Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 520
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #9161
14-11-2016 18:25 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Извините, отвлекся, картошку перебирал, сам Smile
(14-11-2016 16:16)m.dreval :  А скажи, Саша, эти деньги этим чиновникам где-то рисуют? Или это те деньги. которые им заносят в конвертах такие же украинцы ка ты да я? Те самые люди, которые ездят с тобой и мной одними дорогами Киева и Днепра?
Так ты еще и заносишь ? уууу ты какой Smile
А теперь чуть серьезней
На то что занесут простые украинцы как ты Smile , ну ладно да я, можно купить Кэмри из примера выше, ну дом отстроить в селе, но не дворец Конче, не пяток Рэнжей, не пару катеров и вертолетов... это просто как примеры и асоциации
Это другой уровень, это распил гос бабла, либо лоббирование законов и интересов на высшем уровне, а это к простым украинцам не очень относится...
И с первым тоже нужно бороться, а в первую очередь со вторым.
А как с этим бороться ? Нужны простые налоги, простые законы, абсолютная прозрачность всех гос денег и движений по ним, а так же по всем госслужащим и не только.
Простой пример, приходит груз на таможню, его можно растаможить по 2 доллара за кило и по 12 долларов, оба варианта с точки зрения закона правильны, груз можно описать как одной так и второй категорией, ты по сколько захочешь таможить ? И будет ли твой товар конкурентный на рынке если ты его растаможишь по 12 ? Вот так вот, нет единого четкого ответа во многих законах, везде есть вилки и уходы, а должна быть однозначность...
Это не говоря уже о том, что тот кто может надавить сверху, растаможит телефоны как зеленый горошек...
Откуда взяться рынку ? И так во многом.
Вот до сих пор не пойму зачем сертифицировать товар который имеет европейские сертификаты качества ? Это очень нужно ?
Вот и говорю что нужно менять законы, упрощать по максимуму, убирать влияние человеческого фактора везде где это возможно !
И вот теперь
(14-11-2016 17:19)m.dreval :  Присоединяйтесь!
А что у нас Президент один в поле воин ? Взял так себе выбрался и давай назначать послов ?
Президент до того, в первую очередь руководитель партии, так и называется Блок ПП или Солидарность уже запутался, учитывая присоединившихся вроде как самая крупная фракция в Раде.
Чеж не руководит, че фракция-партия законы правильные и нужные не делает ? Чего не упрощают и не голосуют ?
Ах да, это не его обязанность, его обязанность послов назначать да конфеты считать...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-11-2016 18:28 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника
WhiteBear Немає
Власник "евробляхи"

Повідомлень: 993
Приєднався: Jul 2007
Riga, Latvia-Tallinn, Estonia
BMW i3 60Ah; Mazda CX-5 2.2D
Повідомлення: #9162
14-11-2016 18:31 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Delete


(14-11-2016 18:25)1.2HTP :  ...Ах да, это не его обязанность, его обязанность послов назначать да конфеты считать...
Он еще на швейной машинке умеет... и письма красивые писать субъектам хозяйственной деятельности. Пример честной конкуренции и невмешательства в хоздеятельность.)))
Президент Петро Порошенко надіслав листа голові правління ПАТ "Державний ощадний банк України" Андрію Пишному, в якому звернувся до керівництва банку невідкладно переглянути рішення про стягнення комісії за оплату комунальних послуг.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-11-2016 18:47 WhiteBear.)
Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #9163
14-11-2016 19:49 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-11-2016 18:25)1.2HTP :  Вот и говорю что нужно менять законы, упрощать по максимуму, убирать влияние человеческого фактора везде где это возможно !

+100! Абсолютно солидарен с твоей позицией, Саша Дружба
Не пойму только почему наш друг Миша так упорствует и поет старую песню о том, что начинать "перестраиваться" нужно с себя Дятел
Может, ему из Европы виднее (никакого намека на сарказм)? ХЗ Hello!


(14-11-2016 17:24)developer :  
(14-11-2016 12:36)developer :  
(13-11-2016 22:36)m.dreval :  С Молдовой, думаю, будет тоже все ясно.

Более чем - "правильным" путем идут товарищи:
Новий президент Молдови хоче розпустити парламент та змінити конституцію
Неужели молдоване все это безропотно проглотят? Facepalm

Таки нет, как бы у них Евромайдан не начался - все к тому идет:
У Кишиневі протести через перемогу Додона, вимагають третього туру виборів Курить

И у болгар тоже еще не все потеряно: Польські експерти про вибори у Болгарії Курить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-11-2016 19:54 developer.)
Шукати всі повідомлення учасника
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #9164
14-11-2016 21:52 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-11-2016 19:49)developer :  Польські експерти про вибори у Болгарії Курить


Де що там перечитав і таке враження, що це не польське, а армянське радіо...

