Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #9401
18-11-2016 16:26 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Міша перефразую і одразу відповім про те що людині тяжко... я чомусь з ваших постів можу зробити лише один висновок, десь такий:

"я найманий працівник на підприємстві. відпрацював місяць якісно та сумлінно, приходжу за ЗП, а мені кажуть - зараз усім важко, нічого я тобі не винен, іди собі шукай гроші в іншому місці, як хочеш так і шукай, в той же час не забувай ходити на роботу з 09 до 18 (як мінімум) і сумлінно працювати" хіба не такий висновок я маю зробити?

ОК Петя жертва агіт машини кремля. добре.
1) живимо по новому?
2) курс гривні до долара 10? (розумію факторів багато, але нічого не було зроблено для стабілізації, окрім того що ті хто при владі самі ж і розгойдували для власного збагачення)
3) корупцію подолано? хоча б 5 вироків суду по хабарникам що є держ службовцями не нижче 4 рівня...???? де? навіть не хочу згадувати жарт про спіймали-показали-відпустили
4) судова реформа?
5) податкова реформа?
6) та хай йому грець - безвіз?
7) детенізація бізнесу?
Cool нові обличча у владі?
9) верховенство права? (коли під своїх закони змінюють)
10) пенсійна реформа?
11) медична?
12) освіти?
13) боротьба з олігархами?
14) рівність усіх перед законом?

добре роблю глибокий подих
з плюсів:
- нова поліція (декілька разів спілкувався - навіть натяку на хабар) Respect але з уходом Хатії боюсь що і цього не буде.. подивимось
- армія! Respect нова форма, більші оклади...
- що ще? нагадайте, зараз згадати не можу (не сарказм)
- згадав - трішки дороги поремонтували. плюсик. питань не має

я розумію що реформи це не швидкий шлях. Польща 15 років без війни йшла... але тупе збільшення тарифів за зрівнялівка пенсій то не реформи... петя відповідальний за кожне своє призначення. за кожного депутата від БПП та голову обл адміністрації. як директор відповідальний за все підприємство...

чому я сплачую податки а Ніконов ні?

чому в батька пенсія як була 2031 4 роки тому так така сама і є? з трудовим стажем більше 50 років, а в тих у кого мінімалка вона зрастає?
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #9402
18-11-2016 16:37 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Основатели Украинского института будущего Тарас Березовец, Юрий Романенко, Анатолий Амелин представили результаты социологического опроса "Два года президенства Петра Порошенко".
июнь 2016

...
   

Товарищи, шо ж Вы на Михаила напали?

m.dreval - не одинок,
17,2% опрошенных на вопрос о том, кто несет ответственность за ситуацию в стране, ответили, что ответственность несет народ Украины...

а так, каждый может найти себе личного козла отпущения из рисунка...


(18-11-2016 16:25)TEZEY :  або віддати безкоштовно дитину в садочок, не можуть віддати дітей до школи не заплативши побори

У нас дитсадок... Оболонський р-н.... ще з часів союзу вікна стояли...
В цьому році всі поміняли... паркан розвалений бетонний теж з тих часів - поставили новий в цьому році....
Так це не периферія... це столиця... і з 1991 року не могли поміняти вікна... або поправити паркан...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-11-2016 16:45 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #9403
18-11-2016 16:46 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-11-2016 15:11)Gonzalez :  
(11-11-2016 18:39)pup :  Тот безвиз, что планируется, наверно лучше бы и не было.
Так оформил визу дома и поехал, а при "безвизе" надо предъявить почти те же документы, но на границе.
Т.е. если дома отказали, ну плохо...а так откажут на границе.
Скатался на границу, потолкался и обратно.
(это не я выдумал, это молдаване объяснили)
Визы не запретят. Сможете по старинке получить визу, если захотите, если есть опасения, что не пустят.

Та надуманные это опасения - вот инфа о том как реально работает безвиз:
Готуємося до безвізового режиму. Як це працює в Молдові й Боснії Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #9404
18-11-2016 16:47 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Все дебаты закончатся сразу после реальной средней зп $500+...... и в этом и есть корень недовольства, имху,а политика пусть останется для политиков.
При таких доходах у населения кардинально меняется зрение на все коррупционные схемы,потому как появляются личные заботы по собственному благосостоянию,а так чем еще заниматься как не перемывкой всех новостей подряд.

