Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Zandercatcher Немає
Роздовбай широкого профілю
*****

Повідомлень: 1 501
Приєднався: Apr 2015
Славетне місто Київ
Skoda Octavia 1,6
Повідомлення: #10461
13-12-2016 15:27 [split] Агрессия РФ против Украины

(13-12-2016 14:59)Andre_1999 :  Ви тут всі як інопланетяни. Моє авто куплене ще за Януковича.
Вам що, після 2013 року краще жити стало? Корупція виросла - я на собі відчуваю. Всі беруть тепер по курсу долара.
По зарплатам: до прикладу, народу юристам-судовикам платять по 150-200$ на великих фірмах.
Я бачу як збідніли мої друзі, як вони живуть. Я бачу, як живуть мої батьки-пенсіонери (пенсія 50$ з яких треба заплатити за комуналку). Я бачу, які товари мої друзі і батьки купують в супермаркеті.

Не знаю, хто "стоїть у черзі за посудомийками", але точно не 90% населення України. Все не дуже погано (немає війни, голоду) але все не так, як могло би бути.

Якщо ви банальну констатацію фактів сприймаєте за ниття, то я себе відчуваю тут ніби в якійсь "секті" адептів євромайдану і "у нас все добре". Не брешіть собі.


І знову ВоротитВоротитВоротит

Я теж своє авто придбав при Янику.А при цій владі поміняв на краще.

"Всі беруть",кажете?А чи не здаєтся Вам,що ви перший робите життя гіршим коли порушуєте закон ДАЮЧИ хабарі?До речі,є така стаття у Кодексі...

"Чи вам стало жити краще".А ви думали,що все зміниться як по змаху чарівної палички???Ну тоді іншопланетянин саме Ви.Зміни-це дуже довгий і болісний для суспільства процес,..

"Я бачу як живуть мої..." Так і я бачу як живуть.З жиру не казяться,але і не ниють як Ви...

"Не брешіть собі".Мать його так...Чоловіче,невже Ви хочете повернутися в ті часи,коли доллар умисно стримувався за рахунок кредитів(от тепер завдяки цьому і маємо його захмарний ріст).Або щоб до Вас прийшли і сказали,що тепер 50% прибутку тпеба віддавати на користь дяді Віті?Або дуже хочете отримати пару років колонії за намальоване на стіні графіті з "дорогим президентом" у якого червона крапка на лобі?Тоді я навіть уявити не можу собі ту секту до якої Ви належите...

ПС.Замість того,щоб нити про погане життя купіть штук з 50 грілок для рук і відправте нашим бійцям на фронт.


Поки писав,то і тему почистили.Перенесіть,бдлск,і мій пост у відповідну тему.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-12-2016 17:04 Zandercatcher.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #10462
13-12-2016 15:30 RE: Агрессия РФ против Украины

Andre_1999 :Ви тут всі як інопланетяни. Моє авто куплене ще за Януковича.
Вам що, після 2013 року краще жити стало? Корупція виросла - я на собі відчуваю. Всі беруть тепер по курсу долара.
По зарплатам: до прикладу, народу юристам-судовикам платять по 150-200$ на великих фірмах.
Я бачу як збідніли мої друзі, як вони живуть. Я бачу, як живуть мої батьки-пенсіонери (пенсія 50$ з яких треба заплатити за комуналку). Я бачу, які товари мої друзі і батьки купують в супермаркеті.

Не знаю, хто "стоїть у черзі за посудомийками", але точно не 90% населення України. Все не дуже погано (немає війни, голоду) але все не так, як могло би бути.

Якщо ви банальну констатацію фактів сприймаєте за ниття, то я себе відчуваю тут ніби в якійсь "секті" адептів євромайдану і "у нас все добре". Не брешіть собі.
Ну так давайте подумаємо, куди ми б зайшли з Януковичем? – Була би каста наближених до кормівлі на різних рівнях з ядром із донецких, і ці б пани точно почали жити краще. Потім прийшла б жопа від "нефіг скігліті" та популізму, бо неможна все вивозити за кордон і неможна так деформувати економіку і накручувати прибутки. І ті 3 мільярди $ узятих у РФ Януковичем були б копійками у порівнянні з наступнимими "запозиченнями".

– У результаті "складна еконормічна ситуація" і "рука допомоги РФ", що у кінці кінців привело б до "відновлення СРСР" і "Путін – наш президент", а іншими словами – наших "панів" знов би купила Москва разом з нами, кріпаками. І зажили б ми знову у панщіні, бо КПРС немає, і світлої ідеї [комунізму], за яку можна покласти мільйони,– також. І ті хто не влаштувався співати на панщині під нову дудку, знов би отримали "каждая советская семья будет жить в 2000-м году в отдельной квартире" і інші манівці.

Так що ми просто самі отримали шанс щось змінити, а ось самі зміни – наших рук справа. І той же Путін сам того не бажаючи нам допоміг, бо пенсіонерський Крим з його "совковою ностальгією" та схід під партхозактивом під ПР з такою ж "совковою ностальгією" та когортою керуючих з гарною ЗП для нагляду за кріпаками є зараз тимчасово окупованими територіями.

