Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #9391
18-11-2016 14:55 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(18-11-2016 14:04)Zloy_suslik :  Тема для раздумий

Из статьи:

Цитата:НБУ, як регулятор, часто заплющував очі на таку діяльність банку.

Из другой статьи:

Как сообщалось ранее, НБУ сообщил о принятом решение об отнесении банка "Михайловский" к категории неплатежеспособных за проведенные банком сомнительные операции с депозитами физических лиц 23 мая, поздно вечером.

По информации НБУ, банк был проблемным с 23 декабря 2015 года и вел работу с НБУ относительно урегулирования ситуации. 20 мая председатель правления банка "Михайловский" Игорь Дорошенко покинул пост. В этот же день банк под прикрытием технического сбоя ограничил доступ куратора к базе данных и провел ряд сомнительных операций по вкладам физлиц, увеличив нагрузку на Фонд гарантирования на 1 млрд грн - до 2,6 млрд грн.

Впоследствии владелец банка Виктор Полищук, которому также принадлежит сеть магазинов бытовой техники "Эльдорадо", сообщил, что за несколько дней до признания банка "Михайловский" несостоятельным продал свою долю в капитале банка группе инвесторов - физических лиц. Экс-председатель правления банка Игорь Дорошенко с 23 мая занял пост главного исполнительного директора кипрского холдинга PT Platinum Public Ltd, который владеет "Платинум Банком".
l

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #9392
18-11-2016 15:00 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(18-11-2016 14:04)Zloy_suslik :  Тема для раздумий

Название статьи:
"Українці заплатили 1,2 мільярда за "тих хлопців" і Порошенка. Чому це так?"

Не совсем понял, а что конкретно Порошенко вменяет автор статьи по делу этого банка?

ps
ИМХО жидковатая статья...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-11-2016 15:01 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #9393
18-11-2016 15:12 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Іще цікаво:

Цитата:А чи будуть покарані винні?

Навряд чи. В Україні дуже мало подібних прецедентів. "Глава банку заарештований, буде засуджений, вкрадені гроші будуть знайдені, вилучені, використані для виплати вам (вкладникам, ЕП) ", — обіцяв Порошенко.

Минуло з того часу уже кілька місяців, але гроші не знайдені. Главу банку дійсно заарештовано, проте ще не очевидно, що його буде засуджено. Більшість опитаних ЕП банкірів вважають, що глава банку навряд чи отримає обвинувачувальний вирок, оскільки "занадто багато знає і може розповісти на суді".

Не виключно, що його зізнання можуть привести, в тому числі, до нинішніх представників нинішньої влади.

А де власник банку?

Це достовірно невідомо. Правоохоронці стверджували, що Віктор Поліщук залишив Україну. Сам Поліщук спростовував цю інформацію.

Принаймні, нам точно відомо, що він на свободі. Враховуючи, що Поліщук виступав переговірником від Петра Порошенка в процесі придбання телеканалу "112", важко уявити, що правоохоронці зможуть його покарати.

Але ж було заарештовано ТРЦ "Гуллівер", який належить Поліщуку…

Цей арешт більше схожий на політичний. По-перше, скоріше за все Поліщук не є власником цього ТРЦ і арешт доведеться зняти.

По друге, цей об’єкт може також бути забезпеченням за кредитами, наданими державними банками. Кілька років тому "Ощадбанк" видав компанії "Три О", яка управляє столичним ТРЦ "Гулівер" 460 млн дол.кредиту

Вартість цього об’єкту сьогодні навіть не покриє збитки держбанків від неповернених кредитів. Звичайно у Поліщука є інше майно, наприклад ТОВ "Техенерготрейд" — мережа магазинів "Ельдорадо", проте у неї так само є великі борги.

Загалом, важко пояснити дії ГПУ.

Написано так:

Виновные будут наказаны вряд-ли. Виновный сидит, но что он будет осужден еще не очевидно. Обвинительный приговор он получит вряд-ли. Где собственник банка доподлинно не известно. Сорее всего Полищук не собственник Гуливера. Объект может быть обеспечением...