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-11-2016 21:55 Sozercatel.)
Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #9165
15-11-2016 09:20 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

2) звертається з посланнями до народу та із щорічними і позачерговими посланнями до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України;

Ну что что, а попи..ть он умеет

3) представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України;

4) приймає рішення про визнання іноземних держав;

5) призначає та звільняє глав дипломатичних представництв України в інших державах і при міжнародних організаціях; приймає вірчі і відкличні грамоти дипломатичних представників іноземних держав;

согласен - дурне діло не хитре

6) призначає всеукраїнський референдум щодо змін Конституції України відповідно до статті 156 цієї Конституції, проголошує всеукраїнський референдум за народною ініціативою;

не призначено ні одного - хоча б наприклад якщо призначив би про зменшення верховної ради і кабінету містрів у двічі було мабуть більше 90%

7) призначає позачергові вибори до Верховної Ради України у строки, встановлені цією Конституцією;

не призначив - бо верховна рада в нас дуже чесна особливо як подивитися на їх декларації ( не подумай що я заздрю - люди які бізнесмени це одне а звідки у державних діячів працюючих на зарплату скільки?)

8 ) припиняє повноваження Верховної Ради України у випадках, передбачених цією Конституцією;

читай відповідь на пункт7

9) вносить за пропозицією коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України, сформованої відповідно до статті 83 Конституції України, подання про призначення Верховною Радою України Прем'єр-міністра України в строк не пізніше ніж на п'ятнадцятий день після одержання такої пропозиції;

зараховано

10) вносить до Верховної Ради України подання про призначення Міністра оборони України, Міністра закордонних справ України;

може згадаємо про Іловайск і Дебальциве - та ще про підставу білоцерковської дивізії яку наказом (або зрадницьким або не професійним але я більше вважаю перше) було виставлено в чистому та просто знищену ворогом . Може хтось покараний???

11) призначає на посаду та звільняє з посади за згодою Верховної Ради України Генерального прокурора України;

Скільки вже прокурор на своїй посаді? де розкриті справи - арешти гучні були а де вони доведені до логічного завершення " Вор должен сидеть в тюрьме" (с)(Жиглов)

12) призначає на посади та звільняє з посад половину складу Ради Національного банку України;

наскільки змінився курс за його правління - що змінена голова нацбанку, яка тримає гроші не в банку і не в національній валюті?

13) призначає на посади та звільняє з посад половину складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення;

де у нас в районі бойових дій українське телебачення і радіо? поїдьте туди і ви здивуєтесь якістю російського ТВ і майже повною відсутностю нашого.

14) вносить до Верховної Ради України подання про призначення на посаду та звільнення з посади Голови Служби безпеки України;

служба безпеки на місцях як і раніше займається тим шо шукає з кого збити бабоси. Особисто знаю " бывшего Смотрящего" який ще тоді коли ходив з бригадою і збивав бабло з кіосків навчався заочно в юридичному а зараз працює в СБУ притом за перший рік купив Х5 а потім через півроку поміняв на Х6 про решту я мовчу... Я розумію що змінити це важко - але поки не бачу реальних потугів.

15) зупиняє дію актів Кабінету Міністрів України з мотивів невідповідності цій Конституції з одночасним зверненням до Конституційного Суду України щодо їх конституційності;

може не було поводів але я не пригадую жодного його подання

16) скасовує акти Ради міністрів Автономної Республіки Крим;

я не знаю як він скасував рішення про приєднання криму до рашки але шось таки вони поки що там і наскільки я знаю щось нема тисяч позовів до міжнародних судів, може поки що, але все ж таки

17) є Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України; призначає на посади та звільняє з посад вище командування Збройних Сил України, інших військових формувань; здійснює керівництво у сферах національної безпеки та оборони держави;

як би не волонтери то навіть не хочу думати про те що було б з нашою армією. Особисто брав участь не в одному "зборі" нашого бійця туди, також не раз тут ремонтували авто для атовців та не раз відправляв туди запчастини. ТОму скажу одне , як головнокомандувач -він гімно..

18 ) очолює Раду національної безпеки і оборони України;

Національна безпека у нас дуже храмає а оборона ще гірше. І те і інше тримається на героїзмі та патріотизмі наших простих людей які захищать нашу країни не завдяки як то кажуть а во прєкі ( нажаль зачастую ціною свого життя)

19) вносить до Верховної Ради України подання про оголошення стану війни та у разі збройної агресії проти України приймає рішення про використання Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань;

до цих пір нічого не зроблено - бо тоді не дадуть кредитів а вони ж он як треба щоб розтягти їх по кишеням..

