Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Задоволені роботою поліції?
Голосування завершено.
Стало краще 48.84% 63 48.84%
Стало гірше 51.16% 66 51.16%
Всього 129 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
"Моя нова поліція"
Автор Повідомлення
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #3541
02-10-2016 09:23 "Моя нова поліція"

Патрульна поліція має розслідувати справи????
Звідки ви такі писаки беретесь? Хочаб перед висерами вчіть мат часть



Натоптано с iPad
Шукати всі повідомлення учасника
Compass Немає

*****

Повідомлень: 5 443
Приєднався: Aug 2009
местный
Повідомлення: #3542
02-10-2016 10:00 RE: "Моя нова поліція"

Люпус, чому Ви такий злий?Хм

Плохая примета - ехать ночью... в лес... в багажнике... в разных сумках...
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #3543
02-10-2016 10:10 "Моя нова поліція"

Я не злий. Мене дратує коли люди щось пишуть аби когось заказявити. І не розуміють предмету. А ще дозволяють при цьому собі образи інших. Сидіти на дивані і ображати тих хто хочаб спробував власноруч щось змінити дуже сильний хід. Гарні громадяни та члени суспільства так роблять.
Чи не так?)


Натоптано с iPad
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3544
02-10-2016 10:12 RE: "Моя нова поліція"

"заказявити"... Це ж треба, яке гарне слово. Smile

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Compass Немає

*****

Повідомлень: 5 443
Приєднався: Aug 2009
местный
Повідомлення: #3545
02-10-2016 10:16 RE: "Моя нова поліція"

Правда матка вона така, але ж навколо теж люди, в кожного своя точка зору, треба трошки бути лояльнiшим )

Плохая примета - ехать ночью... в лес... в багажнике... в разных сумках...
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #3546
02-10-2016 10:19 "Моя нова поліція"

Своя точка зору це коли "от я би зробив так" а не прямі образи... змішані з некомпетентністю та образами...


Натоптано с iPad
Шукати всі повідомлення учасника
Compass Немає

*****

Повідомлень: 5 443
Приєднався: Aug 2009
местный
Повідомлення: #3547
02-10-2016 10:28 RE: "Моя нова поліція"

Не плутайте особистi образи та образи якi стосуються полiцейських. Ми не в змозi вiдповiдати за всiх.

Плохая примета - ехать ночью... в лес... в багажнике... в разных сумках...
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3548
02-10-2016 10:33 RE: "Моя нова поліція"

(02-10-2016 10:16)Compass :  Правда матка вона така, але ж навколо теж люди, в кожного своя точка зору, треба трошки бути лояльнiшим )

Правда-матка кажеш? А почитай-но уважніще:

(02-10-2016 09:13)Андрей1я :  Убил ублюдок в форме подростка,убил из хулиганских ,садистских побуждений,что мы видим? Грузинская гастролерка с министром и прочей шелупонью бежит отмазывать убийцу.
Убил бывший сотрудник милиции двух необученных селфиполицаев ,что грузинка волает? Призывает обучить? Нет,призывает к насилию над законопослушными гражданами.
Причем какие строгие правила не прими,тот бывший мусор Пугачев всё равно пристрелил бы двух ,а приехал бы ещё экипаж,так и четырех недоучек селфимусоров. Смерть полицейских лежит на руках грузинской гастролерки ,ну и министра тоже.

Сергію, грузини шо, у нас уже не люди? Чи грузини гірші за інших людей? Шо це, расова теорія Гітлера в дії? Навіщо три разі згадувати національність Деканоїдзе? Може ще начнемо їх як росіяни, гризунами називати?

А який зміст міститься в слові "гастролери"? Іноземці, які зараз працюють на благо України - вони гірші, чи кращі за місцевих робітників? Як треба розуміти це з тексту?

Я вже мовчу про "мусорів" та "упирів".

П.С. Правильно написав LUPUS. Це називається - закозявити. Сидячи на дивані і не роблячи, мабуть, нічого корисного, для своєї країни, достати пальцем з носа зелену соплю і потайки витерти пальця об іншу людину, яка бодай щось намагаеться змінити. При цьому повторюючи "грузинська гастролерка, та й міністр тоже".

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-10-2016 10:43 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Compass Немає

*****

Повідомлень: 5 443
Приєднався: Aug 2009
местный
Повідомлення: #3549
02-10-2016 11:01 RE: "Моя нова поліція"

Михо не нервуй, ти мене не правильно зрозумiв, я й мав на увазi, що Люпус, правду лупить, але коли занадто пради, то це занадтоHello!

Плохая примета - ехать ночью... в лес... в багажнике... в разных сумках...
Шукати всі повідомлення учасника
Андрей1я Немає
Banned

Повідомлень: 34
Приєднався: Dec 2010

Повідомлення: #3550
02-10-2016 11:05 RE: "Моя нова поліція"

Грузинская тут сказано,чтоб ясно о ком было. Гастролерка она и есть,дома в Грузии в розыске находится,юридического образования ноль.Поповоду работаетт на благо,я и большинство адекватных граждан считают ,что работает не на благо а наоборот.Дома её ждет тюрьма. Грантоедка. Я понимаю возмущение целочек ньюполицаев,но разделить его не могу. Ну есть такое мнение,и не в силах селфименов его изменить пустыми утверждениями. Пусть результат покажут. Снижение уличной преступности,уменьшение угонов,нормальное общение с законопослушными гражданами. Наказание своих оборотней в погонах,прекращение практики круговой поруки.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2