.

Наперед дякую! Hello!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimonn Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 114
Приєднався: Jun 2007

WTS 8T8T FoxKiller
Повідомлення: #2048
11-09-2017 13:46 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(11-09-2017 13:25)LUPUS :  
(11-09-2017 13:14)Dimonn :  Но один маленький нюанс:
Цитата:"Сьогодні вранці мій адвокат прийшов до Міграційної служби України та приніс мою заяву про захист від української держави. Я звернувся за захистом до української держави й українська держава мусить зараз піти разом зі мною до суду і вирішити моє прохання про захист від української держави", - підкреслив Саакашвілі.

А что мешало за все это время адвокату оспорить решение о лишении гражданства и прочая-прочая не дожидаясь цирка на границе?

Аж ничего? Wink
ну, уявімо що Міхо хоче особисто захищати себе в суді. Особисто бути присутнім під час судового засідання. Чи принаймні укласти договір про надання правової допомоги на території України. То як йому реалізувати це своє ПРАВО?
Hello!

Вопрос не в том, что хочет Саакашвили.
А в том, что мешало адвокату оспорить якобы незаконное что-то. Hello!

(11-09-2017 13:24)Шкодчук :  
(11-09-2017 13:14)Dimonn :  А что мешало за все это время адвокату оспорить решение о лишении гражданства и прочая-прочая не дожидаясь цирка на границе?
А что мешало Порошенко лишить гражданства Саакашвили, когда он был в Украине, а не выехал за границу.... "... не дожидаясь цирка на границе? " Smile
Тогда его пришлось-бы изловить и выдворить.. Курить
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #2049
11-09-2017 13:48 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(11-09-2017 13:14)Sozercatel :  
(11-09-2017 13:04)smile :  это название наиболее полно и объективно отражает суть деятельности михо. Hello!
С Вашей точки зрения,... а остальные причём? Недоумение
Точнее и не скажешь. Sozercatel, постарайтесь быть объективнее.
Определение волюнтаризма, которое привел Шкодчук, прямо в точку: Стремление реализовать желаемые цели без учёта объективных обстоятельств и возможных последствий.
Плохо это или хорошо и для кого именно - в трактовках могут быть разные точки зрения, но само определение его деятельности подходит идеально.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 520
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #2050
11-09-2017 13:49 RE: Волюнтаристические метания Саакашвили

(11-09-2017 13:46)Dimonn :  Тогда его пришлось-бы изловить и выдворить.. Курить
почему ? и куда ?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-09-2017 13:50 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Михаил Саакашвили/მიხეილ ნიკოლოზის ძე სააკაშვილი, да или нет? ПетроФФ 23 9 106 16-08-2018 22:19
Останнє: Шкодчук

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 9