20) приймає відповідно до закону рішення про загальну або часткову мобілізацію та введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях у разі загрози нападу, небезпеки державній незалежності України;

у нас навіть не об"явлений військовий стан на сході країни

21) приймає у разі необхідності рішення про введення в Україні або в окремих її місцевостях надзвичайного стану, а також оголошує у разі необхідності окремі місцевості України зонами надзвичайної екологічної ситуації - з наступним затвердженням цих рішень Верховною Радою України;

вирубка лісів в карпатах продовжуєть повним ходом з порушенням всіх технологій і це надзвічайна екологічна ситуація бо це повенні ссуви селі і т.д. - і шо? ну ще згадаймо про бурштин і такого багато...

22) призначає на посади та звільняє з посад третину складу Конституційного Суду України;

тут нема питаннь

23) утворює суди у визначеному законом порядку;

ГИИИ - згадалися наші "бідні" судді колядники і т.д. де хоть один покараний?

24) присвоює вищі військові звання, вищі дипломатичні ранги та інші вищі спеціальні звання і класні чини;

у нас генералів у шестеро раз більше ніж в США . але чомусь вони дбають тільки про свої статки а не про свої обов"язки - і зновю повторюсь розжалуваний хоч один генерал після неймовірно тяжких втрат на сході? ( При Сталіні було б ростріляно не одного - тільки не думай що я його фанат)

25) нагороджує державними нагородами; встановлює президентські відзнаки та нагороджує ними;

і знову скільки нагороджено генералів та офіцерів вищого рангу, а скільки тих хто дйсно робив подвиги як я вже писав " не благодаря а во преки". ну про героя Надю я взагалі мовчу.

26) приймає рішення про прийняття до громадянства України та припинення громадянства України, про надання притулку в Україні;

згоден, та тут і нема нічого особливого.

27) здійснює помилування;

також стандартна процедура.

28 ) створює у межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України, для здійснення своїх повноважень консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи і служби;

от допоміжних служб у нас в країні вже стільки що не хватає на них працюючих як кажуть " на одного с сошкой сім з ложкой"

29) підписує закони, прийняті Верховною Радою України;

стандарт

30) має право вето щодо прийнятих Верховною Радою України законів (крім законів про внесення змін до Конституції України) з наступним поверненням їх на повторний розгляд Верховної Ради України;

стандарт

31) здійснює інші повноваження, визначені Конституцією України.

ні про що тому що сюди можна списати всі його гріхи ...


Отже проаналізувавши ці дії виходить з більшою половиною він або не справляється в загалі або погано або частково Hello!

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-11-2016 09:25 TEZEY.)
Шукати всі повідомлення учасника
Lokki2006 Немає
Алень

Повідомлень: 1 970
Приєднався: Sep 2009
Киев, Москва
Honda Accord 7, 2.4 executive, Nissan Primera 2.0 CVT (жена). Были немцы всех сортов и расцветок.
Повідомлення: #9166
15-11-2016 11:02 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

TEZEY, всё по полочкам разложил. (коррупция, кумовоство, распил и схемы - главные претензии).
Я бы ещё добавил, что с Президента и команды, которые пришли к власти на таком депозите доверия и НА КРОВИ, спрос и ожидания намного выше чем когда-либо.
Не за такую власть и президента стоял Майдан.
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #9167
15-11-2016 11:12 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Троллинг lev.GOD .Trolling, 80th level!
Центр Занятости открыл точку на Майдане в метро.
Приехал войлок за 120 грн постоять за то, что работы нет, а тут на тебе наааа и сервис и работа.Mr. GreenMr. Green

   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #9168
15-11-2016 11:57 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Польша раскритиковала «гонор ЕС» и выступила за безвиз для Украины Respect

"По предварительным данным, среди стран Европейского Союза наибольшее сопротивление отмене виз для украинцев проявляют Франция и Германия."

Однако: Франція підтримує надання безвізового режиму Україні - посол Курить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-11-2016 12:48 developer.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #9169
15-11-2016 12:02 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-11-2016 18:19)TEZEY :  Поскольку с телефона очень неудобно да собираюсь в спортзал, то отвечу пока только на 1й пункт . Хотя я лично его не веню, но по твоей "технологии" безопасность страны очень пострадала и при этом мы лишились больших территорий и имеем вооруженный конфликт который не решается пока никак.

Мне тоже сегодня надо бы самому картошку перебрать, потому как реформы шоколадного президента до моего места жительства уж точно не дойдут, поэтому сегодня возражу только на несколько пунктов. К остальным вернксь завтра.

Итак, пункт 1.
Ты аменяешь в вину Порошенко, что "безопасность страны очень пострадала и при этом мы лишились больших территорий и имеем вооруженный конфликт который не решается пока никак.".