І якщо ми не будемо вестися на популізм та будемо судити по справах і вимагати від політиків та народних обранців саме справ з результатами, то все буде добре.


P.S. Таким чином вимагаємо від президента кардинальних реформ (починаючи з судів та прокуратури) та реального плану. А усяким Юлям та іншим з сумнівною репутацією – дуля та узбіччя історії.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-12-2016 15:34 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #10463
13-12-2016 15:35 RE: Агрессия РФ против Украины

Людоньки, що ви пишете? Почитайте ваше повідомлення років за 10 і сміятиметесь! Зараз ми на тих же кредитах!
Що ви вчепились до того бідного Путіна, не можна ж всі невдачі наші вішати на старого КГБшника!
Подивіться на ситуацію відстороненим поглядом, а не поглядом учасика, який є гвинтиком системи і який за неї уболіває з усіма її недоліками.
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #10464
13-12-2016 15:40 RE: Агрессия РФ против Украины

Ви не плутайте загальну проблему хижого капіталізму після СРСР з конкретними наслідками конкретного правління... – Все одразу вирішити не вдасться, бо дехто нагарбав грошенят і так просто з ними не розлучиться.

А щодо кредитів та запозичень дивіться на їхню динаміку та зовнішній борг і не забувайте, що на державі усе "макро" відбивається з затримкою у 1-2 роки.
Шукати всі повідомлення учасника
cyxob_05 Немає
Оптиміст
*****

Повідомлень: 1 459
Приєднався: May 2010
г.Киев
Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була)
Повідомлення: #10465
13-12-2016 15:41 Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Дивіться, яку книгу мому малому подарував наш відділ кадрів на день Святого Миколая!
[Зображення: 300ecb5652fa591db5a3981b255f067e.jpg]
[Зображення: f1fcd8b0317804b97ea129e3b815c753.jpg]
[Зображення: 5c400a43e76e7d689584f92165e941f6.jpg]
[Зображення: 51aacf017bd0f5e7b4c1d1036b22280f.jpg]
[Зображення: 1bc31e57d16c31f3c783d1618fd89db1.jpg]



Sent from my iPhone using Tapatalk


(13-12-2016 15:35)Andre_1999 :  Людоньки, що ви пишете? Почитайте ваше повідомлення років за 10 і сміятиметесь! Зараз ми на тих же кредитах!
Що ви вчепились до того бідного Путіна, не можна ж всі невдачі наші вішати на старого КГБшника!
Подивіться на ситуацію відстороненим поглядом, а не поглядом учасика, який є гвинтиком системи і який за неї уболіває з усіма її недоліками.

Це ви серйоно???
Тобто війна, це так - забавки?
:break_the_wall:
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-12-2016 15:43 cyxob_05.)
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #10466
13-12-2016 15:54 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Яка війна? "АТО"? Зараз добре жити тим, хто отримав доступ до дешевої робочої сили висококласних спеціалістів, які ладні за 200-300$ працювати, бо така зараз середньоринкова зарплата за їх працю (до кризи це було 700-1500$).
Реально, рабська праця, навіть в китаї тепер платять значно більше + соцпакет. Ми скотились, повірте, дуже глибоко.
Шукати всі повідомлення учасника
Zandercatcher Немає
Роздовбай широкого профілю
*****

Повідомлень: 1 501
Приєднався: Apr 2015
Славетне місто Київ
Skoda Octavia 1,6
Повідомлення: #10467
13-12-2016 16:15 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(13-12-2016 15:24)Andre_1999 :  Я патріот, багато роблю для своєї країни, для свого МІСТА, для допомоги армії.
Витрачаю власні кошти У ВЕЛИКИХ розмірах на це (понад податків).

Але результату не видно.

Більше того, результат від’ємний.


Твою мать...Те що вулицями Києва не бігають кацапські солдати докупи з вжопучленцями і "НАвАросія" для переважної частини нашої країни є чимось примарним-це,бл.дь,для нього "від’ємний результат"...Клініка...
ПС.Да,чоловіче,добряче Ви в обличчя солдатам і волонтерам плюнули...
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #10468
13-12-2016 16:15 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Zandercatcher,АплодисментыАплодисментыHello!

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #10469
13-12-2016 16:26 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(13-12-2016 15:54)Andre_1999 :  навіть в китаї тепер платять значно більше + соцпакет.

позаминулої суботи я спілкувався з племінником, який там викладав англійську останні півтора роки. не сидячи безвилазно в одному кварталі. ваші слова, м'яко кажучи, неправда.
наші пенсіонери олігархи, порівняно з середнім працюючим китайцем. пенсія, до речі, там платиться тільки держслужбовцям.

Курить

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #10470
13-12-2016 17:06 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

"вспепропальщіки", "зрадофільщики" і "всерозкрадальщики"!

(с) Заместитель министра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Георгий Тука

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 230 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1