Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Донской Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 5 343
Приєднався: Oct 2009
КиЁв
Повідомлення: #7351
27-04-2016 01:55 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(27-04-2016 01:43)m.dreval :  Facepalm

Обычно "манипуляция и подмена понятий" используется для создания общепринятого и общеудобного мнения большинства. А я вроде как наооборот, дудю, но не в ту дудку. Так что не нужно вешать ярлыки, и говорить, что я своими манипуляциями помогаю Пороху заработать свои аж 2% поддержки населения Украины.
Вот зачем Вы это делаете???!!! Laughing
Блин, дома столько работы было... Rolling Eyes
Спок ночи Hello!Дружба

Экономь воду - разбавляй её.. Недоумение
Шукати всі повідомлення учасника
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #7352
27-04-2016 02:00 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(27-04-2016 01:49)Донской :  Кстати, зек ... Когда сажал тимошенку

а вот я, к примеру, считаю, что тимошенку надо посадить и надолго. зек дурак в том, что сделал это грубо и по надуманному поводу. Ля-Ля-Ля

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #7353
27-04-2016 05:56 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(27-04-2016 01:26)smile :  "друг" это весьма разноплановое понятие, но пару раз выпивали. Wink
Друг, с которым пьешь называется собутыльник.
Шукати всі повідомлення учасника
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #7354
27-04-2016 07:13 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(27-04-2016 05:56)Railnolds :  
(27-04-2016 01:26)smile :  "друг" это весьма разноплановое понятие, но пару раз выпивали. Wink
Друг, с которым пьешь называется собутыльник.

друг с которым пьешь называется друг или друг-собутыльник.
человек с которым пьешь в компании- просто собутыльник, но возможно будущий ''друг;; смотря по кондиции Упал и качаюсь


А по Пети и Петиных кадрах начиная с Гройсмана, Насалика, Данилюка итд все больше удостоверяюсь что россиянские сми називая их ''хунта'' сделали ошибку в слове, где вместо Н должно быть Е. Тогда бы это было честно Smile
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-04-2016 07:19 makedonsky.)
Шукати всі повідомлення учасника
vetalkiev Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 351
Приєднався: Nov 2005
KIEV OBOLON
SKODA 1.8 turbo(AGU)+ГБО
Повідомлення: #7355
27-04-2016 09:09 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Паша К. Кашчук
И так встречайте!
На улицах Киева снова патрулирует ... БЕРКУТ!
2 года прошло, все возвращается на свои круга,
парни лупившие автомайдан на крепосном снова стали нужны стране.
Ага, конечно, их ведь некем заменить, профессионалы нах...
Реформа в действии!
P.S. ну что же вам все разжевывать нужно? Смайлик «smile»
Полк спецпризначення и есть бывший беркут. Вот теперь уже не скрывается, что он снова улицы патрулирует.
___________________________________________________________________
Это всё про перестрелку в Оболонском районе.
Шукати всі повідомлення учасника
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #7356
27-04-2016 09:39 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(27-04-2016 02:00)smile :  
(27-04-2016 01:49)Донской :  Кстати, зек ... Когда сажал тимошенку

а вот я, к примеру, считаю, что тимошенку надо посадить и надолго. зек дурак в том, что сделал это грубо и по надуманному поводу. Ля-Ля-Ля

+1 Я навiть схиляю шляпу перед Яником за це. Може привiд i був надуманим, та сам процес пройшов за всiма правилами судочинства. У ЮВТ i Ко навiть i в думках не було, що таке можливо. От нашим нинiшнiм лiдерам таке явно не по зубам. Вони все домовляються, все рiшають - як з друзями, так i з ворогами. Hello!


Щодо Шустера, то не розумiю чому вiн так тримаеться за краiну, громадянином якоi не е? Голодування об‘явив! Радi чого? Щоб дали бабло тут рубити? Дешевий пiарщик. Ще й апелюе до Президента. Може ще протестну акцiю органiзуе пiд його адмiнiстрацieю? Не здивуюсь - знайдеться пiдтримка. Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-04-2016 09:47 developer.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 531
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #7357
27-04-2016 10:03 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(27-04-2016 09:39)developer :  Щодо Шустера, то не розумiю чому вiн так тримаеться за краiну, громадянином якоi не е? Голодування об‘явив! Радi чого? Щоб дали бабло тут рубити? Дешевий пiарщик. Ще й апелюе до Президента. Може ще протестну акцiю органiзуе пiд його адмiнiстрацieю? Не здивуюсь - знайдеться пiдтримка. Hello!
Дык любой бы человек разумный держался бы за такую не пыльную и наверное высокооплачиваемую работу )))
А передачи его в любом случае рейтинг имели хороший, да и осветить он пытался нормально, на мой взгляд...
Что там с судимостью или еще чем-то не смотрел...
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #7358
27-04-2016 10:27 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Доречі:

Щодо ситуації з ТОВ «Савік Шустер Студія»

26.04.2016 - Прес-служба Державної фіскальної служби України


Щодо суті перевірки та кримінальної справи не хочу коментувати нічого. Ухилявся від сплати податків, чи не ухилявся - справа третя. Але перевірка проводилася восени 2015 року.

