Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Военкомат
Автор Повідомлення
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #2681
07-01-2017 18:10 RE: Военкомат

От ви чому не пішли в поліцію чи беркут служити, а сидите за компом і працюєте? Завтра до вас додому прийде бандит, що ви робитимете?

В нас є спеціальні структури, які мають виключне право володіти зброєю і захищати вас.

Уявіть, що керівника великого підприємства, середнього українця, ПІДЖАКА, з примусу забрали на 1.5 роки служити в поліцію чи беркут. Забрали від сім’ї, яку він годує і від роботи. Хто керуватиме його підприємством, хто годуватиме його дитину, хто віддаватиме його кредити? Як ви вважаєте, як якісно він буде охороняти вас і захищати, поки перебуватиме проти своєї волі у поліції / беркуті?

Те саме і з армією. Туди мають йти мотивовані бажаючі за зарплату. Якщо у вас руки з правильного місця, голова пряма, то ви на своєму робочому місці принесете державі/сім’ї більше користі.
Зараз в армії є ряд проблем, одне з яких це адекватне зарчування. Чому б не використати мою ідею для часткового вирішення цієї проблеми?

У разі війни всі ми будемо піхотою, розхід якої йде на тисячі за годину. Тоді не має значення, яка наша кількість чи наявність вищої освіти. Тут має значення, хто володіє більшим запасом технологічної вибухівки і хто першим натисне кнопку. Не має значення, скільки колон чи ширенг людського ресурсу стоятиме в полі. Все перетвориться на попіл.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-01-2017 18:21 Andre_1999.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #2682
07-01-2017 18:29 RE: Военкомат

(07-01-2017 18:10)Andre_1999 :  У разі війни всі ми будемо піхотою, розхід якої йде на тисячі за годину. Тоді не має значення, яка наша кількість чи наявність вищої освіти. Тут має значення, хто володіє більшим запасом технологічної вибухівки і хто першим натисне кнопку. Не має значення, скільки колон чи ширенг людського ресурсу стоятиме в полі. Все перетвориться на попіл.
в тому то й справа що воювати треба вміючи, з розумом.
для того і навчають у вузах керувати наприклад станцією перевірки ракети (це мене навчали) і в разі потреби мені треба меньше часу аби згадати то все навіть через 20 років чим вчити заново.
ніяка контрактна армія нас не спасе від повномаштабного нападу раші і тому викликають на перепідготовку офіцерський запас.
це все мої наївні думки )))

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 702
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #2683
07-01-2017 18:36 RE: Военкомат

а цена откупа = полному содержанию равного в/сл Курить

тысяч 50-70 в месяц минимум... при этом откупающийся должен пройти учебку, получить специальность за свои денюжки), а потом платить Laughing

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #2684
07-01-2017 18:40 RE: Военкомат

Та нічого не спасе від нападу противника. Сильніший той, у кого є зброя краща. Такі реалії.
І не варто тішити себе ілюзіями про те, що якщо навчимось заряджати ак-47, цим виграємо війну. Війну виграють в кабінетах.

П.С. хто такий офіцер в запасі, в типовому випадку? Це людина, якій за 30, яка має 1-3 дітей, яка має вищу освіту, непогану роботу. Яка може мислити і яку гречкою і дешевою пропагандою на ТВ не проймеш. Примусова мобілізація офіцерів - це метод впливу на електорат. Скоро вибори. Це моя думка і думка багатьох.
Бо всі, хто хотіли і могли воювати - вже побували в АТО. Всі решта знайшли себе в іншому (допомога АТО, робота на економіку країни, робота з покращенням демографічної картини України та ін.)


До речі, я 2 роки провчився на воєнці, на платній основі. Щоб платити за навчання, я паралельно працював на поганенькій роботі. Мене обурюють закиди деяких політиків, буцім-то тепер таким як я пора послужити. Ніби-то після 2х років служби, оплачених з власної кишені, я досі щось винен))
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-01-2017 18:43 Andre_1999.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 702
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #2685
07-01-2017 18:47 RE: Военкомат

зачем вы на военку ходили? за что платили?

просто захотелось? Курить

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #2686
07-01-2017 18:54 RE: Военкомат

(07-01-2017 18:40)Andre_1999 :  Та нічого не спасе від нападу противника. Сильніший той, у кого є зброя краща. Такі реалії.
І не варто тішити себе ілюзіями про те, що якщо навчимось заряджати ак-47, цим виграємо війну. Війну виграють в кабінетах.
пропонуєшь здаватися після першого пуку?
при анексії криму путін знав що спротиву не буде, тому і поліз
потім і на донбас поліз, і якби й там все гладко пройшло то сиділи би вже в києві потрібні люди
я розумію що самостійно ми його не здолаємо, але ніхто нам не допоможе якшо сами не станемо опиратися

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #2687
07-01-2017 19:01 RE: Военкомат

Vitaly_N, колись було так прийнято: після інституту або в армії траву фарбуєш рік, або на воєнці за партою сидиш на платній основі два роки.

1.6, Пропонуєте закидати трупами після першого пуку?
Пропоную розвивати озброєння та набирати за гроші спеціалістів, які умітимуть ним користуватись, на роботу. Це буде більш ефективніше.

А те, що відбувається зараз, це схоже на ситуацію, яка деколи трапляється зі мною у Львові, коли я роблю зауваження якомусь чиновнику міського рівня, який у Львові в центрі на Мерседесі паркується у забороненому місці. Знаєте, що він мені каже? Він каже: "хочеш поїхати в АТО"?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #2688
07-01-2017 19:04 RE: Военкомат

одночасно треба робити і те і те
професіонали будуть підтримувати основу в боєздатності, а запас в разі потреби домоможе не тільки мясом а й вмінням (якшо буде попередньо навчений основам)

Магия MyCode
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-01-2017 19:06 1.6.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #2689
07-01-2017 20:04 RE: Военкомат

В случае полномасштабной войны, будет призваны все резервисты, и вся экономика страны переходит на военный режим, поэтому ваш успешный бизнес уже будет не ваш и работать будет ( если он нужен обороне) но уже не на вас. Так вот те , кого призовут, должны будут уметь и оружием пользоваться, для того что бы бить врага а не быть мясом. С такими мыслями , дорогой сой, вам надо при первом выстреле самому повеситься, да бы не повышать опыт противника. Регулярная армия - это одна, а защита своей Родины - это совсем другое. Не хочется показаться ватником, но наши деды воевали не благодаря многим безтолковым командирам а во преки. Те же партизаны, те же ополченцы. Я например никогда не жалел о двух годах, проведённых в армии, это был громадный опыт в моей жизни. История так сложилась, что каждый мужчина должен уметь защищать свою землю, свою семью. Ну конечно настоящий мужик.

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
andrey13 Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 286
Приєднався: Mar 2010
Київ
Повідомлення: #2690
07-01-2017 20:47 RE: Военкомат

вот только не примешивайте сюда опыт ВОВ, когда украинцев ложили пачками, только за то что они украинцы, со штыками против танков или штурм киева .... не надо !


сзади еще нквд можна с пулеметами поставить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-01-2017 20:53 andrey13.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 19