Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #8171
11-06-2016 11:15 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-06-2016 11:03)m.dreval :  Сейчас нужно не о людях думать, о коммуналке и пенсии,

Зашибись, а нахрена тогда нужен президент, который будет думать не о людях. Я не говорю что он должен приносить 1000евро на блюдичке ( о котором кстате от тебя можно услышать практически в каждом ответе на критику пороха) Но его обязанность обеспечить людей равными правами Не равными зарплатами или доходами, а именно равными правами. А это значит все должны быть равны перед законом. А то у нас как в том анекдоте: если ты украл буханку хлеба в магазине тебя посадят на три года в тюрьму, а если украл железнодорожный состав с зерном то уже на пять лет, только в депутатское кресло.
да как бизнесменом я восхищаюсь порохом, он достиг много, каким путем это уже второй вопрос ( у нас не может быть честным олигарх - законы не позволяют) Но как президент - он обязан думать о народе ибо само понятие государства - это и есть народ который в нем живет.

ОПЯТЬ ЖЕ ПОВТОРЮСЬ, НЕ БЛЮДЕЧКО НЕСТИ А УСЛОВИЯ ДЛЯ НОРМАЛЬНОЙ РАБОТЫ И ЖИЗНИ.

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #8172
11-06-2016 11:16 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-06-2016 10:06)kwon :  Rolling Eyes

3 и 5 пункт можно смело добавить в конституцию.

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #8173
11-06-2016 11:17 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Михасю, як я тебе розумію)) але ти тримайся... Mr. Green

moscovia delenda est
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-06-2016 11:17 Gerzik.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #8174
11-06-2016 11:29 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-06-2016 10:05)TEZEY :  Шановний Михайле, я хочу щоб ви зрозуміли, я писав не про себе, я можу собі дозволити поїхати до Європи і я був там і не раз, а якщо рахувати Польщу за Європу то і не один десяток разів. Я писав про більшість наших пересічних громадян. Не кожен може стати президентом чи головою адміністрації чи директором компанії. І повірте мені не завжди це залежить лише від людини, а в нашій країні і подавно. Ну наприклад я знаю багато людей на багато розумніших і здібніших від Саші «стоматолога» але їм не повезло мати такого тата.

Шановний, вибачте але мені глибоко однаково, що Ви можете собі дозволити, та скільки разів Ви десь бували. Своїм відгуком на Ваше "Увидеть Париж и умереть"! я реагував не на Вас особисто, а на Вашу теорію рабської достатності. Або це ще можна назвати баченням світу с точки зору черв'яка з коров'ячої лепешки.

Ви кажете, що нем не потрібний безвізовий режим ціною підняття цін на енергоносії. Краще ми не будемо виїжджати зі свого села, зате нам буде тепло.

Також і тому черв'яку. Йому не потрібно бачити сонечко, аби тільки коров'яча лепешка була тепла.

Вибачте, але якщо це є особистим стимулом життя для окремо взятої людини, то це горе окремо взятої людини. Мені на то байдуже. Але коли це кажеться про державу з 40 млн абсолютно різних особистостей, то казати, що всім цим людям буде достатньо в житті теплого коров'ячого гавна - все-таки не правильно!

(11-06-2016 10:05)TEZEY :  Але зараз я про інше а краще язиком цифр – це найточніша мова.

Валовий дохід на душу населення в Україні 2014р – 2900 2015 – 2000 прогноз на 2016 – 1850. 2000х25=50 000 / 12 = 4165грн на місяць. Отже якщо хтось має більше то за законом збереження матерії хтось відповідно менше. А якщо враховувати скільки мають наші олігархи, наші депутати та міністри то середньостатистичний громадянин матиме середньостатистичний дохід на багато менше цієї суми.
І особисто для тебе: В Чехії ( ти здається саме там зараз) – валовий дохід на душу населення в 2015р – 17200/12=1433 долара на місяць. А як на гривні так взагалі недосяжна сума для України.

А от доречі, що стосується Чехії, то коли австріяки ввели тисчасовий контроль на кордонах через біженців, і чехи буди змушені годинами стояти в чергах, то тут, в Чехії, одразу швидко порахували, скільки Чехія втратить від затримок на кордоні, та скорочення ділової активності, та який вплив той контроль буде мати на ВВП країни.

