Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #7881
17-05-2016 12:18 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(17-05-2016 11:29)m.dreval :  
(17-05-2016 11:14)Nemo78 :  Погано до хлопчика не показали якого на вогні розпяли..спалили.
Навіщо парашенську пропоганду розшарюєте, Міша коли ти пишеш про зомбі полк ти напряму граєш на боці ху@ла. Давай краще поговоримо про загиблих українців під час Полтавської битви, а потім репресії проти Українського народу.

А давай не будемо зіскакувати з цьої теми на Полтавську битву. Добре? Я такиї прийомчиків на лансері надивився вдост.

Резюмуючи все вище сказане, твої пацани хотіли "як краще", а вийшло "як завжди". Хотіли зробити патріотичний з їх точки зору вчинок, а стали героями Кісельова в пропагандистському кіно проти України.

Тому я й кажу, що політика не терпиить бездумних вчинків. І якщо хтось дає поліціянтам команду не чіпати цих людей, то він бачить цю ситуацію набагато дальше, ніж ті хлопці, яким срана колорадська лєнта затмила розум, як червона тряпка бику на арені.
Facepalm
Донецьк 2014 ....

25%
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7882
17-05-2016 12:34 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(17-05-2016 12:18)Nemo78 :  
(17-05-2016 11:29)m.dreval :  
(17-05-2016 11:14)Nemo78 :  Погано до хлопчика не показали якого на вогні розпяли..спалили.
Навіщо парашенську пропоганду розшарюєте, Міша коли ти пишеш про зомбі полк ти напряму граєш на боці ху@ла. Давай краще поговоримо про загиблих українців під час Полтавської битви, а потім репресії проти Українського народу.

А давай не будемо зіскакувати з цьої теми на Полтавську битву. Добре? Я такиї прийомчиків на лансері надивився вдост.

Резюмуючи все вище сказане, твої пацани хотіли "як краще", а вийшло "як завжди". Хотіли зробити патріотичний з їх точки зору вчинок, а стали героями Кісельова в пропагандистському кіно проти України.

Тому я й кажу, що політика не терпиить бездумних вчинків. І якщо хтось дає поліціянтам команду не чіпати цих людей, то він бачить цю ситуацію набагато дальше, ніж ті хлопці, яким срана колорадська лєнта затмила розум, як червона тряпка бику на арені.
Facepalm
Донецьк 2014 ....

Думаєш чотири-п'ять L200 з кулеметами у кузові то би всьо тоді вирішили???

Да... Тяжко нам буде....

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7883
17-05-2016 13:17 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(17-05-2016 12:06)m.dreval :  
(17-05-2016 11:57)LUPUS :  m.dreval
а хіба тому кісєльову не байдуже що тут відбувається? чи був розіп"ятий хлопчик на справді? він показує те, що хоче кремль
якщо картинка є то її покажуть, якщо не має то її створять і все одно покажуть
якщо кожно разу думати "а що ж кисель скаже у своєму говновисері" то далеко ми не підемо...
чи може Міша вважає, що хлопчика таки того... а потім тим самим хлопчиком ще й пенсіонерку на блок посту ґвалтували?

Моя відповідь знаходиться в темі про Євробачення:

http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...pid2465292

LUPUSe,
Якщо Ви особисто надаєте перевагу НЕ думати "а що ж кисель скаже у своєму говновисері", та стати героєм російської пропагади проти нашої країни - то справа Вашої совісті. Хочу тільки зауважити, що часом "пох.." буває дуже боляче.