Цитата:Шустер С. тричі викликався до органу досудового розслідування для дачі показань (16.01.2016, 23.02.2016 та 12.04.2016), у зв’язку з чим був обізнаний про наявність кримінального провадження.

Хочеться спитати шановного пана Шустера, дійсно правда що, на протязі пів року він не розумів, шо у нього проблеми і їх потрібно вирішувати? І що його за це можуть позбавити як дозволу на працевлаштування, так і дозволу на проживання в Україні?

Чи шановний пан Шустер вирішив вирішувати проблеми по мірі їх надходження, і у спосіб, що коли візьмуть за сраку, голосно крикну "Пеця - ху@ло", і подивлюся як то спрацює?

До речі, щодо маніпулування свідомістю, стаття від 16 квітня 2013 року. Ще до Майдану та Порошенка:

По ту сторону шоу или 10 фокусов Шустера

Правда цікаво?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
vetalkiev Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 351
Приєднався: Nov 2005
KIEV OBOLON
SKODA 1.8 turbo(AGU)+ГБО
Повідомлення: #7359
27-04-2016 10:40 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Есть ещё такое мнение о ситуации с Шустером
Yuri Makarov
Як би мені хотілося заволати про утиски свободи слова! Я би теж почувався героєм спротиву й ловив би схвальні лайки. А так хто я – прости Господи, порохобот? Петре Олексійовичу, ну це навіть непристойно, скажіть уже, коли до каси? Ні, мені просто гірко. Я не жартую. Коли в Україні з’явився Савік, він розворушив болотце, яке вже почало затягатися ряскою. Одна-єдина людина змінила формат усього телебачення. Гадаю, запросив його до нас особисто Пінчук. І не прогадав. Раптом цех був змушений усвідомити, що таке справжнє політичне ток-шоу, що таке підсумкова програма, що таке модератор екстра-класу. Доти здавалося, що підсумкове шоу має бути в неділю, з’ясувалося, що має бути в п’ятницю, і не посперечаєшся, бо харизма. Всі були змушені підтягатися. Потім стався перший конфуз – це коли Савік перейшов із ICTV до Інтера, а на ICTV про це дізналися з Інтера. Ну, гаразд, спокусили. Не знаю, грошима, масштабом, впливом, можливостями, не моя справа, але осадочєк остался. Ну а потім, потім почалося вростання в істеблішмент. В шоколаді – не в тому, про який ви подумали, – в Межгір’ї. Там із ним декілька було не останніх у професії, але звернули увагу саме на нього, бо планка захиталася. А потім стало вже зовсім нудно: Свобода слова перейшла на комерційні засади. Заплатив – засвітився. Не заплатив – чекай, може, покличуть. Домовленості там різні, узгодження з АП... Це не таємниця, всі, хто в процесі, знають розцінки. Ну, може, не до гривні, але до кількості знаків перед комою точно. Савік Шустер став бізнесом – і з цього моменту раз і назавжди перестав бути свободою слова, й, благаю, більше ані звуку про це. Після зміни декорацій почала наїжджати податкова, а колеги – ті самі, які ще вчора морщилися, – заговорили про утиски. До того утисків не було, а тепер з’явилися. А коли ще з Першого прибрали, ну там уже ховайся, просто ГУЛАГ якийсь. Слухайте, Савік Шустер особисто, свідомо, власними руками загнав себе на маргіналії, в нішу. Туди, де партнери – Рудьковський, Пилипишин, Тігіпко... Якщо ти по життю звик захоплюватися талановитими людьми, розчаровуватися в них – кара Господня, тому ж кажу: мені гірко. І вже харизма потьмяніла, і драйв не той, натомість леді із зачіскою завжди на почесному місці поруч із тим, що з вилами, і на звуковому пульті перемодуляція. Про контент відповідно мовчу. Хочете знати, що сталося насправді? Гадаєте, в Ложкіна вирішили помститися? Та де! Якщо в АП з’їли «Подвійне життя президента» – бридке, спекулятивне й, за великим рахунком, несправедливе, яке наробило галасу від Москви до Вашинґтона, і ніхто ані Громадського, ані Першого пальцем не торкнувся, то невже цій інтернетній інфузорії (маю на увазі не персоналії, а носій) будуть мститися? Люди, підніміть хронологію! Божечки, Савік тупо заївся з податковою (півмільйона доларів, щоб не дріб’язувати), знову піднявся лемент про це, як його,.. свободу слова, головного фіскала викликають на килим до Ради й Кабміну. Принизливо? Насіров такого не любить. А ми вам хід конем: кляузу в міграційну службу. І ось щойно, сьогодні, вже після заяви Порошенка й Гройсмана про те, що ніхто тебе не чіпатиме, сіньйор Шустер оголошує голодування й запалює словом: «сталінський режим з офшорами!» Не знаю, як вам, а мені незручно. І за нього, колишнього кумира першокурсників, і за колег, і за нас усіх. Невже не відчуваєте, як соромно?
Шукати всі повідомлення учасника
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #7360
27-04-2016 10:49 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Ой за шУстероооом
Тарифііііів не виииииИдноооо ...Mr. Green

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 410 754 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 992 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 31