Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #9891
25-11-2016 10:00 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 09:52)1.2HTP :  
(25-11-2016 09:45)m.dreval :  Странно, а у меня в чеках 21% значится.....
Тогда оставим, чтоб тебе не было обидно Smile

нет-нет, Саша. Изобретать велосипед всегда полезно. Русские с отменой перевода времени балуются, мы с НДСом.

Для информации:

[img][Зображення: 79188d6aee04.png][/img]

Взято здесь:
http://ec.europa.eu/taxation_customs/sit...tes_en.pdf

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
cyxob_05 Немає
Оптиміст
*****

Повідомлень: 1 459
Приєднався: May 2010
г.Киев
Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була)
Повідомлення: #9892
25-11-2016 10:03 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(24-11-2016 10:36)TurboBond :  Не маю жодного сумніву! Впевнений! Переконаний! Mr. Green

Кому як, а мені особисто соромно мати такого президента. Facepalm

Хоча, в нього ще залишилося 14 годин... Дайте йому пістоля!
А мені, наприклад, соромно, що у нас є такі "громадяни" як ви.

(24-11-2016 11:33)вадим74 :  
(24-11-2016 11:28)Railnolds :  
(24-11-2016 10:36)TurboBond :  Кому як, а мені особисто соромно мати такого президента. Facepalm
А за попереднього не соромно?

попередній хоть страусів "поддерживал",а цей звичайне брехло Оцтой
Ну, крім того що він "страусів підтримував", він жорстоко розігнав студентів, на його совісті і з його згоди розстріляли Небесну Сотню, він запросив війська росії в нашу країну, він віддав за віртуальну знижку на газ Севастополь росії.. ще продовжувати?
А вам нормальний? Я нічого не преплутав?

(24-11-2016 11:34)marcus63 :  Приедет презик в Чернигов, мне интересно, ему покажут убитые переходы и тд (обратная сторона центра города), или все будет, как всегдаБаян
В Чернігові влада, яку обирали ви. Тому апелюйте до місцевої влади.
До того ж децентралізація діє і фінансування місцевих громад виросло в рази.
Думаю, тут ви не будете сперечатись?

(24-11-2016 12:06)TurboBond :  Лично мне пох на безвизовый режим - виза не есть особая проблема, но вот сама ситуация с его предоставлением Украине как лакмусовая бумага отражает и отношения нашего недогаранта к своим гражданам (уже больше трёх коробов наврано), и Европы к Украине в целом.
Якби ви були уважні і поцікавились, то вчора на самміті Україна-ЄС було наголошено, що Україна виконала всі вимоги! Справа за ЄС. І це не пеця зрадник, а невиконання зобов'язань із боку європейських партнерів.
(24-11-2016 12:10)вадим74 :  вангую вечером очередное выступление недопреза.опять будет лапшу вешать...
Особисто вас не коробить від таких заяв, які дивним чином співпадають із заявами зі сторони агрессора? Я щодо "недопрезидента" і подібного лайна.
Може ви ще й за рузькє мір?

(24-11-2016 12:21)cop :  пох на безвиз, это индикатор!!!!

Так. Індикатор. Погоджуюсь. І саме тому порох так переймається питанням безвізу.
Але як було сказано вище - м'яч на стороні ЄС. Україна всі вимоги по безвізу виконала.

(24-11-2016 17:15)LUPUS :  щодо перевірки прокурорів.....

і знову зараз пан з Праги буде доводити з піною у рота та пітом від практичних занять з дамами легкої поведінки, що в нас все добре, що змінюватись треба мені, а не системі, що я лише скиглити вмію і нічого не розумію в реформах і взагалі мені треба відкинути понти і шукати каву зі знижкою Упал и качаюсь

от я особисто не розумію чому б не звільнити усіх податківців, прокурорів, суддів, працівників МВС.....
внести зміни до законодавства, ввести суд присяжних та прецедентне право
найняти декілька іноземних компаній (юр фірми з великої четвірки як варіант), які б провели конкурс (відкритий з он лаін трансляцією) на заміщення вакантних посад.
паралельно залучити іноземців до перевірки статків тих хто подається на посади...

