Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7811
14-05-2016 18:48 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-05-2016 18:25)Nemo78 :  Михайло, я вам на прикладі статі, та відео, порказав як гарно в нас йдуть реформи в поліціїї про яку так носиться наш шоколадний ху*ло.

Перепрошую, Михайле, я за криворожськими "прєніями" пропустив Ваш пост. Зараз, як мені порадила людина, яка вміє посилати, надіну окуляри, та подивлюся....

.... Подивився. І хочу спитати, а що робити країні, президентові, силовикам, які йому підпорядковані з цими людьми, якщо це є наш народ??? Якщо серед нас є люди, які сьогодні надівають колорадську стрічку і вважають її або гвардєйською, або георгієвською. При цьому вони не пов'язують 9 травня с подіями на сході. Якщо є люди, які за гроші готові махати прапорами і їм все одно, чії то прапори?

Що з ними робити? Уподоблятися росіянам, які затягували до автозаків сатреньку жінку тільки за те, шо у неї в руках був плакат "Ні війні в Україні"? Чи арештовувати людей тільки за наявність української стрічки чи прапора? Або за пост в фейсбуці? Чим ми тоді будемо відрізнятися від окупанта?

Шо теба було робити тому поліціянтові, чи яку установку треба було робити їх керівництву? Ухилятися від конфронтацій? Чи треба було все-таки "намалювати гарну картинуу" для рашаЗМІ як в Україні б'ють ветеранів. Вам "смерті" 91 бабусі в Славянську від зеленки не достатньо?

Я вважаю, що те, що поліція не велася на провокації - воні діяли правильно. А от тим, хто поліціанта на провокації провокував, я би писок начистив. ПіАрщики хрЄнові.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #7812
14-05-2016 18:56 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-05-2016 18:48)m.dreval :  Я вважаю, що те, що поліція не велася на провокації - воні діяли правильно. А от тим, хто поліціанта на провокації провокував, я би писок начистив. ПіАрщики хрЄнові.
[Зображення: dab717ecec56d7233c3be2a64e_5fe00626.jpg]FacepalmFacepalmFacepalm
Не погані такі піарщики, АТОшники...
Та більше того, зневірившись в діях міліції та поліції, активісти, ветерани АТО та представники волонтерських організацій самі почали забирати російську атрибутику смерті у колаборантів, за що і були затримані «Беркутом». Так-так, вам не причулось, саме ним. Сумнозвісні з днів Євромайдану… Беркутня, заламавши мені руки (за те, що відібрав у колаборанта червону ганчірку), кілька разів вдарила мене по спині.

25%
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-05-2016 18:57 Nemo78.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7813
14-05-2016 19:09 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-05-2016 18:56)Nemo78 :  [Зображення: dab717ecec56d7233c3be2a64e_5fe00626.jpg]FacepalmFacepalmFacepalm
Не погані такі піарщики, АТОшники...
Та більше того, зневірившись в діях міліції та поліції, активісти, ветерани АТО та представники волонтерських організацій самі почали забирати російську атрибутику смерті у колаборантів, за що і були затримані «Беркутом». Так-так, вам не причулось, саме ним. Сумнозвісні з днів Євромайдану… Беркутня, заламавши мені руки (за те, що відібрав у колаборанта червону ганчірку), кілька разів вдарила мене по спині.

Facepalm Закони пишутся для дураков, для умных - примечания!

То нам поолосу для громадського транспорту не там намалювали, то ми беремо штурмом зачинену станцію метро "Вокзальна", то ми перегороджуємо фурами Одеську трасу, бо протестуємо проти вагового контролю.
Ego est lex. И в этом наша беда.

А думали ли активисты, что это могло быть тупой провокацией, а их действия могла ждать титушки, чтобы устроить повторение 2 мая в Киеве? Кто бы тогда отвечал за их действия? К кому бы были претензии? К активистам, или к полиции?

Михайло, Ви мене трохи дивуєте. Невже ви не розуміли, шо ті люди, зі Сталіном, свідомо наражалися на провокацію. І щр не існує більш дієвої зброї в таких випадкаї, ніж повне ігнорування провокатора.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #7814
14-05-2016 19:09 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-05-2016 18:48)m.dreval :  
(14-05-2016 18:25)Nemo78 :  Михайло, я вам на прикладі статі, та відео, порказав як гарно в нас йдуть реформи в поліціїї про яку так носиться наш шоколадний ху*ло.



.... Подивився. І хочу спитати, а що робити країні, президентові, силовикам, які йому підпорядковані з цими людьми, якщо це є наш народ??? Якщо серед нас є люди, які сьогодні надівають колорадську стрічку і вважають її або гвардєйською, або георгієвською. При цьому вони не пов'язують 9 травня с подіями на сході. Якщо є люди, які за гроші готові махати прапорами і їм все одно, чії то прапори?

Що з ними робити?**********?

так може треба садити тих хто дає гроші на флеш моб Ху*ла," Безсметній зомбі полк"?
бо він до 9 травня має чуть більше чим колорадська стрічка, з цїею ряженою артисткою котрій по 71 рік (вік бабусі) А таких артистів перевиховувати, для прикладу недяля відпочинку в Зайцево... чи промка.
Але якщо стояти осторонь.. то маємо приклад лугандону, і скоро сепари в лавру до Гундяева на сповідь ходити в відкриту будуть.


