Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
YuraM Немає
Классик
****

Повідомлень: 866
Приєднався: Jan 2012
г. Запорожье
Skoda Octavia A5 1.6 MPI
Повідомлення: #9841
24-11-2016 17:21 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(24-11-2016 16:07)Шкодчук :  Пришел - стало, пришел - стало, пришел - стало....
хужу...хуже...хуже.... только машин под окнами все больше... больше... больше... как тут тоже писали
ps
у Порошенко еще не стало - еще все в процессе Smile
ИМХО примитивный подход по принципу "пришел - стало"
То наверное "наши" к "вашим окнам" ставить стали Laughing
У нас во дворе спокойно на ночь авто поставить можно, а раньше зась. Да и так смотрю, те кто раньше на стоянку ставил, сейчас по дворам "растыкивают" (я так понимаю, авто приведено как пример благосостояния).
Цитата:у Порошенко еще не стало - еще все в процессе Smile
у него да Smile
Шукати всі повідомлення учасника
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #9842
24-11-2016 17:25 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Таки да под подъездом год назад воевали за парковку, сейчас ток 2-3 машины, все в Киев

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 520
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #9843
24-11-2016 17:26 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(24-11-2016 17:14)Lady :  .....
Вика, но по факту, Петя снова лгун...
ах да, день еще не закончен...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-11-2016 17:27 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #9844
24-11-2016 17:34 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(24-11-2016 17:26)1.2HTP :  
(24-11-2016 17:14)Lady :  .....
Вика, но по факту, Петя снова лгун...
ах да, день еще не закончен...

Саша, уже не в Пете дело - на кон поставлена честь ЕС!
Они уже дали обещание решить вопрос к концу года.
И я очень надеюсь, что они его выполнят Hello!


Українська YouControl обіцяє розкрити інформацію про офшори Курить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-11-2016 17:39 developer.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 520
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #9845
24-11-2016 18:01 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(24-11-2016 17:34)developer :  Саша, уже не в Пете дело - на кон поставлена честь ЕС!
Они уже дали обещание решить вопрос к концу года.
И я очень надеюсь, что они его выполнят Hello!
Юра, для многих, именно сейчас и именно по этому поводу, дело уже не в безвизе, дело в звездеже, как иногда пишут мои друзья, люди которых очень уважаю, дело не в "не правильном прогнозе", а дело в безответном звездеже, на жаль, в очередной раз...
А сам безвиз, как сегодня уже писали, это лакмус, как тот же "Базель", Пейпел и прочие атрибуты "красивойжизни" )))
Шукати всі повідомлення учасника
YuraM Немає
Классик
****

Повідомлень: 866
Приєднався: Jan 2012
г. Запорожье
Skoda Octavia A5 1.6 MPI
Повідомлення: #9846
24-11-2016 18:18 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(23-11-2016 17:39)cyxob_05 :  тепер щодо ринкової вартості газу.
Ціна на газ має бути ринкова! Крапка.
Пояснюю. Без ринкової ціни на газ ми не маємо права бути членом єдиного енергоринку європи. А без цього єдиного енергоринку ми б не змогли положити пісюна на лоба путіна і мусили б купувати газ в Росії, тому що власного видобутку газу у нас не вистачить на власні потреби. Ми змушені купувати газ на стороні.
Так зрозуміло?
Ще додатковий аргумент, який не був озвучений.
Я не "за взяти і поділити", але і за не такий ринок. Аргументую: КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ, Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.
Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону.
Власність зобов'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.
Держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб'єкти права власності рівні перед законом.

До речі, в інших Країнах, така стаття працює.
P.S. Не здивуюсь, як що нам скажуть, що у нас погане повітря. Ми (влада) поставили насоси на кордоні з Європою (Турцією, Росією) і поставляємо вам чисте (ароматне, свіже, можна даже для додаткового підняття ціни додавши слово - ексклюзівне), тому треба за нього додатково платити, ви ж не зможете відрізнити де Ваше повітря, а де імпортоване. І будуть такі, що скажуть, да, дійсно повітря стало краще і треба платити, бо влада ж про нас піклується.