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #9405
18-11-2016 16:49 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Начнем частями. Те молее Вы - юрист.

(18-11-2016 16:26)LUPUS :  3) корупцію подолано? хоча б 5 вироків суду по хабарникам що є держ службовцями не нижче 4 рівня...???? де? навіть не хочу згадувати жарт про спіймали-показали-відпустили
4) судова реформа?

Прчитал здесь:

Сколько чиновников в Украине осуждены за коррупцию?

и здесь:

Стало известно, сколько высокопоставленных взяточников понесли наказание

Делаю вывод: ответственность делят следственные органы вроде прокуратуры, которая безалаберно готовит материалы дел, и суды, которые не стремятся наказывать виновных.

Безалаберность или от лени, или от незнаний. Это понятно. А вот суды. Судебная реформа.

Какое Ваше мнение, в чем проблема с судебной реформой?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-11-2016 16:52 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 520
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #9406
18-11-2016 16:53 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(18-11-2016 16:37)Шкодчук :  \

...


Товарищи, шо ж Вы на Михаила напали?

m.dreval - не одинок,
17,2% опрошенных на вопрос о том, кто несет ответственность за ситуацию в стране, ответили, что ответственность несет народ Украины...
Шкодчук, так Вы же не дочитали или не дописали )))
Народ Украины что допускает таку владу , все же по-другому звучит )))
Нет количества опрошенных...
Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #9407
18-11-2016 16:54 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Джентльмены, тема-то у нас о шагах к восстановлению и процветанию. Так что хочу сказать пару слов о тех положительных изменениях (в Киеве, во всяком случае), которые сразу бросаются в глаза. Мотался сегодня по городу (в основном по центру, где работаю) и был приятно удивлен информативностью табличек, указывающих названия улиц их направления. Раньше как-то сложно было ориентироваться в городе, особенно после многочисленных переименований привычных уже названий. Также и в метро - таблички, схемы тоже как-то незаметно стали выразительнее и информативнее. Теперь в городе легко и просто добраться до нужного места и найти нужный адрес. Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-11-2016 16:58 developer.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #9408
18-11-2016 16:59 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Михайло щодо судової реформи
1) небежання змін у провладної частини суспільства. депутати і ті хто з ними не зможуть "вирішувати" свої питання.
2) відсутність політичної волі у президента на такі дії...
3) чинні судді та працівники судової системи створюють сильне лоббі аби не дати змінам наступити... бо втратять доходи) можу допустити що вони діляться з тими хто приймає рішення/закони...
ось основні гальма
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #9409
18-11-2016 17:00 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(18-11-2016 16:53)1.2HTP :  
(18-11-2016 16:37)Шкодчук :  \

...


Товарищи, шо ж Вы на Михаила напали?

m.dreval - не одинок,
17,2% опрошенных на вопрос о том, кто несет ответственность за ситуацию в стране, ответили, что ответственность несет народ Украины...
Шкодчук, так Вы же не дочитали или не дописали )))
Народ Украины что допускает таку владу , все же по-другому звучит )))
Нет количества опрошенных...

Так я ж, вроде, ссылку дал... чтоб каждый мог прочитать...




Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-11-2016 17:05 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #9410
18-11-2016 17:01 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(18-11-2016 16:03)m.dreval :  Уважительно отношусь к Згуровскому и ИПСА КПИ, но судя по табличке с углами, шансы на реформы у Украины закончились вместе с аннексией Крыма?
А почитать внимательно...))) Первых три рисунка это при Януковиче... С углом в 180))) Помните, чем он закончил? Аннексия Крыма с углом в 90, Вы же не будете отрицать, что то как действовала тогда власть далеко не все поддерживали)))... Дальше, просто фактаж... ожидания + действия, ни что не мешало и не мешает власти изменить этот угол, и действовать так как ожидает от нее общество... но объективно с каждым следующим шагом это сделать все труднее). А проводить реформы сейчас, ломая общество через колено для власти подобно самоубийству... Цугцванг, и от сюда эти "популистские" законы для вкладчиков "Михайловского", которые инициирует и проводит власть, чтобы снять сиюминутную напряженность в обществе за счет будущего)))

Disclaimer: Пост написан в рамках выполнения плана "Шатун".
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-11-2016 17:06 WhiteBear.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 129 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 46