Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
cyxob_05 Немає
Оптиміст
*****

Повідомлень: 1 459
Приєднався: May 2010
г.Киев
Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була)
Повідомлення: #9941
25-11-2016 16:01 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 14:36)LUPUS :  а як ви гадаєте, яка зараз ефективність судів, прокуратури, фіскальних органів, митниці?
скільки зараз людей потрапляють в ті далеко не 10 відсотків?

ні, наразі саме ломати.
скільки ген прокурорів змінилось з лютого 2014 року? скільки пройшло часу? скільки реформ виконано на папері і який на справді результат?

а результату то не має Hello!
жодного результату.
то давайте ще чекати. еволюція процес дуже тривалий. ми з вами точно не дочекаємось

які зараз йдуть процеси в державі такі вже такі важливі, щоб не можна було робити радикальну реформу? назвіть хоча б один)))
не кидайте все в одну купу.. про генпрокурорів, реформи на папері і тому подібне.
Давайте мухи окремо, а котлети окремо.


Я називав процеси через які не можно робити "радикальних реформ", як ви їх назвали. ці процеси мають йти безперервно. господарські, адміністративні суди, тощо..
Бо ви навіть не уявляєте обсягу всієї роботи, яка проводиться щодня.
Якщо цей процес зупинити - анархія.

Як приклад - запобіжний захід якомусь злочинцю має обирати тільки суд. Немає суду - на свободу. Ви хоч трохи зрозуміли про що я?

Does anybody know what we are looking for...
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #9942
25-11-2016 16:09 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 16:00)1.6 :  
(25-11-2016 14:46)Шкодчук :  Нафтогаз: ми публікуємо відповіді на питання, які викликають найбільшу цікавість громадськості та ЗМІ.

ги-ги
тицьнув "2. Чому українці не використовують дешевий газ власного видобутку, а платять за дорогий імпортний?" і нічого ... Курить
у всіх так чи тільки в мене ?
Ви просто тицніть на моє посилання і крутіть донизу... там відповіді йдуть... то в них ламер якийсь викладав інфу Smile

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-11-2016 16:11 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #9943
25-11-2016 16:11 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 16:09)Шкодчук :  Ви просто тицніть на моє посилання і крутіть донизу... то в них ламер якийсь викладав інфу Smile
то я і сам додибав, але інфа там як мінімум річної давнини (ціни старі)

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #9944
25-11-2016 16:16 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 16:11)1.6 :  
(25-11-2016 16:09)Шкодчук :  Ви просто тицніть на моє посилання і крутіть донизу... то в них ламер якийсь викладав інфу Smile
то я і сам додибав, але інфа там як мінімум річної давнини (ціни старі)

Там в закладці "Медіа" є інфа , і по цінам теж
http://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf...%BD%D0%B8&

http://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf...enDocument

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-11-2016 16:18 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #9945
25-11-2016 16:27 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Що таке передумови революції? Це коли низи вже не в змозі так далі жити а верхи не хочуть нічого міняти. Це з історії. Я вже тут не раз писав що говорю не за себе, хоча особисто мені стало жити гірше. Так я буду шукати причину того і якщо можливо, то щось буду робити щоб мінімізувати погіршення або взагалі покращити своє існування, щось аналізувати щось змінювати і т.д. А тепер беремо просту сіру людину з глухої провінції ( ту ж бабцю пенсіонерку) Три роки назад за пенсію 1200 грн вона могла купити ... ну наприклад 10 кілограмів м"яса 10 - цукру, 10 круп, 15 бухонок хліба і неї ще залишалися гроші купити якийсь халат чи капці. Зараз вона отримує 1350грн і не зможе купити майже половини з того що вона купувала за пенсію раніше. Так от до чого я - коли завтра будуть вибори, то ця бабця обов"язково на них піде ( совєтьська закалка) і як ви думаєте, вона знає про аналіз прибутків нафтогазу, чи може про судову реформу - Ні не знає і їй це не потрібно, вона проголосує за того хто наобіцяє їй що ціни знову впадуть а пенсія виросте. Вона не проголосує за нинішню владу, тому що їй все рівно що каже там європа чи аналізи експертів, вона заходе в магазин і баче що її реальне життя погіршилося. Все крапка - вона не буде розбиратися що і до чого. Я так кажу бо я чую щодня що говорять прості люди. І мені страшно від того , до чого це може нас привести. Ми вже отримували таке. Повторюсь це не я буду голосувати за " не тих" а будуть голосувати ті хто не хоче ні вчому розбиратися. А приведе до цього нинішнє гальмування... Не я, тим що тут написав правду, хоч і гірку. І не Ви ( опоненти у спорі) - теж написати правду але солодку... а вони своєю бездіяльністю.

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника
PolIceMan Немає
Писатель
***

Повідомлень: 539
Приєднався: Apr 2010

Fabia 2.0t, SEAT Toledo 2.0FSI была, Audi Q5 3.0 tfsi, Audi s3
Повідомлення: #9946
25-11-2016 16:29 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 14:35)cyxob_05 :  
(25-11-2016 14:17)1.6 :  це все добре було б якби працювало
але ніхто нічого не акумулює, вірніше якраз збірає для власних потреб замість підтримки та модернізації
це я сужу з того що і як робиться на нашій вулиці, в нашому будинку Hello!