Цитата:Попросіть бабцю на базарі продати яйця дешевше ніж продають решта, аргументуйте це тим, що кури самі несуться, що собівартість яєць надто низька, щоб продавати дорожче за фермерські. Спробуйте. Ви всі знаєте, що вам відповість бабця на базарі і куди вам треба піти.
Оце наш, так званий ринок і не тільки газу.
Я не повинен просити. Для цього і є ДЕРЖАВА. Вона повинна зробити так, щоб як що у нашому випадку про бабцю, яка "гилить" ціну заплатила таку частину податку, з якого їй не вигідно продавати по такій ціні.
P.S. Це все вже давно реалізовано і відрегульовано в нормальних країнах. До речі, мабуть і за для цього також люди виходили на Майдан.


(24-11-2016 17:34)developer :  ... на кон поставлена честь ЕС!
Они уже дали обещание решить вопрос к концу года.
И я очень надеюсь, что они его выполнят Hello!
На сколько я понял из комментариев "де яких" экспертов - "безвиз" мы почти получили или получим, но вступить он в силу только тогда, когда будет разработан механизм отзыва "безвиза" любой из стран ЕС (только когда он вступит неизвестно). То бишь, как вклад в банке, вроде и есть, но забрать сейчас нельзя - в банк введена временная администрация (мораторий Smile ). Так что всё честно.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-11-2016 18:56 YuraM.)
Шукати всі повідомлення учасника
TurboBond Немає
Клубный пловец )))
*****

Повідомлень: 2 000
Приєднався: May 2009
Sumy
AUDI A4 allroad 2.0TFSI ̶Ш̶Н̶и̶в̶а̶ ̶1̶.̶7̶i̶ O̶c̶t̶a̶v̶i̶a̶ ̶А̶5̶ ̶R̶S̶ ̶2̶.̶0̶
Повідомлення: #9847
24-11-2016 19:49 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(24-11-2016 14:59)Railnolds :  
(24-11-2016 12:59)TurboBond :  Цьому П...ку не вірю. Крапка. Курить
А какому верите?

Никакому. Курить
А вы какому? Порекомендуйте, будем верить вместе. Wink

Но брэхунам (и это при том, что я очень-преочень терпеливый!!!) и популистам веры уже нет. Повбывав бы

Два колеса возят душу, четыре - тело, а 4х4 - ещё и куда душе угодно.
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #9848
24-11-2016 19:53 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(24-11-2016 19:49)TurboBond :  Никакому. Курить
А вы какому? Порекомендуйте, будем верить вместе. Wink
Но брэхунам (и это при том, что я очень-преочень терпеливый!!!) и популистам веры уже нет. Повбывав бы
И я никакому. Невкого нам верить. Все брехуны и популисты. Так и живем.
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #9849
24-11-2016 19:58 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Ну повторяется ситуация 2010 года.... "да они все одинаковые.. а я назло всем проголосую за янкуковича"...
То, что мы не видим кандидатов, за кого голосовать, это не проблема кандидатов, это наша проблема, которая выльется в итоге в еще большие наши проблемы.
Чего все ждем? Рыцаря, который на белом коне прискачет из самых низов спасти страну?

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
TurboBond Немає
Клубный пловец )))
*****

Повідомлень: 2 000
Приєднався: May 2009
Sumy
AUDI A4 allroad 2.0TFSI ̶Ш̶Н̶и̶в̶а̶ ̶1̶.̶7̶i̶ O̶c̶t̶a̶v̶i̶a̶ ̶А̶5̶ ̶R̶S̶ ̶2̶.̶0̶
Повідомлення: #9850
24-11-2016 20:19 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(24-11-2016 19:58)Шкодчук :  Ну повторяется ситуация 2010 года.... "да они все одинаковые.. а я назло всем проголосую за янкуковича"...
А Янукович согласен??? Я удивлен Если да, то я, пожалуй, рискну. Прыгаю от радости

Хуже всё-равно не будет... Но "братва" хоть за базар "отвечает". Wink

(24-11-2016 19:58)Шкодчук :  То, что мы не видим кандидатов, за кого голосовать, это не проблема кандидатов, это наша проблема, которая выльется в итоге в еще большие наши проблемы.
Чего все ждем? Рыцаря, который на белом коне прискачет из самых низов спасти страну?

Значит, мы обречены. Скорбим

Два колеса возят душу, четыре - тело, а 4х4 - ещё и куда душе угодно.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 142 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 18