Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #10481
13-12-2016 22:00 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(13-12-2016 21:52)m.dreval :  
(13-12-2016 21:39)LUPUS :  Міша, браво
Ви дійсно не розумієте про що пишите. Не розумієте процеси, причини та наслідки. Ви популіст. Страшний випадок. Перемотивований але нічого не тямущій. Я б навіть сказав дурень з ініціативою.

На прикладі вашої поради щодо висвітлення в пресі діяльності суддів. Добре сьогодні ми одного двох зробимо відомими. А що робити завтра? Більше ніколи не йти до суду? Чи заказявити двох трьох красенів і втратити будь які шанси на виграш на роки наперед?
Нагадаю що ваші гарні нові можновладці ще судову реформу не провели. Провели переатестацію і старі судді займають старі кабінети на нових засадах.

Після цього вже не маю бажання навіть читати що ви там будете писати. Діагноз вам встановлено остаточний і оскарженню він не пілдягає.


Натоптано з iPad

Простите за мой французский. Значит так, Слава!

Если ты такой охуенный борец за правду и реформированную Украину, то насри на проигранные дела в будущем, сделай хотя бы двух продажных судьев "видомими", и хоть как-то помоги этой стране побороться с коррупцией. Внеси свой маленький. но вклад.

А если ты тупой приспособленец, и боишься "втратити будь які шанси на виграш на роки наперед", то бойся молча. Нехрен свою боязнь выносить сюда, и разыгрывать вселенскую зраду.

Здесь есть люди, которые были на форонте, вывозили раненных, и для страны сделали гораздо больше, чем Вы своими стонами и пиздежом! Но которые никогда не блялись "удобного" будущего, не стонали и не говорили как им хуйово после Майдана стало жить.

Підпис:
"Дурень з ініціативою". (с)
Миша, сколько людей в тылу работает на одного бойца, что на передовой?
Или закрываем заводы, всех под ружье? когда в стране нет войны. Бо кто то говорит на война--- АТО, Террористов называют -опоы-сепаратисты...
А то что Шоколадный ху*ло страной руковолдит, и развивает свой бизнес, то он супер реформатор, правда нет за три года реальных ((Бойко, Викул..Ахметов) договор с Федеральным округом Крым....). шагов, но у нас реформы бют ключем, правда разводным и поголове.

25%
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #10482
13-12-2016 22:02 Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Ага)
100% мінстець
Коли аргументів не має згадуй війну та військових
Міша в тебе прав згадувати звитяги воїнів і заслуги волонтерів не більше ніж в мене. Бо тебе теж там не було. Тому шукай іншу методичку.



Натоптано з iPad
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #10483
13-12-2016 22:22 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(13-12-2016 22:02)LUPUS :  Коли аргументів не має згадуй...
...безвіз та рошен... (с)

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-12-2016 22:23 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #10484
14-12-2016 01:06 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(13-12-2016 22:02)LUPUS :  Ага)
100% мінстець
Коли аргументів не має згадуй війну та військових
Міша в тебе прав згадувати звитяги воїнів і заслуги волонтерів не більше ніж в мене. Бо тебе теж там не було. Тому шукай іншу методичку.

у меня больше прав,чем у Миши....и у Вас... но методички у меня с Мишей почти одинаковые...
и что?..
почему я верю в хорошее, а вы нет???
хотя..,если бы я была на вашем месте...(без этих прав) -может быть тоже скыглила....хз..
.мои жизненные ценности и отношение ко многим вещем за 2014 год сильно поменялись..

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #10485
14-12-2016 01:26 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(13-12-2016 21:39)LUPUS :  На прикладі вашої поради щодо висвітлення в пресі діяльності суддів. Добре сьогодні ми одного двох зробимо відомими. А що робити завтра? Більше ніколи не йти до суду? Чи заказявити двох трьох красенів і втратити будь які шанси на виграш на роки наперед?
вибачаюсь, що встрягаю, але це вам діагноз. Hello!
не думали, що наступні "красені" будуть знати про вашу настирливість?


Цитата:Після цього вже не маю бажання навіть читати що ви там будете писати. Діагноз вам встановлено остаточний і оскарженню він не пілдягає.