я віддаю перевагу думати "що кисіль скаже те що треба" незалежно від моїх дій, чи дій інших
хіба всі його висери мали хоча б картинку звідси? ні! вони брали потрібний їм сюжет а вде потім шукали під нього картинку. находили - показували. не находили? брали фото Грозного чи Багдаду і показували як донецьк 2014
тому мені особисто пох на те, що і як вони там розповідають
я за хворих не відповідаю
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7884
17-05-2016 13:57 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(17-05-2016 13:17)LUPUS :  я віддаю перевагу думати "що кисіль скаже те що треба" незалежно від моїх дій, чи дій інших
хіба всі його висери мали хоча б картинку звідси? ні! вони брали потрібний їм сюжет а вде потім шукали під нього картинку. находили - показували. не находили? брали фото Грозного чи Багдаду і показували як донецьк 2014
тому мені особисто пох на те, що і як вони там розповідають
я за хворих не відповідаю

А я сьогоднішню ситуацію в цій війні розумію так, що Росія, яка завдяки санкціям вже не має можливості "доїхати до Києва на танках", вирішила нас взяти "не мытьем, так катаньем". Зараз вона намагається любою ціною знести так ненависного їй Порошенка та ініцювати в Україні дострокові вибори, шою поставити свого, проросійського, лояльного до неї президента.

Не треба бути далекоглядним, шоб не зрозуміти що на дострокових виборах переможе Оппоблок. Чому? Да дуже багато тому шо. Тому що люди не люблять коли стає тоньшим їх гаманець. Тому що ніїто не хоче, щоб "Не дай Вам Бог жити під час змін" стосувалося саме їх. Тому що ті, хто мають освіту і розуміють хоча б засади економічного та державного устрою і розуміють ситуацію в країні не здатіні потистояти натовпу, якому достатньо "хлєба і зрєліщ".

А будуть вибори і прйцдуть на дільниці виборці. І прийде так називаєма вата. І згадає вона 9 травня 2016 року. Я добре знаю, що в тому "Бесмертному полку" не всі були ряжені. Були там і ті, які пам'ятають, що нинішня колорадська стрічка колись називалася гвардійська. І прийшли вони зі світлинами героїв не для того, щоб вчинити акт зради України та закликати Путіна ввести війська. А щоб просто вшанувати пам'ять своїїх предків.

Звичайно знайшлася сволота, яка нацепила колорадки і стала вигукувати "Фошизм нє прайдоть!". Найкращим рішенням в цьому випадку, вважаю, булоб не помічати та ігнорувати провокаторів. Шоб івсі ті, які були в тому шествії "не при справах", зрозуміли хто є хто і навіщо це все робиться.

Але нашім хлопцям з АТО мвбуть трішки не вистачило розуму прорахувати цю ситуацію на далі. Всі забудуть про провокаторів, але всі будуть пам'ятати атошників, які зровали стрічки. А тут ще й Кісельов в цьому допоможе...

Так що, ціль досягута? Росії браво?

(17-05-2016 11:57)LUPUS :  чи може Міша вважає, що хлопчика таки того... а потім тим самим хлопчиком ще й пенсіонерку на блок посту ґвалтували?

Міша так не вважає.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-05-2016 13:57 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7885
17-05-2016 14:15 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

m.dreval
на моє особисте переконання такі дії ні на що вже не вплинуть
питання щодо наявності провокаторів це в першу чергу питання до чинної влади. бо суди та прокуратура не працюють. як і правоохоронна система. тому люди починають брати питання самосуду у власні руки. це теорія права. коли держава не здатна забезпечити справедливість громадяни починають самостійно це робити.... як вміють) і рашка тут ні до чого. не рашка призначала шокіна, затягувала судову реформу, звільняла сакварелідзе і касько, брала хабарі в діамантах і т.д....
от якби ми не хєрнею страждали то може і провокатори б боялись вийти, а хлопці б розуміли, що чіпати на вулиці погоджений владою мітинг не можна
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-05-2016 14:16 LUPUS.)
Шукати всі повідомлення учасника
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #7886
17-05-2016 14:39 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(17-05-2016 14:15)LUPUS :  m.dreval
на моє особисте переконання такі дії ні на що вже не вплинуть
питання щодо наявності провокаторів це в першу чергу питання до чинної влади. бо суди та прокуратура не працюють. як і правоохоронна система. тому люди починають брати питання самосуду у власні руки. це теорія права. коли держава не здатна забезпечити справедливість громадяни починають самостійно це робити.... як вміють) і рашка тут ні до чого. не рашка призначала шокіна, затягувала судову реформу, звільняла сакварелідзе і касько, брала хабарі в діамантах і т.д....
от якби ми не хєрнею страждали то може і провокатори б боялись вийти, а хлопці б розуміли, що чіпати на вулиці погоджений владою мітинг не можна