(14-05-2016 19:09)m.dreval :  А думали ли активисты, что это могло быть тупой провокацией, а их действия могла ждать титушки, чтобы устроить повторение 2 мая в Киеве? Кто бы тогда отвечал за их действия? К кому бы были претензии? К активистам, или к полиции?

Михайло, Ви мене трохи дивуєте. Невже ви не розуміли, шо ті люди, зі Сталіном, свідомо наражалися на провокацію. І щр не існує більш дієвої зброї в таких випадкаї, ніж повне ігнорування провокатора.

спочатку йдуть демонстрації, потім проходить захват облради, та сбу( двері захватчикам любязно відкриють, зрадники) зразу появляються колоради з воєнторгом в сосідньому парадному.
вам цей сценарій нічого не нагадує??? (там тоже не велись на провокації)
Тепер гинуть наші друзі, родичі..земляки.

25%
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-05-2016 19:36 Nemo78.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7815
14-05-2016 19:39 Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Міша
Мовчав я мовчав... Більше не можу
Поясню чому ти бовдур і балабол і клавадрочер (якщо попередження то хай так і буде)
Добре пенсія 1000. Жкх 300. У пенсіонера залишилось 700. Ціни з розрахунку жкх 300. Купівельна спроможність одна. При жкх 600 ціни виросли. У пенсіонера не зросло.
Може так дійде? Чи броня міцна?
Дякую


Натоптано by iPad mini 4 :)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #7816
14-05-2016 19:41 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-05-2016 19:39)LUPUS :  Мовчав я мовчав... Більше не можу

Facepalm краще б далі мовчали


ps
как тут все за пенсионеров переживают....

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-05-2016 19:43 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #7817
14-05-2016 19:46 Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-05-2016 19:41)Шкодчук :  
(14-05-2016 19:39)LUPUS :  Мовчав я мовчав... Більше не можу

:fp: краще б далі мовчали


ps
как тут все за пенсионеров переживают....


От здається я не повітив щоб питав твою думку, стоп, я ж не питав... То помовч
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #7818
14-05-2016 19:51 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Невежество - величайший недуг человечества (с)

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
CCC Немає
Классик
****

Повідомлень: 944
Приєднався: Jul 2015
Старкон
Fabia, Lancer9, Sens, А7 1.6 (був)
Повідомлення: #7819
14-05-2016 20:02 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

LUPUS пенсионеры с минимальное пенсией 1100 грн, платят за комуналку не больше 100 грн... моя бабка платит 20 за газ, 10 за свет, вода - колодязь... и, 8 правнуков, каждому по 20 -50 в месяц, старшему 100... содержит сына алкаша, собрала деньги и сделала еще ремонт+поменяла все окна...

а есть знакомый военный, 15к зарплата, субсидия ! платят за комуналку 700.... плчется точ денег нет
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7820
14-05-2016 20:05 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(14-05-2016 19:39)LUPUS :  Міша
Мовчав я мовчав... Більше не можу
Поясню чому ти бовдур і балабол і клавадрочер (якщо попередження то хай так і буде)
Добре пенсія 1000. Жкх 300. У пенсіонера залишилось 700. Ціни з розрахунку жкх 300. Купівельна спроможність одна. При жкх 600 ціни виросли. У пенсіонера не зросло.
Може так дійде? Чи броня міцна?
Дякую

Шановний, може я і бовдур, балабол та клаводрочер, але, пам'ятається мені, шо дехто на ланцері тоже дрочив клаву дай Боже.Mr. Green

Ви, шановний, що, думаєте, я не розумію, що зараз усім буде дуже тяжко. Ослбливо пенсіонерам. Ви думаєте я не розумію, що ціни на продукти в Україні піднялися, а пенсії ні? Але колись країні все-таки треба закінчтити епоху популізму і поставити економіку з голови на ноги. Інакше все життя наші діти будуть мити параші в Московії або будувати будинки чехам. Невже це тяжко зрозуміти?

А що стосується старих. Дуже не хотів це писати, але Ви мене винудили....
Знаєте, коли б у мене була маршрутка най у Кривому Розі, мені було б соромно писати тут, що моїм батькам нема за шо сплатити комуналку!

Неможливий розвиток країни разом зі звищенням соціальних стандартів. Просто допоможіть своїм рідним і цей тяжкий для країни час. І Ваші діти Вам скажуть "Дякую!"


(14-05-2016 19:09)Nemo78 :  " Безсметній зомбі полк"?

Михайло, я б на Вашому місті заткнувся та попросив пробачення у всії тих, хто лежить в землі за те, що боровся с фашизмом. Ні одна країна світу не дозволяє собі сказати, що ті люди, які загинули під час Дрогої вітової, не зробили для світового суспільства дуже велику справу, отримавши перемогу над Гітлером.

І те, що зараз Путін спекулює на цій темі - Бог йому суддя. Або, скоріще, диявол. Нашому, українському, суспільству треба бути мудрішими. А не уподоблятися діям та поведінці сусіда з Півночі.

Надіюсь, я роз'яснив свою позицію зрозуміло. Надам перевагу закінченню дискусії. Hello!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-05-2016 20:13 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 408 869 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 985 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3