гадаю що ситуація з корупцією і ефективністю роботи зазначених установ одразу б пішла в гору...

проте чи то не має політичної волі... чи то не зручно мати незалежні органи... чи ще щось....
Не перетворюйтесь на вату, переходячи межу. Виділив жирним шрифтом.

Стосовно іншого. Так легко все звучить.. Всіх звільнити. Паралельно набрати.
Прям ідилія. Самі вірите, що це реально зробити?


(24-11-2016 17:26)1.2HTP :  
(24-11-2016 17:14)Lady :  .....
Вика, но по факту, Петя снова лгун...
ах да, день еще не закончен...
Саша. Не вірю, що ти не бачиш різниці між "недотримати слова" і "недотримали слово ті, хто обіцяв самому Порошенко".

Справа не в тому, що Порох щось обіцяв зробити і не зробив. Він зробив все. Україна зробила все.
Хіба це так важко зрозуміти?

(24-11-2016 18:18)YuraM :  Я не "за взяти і поділити", але і за не такий ринок. Аргументую: КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ, Стаття 13.
До речі, в інших Країнах, така стаття працює.
P.S. Не здивуюсь, як що нам скажуть, що у нас погане повітря. Ми (влада) поставили насоси на кордоні з Європою (Турцією, Росією) і поставляємо вам чисте (ароматне, свіже, можна даже для додаткового підняття ціни додавши слово - ексклюзівне), тому треба за нього додатково платити, ви ж не зможете відрізнити де Ваше повітря, а де імпортоване. І будуть такі, що скажуть, да, дійсно повітря стало краще і треба платити, бо влада ж про нас піклується.

Не пересмикуйте. Це я щодо повітря з туреччини.
Закупівля газу з Європи дала нам можливість зіскочити з диктату по ціні на газ з боку Росії. Хіба це не зрозуміло?

(24-11-2016 18:18)YuraM :  Оце наш, так званий ринок і не тільки газу.
Я не повинен просити. Для цього і є ДЕРЖАВА. Вона повинна зробити так, щоб як що у нашому випадку про бабцю, яка "гилить" ціну заплатила таку частину податку, з якого їй не вигідно продавати по такій ціні.
P.S. Це все вже давно реалізовано і відрегульовано в нормальних країнах. До речі, мабуть і за для цього також люди виходили на Майдан.
Тут не зовсім зрозумів..
В розвинутих країнах ціну регулює сам ринок. Держава відповідальна за дотримання одних правил на всіх та за сплату податків усіма суб'єктами господарювання.
Справедлива ціна встановлюється через конкуренцію.
І ціна на газ для населення встановлюється виключно з ринкової ціни.
Де ви тут бачите помилку в логіці?

Does anybody know what we are looking for...
Шукати всі повідомлення учасника
TurboBond Немає
Клубный пловец )))
*****

Повідомлень: 2 000
Приєднався: May 2009
Sumy
AUDI A4 allroad 2.0TFSI ̶Ш̶Н̶и̶в̶а̶ ̶1̶.̶7̶i̶ O̶c̶t̶a̶v̶i̶a̶ ̶А̶5̶ ̶R̶S̶ ̶2̶.̶0̶
Повідомлення: #9893
25-11-2016 10:13 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 10:03)cyxob_05 :  
(24-11-2016 10:36)TurboBond :  Не маю жодного сумніву! Впевнений! Переконаний! Mr. Green

Кому як, а мені особисто соромно мати такого президента. Facepalm

Хоча, в нього ще залишилося 14 годин... Дайте йому пістоля!
А мені, наприклад, соромно, що у нас є такі "громадяни" як ви.