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #10486
14-12-2016 01:56 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(13-12-2016 20:24)m.dreval :  European Commission - Press release
Сліпі мабуть ці європейці.....
[/quote]
Це #ПЕРЕМОГА Попкорн

Я, Михаил, когда кому-то отказываю в заключении контракта тоже рассказываю про их беспрецедентные успехи и вклады ).
http://www.eurointegration.com.ua/news/2...3/7058839/

Я там внизу списка открыл список достижений в реформах, те которые «безпрецендетные» )
• Democratic institutions in Ukraine have been revitalised.
Это наверное про шоу Шустера, где Гриценко при 100% поддержке зала сказал, что во время войны для восстановления доверия к власти надо публично расстрелять Президента. Согласен, засчитываем этот пункт. Правда, что делать с кучей троллей в Инете от власти…
• The EU and Ukraine as partners: The European Union and Ukraine enjoy strong political and economic bonds, having agreed and signed an Association Agreement
Договор про Ассоциацию…Ах, да напомните мне какой там результат референдума в Голландии? Или вот этот замечательный КРАСНЫЙ ЦВЕТ ПО ВСЕМ НАПРАВЛЕНИЯМ имплементации — это тоже результат сокрушительных реформ?
• Ukraine's government has stood up against corruption and strengthened the rule of law:
Даже комментировать не буду. Спросите у Шкодчука, он до сих пор гуглит чтобы накопипастить циферку бабла в бюджет по результатам борьбы с коррупцией

Что у нас там еще, ах…
• Transparency has been strengthened:
Есть такое. Правда все как-то забываю сказать, что в ЕС Transparency идет в связке с Accountabilty.
Расскажите мне, например, про основания для особого порядка подачи е-деклараций руководством СБУ )

Что у нас там еще из сакральных достижений в реформах…
• Preparations are being made for the privatisation of many of Ukraine's state-owned enterprises.
Это лучший пункт. О эти два оглушительно успешных конкурса по продаже акций Одесского припортового завода. РФ со своей сделкой на прошлой недели, и своими 10,5 миллиарда евро за кусочек акций Роснефти просто в истерике. Локти кусают, они же под санкциями.)

In GOD we trust; all others bring data. ©
В общем, читайте правильные отчеты. Например, недавний специальный отчет по Украине COURT OF AUDITORS EU. Они проверяли результаты использования фондов ЕС на реформы в Украине. Их выводы гораздо скромнее, чем слащавые речей политиков…
The results of EU assistance remain fragile
Limited progress on reform and reluctance by the Ukrainian authorities affected the fulfilment of specific PFM and FAC conditions and delayed budget support implementation

Михаил, обсуждать нет времени, мне тут удалось убедить собственников компании в Лондоне, взять участие в первом тендере по сервисам Data Mining в одном из банков в Украине... Показал пост Шкодчука про банковскую систему Украины, и после того как мы выиграли тендер на следующий год в каком-то малоизвестном швейцарском банке, решили дерзнуть в Украине. Надо готовиться, прилечу и все сам увижу.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-12-2016 02:16 WhiteBear.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #10487
14-12-2016 07:35 Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-12-2016 01:06)Lady :  
(13-12-2016 22:02)LUPUS :  Ага)
100% мінстець
Коли аргументів не має згадуй війну та військових
Міша в тебе прав згадувати звитяги воїнів і заслуги волонтерів не більше ніж в мене. Бо тебе теж там не було. Тому шукай іншу методичку.

у меня больше прав,чем у Миши....и у Вас... но методички у меня с Мишей почти одинаковые...
и что?..
почему я верю в хорошее, а вы нет???
хотя..,если бы я была на вашем месте...(без этих прав) -может быть тоже скыглила....хз..
.мои жизненные ценности и отношение ко многим вещем за 2014 год сильно поменялись..


Блін!!! Да ну як ще до вас достукатись???
Я за революцію, реформи та зміни. Я за новий курс розвитку країни. Я розумію що реформи не бувають приємними та легкими!
Я кажу про те, що зараз йдуть не реформи, а іллюзія. Що буде гірше ніж раніше, коли потрібно буде повертати кредити, коли настане момент очікування результату реформ. Тоді буде великий пшик.
Йде імітація бурної діяльності та все той же розпил бюджету, що й при папєрєдніках....


