Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #7821
14-05-2016 20:20 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-05-2016 20:05)m.dreval :  
(14-05-2016 19:09)Nemo78 :  " Безсметній зомбі полк"?

Михайло, я б на Вашому місті заткнувся та попросив пробачення у всії тих, хто лежить в землі за те, що боровся с фашизмом. Ні одна крахна світу не дозволяє собі сказати, що ті люди, які загинули під час Дрогої вітової, не зробили для світового суспільства дуже велику справу, отримавши перемогу над Гітлером.

І те, що зараз Путін спекулює на цій темі - Бог йому суддя. Або, скоріще, диявол. Нашому, українському, суспільству треба бути мудрішими. А не уподоблятися діям та поведінці сусіда з Півночі.

Надіюсь, я роз'яснив свою позицію зрозуміло. Надам перевагу закінченню дискусії. Hello!
Михайло я дуже поважаю загиблих в другій світовій війні, в мене особисто там воювало, багато родичів. а Также є 91 річний маман рідний дядько котрій був має три бойових поранення, та бойові нагороди, .
поранення два осколочні--легкі, та одну кулю в ньго вігнав німецький снайпер.
про зомбі полк це його фраза, про ряжених артистів. Так що заткнись сам! і вибачься хоть подумки перед живим ветераном, а не продовжуй робити, те що дало можливість розквісти лугандоновському сепаратизмію.

25%
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7822
14-05-2016 20:21 Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-05-2016 20:02)CCC :  LUPUS пенсионеры с минимальное пенсией 1100 грн, платят за комуналку не больше 100 грн... моя бабка платит 20 за газ, 10 за свет, вода - колодязь... и, 8 правнуков, каждому по 20 -50 в месяц, старшему 100... содержит сына алкаша, собрала деньги и сделала еще ремонт+поменяла все окна...

а есть знакомый военный, 15к зарплата, субсидия ! платят за комуналку 700.... плчется точ денег нет


Тоді інший розклад. В батька як була 4 роки тому пенсія 2000 так і залишилась. Через мою зп субсидія нам не світить... Але якщо раніше пенсії батька вистачало на комуналку, аптеку та похід в магаз... То зараз не вистачає на комуналку. Тому не треба мені тут бла бла бла про пенсії. Я в місяць ндфл сплачую більший ніж пенсія в батька. В якого більше 50 років стажу. Освіта. І свого часу його винаходи патентувались... Чому мін пенсію підіймають, а інші ні? Що за зрівняловка.
І на фоні всього цього читати про субсидії дуже весело. Я вже не кажу банально про емоційний стан батька....
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7823
14-05-2016 20:37 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-05-2016 20:20)Nemo78 :  Михайло я дуже поважаю загиблих в другій світовій війні, в мене особисто там воювало, багато родичів. а Также є 91 річний маман рідний дядько котрій був має три бойових поранення, та бойові нагороди, .
поранення два осколочні--легкі, та одну кулю в ньго вігнав німецький снайпер.
про зомбі полк це його фраза, про ряжених артистів. Так що заткнись сам! і вибачься хоть подумки перед живим ветераном, а не продовжуй робити, те що дало можливість розквісти лугандоновському сепаратизмію.

Слава Богу, що хоча б так.

А з приводу лугандонівського сепаратизму, погугли Центр Разумкова, та подивись, яка партія виграє. якщо вибори будуть зараз.

А після того стули пельку з приводу Шоколадного ху@ла, та не грай на руку "Оппоблоку" та Россіі.

Все, адьёс! Hello!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
CCC Немає
Классик
****

Повідомлень: 944
Приєднався: Jul 2015
Старкон
Fabia, Lancer9, Sens, А7 1.6 (був)
Повідомлення: #7824
14-05-2016 20:37 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

вы же юрист!?... подайте в суд, всегда можно поднять пенсию, она не минимальная у вашего отца, значит от чего то зависит... и я не понимаю, почему не выписаться с квартиры, что бы отцу оформиь субсидию?... у меня кум так и сделал, он адвокат...
Шукати всі повідомлення учасника
ШВАРЦ Немає
Banned

Повідомлень: 2 916
Приєднався: Jun 2010
Харьков
Jetta
Повідомлення: #7825
14-05-2016 20:49 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-05-2016 20:37)CCC :  ... и я не понимаю, почему не выписаться с квартиры, что бы отцу оформиь субсидию?... у меня кум так и сделал, он адвокат...
Это наша страна. Выписаться - не выход.
Шаги к восстановлению и процветанию .
Тема называется так, а не как наколоть государство.
Доколе ?


Зы. Мне опломбировали газ за долги.


На чистый четверг. Когда все пекли паски. (в пятницу еже нельзя)


(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-05-2016 21:04 ШВАРЦ.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7826
14-05-2016 21:04 Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-05-2016 20:37)CCC :  вы же юрист!?... подайте в суд, всегда можно поднять пенсию, она не минимальная у вашего отца, значит от чего то зависит... и я не понимаю, почему не выписаться с квартиры, что бы отцу оформиь субсидию?... у меня кум так и сделал, он адвокат...


Що ще зробити окрім виписки? Може з даху стрибнути чи воду перекрити і під дощем купатись?
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7827
14-05-2016 21:11 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-05-2016 21:04)LUPUS :  Що ще зробити окрім виписки? Може з даху стрибнути чи воду перекрити і під дощем купатись?

Ждать у моря ясной погоды лучше?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7828
14-05-2016 21:15 Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

А зараз я не чекаю? Що від мене залежить окрім сплати податків? Тричі пробував потрапити до прокуратури та органів влади щоб щось спробувати змінити. Тричі був відправлен подалі! Як і на що впливати? Порадьте наш чешській клавадрочерний геній


Натоптано by iPhone 6s
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7829
14-05-2016 21:20 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-05-2016 21:15)LUPUS :  Натоптано by iPhone 6s

Я не геній. У мене тільки Лєново.
Спробуйте пошукати гроші в іншому місці.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #7830
14-05-2016 21:24 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-05-2016 20:21)LUPUS :  В батька як була 4 роки тому пенсія 2000 так і залишилась. Через мою зп субсидія нам не світить... Але якщо раніше пенсії батька вистачало на комуналку, аптеку та похід в магаз... То зараз не вистачає на комуналку.

(14-05-2016 21:15)LUPUS :  Натоптано by iPhone 6s


чи правильно я розумію - пан LUPUS топче на iPhone 6s про те, що батьку-пенсіонеру не вистачає пенсії на сплату комуналки за квартиру, в якій пан LUPUS прописаний, через що субсидію оформити не вдається, і саме через це пану LUPUS серце крається ?

Курить

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 869 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2