Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Безвизовый режим для Украины
Автор Повідомлення
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 059
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #421
31-08-2017 18:08 RE: Безвизовый режим для Украины

(31-08-2017 16:37)Andre_1999 :  Дорога в Європу...
Брехня. Дорога до Грушева не ахті, але всюди асфальт, або його залишки. Грунтовкі не бачив.
А чого ніхто не пише про Смільницю? Хтось тудою їздив?
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #422
31-08-2017 19:01 RE: Безвизовый режим для Украины

(31-08-2017 16:45)Олександр М. :  не посмотрев решили "зраду" разогнать?

Andre_1999, действительно, хватит зраду разгонять. Проблема с "пересичныками" и правда, существует, но для украинских номеров уже давно существуют отдельные коридоры.

Очереди на границах с Польшой связаны в большей степени еще и тем, что поляки на границах снимают отпечатки пальцев у тех, кто без биометрии. Причем делают это "медленно и печально". Для примера, я последних два раза выходил на Польшу из Украины через Беларусь. Та же ерунда, что и у нас, притом что у них евроблях нет и близко. На Домачёво на белорусской стороне две машины, на польской - четыре колонны по 15 машин. Белорусская сторона пройдена за 20 минут при всей их тупости, польская за два часа. Второй раз выходил через Берестовицу на Белосток. Час на белорусов, и 3,5 часа на поляков.

Потому давайте все-же быть объективными.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #423
31-08-2017 21:29 RE: Безвизовый режим для Украины

m.dreval, яка зрада? та все прекрасно! безвіз діє! дорога супер!!! черг по 200-500 машин немає! люди по 6-9 годин на кордоні не стоять. контрабанду масово не возять!

Олександр М. Ось це фото, яке я сам сфотографував
   

темрява повна. грунтовка. передімною їхала машина. якби не пропустив її метрів на 100 вперед, взагалі не бачив би куди їхати - так від неї "курило".
постійно їдеш буквою S щоб об’їхати ями. знаків майже немає.
після 20 км такої дороги машина брудна як чорт. вся повністю у білому нальоті від дороги. після 1600 км по польщі машина взагалі не забруднилась, а тут 20 км вдома - і на тобі.

Ось опис іншої людини, яка їхала в кінці літа тим напрямком:
http://kordon.in.ua/news/ukrajinka-rozpo...chi-61668/
Цитата:Окремо декілька слів про якість дороги до ПП «Будомєж-Грушів». Готуючись до поїздки, я не раз чув, що дорога там “не дуже”, а в дощову погоду туди краще взагалі не їхати. Чесно скажу, від повороту на Яворів і до Немирова ще було терпимо – ями на дорозі сяк-так латані, їхати можна не більше 80 км/год. Гірша ситуація в самому Яворові – об’їзна дорога не латана взагалі, і їхати треба дуже уважно. Через місто ми теж не поїхали – за словами нашого досвідченого водія там ще гірше, хоча на в’їзді в Яворів частина міської дороги все ж була відремонтована. Також я був дещо здивований, коли на перехресті об’їзної Яворова стояв вказівник «На Грушів» наліво, а ми все ж поїхали прямо – на Немирів. Тут знову довелося довіритись водію, який впевнено повідомив, що «… там дороги взагалі немає і навіть круті позашляховики туди не їдуть». Отже, об’їхавши Яворів по об’їздній, ми вирушили в сторону Немирова, і подолали цей відірізок шляху досить швидко. З Немирова до с. Грушів дорога пролягає через ліс, і, нажаль, є ділянки з ямами, які обїхати неможливо – потрібно значно знизити швидкість. Ну і нарешті ми в’їхали в с. Грушів, де я на власні очі побачив та відчув весь жах для водіїв та їхніх недешевих автомобілів – асфальту там немає взагалі, ями обїхати не можливо. Очевидно, що тут в суху погоду пил від автомобілів обмежує видимість, а в дощ – утворюється справжнє болото. І це називається «дорога до міжнародного пункту пропуску». Уявляю собі, що відчувають на цій дорозі польські водії, котрі привикли до своїх рівних доріг навіть в найвіддаленіших селах. На щастя, разом з закінченням села, закінчилась погана дорога, і почалась ділянка якісного рівного асфальту, яким ми виїхали до кільця та повернули в напрямку до пункту пропуску.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-08-2017 21:55 Andre_1999.)
Шукати всі повідомлення учасника
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 059
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #424
31-08-2017 21:33 RE: Безвизовый режим для Украины

Андре, а кудою їхали? Я їздив на Новояворів, і там звертав в право, на Грушів. Не пам"ятаю грунтовкі.
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #425
31-08-2017 21:56 RE: Безвизовый режим для Украины

Юрий 4х4, Я там був лише раз, тому точно сказати кудою їхав - не скажу. Здається, Грушів-Яворів. Далі був точно Новояворівськ Smile

Їхав зі сторони Польщі на Краковець. Там черга була машин на 500, якщо не більше. В кінці черги стояла польська поліція і включила мигалку, щоб хтось випадково не в’їхав в зад останньому. Воно й не дивно. Їдеш собі, до кордону ще далеко, а тут на трасі бац - і стоїть машина з вимкненими фарами.
Останній стояв дуже далеко він початку. Я постояв 10 хв і зрозумів, що чекати з тією 500-машинною колоною немає змісту. Підійшов до поляків спитати - , ті кажуть що "у ваших система висить". Я спитав чи на інших кордонах теж? Вони сказали, що так, напевне. Але я вирішив ризикнути. Поїхав в початок черги. Питаю: "давно стоїте?". Кажуть що стоять 9 годин. Ну тут я точно впевнився у правильності свого рішення.
Тоді поїхав на Будомеж-Грушів. Дорога була через польські села, ліси. В Грушеві пощастило тим, що черга була невелика. За 2 години пройшли кордон і потрапили в Україну.
А далі - грунтовка з білого дрібного каменю - величезний кусман. Потім була дорога з побитим ямами асфальтом.

