Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
кацапия и кругом адни враги ))))
Автор Повідомлення
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #1621
19-04-2016 13:47 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

И ещё хочу сказать - это все надо сделать ДО возвращения Донбасса и Крыма.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #1622
19-04-2016 13:52 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

О! Золоті слова! Виділю їх жирним:

(19-04-2016 13:45)Gerzik :  Це питання 20-30 років. і все , рускаго духу вже не буде. Теперишні підлітки знають рідну і англійську.

Починати треба з дитсадків та школ. Треба, щоб для нашіх дітей та онуків першою мовою була українська! Тоді мовне питання взагалі не буде виникати.

А для пенсіонерів та носталгіруюзих за совком треба зробити українські канали російською мовою. Щоб їх місце не зайняло російське ТВ зі своєю промивкою мізків. Якщо це не зробити, то повториться кримська помилка, бо святе місце порожнім ніколи не буває.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SkyNetLPY Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 846
Приєднався: Oct 2010
Гайсин -> Київ
Skoda Octavia A5 FL 1.8 TSI 8B8B
Повідомлення: #1623
19-04-2016 13:56 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 13:45)m.dreval :  Петре, іще раз уточнюю питання. Карту поляка дається громадянину чужої держави. А у нас йдеться про власних громадян, які вже мають паспорт України.

Я не пам'я таю, хто після Бенеша ще зміг виселити зрадників з країни.
Для тих хто не може, чи скоріше не хоче, спілкувати українською ця країна і є чужою. Це звичайно перебільшення, але думаю суть зрозуміла.
Якщо людина не здає такий тест через низький загальний рівень освіти чи інтелекту - це одне, інша справа коли люди цього просто не хочуть. Я пішов у школу в 91, ми вчили 2 мови, основна українська. Да, мій нинішній рівень поганенький, я вже майже 10 років по роботі гавкаю москалькою, але я готовий сісти за підручники і підняти цей рівень до не твердої пятірки. Якщо в людини є бажання, то все буде. Якщо немає бажання, то будуть тільки відмовки("я тоді хворів").

Це все лірика, і вода. Не чітке питання - така ж відповідь.
Конкретизуйте причини по яких можна не здати такий іспит і я скажу, що в такій ситуаціі робити, на мій погляд.

[Зображення: ab194644.gif]
-------------------------
[Зображення: nomua_AB_4353_BK.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #1624
19-04-2016 14:00 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 13:47)Railnolds :  И ещё хочу сказать - это все надо сделать ДО возвращения Донбасса и Крыма.

100% Це i допоможе iх повернути - причому швидше за полiтичнi чи вiйськовi рiшення. Шкода, що iнiцiативи Юща свого часу були нiвельованi i зведенi до питань icторii, голодомору i, частково культури. Не дали тодi йому розбудувати нацiональну державу, а його самого виставили у свiтлi посмiховиська i бджоляра Добыча мыслей
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SkyNetLPY Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 846
Приєднався: Oct 2010
Гайсин -> Київ
Skoda Octavia A5 FL 1.8 TSI 8B8B
Повідомлення: #1625
19-04-2016 14:00 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 13:39)m.dreval :  Це для набуття громадянства громадянами інших держав та особами без громадянства. А як бути з тими, які там уже є громадяни і не знають державну мову?
Якщо зоввсім абстрагуватися, тобто є чоловік який має паспорт і на знає мови, то позбавляти громадянства з усіма наслідками, як у прибалтів. Видавати паспорт негромадянина. Є таке поняття(не знаю як перекласти) "вид на жительство".
****** на проживання.


Я б навіть сказав, що для прискорення процесу достатньо усної співбесіди. Відразу стане зрозуміло хто є родичем азірова.

[Зображення: ab194644.gif]
-------------------------
[Зображення: nomua_AB_4353_BK.png]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-04-2016 14:04 SkyNetLPY.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #1626
19-04-2016 14:04 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

Типу, карти побуту у полякiв, наприклад Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #1627
19-04-2016 14:08 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 14:00)developer :  100% Це i допоможе iх повернути - причому швидше за полiтичнi чи вiйськовi рiшення.
Нет, не думаю что это поможет их быстрее вернуть. Это позволит устранить старые проблемы (типа языка) в будущем. Типа вы вернулись уже в новую Украину, так что будьте добры жить по новому.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #1628
19-04-2016 14:14 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 13:56)SkyNetLPY :  Для тих хто не може, чи скоріше не хоче, спілкувати українською ця країна і є чужою. Це звичайно перебільшення, але думаю суть зрозуміла.
Якщо людина не здає такий тест через низький загальний рівень освіти чи інтелекту - це одне, інша справа коли люди цього просто не хочуть. Я пішов у школу в 91, ми вчили 2 мови, основна українська. Да, мій нинішній рівень поганенький, я вже майже 10 років по роботі гавкаю москалькою, але я готовий сісти за підручники і підняти цей рівень до не твердої пятірки. Якщо в людини є бажання, то все буде. Якщо немає бажання, то будуть тільки відмовки("я тоді хворів").

Це все лірика, і вода. Не чітке питання - така ж відповідь.
Конкретизуйте причини по яких можна не здати такий іспит і я скажу, що в такій ситуаціі робити, на мій погляд.

Петре, а я пішов у школу в 78-му, і навпаки, вчився в російській школі. І уроки української мови у нас були чимось другорядним, тому що для інших предметів вона в школі була не потрібна, а в житті був совок і центром цивілізації була Москва. І що тепер робити з тими людьми? Вважати їх не українцями?

Я відношусь до тіх людей, які вважають що нічого в дитті не треба робити силою. Те ж саме стосується і мови. Треба створити такі умови, коли людині буде вигідно вчити українську. І тоді вона це зробить сама, без всяких там іспитів. А створення умов - це українська мова в навчанні дітей та молоді. Все. Більше не потрібно нічого.


(19-04-2016 14:00)SkyNetLPY :  
(19-04-2016 13:39)m.dreval :  Це для набуття громадянства громадянами інших держав та особами без громадянства. А як бути з тими, які там уже є громадяни і не знають державну мову?
Якщо зоввсім абстрагуватися, тобто є чоловік який має паспорт і на знає мови, то позбавляти громадянства з усіма наслідками, як у прибалтів. Видавати паспорт негромадянина. Є таке поняття(не знаю як перекласти) "вид на жительство".
****** на проживання.


Я б навіть сказав, що для прискорення процесу достатньо усної співбесіди. Відразу стане зрозуміло хто є родичем азірова.

(19-04-2016 14:04)developer :  Типу, карти побуту у полякiв, наприклад Hello!

Хлопці, ))).
Не існує можливості позбавлення громадянства насильно. Ніде. Ні в якій країні Європи! Тільки за бажанням людини!

Дозволи на проживання, карти поляка та ін. - це не громадянство. Це лиш те, шо дозволяє громадянам інших держав користуватися деякими правам цієї держави.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-04-2016 14:56 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #1629
19-04-2016 14:29 RE: кацапия и кругом адни враги ))))




Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #1630
19-04-2016 14:30 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

І ще одне, що стосується російської мови.

Можу всім порадити не забувати її. Бо так сталося, що у нас під боком живе 140 млн. голодних авосів та нєбосів, які крім як гарно пити, більш нічого не уміють робити, і яких все одно потім нам, українцям, доведеться кормити і продавати туди свої товари.

А от хто-хто, а росіяни, крім своєї руської, до вивчення інших мов точно нє снізойдуть.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Внутренние враги Украины. Артемзон 5 612 1 194 669 31-05-2024 11:33
Останнє: Донской

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3