Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
кацапия и кругом адни враги ))))
Автор Повідомлення
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 294
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #1601
19-04-2016 13:21 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 13:15)Gonzalez :  
(19-04-2016 13:08)kwon :  Ратующие за запрет русского, вы хотя бы представляете все масштабы последствий такого шага?

Не увидел запрета. Ткните носом.
+100 к девелоперу
1591
"Пора уже жестко установить языковый ценз, как это сделали страны Прибалтики! И не вижу здесь никаких проблем для донецких и прочих русскоговорящих регионов"

"Все будет хорошо! Главное, чтобы все было нормально", "Я сегодня подниму вопрос по этому вопросу" (мой начальник, военный в отставке)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Gonzalez Немає
капитан улитка
*****

Повідомлень: 3 044
Приєднався: Jun 2006
Киев
Skoda Octavia 1.9TDI --- Mazda 3 1.6AT
Повідомлення: #1602
19-04-2016 13:24 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

В странах Прибалтики запрещен русский язык? Я удивлен

TDI форева!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SkyNetLPY Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 846
Приєднався: Oct 2010
Гайсин -> Київ
Skoda Octavia A5 FL 1.8 TSI 8B8B
Повідомлення: #1603
19-04-2016 13:27 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 13:08)kwon :  Ратующие за запрет русского, вы хотя бы представляете все масштабы последствий такого шага? То, что сейчас имеем, будет детским лепетом. При чем тут поляки и прибалты? Грузины уже помогли нам???
Мова не йде про заборону. Мова йде про те що знати українську мову має бути обовязковим. Всі офіційні і державні документі мають бути українською. А між собою, хоть монгольською говоріть. Ми вже потурали певній частині населення в плані мовного питання, і на сьогоднішній день маємо те що вони вважють себе москалями, а москалі задають нам одне паскудне питання: "какой же ты украинец, если пишешь по-русски". Більше ніяких поблажок. Одна державна мова, і знання обовязкове. в іншому на колір і смак фломастери різні.
Не хочеш знати державну мову = негромадянин, не має права голосувати, займати посади в держ органах, не маєш права на власний бізнес, не має права на соціальні гарантії з боку держави. А як і це не влаштовує - пропоную білети в мордор продавати без знання державної мови.

І до чого тут прибалти і грузини?

[Зображення: ab194644.gif]
-------------------------
[Зображення: nomua_AB_4353_BK.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1604
19-04-2016 13:30 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 13:24)Gonzalez :  В странах Прибалтики запрещен русский язык? Я удивлен

нет
но для того , что бы получить гражданство (в Латвии например) , если ты родился до распада СССР- нужно сдать экзамен на знание латыш.языка

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 294
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #1605
19-04-2016 13:30 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 13:27)SkyNetLPY :  
(19-04-2016 13:08)kwon :  Ратующие за запрет русского, вы хотя бы представляете все масштабы последствий такого шага? То, что сейчас имеем, будет детским лепетом. При чем тут поляки и прибалты? Грузины уже помогли нам???
Мова не йде про заборону. Мова йде про те що знати українську мову має бути обовязковим. Всі офіційні і державні документі мають бути українською. А між собою, хоть монгольською говоріть. Ми вже потурали певній частині населення в плані мовного питання, і на сьогоднішній день маємо те що вони вважють себе москалями, а москалі задають нам одне паскудне питання: "какой же ты украинец, если пишешь по-русски". Більше ніяких поблажок. Одна державна мова, і знання обовязкове. в іншому на колір і смак фломастери різні.
Не хочеш знати державну мову = негромадянин, не має права голосувати, займати посади в держ органах, не маєш права на власний бізнес, не має права на соціальні гарантії з боку держави. А як і це не влаштовує - пропоную білети в мордор продавати без знання державної мови.

І до чого тут прибалти і грузини?
так я почти слово в слово это писал выше: "обращения в гос.органы на украинском, а между собой на чем хотите"

"Все будет хорошо! Главное, чтобы все было нормально", "Я сегодня подниму вопрос по этому вопросу" (мой начальник, военный в отставке)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 629
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #1606
19-04-2016 13:34 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

Юро, ніхто не каже, що українська мова не повинна бути державною, або, що, не приведи Господи, другою державною повинна бути російська.

Державна мова повинна бути, але в країні не повинно бути людей 2-го сорту! Я навмисне не став втручатися в тю дискусію, але...!!!

Повір мені, я знаю, що значить жити в державі і не бути титульною нацією. Тому я дуже обережно ставлюся до націоналізму і абсолютно неприймаю ідеї, наприклад, нової польскої влади та Анжея Дуди. Для мене навпаки, дуже близькі ті ідеї, які несе за собою Европейська Унія, і мені дуже шкода, шо в ці скрутні для ЄС часи, люди, до речі не без помочі російскої пропаганди, шукають порятунок від кризи в радикалізмі та націонвлізмі, а також в можливому виході з ЄС.

Шо стосується мого спілкування, в том числі і тут, на форумі, то я завжди прагну відповідати людині тією мовою, якою він поставив мені запитання. Моє кредо - я завжди підлаштуюся під спільноту, яка бере участь у дискусії, бо це, на мою думку, є рівеь моєї культури, вихованності та освіти. Hello!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #1607
19-04-2016 13:35 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

По факту , не здав екзамен- не громадянин. Все. не голосуєш, не приймаєшся на держ службу, в інші країни- візу . і так далі.
ТОбто щимлять рускіх, аж гай шумить.. і все що ті можуть- злобно лаятися в троллейбусах-трамваях.. а вчитися ні-ні..

moscovia delenda est
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-04-2016 13:36 Gerzik.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 294
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #1608
19-04-2016 13:35 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

Прибалты и грузины - пройденый этап! На очереди "реформа" Укрзализныци! Скоро: шляхетни стюардесы, не берущие зайцев и мзды, и радио-РОКс в каждом вагоне! Попкорн

"Все будет хорошо! Главное, чтобы все было нормально", "Я сегодня подниму вопрос по этому вопросу" (мой начальник, военный в отставке)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Gonzalez Немає
капитан улитка
*****

Повідомлень: 3 044
Приєднався: Jun 2006
Киев
Skoda Octavia 1.9TDI --- Mazda 3 1.6AT
Повідомлення: #1609
19-04-2016 13:36 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 13:30)Lady :  
(19-04-2016 13:24)Gonzalez :  В странах Прибалтики запрещен русский язык? Я удивлен
нет
но для того , что бы получить гражданство (в Латвии например) , если ты родился до распада СССР- нужно сдать экзамен на знание латыш.языка

Так и я ж о том же... Никто не говорит о запрете русского. А kwon где-то запрет увидел.

TDI форева!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1610
19-04-2016 13:37 RE: кацапия и кругом адни враги ))))

(19-04-2016 13:35)Gerzik :  По факту , не здав екзамен- не громадянин. Все. не голосуєш, не приймаєшся на держ службу, в інші країни- візу . і так далі.
ТОбто щимлять рускіх, аж гай шумить.. і все що ті можуть- злобно лаятися в троллейбусах-трамваях.. а вчитися ні-ні..

в Латвии так и естьHello!Mr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Внутренние враги Украины. Артемзон 5 612 1 194 669 31-05-2024 11:33
Останнє: Донской

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1