Я протестую, так как реальный подрыв безопасности и фактическое упраздение армии (отмена призыва) состоялись при Януковиче. Порошенко как раз наоборот, сумел на пустом месте хоть что-то восстановить. Территорий мы решились также до его избрания, и как показывают факты, операция по оккупации Крыма готовилась Россией гораздо заранее 2014 года. Почему к этому не готовились и не принимали меры, если об этом знали - вопрос также скорее к Януковичу. Вооруженный конфликт также начал не Порошенко, а Путин. А Порошенко как раз заслуга скорее состоит в том, что российские танки остнановились там, где сейчас остановились, и их не пришлось останавливать в 100 км под Киевом, как в свое время пришлось Саакашвили под Тбилисси.


(15-11-2016 09:20)TEZEY :  6) призначає всеукраїнський референдум щодо змін Конституції України відповідно до статті 156 цієї Конституції, проголошує всеукраїнський референдум за народною ініціативою;

не призначено ні одного - хоча б наприклад якщо призначив би про зменшення верховної ради і кабінету містрів у двічі було мабуть більше 90%

Я протестую.

Оприлюднено наказ Президента про дострокові вибори Ради


(15-11-2016 09:20)TEZEY :  10) вносить до Верховної Ради України подання про призначення Міністра оборони України, Міністра закордонних справ України;

може згадаємо про Іловайск і Дебальциве - та ще про підставу білоцерковської дивізії яку наказом (або зрадницьким або не професійним але я більше вважаю перше) було виставлено в чистому та просто знищену ворогом . Може хтось покараний???

Я протестую. На війні, чка на війні. Не буває перемог без поразок. Звернемося до історії. Книжки про Брестську фортецю та її героїв пам'ятаєш? А насправді було ось що:

Что же касается «брестской крепости», т. е. Брестского укрепрайона (УР № 62), то прискорбная (если не сказать — позорная) история его разгрома была описана ещё в 1961 г. в секретном (на момент издания) исследовании «Боевые действия войск 4-й Армии», написанном генерал-полковником Сандаловым — бывшим начальником штаба той самой 4-й Армии Западного фронта.

...

Что же касается обороны самой брестской цитадели, то в своей монографии Сандалов прямо и без экивоков пишет: «Брестская крепость оказалась ловушкой и сыграла в начале войны роковую роль для войск 28-го стрелкового корпуса и всей 4-й Армии… большое количество личного состава частей 6-й и 42-й стрелковых дивизий осталось в крепости не потому, что они имели задачу оборонять крепость, а потому, что не могли из неё выйти…». Что абсолютно логично. Крепость так и строится, чтобы в неё было трудно войти. Как следствие, из любой крепости трудно вывести разом большую массу людей и техники. Сандалов пишет, что для выхода из Брестской крепости в восточном направлении имелись только одни (северные) ворота, далее надо было переправиться через опоясывающую крепость реку Мухавец. Вот через это «игольное ушко» под градом вражеских снарядов и пытались вырваться наружу две стрелковые дивизии — без малого 30 тыс. человек. Абсолютно нелогичным было решение согнать в «ловушку» обветшалых бастионов Брестской крепости две дивизии, но причины, по которым это было сделано, едва ли будут когда-либо установлены.Конечный результат известен «Тяжёлые бои в крепости продлились ещё семь дней, пока 7 тыс. уцелевших красноармейцев, изголодавшихся и измождённых от отчаянной борьбы, не сдались в плен. Потери 45-й пехотной дивизии вермахта составили 482 убитых и 1 000 раненых». Какая же это «оборона крепости», если потери наступающих в разы меньше потерь обороняющихся?

Недорого заплатил противник и за прорыв Брестского УРа. «Большая часть личного состава 17-го пулемётного батальона отходила в направлении Высокое, где находился штаб 62-го укрепрайона… В этом же направлении отходила группа личного состава 18-го пульбата из района Бреста…». Вот так, спокойно и меланхолично, описывает Сандалов факт массового дезертирства, имевший место в первые часы войны. Бывает. На войне — как на войне. В любой армии мира бывают и растерянность, и паника, и бегство. Для того и существуют в армии командиры, чтобы в подобной ситуации одних — приободрить, других — пристрелить, но добиться выполнения боевой задачи. Что же сделал командир 62-го УРа, когда к его штабу в Высокое прибежали толпы бросивших свои доты красноармейцев? «Командир Брестского укрепрайона генерал-майор Пузырёв с частью подразделений, отошедших к нему в Высокое, в первый же день отошёл на Вельск (40 км от границы), а затем далее на восток…» Вот так — просто взял и «отошёл». …


Чим не Іловайськ з Дебальцевим?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-11-2016 12:34 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 520
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #9170
15-11-2016 12:22 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(15-11-2016 12:02)m.dreval :  Я протестую,
.....
Я проткстую.

.....
Я протестую.
Точно адвокат дьявола Smile
Хотя по сути, что написано выше, в общем-то согласен
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 301 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 36