Но все сделано для того, чтобы пониматься почему то так:

Виновные НЕ будут наказаны. Виновный сидит, но он гарнтировано НЕ будет осужден. Обвинительный приговор он НЕ получит. Где собственник банка известно, но не выгодно говорить. Стопроцентно Полищук не собственник Гуливера. Объект скорее всего есть обеспечением...

Facepalm


(18-11-2016 14:55)LUPUS :  
(18-11-2016 12:57)m.dreval :  
(18-11-2016 10:35)LUPUS :  може таке підкинути:
Цитата:- 800 грн електроенергіяЗ тих 800 грн:- 60 грн на обленерго - 15 грн Укренерго- 700 грн виробникам, з яких:- 350 грн Енергоатому- 280 грн Тепловій генерації, з яких- 200 грн Дтек, з яких- 70 грн на погашення боргів та євробондів Дтек.

Добре, дякую. Що я тут повинен побачити?

вже нічого
я все зрозумів
Міша я не проти боротьби з нитіками та вишиватою. тільки за. проте треба і честь знати
не треба розповідати що все добре і весь світ в рожевих окулярах

якби ви писали об"єктивно то питань би не було.
але останнім часом мене особисто темничкі з банкової вже напружують
Слухайте, а чого Ви одразу псіхуєте? Я дійсно в цьому николи не розбирався, не розбираюся, і якби не Ви, то й не планував би розбиратеся. Якщо хочете, зоб ми щось обсудили, то, прошу, розказуйте на що я повинен звернути увагу?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-11-2016 15:19 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #9394
18-11-2016 15:24 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(18-11-2016 14:55)LUPUS :  вже нічого
я все зрозумів
Міша я не проти боротьби з нитіками та вишиватою. тільки за. проте треба і честь знати
не треба розповідати що все добре і весь світ в рожевих окулярах

якби ви писали об"єктивно то питань би не було.
але останнім часом мене особисто темничкі з банкової вже напружують

+100000. Я насправді не був таким ненавистником Петі, допоки Михайло не визвав зворотьньої реакції молінням та возхвалянням. Їй Богу нагадує моління в парашкі на пукіна. Тільки там молятся майже всі а тут лише пара.

Що особисто до мене, то я вважаю його дійсно одним з кращих президентів України але це не означає що він хороший. Просто кращий від інших і все. Але що до своєї роботи, то він справляється на трієчку притом з великим натягом.

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-11-2016 15:25 TEZEY.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #9395
18-11-2016 15:30 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(18-11-2016 14:55)LUPUS :  а для затравки ще одне питання
ви тут казали що влада нам нічого не повинна ... все самі маємо робити
так от... якщо воно є так і влада то не наймані менеджери, яких обирали за певні "обіцянки" передвиборчі програми, а "ліві особи на яких не треба звертати уваги" то якого ляда я маю сплачувати податки? от в вересні я сплатив більше 10000 грн НДФЛ та ВЗ
питання згідно вашої теорії кому і за що?
дякую
тільки прошу відповісти по суті а не з шпори про гарного петю
Hello!

Коротеньке оповіданнячко:

Цитата:Тынский двор - Унгельт

Один из важнейших исторических объектов Праги: возник, скорее всего, в 11-м веке и представлял собой огороженный стеной («тыном») двор для купцов-торговцев и сбора налога – «унгельта».

Характерный образ тогдашнего Унгельта дополняли тысячи купеческих повозок: немецких, польских, русских, венгерских, венецианских, голландских, французских, греческих, армянских, турецких и арабских с невероятным количеством товаров. Каждый, кто переступил порог купеческого двора, автоматически попадал под королевскую охрану.

Случалось так, что какой-то купец хотел съэкономить, не заплатить унгельта. И он оставался ночевать за пределами огороженного двора. Но по дивному стечению обстоятельств ночью на такого купца нападали разбойники, и он лишался всего товара...

К чему это я?...
А!... К налогам!

Ви можете спробувати не платити податки - це Ваше право. Головне. щоб "розбійники" на "забрали Ваш товар".


(18-11-2016 15:24)TEZEY :  Що особисто до мене, то я вважаю його дійсно одним з кращих президентів України але це не означає що він хороший. Просто кращий від інших і все. Але що до своєї роботи, то він справляється на трієчку притом з великим натягом.

