Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #10381
12-12-2016 13:14 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(12-12-2016 11:58)LUPUS :  Міша ми це вже обговорювали!
коли усі будуть платити 100% прозорих податків - і пенсіонерам не буде вистачати - не питання!
але більшість підприємств тих хто при владі платять ЗП в конвертах, вивели активи в офшори... а я маю утримувати пенсіонерів?
щось тут не так Упал и качаюсь
Тобто Ваша позиція "Спочатку хай всі інші, а потім я". Починати з себе Ви не дуже налаштовані. Я Вас правильно зрозумів?

(12-12-2016 11:58)LUPUS :  до речі)
якщо я пересяду на громадський транспорт - я купуватиму менше палива і пенсіонерам це не допоможе... а от інфляція від подорожчання палива їм такі світить в будь-якому разі Hello!

До речі, навіть багаті європейці дуже критично ставляться до затрат на автівку, паливо, та паркування біля робочого місця. І дуже часто віддають перевагу саме громадському транспорту, замість нікому не потрібному понтизму, та комфорту своєі мадам пасіжюр. При тому, що ціна квитка в один бік в тій же Празі складає приблизно 24 або 32 гривні.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-12-2016 13:30 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #10382
12-12-2016 13:33 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

вот мы и вернулись к маршруткам по 4 грн...

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #10383
12-12-2016 13:44 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(12-12-2016 13:14)m.dreval :  При тому, що ціна квитка в один бік в тій же Празі складає приблизно 24 або 32 гривні.

Хочу уточнить, что идет речь не о цене проезда в одном виде транспорта. Идет речь о 30-минутном или 90-минутном соотвественно пересадочном билете, действительном для всех видов транспорта.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #10384
12-12-2016 13:46 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

у нас среднее время поезди с конечной до конечной час. так что 30 минут это ни о чем

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #10385
12-12-2016 13:54 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Украинский самолет Ан-32 совершил зрелищную посадку — просто на землю Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #10386
12-12-2016 14:00 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

В Праге среднее время поедки на работу и с работы (не с конечной и до конечной) около часа. 30 минут - это коротко смотаться по месту (пару остановок).

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #10387
12-12-2016 14:16 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Міша я втомився повторювати.... з вами спілкуватись це як проти вітру
я сплачую білі податки. і досить великі. я запитую чому я плачу а інші не платять... і покращення роблять не за рахунок тих хто не платить а знову за мій рахунок.
вибачте за грубість, але я не знаю як ще це написати щоб суть дійшла до вашого мозку...

ще трішки зради)))
http://aspinews.livejournal.com/1420.html
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #10388
12-12-2016 15:39 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(12-12-2016 14:16)LUPUS :  Міша я втомився повторювати.... з вами спілкуватись це як проти вітру
я сплачую білі податки. і досить великі. я запитую чому я плачу а інші не платять... і покращення роблять не за рахунок тих хто не платить а знову за мій рахунок.
вибачте за грубість, але я не знаю як ще це написати щоб суть дійшла до вашого мозку...

Славо, не повторюйте! Для мене, що стосується Вас та Вашої позиції, все вже давно стало зрозуміло. Просто ми - дуже різні.

Вам буде тяжко зі мною домовитися, тому що я не розумію людей, які впадають в істерики та відчай (з Ваших же слів). Ну от не розумію я відчаїв здорової молодої людини, яка сплачує великі податки.

Є в нашій країні багато інших людей, які мають менші, ніж Ви, фінансові можливости. Але вони не впадають в відчай, а знаходять в собі сили зоставатися оптимістами, та продовжувати жити заради себе та своїх рідних. І фарби, чомусь, у них не такі темні, як у Вас.

Тому не дійде до мене Ваша суть. Ніколи. І ніколи я не стану в Вашому відчаї на Ваш бік.

Давайте на цьому і закінчемо! Догоднуто? Hello!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #10389
12-12-2016 15:49 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(12-12-2016 14:16)LUPUS :  Міша я втомився повторювати.... з вами спілкуватись це як проти вітру
я сплачую білі податки. і досить великі. я запитую чому я плачу а інші не платять... і покращення роблять не за рахунок тих хто не платить а знову за мій рахунок.
вибачте за грубість, але я не знаю як ще це написати щоб суть дійшла до вашого мозку...

ще трішки зради)))
http://aspinews.livejournal.com/1420.html

Ну що не зрозуміло? Переставай платити податки іди у тінь і не скигли і будеш жити добре, а якщо навколо тебе начнуть пенсіонери падати - то то добре - дуже добре, бо не треба буде їм платити пенсії, та і якщо середній вік скоротиться на фоні поганого харчування та нервових розладів у стареньких, це теж дуже добре - спочатку вони свої заощадження дістануть із чулка та потратять на ліки, а потім завернуться. І стане легше тим що залишилися , бо не треба скіко грошей на ті кляті пенсії, і хто їх взагалі придумав не розумію. Допрацював до 60 і зразу того - ну до сирої землі, щоб ось такі розумники насолоджувалися життям.

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #10390
12-12-2016 15:59 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Царёв сообщил о бегстве Авакова в Канаду

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 261 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 35