прям с языка сняли! Respect

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7887
17-05-2016 14:39 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(17-05-2016 14:15)LUPUS :  тому люди починають брати питання самосуду у власні руки. це теорія права. коли держава не здатна забезпечити справедливість громадяни починають самостійно це робити.... як вміють)

Facepalm здається, ще й доцільність смуг для ГТ, і чи їздити по них вирішують.....

Знаєте, щось здається мені, що якби ми не були такі хитрови..., перепрошую, хитрожопі, та поменьше брали на себе роль самосуду, то порядку б в нас в країні було б більше, та й на дорогах легше їздилося!

LUPUSе, давайте закінчувати. В мене й так часом від розпачу опускаються руки, і мені здається, що в нашій країні, завдяки нашій природній здатності нехтувати законами та предписами, ми ніколи не побудуємо Європу. А тут Ви ще зі своїм виправданням самосуду!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-05-2016 14:39 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7888
17-05-2016 15:09 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

я не виправдовую, я пояснюю чому він є сьогодні в суспільстві
якщо слідувати вашій чи твоїй (на ви чи на ти?) логіці, то майдан треба було розігнати... бо це ж недотримання законів і жити при овощі

щоб моя позиція була зрозуміла:
я за освітою юрист. і більш за все я хочу щоб закони виконувались. але виконувались усіма. без виключення. я не виїжджаю у смугу для ГТ, хоча і не погоджуюсь з її існуванням. але не виїжджаю. пишу петиції, розводжу дискусії... проте туди зась

в той же час я розумію, що реформи потребують тривалого часу. і навіть зроблене зараз дасть через 2-3-4 роки результат. проте, як кожна нормальна людина хочу все і зараз. а коли я бачу прями ляпи та промохи.. ну не можу промовчати. а коли розумію, що я міг би це зробити краще та швидше.. ну ні як не мовчиться... от і все

і я теж хочу щоб Україна була сильною, красивою, заможною, правовою державою.

Дружба
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-05-2016 15:10 LUPUS.)
Шукати всі повідомлення учасника
pn65 Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 327
Приєднався: Dec 2013
Киев
Octavia A5 MPI LPG
Повідомлення: #7889
17-05-2016 15:17 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Я б доповнив, тільки не пам'ятаю, хто казав: "Равенство - это не когда все одинаково богаты или бедны, а когда для всех равны законы" (можу помилятися у формулировці...)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7890
17-05-2016 15:18 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(17-05-2016 15:09)LUPUS :  я не виправдовую, я пояснюю чому він є сьогодні в суспільстві
якщо слідувати вашій чи твоїй (на ви чи на ти?) логіці, то майдан треба було розігнати... бо це ж недотримання законів і жити при овощі

щоб моя позиція була зрозуміла:
я за освітою юрист. і більш за все я хочу щоб закони виконувались. але виконувались усіма. без виключення. я не виїжджаю у смугу для ГТ, хоча і не погоджуюсь з її існуванням. але не виїжджаю. пишу петиції, розводжу дискусії... проте туди зась

в той же час я розумію, що реформи потребують тривалого часу. і навіть зроблене зараз дасть через 2-3-4 роки результат. проте, як кожна нормальна людина хочу все і зараз. а коли я бачу прями ляпи та промохи.. ну не можу промовчати. а коли розумію, що я міг би це зробити краще та швидше.. ну ні як не мовчиться... от і все

і я теж хочу щоб Україна була сильною, красивою, заможною, правовою державою.

Дружба

На ти. Hello! Дружба

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 868 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 5