А ми ж українці, багаті, вільного часу у нас завались, багатих інвесторів у нас вже стільки, що хоч до сраки їх прикладуй, нам безвіз не треба!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #8175
11-06-2016 11:41 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Я розумію що я трохи завівся, але добавлю ще для ясності. Я не за те щоб завтра президент чи уряд дали людям великі пенсії чи зарплати і малі ціни, я розумію що не буває без болісних реформ, але якщо для одних це болісно то чомусь ті хто їх проводить якраз і не "боліють" а не кісло себе чухають пиляючи останні крохи бюджету - притому БЕЗНАКАЗАННО!!!! Тут здебільшого не ніщеброди зібралися - бо мають машину, компьютер і вільний час для спілкування, а от як тій бабці, яка пропрацювала все життя в хімічній промисловості, вийшла на пенсію 15 років тому маючи на той час дуже не погану пенсію біля півтори тисячі а зараз з індексаціями менше двух жити коли за комуналку треба заплатит більше тисячі. А як прожити молодій сімьї якщо вони лише закінчили вуз і на роботу їх ніде не беруть бо нема стажу, а якщо беруть то на мінімалку з перспективою росту десь через рік чи два, а як прожит цей рік чи два, а якщо ще в них народилася дитина , а допомоги нема звідки отримати. А як прожити матері дитини інваліда - коли на роботу вона підти не може а на дитину платать біля тисячі.
таких прикладів сотнні і тисячі. Звісно як то кажуть у поговорці " Проблеми індійців шеріфа не турбують" .
А ось ваші слова, Михайле, мені нагадують дії відомого маршала Жукова - "победа любой ценой" а баби еще нарожают ...

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #8176
11-06-2016 11:42 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-06-2016 11:17)Gerzik :  Михасю, як я тебе розумію)) але ти тримайся... Mr. Green

Андрію, знав би ти, як я уже задовбався. А може й собі Шоколадного ХУ@ЛА включити?


(11-06-2016 11:41)TEZEY :  а от як тій бабці, яка пропрацювала все життя в хімічній промисловості, вийшла на пенсію 15 років тому маючи на той час дуже не погану пенсію біля півтори тисячі а зараз з індексаціями менше двух жити коли за комуналку треба заплатит більше тисячі.
А бабця про субсидії чула? Чи болить не у бабці, а бабця - це ширма?


(11-06-2016 11:41)TEZEY :  А як прожити молодій сімьї якщо вони лише закінчили вуз і на роботу їх ніде не беруть бо нема стажу, а якщо беруть то на мінімалку з перспективою росту десь через рік чи два, а як прожит цей рік чи два, а якщо ще в них народилася дитина , а допомоги нема звідки отримати.

А чого це в тій Гейропі перші діти народжуються після 30, не підкажете? А до того молоді подружжя здебільшого будують кар'єру?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-06-2016 11:47 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #8177
11-06-2016 11:48 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-06-2016 11:29)m.dreval :  Ви кажете, що нем не потрібний безвізовий режим ціною підняття цін на енергоносії. Краще ми не будемо виїжджати зі свого села, зате нам буде тепло.

я не сказав не будемо виїзжати, я сказав що це не така вже смертельна трагедія отримати візу, тому кому вона потрібна, і тут про червя і лепешку якраз і не доречно - бо нажаль зараз в Україні майже 90% людей живуть в цій ліпьошці.
Ну а якщо вам вибачте насрать на той народ - то тоді я не дивиюсь вашим захопленням порохом. І вібачте що потурбував Ваша Величність Hello!

І ще раз повторюсь, я не проти безвізового режиму - я за обома руками і ногами якщо треба, але не такою ціною і не таким способом, а то нас як тих тих лохів вокруг пальця цією конфеткою манять.

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-06-2016 11:52 TEZEY.)
Шукати всі повідомлення учасника
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #8178
11-06-2016 11:53 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

СкорбимFacepalm

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 531
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #8179
11-06-2016 11:53 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Миша, ну ты читаешь что пишешь ?
Ты экономику офшорами поднимаешь ?
Сдачей кентам прибыльных месторождений газа ?
Продажей припортового ?
....
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #8180
11-06-2016 12:11 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(11-06-2016 11:41)TEZEY :  Звісно як то кажуть у поговорці " Проблеми індійців шеріфа не турбують" .

Знаєте так сталося, що мої особисті проблеми ніколи не турбували шерифа. Тому у мене абсолютно інша філософія життя. Я ніколи нічого від держави не чекав, не чекаю і чекати не буду.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 410 754 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 992 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 47