"Громадяни" і "барани" - не одне й те саме. Курить

Два колеса возят душу, четыре - тело, а 4х4 - ещё и куда душе угодно.
Шукати всі повідомлення учасника
cyxob_05 Немає
Оптиміст
*****

Повідомлень: 1 459
Приєднався: May 2010
г.Киев
Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була)
Повідомлення: #9894
25-11-2016 10:14 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(24-11-2016 21:12)TurboBond :  
(24-11-2016 21:11)1.6 :  
(24-11-2016 20:48)TurboBond :  Вам не обидно??? Я лично терпел почти три года, но...
Нет. Я прекрасно понимал что чуда не будет и не верил, но понимал что порох это лучше яныка и мы сделаем небольшой шаг в правильную сторону.
У вас есть предложения не шуточные а реальные как улучшить ситуацию?

Чем лучше? Пример из жизни в студию. Курить

Бізнес не віджимають. Ментів не боюсь (при янику було страшно).
Мажорів тіпа ландика - не боюсь (при янику було страшно).

Бюджети міст реально зросли - ремонтуються дороги (тут тільки сліпий не побачить різниці)
Запрацювали сервісні центри МВС. Зараз щоб отримати права чи техпаспорт чи закордонний паспорт - не витрачаєш нервів і часу.

Те, що згадав сходу.

(25-11-2016 09:31)cop :  не смогут его отменить, кормушка слишком большая
У всіх країнах існує ПДВ. Його не відмінять потрібно, а автоматизувати його відшкодування. Щоб не було "людського" фактору, коли одні компанії чекають роками відшкодування ПДВ, а інші- отримують за фіктивні поставки за кордон одразу...
І наскільки мені відомо, кабмін суттєво просунувся в питанні автоматизації ПДВ.
Для цього ж вже запроваджені електронні кабінети платників податків, тощо..

Does anybody know what we are looking for...
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 520
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #9895
25-11-2016 10:14 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 10:03)cyxob_05 :  Саша. Не вірю, що ти не бачиш різниці між "недотримати слова" і "недотримали слово ті, хто обіцяв самому Порошенко".
Виталик, да, разница есть, наверное...
Но посмотри по другому, ты собрался купить авто ( или не дай Бог какая-то худшая ситуация ), обратился ко мне, Саня займи тыщ 20 баксов, у меня нет, спросил еще у кента, тот говорит да без проблем, я тебе без жодного сумниву подтверждаю, что в четверг вечером дам тебе 20-ку, тебе в пятницу забирать авто, ты ко мне вечером в четверг, а я тебе дверь не открываю и телефон не беру ( вчера вечером особо выступлений не заметил ), мне 20-ку не дали, а я не дал тебе... я серьезный человек или пиз...н ? А если мне и не обещал никто, а я тебе просто пиз..л для красного словца как я крут ?
(25-11-2016 10:00)m.dreval :  Взято здесь:
http://ec.europa.eu/taxation_customs/sit...tes_en.pdf
а теперь сравни это со всеми индексами коррупции и что получится ? А налог то самый коррупционный
Возвраты, минимизация и вся остальная юхня на нем
Почему мы "велосипед" по борьбе с коррупцией не применяем ? Ведь все эти страны его уже давно изобрели...
Шукати всі повідомлення учасника
cyxob_05 Немає
Оптиміст
*****

Повідомлень: 1 459
Приєднався: May 2010
г.Киев
Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була)
Повідомлення: #9896
25-11-2016 10:15 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 10:13)TurboBond :  "Громадяни" і "барани" - не одне й те саме. Курить

Дякую. Тепер сумніву не маю як надалі до вас ставитись.
Hello!

Does anybody know what we are looking for...
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #9897
25-11-2016 10:17 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 10:14)1.2HTP :  
(25-11-2016 10:00)m.dreval :  Взято здесь:
http://ec.europa.eu/taxation_customs/sit...tes_en.pdf
а теперь сравни это со всеми индексами коррупции и что получится ? А налог то самый коррупционный
Возвраты, минимизация и вся остальная юхня на нем
Почему мы "велосипед" по борьбе с коррупцией не применяем ? Ведь все эти страны его уже давно изобрели...