Я говорю конкретно про Нафтогаз, де головою правління є Андрій Коболєв, який вже зробив зі збиткової компанії - прибуткову. До речі, реформа Нафтогазу - одна із ключових реформ, про які я забув сказати.
Ця державна компанія з компанії паразита перетворилась на компанію, яка наповнює держбюджет.
І здається на минулому тижні були запущені нові родовища газу на Львівщині. Тиждень, або два тому. Тобто, гроші на розвиток власних родовищ - з'явились.

Я не ідеаліст і знаю, що проблем ще до біса, але робота іде. І робота йде в правильному напрямку.
У нас многие гос компании сменили убыток на прибыль. Но при этом и стоимость услуг подорожала. Так что, я бы не радовался так насчет прибыли. Если у когото прибыло то значит у когото убыло. Может же быть и такая ситуация ,раньше крали 1млрд( 700 млн с дохода и 300 млн в убыток, а потом просили дотации), а сейчас может быть так, крадут 1 млрд( но за счет повышения тарифов зарабатывают 1,3 млрд, 300 млн показывают доход). Насчет конкуренции на рынке и появления новых операторов, очень большие сомнения что там все по чистому. Вот когда будут договора между потребителем и поставщиком , без посредников, офшоров, консалтинговых компаний и всякой хрени ,можно будет говорить о прогресе.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-11-2016 16:31 PolIceMan.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #9947
25-11-2016 16:30 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 16:01)cyxob_05 :  
(25-11-2016 14:36)LUPUS :  а як ви гадаєте, яка зараз ефективність судів, прокуратури, фіскальних органів, митниці?
скільки зараз людей потрапляють в ті далеко не 10 відсотків?

ні, наразі саме ломати.
скільки ген прокурорів змінилось з лютого 2014 року? скільки пройшло часу? скільки реформ виконано на папері і який на справді результат?

а результату то не має Hello!
жодного результату.
то давайте ще чекати. еволюція процес дуже тривалий. ми з вами точно не дочекаємось

які зараз йдуть процеси в державі такі вже такі важливі, щоб не можна було робити радикальну реформу? назвіть хоча б один)))
не кидайте все в одну купу.. про генпрокурорів, реформи на папері і тому подібне.
Давайте мухи окремо, а котлети окремо.


Я називав процеси через які не можно робити "радикальних реформ", як ви їх назвали. ці процеси мають йти безперервно. господарські, адміністративні суди, тощо..
Бо ви навіть не уявляєте обсягу всієї роботи, яка проводиться щодня.
Якщо цей процес зупинити - анархія.

Як приклад - запобіжний захід якомусь злочинцю має обирати тільки суд. Немає суду - на свободу. Ви хоч трохи зрозуміли про що я?

ви навіть не уявляєте як добре я це розумію
це все можна вирішити в спец законі.
можна робити реформи поступово. по областях. переводити справи в інші області
те, про що кажете ви це деталі і лише деталі
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #9948
25-11-2016 16:35 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 16:27)TEZEY :  Так от до чого я - коли завтра будуть вибори, то ця бабця обов"язково на них піде ( совєтьська закалка)... вона проголосує за того хто наобіцяє їй що ціни знову впадуть а пенсія виросте....

т.е. за ЙулюMr. GreenMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #9949
25-11-2016 16:47 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 16:27)TEZEY :  Що таке передумови революції? Це коли низи вже не в змозі так далі жити а верхи не хочуть нічого міняти. Це з історії.

Все переплутали Smile

Верхи не могут, низы не хотят — революционный принцип, выведенный Владимиром Ильичом Лениным в работах «Маевка революционного пролетариата», «Крах II Интернационала», «Детская болезнь «левизны» в коммунизме». Согласно Ленину, это краткая формулировка характеризует момент, когда в обществе наступила революционная ситуация, при которой возможна революция.



(25-11-2016 16:29)PolIceMan :  У нас многие гос компании сменили убыток на прибыль. Но при этом и стоимость услуг подорожала.

А можно назвать эти компании?


(25-11-2016 16:27)TEZEY :  Вона не проголосує за нинішню владу, тому що їй все рівно що каже там європа чи аналізи експертів, вона заходе в магазин і баче що її реальне життя погіршилося. Все крапка - вона не буде розбиратися що і до чого.
Ну то її онуки потім будуть "розбиратися"... а їй ще може пощастить знову при регіоналах пожирувати...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-11-2016 16:55 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #9950
25-11-2016 18:49 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 16:35)Lady :  
(25-11-2016 16:27)TEZEY :  Так от до чого я - коли завтра будуть вибори, то ця бабця обов"язково на них піде ( совєтьська закалка)... вона проголосує за того хто наобіцяє їй що ціни знову впадуть а пенсія виросте....

т.е. за ЙулюMr. GreenMr. Green

Боюсь , что да, а ещё больше боюсь, что могут и за Бойка. Нам пока это смешно, но потом будет не очень. Кстати многие и даже не бабушки, связывают стабильность в ценах в 2004-08 годах именно с Юлей. Хотя президентом она у нас не была, а то у нас почему то говорят мол так и так жили при Кучме, при Юле, при Януковиче...

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 137 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 13