Короче, після польської дороги, враження просто жахливі
На фото: зліва Польща, справа - Україна

   




А це відео - просто пз*** Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Пан Микола на возі жжот))): "Шо то таке сі робе?!".

Напевне, це масовку набрали, онівсьоврут.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-08-2017 23:27 Andre_1999.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #426
31-08-2017 22:04 RE: Безвизовый режим для Украины

(31-08-2017 21:29)Andre_1999 :  m.dreval, яка зрада? та все прекрасно! безвіз діє! дорога супер!!! черг по 200-500 машин немає! люди по 6-9 годин на кордоні не стоять. контрабанду масово не возять!

Черги є і контрабанду возять. І не тільки з Украхни на Польщу. Я коли свого часу стояв на кордоні Румунія-Угорщина в зоні контролю на "вкардених" номерах з "вкраденим" техпаспортом, ще й не те бачив. Але траба казати об'єктивну правду, а не натягувати ситуаци. на розпухлі від поганої підлоги яйця.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-08-2017 22:07 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 059
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #427
31-08-2017 22:12 RE: Безвизовый режим для Украины

Мені можете не розповідати про польскі дорогіHello!...
Я, коли їхау на Грушів, то теж поперся на грунтовку, але схаменувся, розвернувся і поїхав іншою дорогою. Але їхав вдень. Дорога на букву "ху", але мені здалася проїжджаємою. До речі, на Устілуг їздив, там теж як після бомбардування...
Останній раз їхав через Шегині (23, в ночі) . Всі стояли в одній черзі. І ми з "червоним паспортом", і наші на наших номерах, і адєпти п"ятого дня. 7 годин стоялиДобыча мыслей. Напарник-поляк мало не згриз руля, від "захвату" отим стоянням. І спав, і співав, і кричав, і скакав, і зжер все, що булоFacepalm. Думав його вже не врятувати. Слабенькі вони якісь...
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #428
31-08-2017 22:19 RE: Безвизовый режим для Украины

Для мене найбільша небезпека не у черзі. Біс з ним, можна постояти 4-6-8 годин в черзі. Я їжджу рідко.
Але найстрашніше те, що після такого "стояння" сил вже немає. Спина болить, хочеться поїсти, помитись, полежати, поспати (!!!). А ПЕРЕД ТОБОЮ 500-700 КІЛОМЕТРІВ ШЛЯХУ, ЯКІ ЩЕ ТРЕБА ПРОЇХАТИShockedShockedShocked
Тут вже постають питання не так комфорту, як безпеки.

Судячи по гугл мапс, погана дорога з грушева починається після кільця, якщо їхати на південний захід (вниз)
https://tinyurl.com/y768cqjy
https://tinyurl.com/y7dg3u37


А це відео суворих буднів тих сміливих, які вирішили скористатись "безвізом".
Я не розумію, чому всім байдуже і не наведуть з цим порядок? Це ж реальна проблема. Наші люди реально довготерпеливі, якщо таке терплять.

Проплачена масовочка, знімали в студії Smile ФотомонтажSmile Вифсьоврьотє

(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-08-2017 23:45 Andre_1999.)
Шукати всі повідомлення учасника
BingerUA Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 282
Приєднався: Feb 2014

SuperB III 4x4 2.0 TDI
Повідомлення: #429
01-09-2017 09:25 RE: Безвизовый режим для Украины

Вот жеж черт. Как все плохо!
Безвиз ввели, ездить невозможно, стоять невозможно, спасть тоже невозможно. Еще и спина болит.

Все пропало! Мы все умрем!
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #430
01-09-2017 10:39 RE: Безвизовый режим для Украины

(31-08-2017 22:19)Andre_1999 :  А це відео суворих буднів тих сміливих, які вирішили скористатись "безвізом".
Я не розумію, чому всім байдуже і не наведуть з цим порядок? Це ж реальна проблема. Наші люди реально довготерпеливі, якщо таке терплять.

Проплачена масовочка, знімали в студії Smile ФотомонтажSmile Вифсьоврьотє


А це місце на відео від Віталіка АвтоПригону я дуже добре знаю. Це - Краківець, Напрямок Україна-Польща. Відео знімається на бетонці уже за воротами КПП, але ще до будочок контролю. Зелений коридор пустий. стять тільки автобуси, а праворуч, за забором, в черзі, стоять машини, яким потрибен червоний коридор. Тобто стоять не ті, які хоуть дякуючи безвізу випити філіжанку духм'яної кави в аристократичному Відні, а ті, для кого возити иуди сюди вантажі та стояти в чергах на оформлення, це - праця.

Трохи раніше, перед воротами КПП, було кільце, та перед ним три полоси зеленого коридора, два правих для євроблях - там дійсно тьма шалена машин, і один лівий на зустричній - для українських номерів. Там - як повезе. Згідно мого досвіду. якщо вже заїхав за ворота КПП, то за 3,5 години повинен вийти на польський автобан.

Судячи з озвучки відео, люди там стояли цілу ніч. Пункт був заблокований, не пропускали саме поляки. Мабуть, сталася якась неординарна ситуація. Можливо юула введена операція "Бар'єр". Повторюю, не пропускали поляки. Яким чином могли "навести з цим порядок" наші, мені не зрозуміло. Але зраду розігнати мабуть ніколи на лишеє. Правда, Андрію?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Скоростной режим в населенных пунктах roman1 28 10 951 09-08-2010 19:09
Останнє: pit

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 5