О! Золоті слова! Я навіть порушу обєт неспілкування і відреагую на Ваш пост.

А от Петя як особистость - мені зовсім індеферентний. Я своїми словами захищаю тут не Порошенко, не Банкову і не владу. А я прагну Вам всім дати зрозуміти, що Ви, можливо, маєте щас найкраще, щр мали за всю історію незалежності України. Не генія, не лідера нації, але президента. який поки глобально що все робить правильно, та в потрібному для розвитка нашої держави напрямку.

А своєю зрадою, недовірою, скигленням, чи просто неприйняттям його, як особи Ви самі своїми руками приведете до влади проросійского кандидата, який розверне країну навпаки.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-11-2016 15:39 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #9396
18-11-2016 15:41 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

А що робити коли сплатив всі податки, а розбійники все рівно забрали твій товар?

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #9397
18-11-2016 15:42 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Міша, ок поясню
1) не треба розповідати всім і кожному як їм жити, як думати, від кого і що вимагати
2) звертати увагу не лише на плюсики а й на МІНУСИ влади. поясню як це виглядає в моїх очах:
"пашинській пі@дить гроші. всі про це кричать. Міша каже що Петя хороший! Пашинський вже сина підключив до процесу бо сам не встигає все зпи@дити.... петя хороший. петя знімає пашинського - ВАУ який петя хороший що зняв корупціонера"... ну десь так. а на справді - петя ще той п@ц. я, як юрист досі не можу заспокоїтись з призначення ген прокурора, під якого міняли закон...
3) щодо тарифів, ЗП і іншого... може у вас ЗП гарна, але казати всім і кожному що у нас все добре а ми цього не розуміємо... яку реакцію ви очікуєте? мені особисто хочеться такого речника спіймати і відправити кудись на переферію на пару тижнів подивитись як ви там заробите...

щодо київенерго і тарифів раджу звернути увагу на ланцюг
міністр енергетики-голова комісії регулювання енергетики (лінь шукати її правильну назву)-ДТЄК
який будинок з"явився у голови комісії перед прийняттям рішення про підвищення тарифів на світло та опалення і гарячу воду... і т.д. і т.п. співставити з датами звернення вимоги до ДТЄК по погашенню євробондів Wink


(18-11-2016 15:41)TEZEY :  А що робити коли сплатив всі податки, а розбійники все рівно забрали твій товар?

+100500 Respect
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-11-2016 15:43 LUPUS.)
Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #9398
18-11-2016 15:44 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Cегодня в Латвии выходной была возможность посмотреть и почитать хороший материал. Весь тот треш, который здесь последние 100 страниц имеет мало общего с будущим Украины. Просить его закончить бесполезно, но тем кто серьезно хочет подумать над будущем рекомендую прочитать следующее материалы свежего "Форсайта"
В Украине очень мало "Think tank". Я не могу даже правильно это перевести, но это как-бы независимые центры аналитики и выработки решений. Я хочу отметить два "Форсайт" ректора КПИ Згуровского на базе ИПСА КПИ (в свое время я два года учился в этом институте) и "Институт будущего Украины" Романенко и Ко.
На этой недели была третья презентация Форсайта
Материал прогноза на 2020-2030 на английском
Здесь ПРЕЗЕНТАЦИЯ НА ЮТЮБЕ

Ниже, отмечу интересные моменты (стр. 150 документа)
[attachment=89860]

Это вариации основных направлений развития будущем Украины... Мы сейчас по мнению авторов в сценарии "Консервация кризиса" с вероятность 60-70%, но Згуровский сказал во время презентации, что вероятность на сейчас в ноябре 70-80% )

Кроме того заслуживают внимания страницы 170-173 документа.
На них нужно остановиться подробно, они показывают почему почему эта власть обречена), несмотря на "секту розовых очков"
[attachment=89861]
[attachment=89863]
[attachment=89864]