Смайл!
Думали. І не раз. Ви не уявляєте якою закритою кастою є судді. Проаналізуйте справи проти суддів хабарників та тих хто цькував майдан. Їх все одно виправдовують. Люстрованих колеги поновлюють на посадах.
Вони втратили зв'язок з реальністю. Вважають себе недоторканими. Не мвіють лякатись. Там вже інша психологія. Вони себе надлюдьми вважають

Вони сприймають такі речі як виклик.

Натоптано з iPad
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-12-2016 07:38 LUPUS.)
Шукати всі повідомлення учасника
cyxob_05 Немає
Оптиміст
*****

Повідомлень: 1 459
Приєднався: May 2010
г.Киев
Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була)
Повідомлення: #10488
14-12-2016 09:40 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

LUPUS, такі як ви - всюди є. Які постійно ниють, і їм всі і всюди заважають.
"ну канєшно, у нього папа який...!" "Ну канєшно, він по блату встроївся!"
"Ну канєшно, в європі не так як у нас!"
А насправді такі як ви боїтеся взяти на себе відповідальність і відверто сказати собі: місце де я зараз знаходжусь - залежить тільки від мене. І тільки я можу вплинути на те, де я буду завтра.
Тому вам завжди будуть заважати обставини і "продажні судді", "корупція", "відсутність державної підтримки", "відсутність урн для сміття", тощо.. Ви причину своїх невдач завжди знайдете, в цьому я не сумніваюсь. Hello!

Does anybody know what we are looking for...
Шукати всі повідомлення учасника
alpinist Немає
Классик
****

Повідомлень: 937
Приєднався: Jul 2005
Карпати
Дві нескінченості
Повідомлення: #10489
14-12-2016 09:44 RE: Агрессия РФ против Украины

(13-12-2016 15:15)Andre_1999 :  Простий приклад:
допомога при народженні дитини сьогодні.
41280 грн - 1 дитина = 1395$
41280 грн - 2 дитина = 1395$
41280 грн - 3 дитина = 1395$
Разом батьки отримають 4185$ допомоги (коштів на дитину)

допомога при народженні дитини в 2013 році:
1 дитина - 3822$
2 дитина - 7644$
3 дитина - 15288$
Разом батьки отримували 26754$ допомоги (коштів на дитину)


І так по всіх статтях можна навести табличку.
Це у 6,4 разів менше! Ура, перемога, стало жити краще!


Можемо, навіть, створити опитування: кому стало жити краще? І варіанти: мені стало жити краще, ніж жив до 2013 року / мені стало жити гірше, ніж до 2013 року
Поняття "краще" чи "гірше" можуть бути збірними (фінансовий бік, психологічний та будь-які інші характеристики, що можуть оцінювати це "краще" чи "гірше")
Не втримався - скільки у Вас дітей? Невже щоб народжувати дітей, треба надіятися на державу чи ще когось???

Знаний Дідуган
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-12-2016 09:45 alpinist.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #10490
14-12-2016 09:46 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-12-2016 09:40)cyxob_05 :  LUPUS, такі як ви - всюди є. Які постійно ниють, і їм всі і всюди заважають.
"ну канєшно, у нього папа який...!" "Ну канєшно, він по блату встроївся!"
"Ну канєшно, в європі не так як у нас!"
А насправді такі як ви боїтеся взяти на себе відповідальність і відверто сказати собі: місце де я зараз знаходжусь - залежить тільки від мене. І тільки я можу вплинути на те, де я буду завтра.
Тому вам завжди будуть заважати обставини і "продажні судді", "корупція", "відсутність державної підтримки", "відсутність урн для сміття", тощо.. Ви причину своїх невдач завжди знайдете, в цьому я не сумніваюсь. Hello!

Упал и качаюсь Упал и качаюсь Упал и качаюсь
дякую за гарний настрій на весь день Respect

не буду більше заважати секті рожевих окулярів розвивати вологі мрії щодо "покращення життя вже сьогодні" Челом бью
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 210 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1