Ты сам ответил на свой вопрос. Когда танцору яйца танцевать мешают, обычно яйца не режут. А в школу бальных танцев идут.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-11-2016 10:17 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 520
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #9898
25-11-2016 10:18 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

почему бедный-потому что дурной, а почему дурной-потому что бедный...
ну в США то нет...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-11-2016 10:22 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника
TurboBond Немає
Клубный пловец )))
*****

Повідомлень: 2 000
Приєднався: May 2009
Sumy
AUDI A4 allroad 2.0TFSI ̶Ш̶Н̶и̶в̶а̶ ̶1̶.̶7̶i̶ O̶c̶t̶a̶v̶i̶a̶ ̶А̶5̶ ̶R̶S̶ ̶2̶.̶0̶
Повідомлення: #9899
25-11-2016 10:21 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 10:14)cyxob_05 :  
(24-11-2016 21:12)TurboBond :  
(24-11-2016 21:11)1.6 :  
(24-11-2016 20:48)TurboBond :  Вам не обидно??? Я лично терпел почти три года, но...
Нет. Я прекрасно понимал что чуда не будет и не верил, но понимал что порох это лучше яныка и мы сделаем небольшой шаг в правильную сторону.
У вас есть предложения не шуточные а реальные как улучшить ситуацию?

Чем лучше? Пример из жизни в студию. Курить

Бізнес не віджимають. Ментів не боюсь (при янику було страшно).
Мажорів тіпа ландика - не боюсь (при янику було страшно).

Бюджети міст реально зросли - ремонтуються дороги (тут тільки сліпий не побачить різниці)
Запрацювали сервісні центри МВС. Зараз щоб отримати права чи техпаспорт чи закордонний паспорт - не витрачаєш нервів і часу.

Те, що згадав сходу.

Facepalm Ми з вами точно в одній країні живемо? Бо я бачу тільки погіршення, принаймні, його на порядок більше.

А ще я дуже не люблю брехунів. Hello!

Два колеса возят душу, четыре - тело, а 4х4 - ещё и куда душе угодно.
Шукати всі повідомлення учасника
cyxob_05 Немає
Оптиміст
*****

Повідомлень: 1 459
Приєднався: May 2010
г.Киев
Skoda 120 LS>Octavia 1.6>Octavia A5 2.0 TDI (була)
Повідомлення: #9900
25-11-2016 10:23 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(25-11-2016 10:14)1.2HTP :  Виталик, да, разница есть, наверное...
Но посмотри по другому, ты собрался купить авто ( или не дай Бог какая-то худшая ситуация ), обратился ко мне, Саня займи тыщ 20 баксов, у меня нет, спросил еще у кента, тот говорит да без проблем, я тебе без жодного сумниву подтверждаю, что в четверг вечером дам тебе 20-ку, тебе в пятницу забирать авто, ты ко мне вечером в четверг, а я тебе дверь не открываю и телефон не беру ( вчера вечером особо выступлений не заметил ), мне 20-ку не дали, а я не дал тебе... я серьезный человек или пиз...н ? А если мне и не обещал никто, а я тебе просто пиз..л для красного словца как я крут ?

Так, згоден. Негарно виходить.
Але до цього ЄС не був помічений за тим, що не відповідає за свої слова..
Також потрібно розуміти, що коли нам обіцяли безвіз не було ще конфлікту на сході.
Не було потоку біженців із Сирії. І тому ЄС теж можна зрозуміти.

Пропоную не називати тебе "піз..лом" за те що ти не відкриваєш двері і на дзвінки не відповідаєш, бо у тебе є на то поважні причини! як приклад - хтось захворів, в аварію потрапив.. тобто сталось те, що ти не міг передбачити.. за це піз...олом не називають. Погодся.

Does anybody know what we are looking for...
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 141 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 5