Суть в формуле векторов (как символично с учетом здесь любят рассуждать о векторах)))
|R| = |G| + |S| cos α + KS (|G| + |S|)2 cos α ; α ! [0.180].
где вектор R (вектор реформ) зависит от угла α между вектором действий власти G и вектором ожиданий и действий гражданского общества S и коэффициентом синергии KS
Так, вот чтобы что-то получилось угол между векторами должен быть менше 90 градусов, когда угол 90 и больше, начинается апатия, когда приближается к 180 начинается революция... посмотрите рисунки в таблице 5.6 на страницах 170-173 документа за события 2014-2016 года угол везде больше 90... а ближе к октябрю 2016 он уже ближе к 180)))
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-11-2016 15:46 WhiteBear.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #9399
18-11-2016 16:03 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(18-11-2016 15:42)LUPUS :  Міша, ок поясню
1) не треба розповідати всім і кожному як їм жити, як думати, від кого і що вимагати
Добре. Я буду мовчати.

(18-11-2016 15:42)LUPUS :  2) звертати увагу не лише на плюсики а й на МІНУСИ влади. поясню як це виглядає в моїх очах:
"пашинській пі@дить гроші. всі про це кричать. Міша каже що Петя хороший! Пашинський вже сина підключив до процесу бо сам не встигає все зпи@дити.... петя хороший. петя знімає пашинського - ВАУ який петя хороший що зняв корупціонера"... ну десь так. а на справді - петя ще той п@ц. я, як юрист досі не можу заспокоїтись з призначення ген прокурора, під якого міняли закон...
Я буду мовчати.
Але, якби не мовчав, то ніколи б не дослухався Вашої поради. По-перше більшість гівна, яке зараз ллється як на президентв, так і на владу, ллється з російських темників. 90 відсотків мінусів Порошенка йде звідти. Я не буду допомагати Росії.

По-доуге, країні зараз тяжко. Тяжко кожній людині. Але так налаштована людина, що коли їй тяжко, то вона перекладає вину на інших, шукає в діях когось, а не в своїх власних, виправдання. Тому мінуси вона бачить дуже чітко, а плюси не помічає. В цій ситуації, щоб людину підбадьорити, треба їй казати про похитивне, а не нагнітати атмосферу негативним.

Тільки не треба мені згадувати про страуса і пісок, я розумна людина і досить ясно бачу проблеми нашої країни.

(18-11-2016 15:42)LUPUS :  3) щодо тарифів, ЗП і іншого... може у вас ЗП гарна, але казати всім і кожному що у нас все добре а ми цього не розуміємо... яку реакцію ви очікуєте? мені особисто хочеться такого речника спіймати і відправити кудись на переферію на пару тижнів подивитись як ви там заробите...
Я буду мовчати.
Але я ніколи не казав, що в Україні добре. Навпаки, я припускаю, що тяжко буде іще років 15. Це якщо брати ту ж саму Польщу за приклад. Тому нам ще пахати і пахати. терпіти та терпіти.

П.С. Навіть цікаво, як би Вам вдалося мене відправити на периферію?
[/quote]


(18-11-2016 15:42)LUPUS :  
(18-11-2016 15:41)TEZEY :  А що робити коли сплатив всі податки, а розбійники все рівно забрали твій товар?

+100500 Respect

Народ, допоможемо TEZEYу хто чим зможе?


(18-11-2016 15:44)WhiteBear :  Так, вот чтобы что-то получилось угол между векторами должен быть менше 90 градусов, когда угол 90 и больше, начинается апатия,

Уважительно отношусь к Згуровскому и ИПСА КПИ, но судя по табличке с углами, шансы на реформы у Украины закончились вместе с аннексией Крыма?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-11-2016 16:14 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #9400
18-11-2016 16:25 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(18-11-2016 16:03)m.dreval :  Народ, допоможемо TEZEYу хто чим зможе?

Я, не потребую твоєї допомоги, але дякую за наміри. Я говорю про простих людей з перефирії, які сплачують податки, але не можуть навіть подати заяву в поліцію ( в разі крадіжки ), або віддати безкоштовно дитину в садочок, не можуть віддати дітей до школи не заплативши побори ( бо держава виділяє грошей стільки шо школи б по селах вже давно порозвалювалися - повірь я знаю що я кажу) , не можуть підти до лікаря безкоштовно. А податки повинні сплачуватися в першу чергу на соціальні потреби а не на утримування роздутого до неможливості апарату влади.

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 129 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 39