Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #7391
27-04-2016 16:23 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(27-04-2016 15:51)bobryk :  ви ціну пральних машинок і холодильників, газу, електроенергії відносно зарплати порівняйте.
За газ и электроэнергию так сходу не скажу, не знаю. Но машинки стиральные и холодильники порядка 500-1000 уе стоят в магазине. Хаер, AUX. Телевизоры порядка 4500 юаней и выше. Естественно это китайское все.
Зарплата преподавателя в институте около 1000 уе. Ну они ещё на стороне подрабатывают и даже на бирже играют (ну или что-то типа того, я не разбираюсь в этом). Постдок - около 2000 уе.
Шукати всі повідомлення учасника
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #7392
27-04-2016 16:33 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

У нас кандидат техн. наук, доцент в університеті близько 5 тис. грн або 200 дол.
Виходить в пять раз менше
Шукати всі повідомлення учасника
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #7393
27-04-2016 18:19 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

СБУ задержала 6 прокуроров на Одесчине, антикоррупционный рейд продолжается
Областное управление СБУ в Одесской области проводит антикоррупционный рейд, призванный очистить ряды прокуратуры от коррумпированных сотрудников.
Больше читайте здесь: http://zn.ua/POLITICS/sbu-zaderzhala-6-p...1940_.html
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-04-2016 18:21 Sozercatel.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #7394
28-04-2016 16:30 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(27-04-2016 10:27)m.dreval :  Щодо суті перевірки та кримінальної справи не хочу коментувати нічого. Ухилявся від сплати податків, чи не ухилявся - справа третя.
це жесть
тобто тебе звинуватили в злочині, ще нічого не довівши, але вже карають - і це по вашому правильно ?

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
CCC Немає
Классик
****

Повідомлень: 944
Приєднався: Jul 2015
Старкон
Fabia, Lancer9, Sens, А7 1.6 (був)
Повідомлення: #7395
28-04-2016 18:04 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

назначил презик голов администраций... мой коммент: в этом дерьме мы будет еще очень долго... как можно назначать нулевых людей? причем полных!...
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7396
28-04-2016 18:32 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-04-2016 16:30)1.6 :  
(27-04-2016 10:27)m.dreval :  Щодо суті перевірки та кримінальної справи не хочу коментувати нічого. Ухилявся від сплати податків, чи не ухилявся - справа третя.
це жесть
тобто тебе звинуватили в злочині, ще нічого не довівши, але вже карають - і це по вашому правильно ?
Перепрошую, але я навмисно написав що моя позиція стосовно С. Шустера не стосується суті кримінальної справи, і я не визначаюсь в цій дискусії винний він, чи ні.

Всі мої зауваження стосуються одного чіткого правила для іммігранта, який живе в чужій країні, та змушений отримувати різні дозіоли. Іммігрант ніколи не повинен попадати під слідство. Тому шо те, що дозволено громадянину країни в сенсі карних злочинів, не дозволено людині з дозволом на проживання. Бо для отримання будь-якого папірця іноземець повиннен подати довідку про несудимість, де чорним по білому написанно, що на момент видачі довідки ... під слідством не перебуває і т.д. Залетів - маєш проблеми. Причому, наприклад, в Європі такі проблеми можуть виникнути, якщо тебе декілька разів взяли за дупу контролери в громадському транспорті.

Тобто поясню іще раз свою позицію, С. Шустера ніхто не зробив винуватим, ніхто його не осудив, і тим більш не покарав. С. Шустер, будучи іноземцем, допустився прикрої помилки, і його позбавили всього лиш дозволу на працевлаштування.

Суть моєх думки полягає в тому, шо С. Шустер або добре знав, або повинен був чітко розуміти, що коли він попав під слідство - то у нього виникли проблеми, які треба вирішувати. І бажано їх вирішувати до того часу, коли тобі треба отримувати черговий дозвільний папірець. А не чекати, поки в тебе закономірно виникнуть проблеми з його отриманням, а потім кричати що всі гавнюки та попірають свободу слова в Україні.

Інцидент з Шустером - ІМХО це некрасивий шулєрський вивірт на здачі. Саме це і є моя позиція. Все. Крапка. Надіюсь, тепер зрозуміло?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #7397
28-04-2016 18:57 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-04-2016 18:32)m.dreval :  Суть моєх думки полягає в тому, шо С. Шустер або добре знав, або повинен був чітко розуміти, що коли він попав під слідство - то у нього виникли проблеми, які треба вирішувати. І бажано їх вирішувати до того часу, коли тобі треба отримувати черговий дозвільний папірець. А не чекати, поки в тебе закономірно виникнуть проблеми з його отриманням, а потім кричати що всі гавнюки та попірають свободу слова в Україні.
вибачте я не розумію як можна вирішувати проблеми якщо справа до суду не дійшла і йде розслідування.
Втручатися в слідчі дії? Давати хабар? Чи признати себе винним?

(28-04-2016 18:32)m.dreval :  коли тобі треба отримувати черговий дозвільний папірець.
і здається що ніякого чергового папірця, а посеред дії попередніх це все сталося

Магия MyCode
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-04-2016 19:00 1.6.)
Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #7398
28-04-2016 19:02 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Шустер перебирается на телеканал «Киев»
Недовго довелося йому "голодувати" і сидіти без роботи - Кличко пристроїв Mr. Green


В ЕС обвинили Украину в нарушении соглашения о ЗСТ Курить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-04-2016 19:11 developer.)
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #7399
28-04-2016 20:04 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-04-2016 18:57)1.6 :  
(28-04-2016 18:32)m.dreval :  Суть моєх думки полягає в тому, шо С. Шустер або добре знав, або повинен був чітко розуміти, що коли він попав під слідство - то у нього виникли проблеми, які треба вирішувати. І бажано їх вирішувати до того часу, коли тобі треба отримувати черговий дозвільний папірець. А не чекати, поки в тебе закономірно виникнуть проблеми з його отриманням, а потім кричати що всі гавнюки та попірають свободу слова в Україні.
вибачте я не розумію як можна вирішувати проблеми якщо справа до суду не дійшла і йде розслідування.
Втручатися в слідчі дії? Давати хабар? Чи признати себе винним?

(28-04-2016 18:32)m.dreval :  коли тобі треба отримувати черговий дозвільний папірець.
і здається що ніякого чергового папірця, а посеред дії попередніх це все сталося

А чому Шустер не подав до суду, якщо не було порушення закону з його сторони?
Це все одно, що даїшник зупинив за порушення (як він вважає) правил водієм, а той зразу після отримання протоколу в голодування увійшов...

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #7400
28-04-2016 20:18 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(28-04-2016 20:04)Шкодчук :  А чому Шустер не подав до суду, якщо не було порушення закону з його сторони?
Це все одно, що даїшник зупинив за порушення (як він вважає) правил водієм, а той зразу після отримання протоколу в голодування увійшов...
не знаю
може не вірить що в короткий строк (а може й взагалі) суд вирішить проблему.
в любому випадку він досяг мети за один день - значить діяв правильно Mr. Green

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 410 747 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 992 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 26